Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

- нужен WI-FI

Вчора в "Челентано" зловив WI-FI "Port city". Досить потужний сигнал і швидкість по спідтесту ~45 мбіт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel,Nokian, хлопці ,в цумі ціна 9$ за квадрат. Магазин в середньому обходиться 3500-4500, так само як і в СІТІПАРКу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь о 11,00 був по справам у ТамТамі та зайшов у Порт Сіті. Людей майже не має, кафешкі всі закриті, всі розваги були закриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто спрогнозує, скільки триватиме вау ефект?
Лично для меня ВАУ-эффект улетучился ещё тогда, когда объявили о замене катка на роллердром и непланировании IMAX-а :)

ясно ж було, що IMAX-а не буде. обладнання одного кінозалу ~1 млн. $. та і розмістити його нема де. вбухати такі гроші в ОДИН кінозал, який моооооже колииииись почне приносити прибуток,... на такі трати готові одиниці. до того ж ціни на такі сеанси досить високі... а з нинішніми доходами насалення.... короче кажучи, економічно нема жодного сенсу в таких капіталовкладеннях у наших краях. якщо вже так кортить - IMAX вже робить обладнання для створеня домашнього IMAX 3D... ціна теж десь в районі 1 млн. $ :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ПортСіті чудовий дизайн чоловічків на дверях туалетів. Вчора був свідком того, як у жіночий туалет зайшло троє чоловіків і одна дівчина. Чому їх не збентежила відстність пісуарів, я не знаю, але вони глянули на двері и впевнено зайшли. А що стосується чоловічого (принаймні, на першому поверсі), то там чудово проглядаються ті ж пісуари з коридору)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був свідком того, як у жіночий туалет зайшло троє чоловіків і одна дівчина....

А може вони там знімали німецьке кіно? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, до речі, екран лупить занадто яскраво. Вважав, що ті, хто тут його критикував раніше, фігню пішуть, покі не прогулявся там поряд ввечері. Здається, світла він дає більше, ніж усі найбліжчі вулічні ліхтарі разом узяті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні продовжив ознайомлення :) Відвідав боулінг, 1 залу кінотеатру, туалет і оглянув більярдну "залу"

Боулінг: дешевше як в Адреналіні (хоча думаю Адреналін попуститься зараз), якість приблизно та ж сама, хоча місця якось менше і тіснувато. Було спекотно як в сауні - витяжка десь є, але і близько не справляється, кондиціонери вимкнені були. Непогана піца.

.

Більярд: всього 4 столи (2рос+2пул), ніяк не відгороджено від боулінгу... нереальний шум.

.

Туалет явно веселіше як в Адреналіні, поки що не воняє :)

.

Кінотеатр: Адреналін-сінєма, давай досвіданія...

Хороша зала, класний звук, чітке яскраве зображення, ненав'язливе 3D від якого не болять очі, легкі окуляри, дешевший в два рази попкорн. Годзіла теж сподобався. Реально перенервував бо всі трейлери і написи російською :) але фільм з рідненьким дубляжем все ж виявився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання екрана то не тільки питання мешканців, які живуть напроти, я проїхався по Кравчука від слона до тамтама вночі, їхав з примруженими очами. Коли вирулював на Перемоги прийшлось прищурити ліве око:) Сліпить так, що вже не до пішоходів. Освітлення очевидно підбиралось з розрахунку на яскраві кольори в сонячний день. Але вночі - торба. Навіть в рекламних цілях такий екран швидше відштовхує а не притягує погляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так требап етицію написати, ці екрани реально заважають учасникам руху та можуть привести до дтп, якщо розміщені непродумано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, до нього потрібно застосовувати ті ж правила, що й до гучної музики: після 22:00 - вимикати.

Йдеш пішки, думаєш про своє, а тут ІПАТЬКАЛАТІТЬ ВСПИШКА СПРАВА!!!1111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 22:25 був біля ПортСіті. Екран як лупив так і лупить.

офтоп: Світлодіоди рулять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також відвідав цей заклад. Все гарно, ніби "європа". Але також, є багато своїх мінусів. Перше що кинулось в очі - це маленькі екрани, на яких вже який день весить "Windows Error" :) Невже "сісадміни" не бачать цього?. Дизайн туалетів сподобався, гарно, стильно - але дійсно, якщо не придивитись - можна помилитись. Сам знаю, коли сильно хочеться - не особо й дивишся куди заходиш) Strike ` aka ` боулінг бар - тісно, шумно, спека жахлива, дуже довго обслуговують. Але один плюс - смачна піца, і гарно готується на очах. Міні шоу, можна сказати. Кінотеатр вразив, якісно, гарно і помірні ціни. Ну й нарешті, і до Луцька дойшли магазини з приємними по карману цінами - "ССС, SINSEI, MOHITO, RESERVED, HOUSE".

І на завершення - обіцяли "60 виглядів розваг", але якщо нарахувати всі розваги що там дійсно є - напевно й десятка не буде. А так - для Луцька це величезний крок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да є плюси і мінуси але для Нашого села це круть. В мене питання для публіки хто небудь знає точно яка там аренда торгового місця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так думати про місто що воно село, тому чомусь у нас так і зроблено тіпа як для села (піпл тіпа і так зхаває), тяп-ляп аби було, наприклад як в Адреналіні.

Але той "піпл" вже такий "іскушонний" що важко чимось здивувати, хіба що треба щоб були ціни адекватні, тоді народ може замість того щоб побухать може займеться чимось іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да є плюси і мінуси але для Нашого села це круть. В мене питання для публіки хто небудь знає точно яка там аренда торгового місця?

Ну не знаю, з такими "двіжухами" як Ювант,Порт і скоро Промінь напевно не село точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головний мінус - великі мережі гіпермаркетів проігнорували данний заклад ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...