Перейти до змісту

rabzy

Учасники
 • Кількість зміста

  746
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Репутація громади

252 Поважний

3 Підписників

Про rabzy

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 31.01.1986

Контакты

 • Сайт
  http://tracker.lutsk.ua

Останні відвідувачі профілю

15 186 перелядів профілю
 1. rabzy

  Стоматолог

  А як же піар ) Така реклама і повз касу. Ну а втрачений зуб це досить серйозно. Вони ж повинні нести якусь відповідальність за ті медичні послуги, які вони надають.
 2. Що там в Гаражджі трапилось?
 3. Перемоги, біля 5 школи маршрутка збила дівчинку
 4. rabzy

  За кого голосувати

  Може Леоніда Даниловича нам вернути в Президенти ? ) Хтось там казав, що то був найкращий серед усіх п'яти...
 5. rabzy

  Страхування життя

  Вірно, саме це я і мав на увазі.
 6. rabzy

  Страхування життя

  Сам застрахований, і сина застрахував. Була в Малого травма, виплата відбулась вчасно, в повному обсязі згідно умов договору. Тому поганого нічого сказати не можу. Вважаю, що варто страхуватись. Крім страхового захисту, є ще можливість заощадити. До речі, там можлива індексація платежу на рівень інфляції. Ну і плюс завжди якийсь гарантований відсоток в кінці року, який теж покриває інфляційні ризики.
 7. Не забудьте про кільце на Дубнівський. Відремонтуйте його хоча б один раз нормально, на років так зо п'ять. Нормально мається на увазі, так щоб все кільце було відновлене. А не так, як минулого разу: там де луцький шматочок, зробимо, а там де кілька сантиметрів с/р (можливо й метр, я не міряв), то фіг вам. Якщо не має власного ресурсу, скооперуйтесь і профінансуйте спільно з с/р, або нехай вона по факту виконаних робіт відшкодує витрати. Там зараз просто неможливо проїхати, давно такого стану дороги не було.
 8. Не те, щоб я перевіряв орфографію та пунктуацію. І розумію, що це напевно копіпаст, але Photoshop все ж таки. Тим більше в обов'язкових вимогах знання англійської мови. Дякую і перепрошую за оффтоп...
 9. rabzy

  Літня/зимова гума

  Ті, хто читав інструкцію з експлуатації авто, напевно звертали увагу на застереження (особливо в розділі про системи активної безпеки), в якому зазначається приблизно такий зміст: "Жодна з існуючих САБ не гарантує безпечне керування авто під час безрозсудної їзди ...". Тому, як зажди основний агрегат автомобіля знаходиться на водійському сидінні (зневажливо прокладка). Звісно можна і на літній гуму цілу зиму від'їздити. Але навіщо ? Сам колись таким грішив, а грішив через те, що банально не було коштів на придбання зимової. Благо, все минуло добре, взагалі без пригод. Швидкісний режим 30-40 км/год цілу зиму. Але і зимову гуму не варто переоцінювати. Воно нічого абсолютно не гарантує, але декому може додати невиправданої впевненості, типу "я ж на зимі, та що там..." і починаємо навалювати.
 10. В ніч з 14 на 15 грудня на троутарі (п-т Волі) поблизу CityPark була залишена сумка для ноутбука, в якій знаходився ноутбук, документи (закордонний паспорт, водійські права) на ім'я Третяк Павло. Прохання повернтуи знайдені речі за винагороду. Телефон Об8ЗЗ2З777
 11. Мене теж це цікавило ) Кайданки схожі на хомути.
 12. Враження хибне, але я про такі речі не хочу і не буду писати. Бо, як на мене, це виглядає, як якийсь піар і показ себе в якості якогось прямо героя: а я це зробив, а я туди зателефонував... Досить офтопити. І хай @Oli потре ці останні пости. P.S. Аби постраждалий лишився живий і швидше одужав...
 13. Маю тобі відзвітутвати, в які саме служби я зателефонував ?
 14. В Підгайцях за кругом (на переході чи біля переходу) Ford Connect збив чоловіка... Людина лежить на дорозі. На той момент ні швидкої, ні поліції ще не було.
 15. Власнику бажаю якомога швидше віднайти коптер, але тема прикольна: таке враження ніби загубився домашній улюбленець. Пішов собі сам і десь загуляв )
×