Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Щойно забіг на хвильку додому (р-н вул.Львівської) - виявив що немає телеканалу ТВі (звичайне ефірне телебачення). А у вас?
даний канал переїхав на вежу на Карбишева, оскільки потужність сигналу на даному передавачі найменша в місті (0.01 кВт) тому на Львівській не показує, беріть хорошу якісну антенну, підсилювач, кабель і крутіть антенну в сторону Карбишева. Або дзвоніть в ТзОВ "Телемережі України" і висловлюйте претензію.
Немає, одразу після грози пропало (центр).
є , але сніжить, антенна полячка піднята на висоту 4-го поверху.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щойно забіг на хвильку додому (р-н вул.Львівської) - виявив що немає телеканалу ТВі (звичайне ефірне телебачення). А у вас?
даний канал переїхав на вежу на Карбишева, оскільки потужність сигналу на даному передавачі найменша в місті (0.01 кВт) тому на Львівській не показує, беріть хорошу якісну антенну, підсилювач, кабель і крутіть антенну в сторону Карбишева. Або дзвоніть в ТзОВ "Телемережі України" і висловлюйте претензію.
Немає, одразу після грози пропало (центр).
є , але сніжить, антенна полячка піднята на висоту 4-го поверху.

Виходить таким хитрим дрибом перед виборами пів-міста залишили без ТВі ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить таким хитрим дрибом перед виборами пів-міста залишили без ТВі ?!
вибачте я не працюю ні у вищеназваній організації ні в будь якій іншій, що займається телевізійним мовленням і я не можу вам пояснити мотив такого рішення. Зверніться до них і дізнаєтеся чому так вирішили. Скажу лише одне канал ТВі не має ліцензії на мовлення в м. Луцьк і Волинській області і дана частота має бути в резерві. Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу лише одне канал ТВі не має ліцензії на мовлення в м. Луцьк і Волинській області і дана частота має бути в резерві.

вот гады

заберут ТВі і запустят какое-то новорусское гавно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заберут ТВі і запустят какое-то новорусское гавно
если бы это хотели сделать, то сделали бы уже давно. Новых каналов аналоге никто уже запускать не будет.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та, після понедільничної профілактики майже всі ефірні канали стали гірше показувати (сніг, пропадання картинки).

п.с. антена - дві 0,7 банки з під пива)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антена - дві 0,7 банки з під пива)
це не антенна, поставте хоча б полячку. В центрі міста в мене сніжить лише: НТКУ, Інтер, ТРК Україна, Мега,ТВІ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно забіг на хвильку додому (р-н вул.Львівської) - виявив що немає телеканалу ТВі (звичайне ефірне телебачення). А у вас?
даний канал переїхав на вежу на Карбишева, оскільки потужність сигналу на даному передавачі найменша в місті (0.01 кВт) тому на Львівській не показує, беріть хорошу якісну антенну, підсилювач, кабель і крутіть антенну в сторону Карбишева. Або дзвоніть в ТзОВ "Телемережі України" і висловлюйте претензію.
Немає, одразу після грози пропало (центр).
є , але сніжить, антенна полячка піднята на висоту 4-го поверху.

Вчора ввечері вже було, але якість сигналу, як і деяких інших каналів, значно погіршилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не антенна, поставте хоча б полячку. В центрі міста в мене сніжить лише: НТКУ, Інтер, ТРК Україна, Мега,ТВІ

факт залишається фактом: якість сигналу погіршилась.

а антену влом ставити, тим більше дивимось супутник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погіршення якості аналогового ТБ — найкраще залхочення купляти цифрові тюнери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп:

Як ви за_бали - тему випадково не переплутали??? Окреме дякую Volyniaka за висєр з якого все почалося.

Народ! Щойно забіг на хвильку додому (р-н вул.Львівської) - виявив що немає телеканалу ТВі (звичайне ефірне телебачення). А у вас?

Так про що говорить місто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так про що говорить місто?

"Вставай, пора в школу!"

......................

"Ти зробив домашнє завдання?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав в маршрутці, з заду мене сиділи два чоловіки ну і один другому розказує:

Представляєш, знайомий купив собі фотоапарат, ну і залишив в машині його поки там виходив кудись, коробку документи гарантійку, все. Ну і як повернувся то побачив що вкрали фотоапарата, заїхав в магазин взяв дані і заявив це все в міліцію. Потім як виявилося ті злодії вирішили здати фотоапарата по гарантії щоб отримати гроші, а магазин там не простий, без паспорта не повертають гроші...

Гроші постраждалому повернули, а злодії лишились наказані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав в маршрутці, з заду мене сиділи два чоловіки ну і один другому розказує:

Представляєш, знайомий купив собі фотоапарат, ну і залишив в машині його поки там виходив кудись, коробку документи гарантійку, все. Ну і як повернувся то побачив що вкрали фотоапарата, заїхав в магазин взяв дані і заявив це все в міліцію. Потім як виявилося ті злодії вирішили здати фотоапарата по гарантії щоб отримати гроші, а магазин там не простий, без паспорта не повертають гроші...

Гроші постраждалому повернули, а злодії лишились наказані :)

хтось недочув, хтось прибрехав, а ноги ростуть з баша

zzz: на той неделе вскрыли машину, упёрли в том числе фотик, который я машке на др купил

zzz: сегодня пошел заново покупать, обещал же

zzz: а продавец мне и говорит, мол, вы точно его завтра не принесёте назад, как тот раз?

zzz: оказалось, ворьё увидело новый фот, чек там в коробку воткнут был, и решило его сдать в магазин

zzz: и самое фееричное, при возврате ж надо паспорт предъявить. и они это сделали! а продавец, естественно, копию снял

zzz: короче, вчера менты их повязали. вернули мне всё, кроме фотика сданного

http://bash.im/quote/418752

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Поверталась додому пізно маршруткою, поруч група старших чоловіків, весело гомонять, легко під шафе. Починають сватати мені одного з них, якоби холостяка, який танго танцювати вміє. Той каже:

- Виходьте за мене, народіть мені дітей.

Кажу:

- Не можу, заміжня я, та й своїх вже троє.

Його товариш, найстарший:

- В моєї коханки четверо дітей, тому не смішіть мене такими заявами :D

Позаду маршрутки інший молодий чоловік, спостерігаючи за ними, коментує:

- Ото пенсіонери дають, уже молодим дорогу переходять :D

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прєдісторія.

Живу в будику (один із перших поселенців) 12 років. Оце пішов сьогодні по закрутки в підвал.

Чи то раніше його не було, чи то я не звертав уваги (але судячи по нанесеним літерам напис зроблений ДУЖЕ давно) звернув увагу на напис на вхідних дверях у підвал.

post-13697-0-15990300-1349641497_thumb.j

Аж сам посміхнувся, і з того, що давно не помічав. і з того, ЩО написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходять в тролейбус троє старших чоловіків, відразу помітно, що всі - з вадами зору (один в окулярах, тримає другого під руку, третій косить). Так само відразу зрозуміло, що всі троє "під шафе", трохи хитаються, веселенькі такі )

Підходить контролер, дивиться на них і каже:

- Що - всі по зору? (як пільговики)

Двоє (самі веселі) їй у відповідь:

- По зору, по зору! Ггг %)))))

Контролер відходить, а третій повертається до них і докірливо так зітхає:

- ПО-ЗОР-НИКИ!

Змінено користувачем Abrikos
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йду на зупинку, якийсь мужик спереду мене розмовляє по телефону:

...ТАМ-ТАМ це ж гіпермаркет, ми там зможемо більше грошей поміняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був випадок на відпочинку в Одесі:

Стою з дружиною на зупинці, чекаєм автобус...

Навпроти стоїть батько з сином років 5-ти. Син уважно дивиться на мене, одночасно дьоргаючи батька за руку, усміхається і промовляє: "Папа, папа, смотри (показує на мене пальцем) - БУКАШКА"

Я в той момент потєрял дар рєчі... Через пару секунд дивлюсь, а в мене на плечі гусениця лазить...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь щось почуєш, а в цьому топі сам про себе.

Сьогодні на ринку ходив скуповувався. Підходжу до контейнера де продається мильно-брильне купити нову касету до бритви. на вибір продавець (жінка років до 45) запропонувала три вида лез. А Я візьми тай запитай: "А Ви не підскажете яке з них краще?" Ніби вона їх використовує через день :_14: .

Відійшов, подував ЩО я ляпнув і засміявся сам до себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не тупість, жінка могла порадити, які леза беруть найчастіше. Вона все-таки продавець.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более поздние мысли обычно бывают и более разумными.

Марк Цицерон.

FenMix, так і було.

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...