Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

фоточки зі срябіна будьласочка, для тих хто не пішов

немав змоги фотографувати.

п.с дякую за мінуси, ви б обгрунтовували чи що)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

На 2-3 поверхах звязок взагалі не хотів ловити...то тікі в мене таке було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запах попкорна з 3 поверха чути на першому!!!!!!! як на мене це серйозне недопрацювання системи кондиціювання!!! і наші люди...ну бидло бидлом...пожувало-випило-закусило і потім під ноги викинуло. те що смітники були переповнені це зрозуміло, але стояти серед людей (перед сценою площадка) і викидати пачки, бутилки і т.д під ноги..... :_14: про пяні рожі мовчу.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вентиляція не на висоті, постійно було чути запахи попкорна і ще різних смажених виробів.

Знаю місця, де вентилятори спецом розвіюють запах смаженого.Клієнт іде, як короп на макуху.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cb-img6096.JPG

Всьо, шановні? Клімчук повернувся і почуває себе файно-добре? І не виступає проти фашизму на Волині?

Якось не дуже вкладається після подій біля ОДА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяли і замість пустиря зробили безформену фігню для видурювання бабла...

а можна ж було відкрити філію Рядів секондхенду старого ринку з трьома залами аймаксу під відкритим небом...

срані американці зі своєю ринковою економікою та українські злодії забирають останнє в селян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фоточки зі срябіна будьласочка, для тих хто не пішов

немав змоги фотографувати.

п.с дякую за мінуси, ви б обгрунтовували чи що)

чого б це я вам мінуси вліпила, вибачте то шось глюки, я біла і пухнаста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фоточки зі срябіна будьласочка, для тих хто не пішов

немав змоги фотографувати.

п.с дякую за мінуси, ви б обгрунтовували чи що)

чого б це я вам мінуси вліпила, вибачте то шось глюки, я біла і пухнаста

я це говорив не вам)))

я вам відповів на питання)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 2-3 поверхах звязок взагалі не хотів ловити...то тікі в мене таке було?

Ні, не тільки в тебе. Київстар ще так сяк, а МТС на 2-3 майже відсутній.

Знаю місця, де вентилятори спецом розвіюють запах смаженого.Клієнт іде, як короп на макуху.

Може й так, але не всім це подобається. Особливо запах смаженого фаст фуду

взяли і замість пустиря зробили безформену фігню для видурювання бабла...

а можна ж було відкрити філію Рядів секондхенду старого ринку з трьома залами аймаксу під відкритим небом...

срані американці зі своєю ринковою економікою

:_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекав хоч якісь нормальні магазини((

надіявся що буде чимось схожий на дрімтаун київський) але марно(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекав хоч якісь нормальні магазини((

надіявся що буде чимось схожий на дрімтаун київський) але марно(

В торгівлі є просте правило.Або продаєш багато товару з малою накруткою, або мало товару з великою накруткою.Заробіток вийде однаковий.

Оскільки Луцьк далеко не Киів, щоб продати велику кількість товару- працювати буде схема номер 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим той Скрябін людям так подобається? (окрім його книги)

Гмм, обычный простой чудак,песни со смыслом(про маму так ваще слеза течёт)в залупу не прыгает, в пиди..тических движениях не замечен,а что не так то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучанам не догодиш те не таке, се не так. як на мене нормальний торговий центр з хорошим дизайном. єдиний мінус що побачив так це проблеми зі сходами і ескалатором з 2 на 1 поверх

бля якби ви побачили шо той чувак вистроїв на світязі шо на фотці справа від романюка, то ви б охуєлі геть, і не казали б нормальний все класно, мені просто вже ригати хочеться від цього всього, як простих людей мають за бидло строять такі забігайловкі зшибання бабла по крупному і все в них класно, а народ як був в ніщеті так і остався, краще б ота маса людей якіх отуди привалило дивитися на дєянія месного князя під бившим патронатом регіаналів, попрацювали би десь собі на користь а не комусь хто і так в шоколаді купається

Дык мы с91 в гавне вертимся , чё щаз плакать , как по мне нету за кого сейчас голосовать.Более менее Ляшко интресен не смотря на тёмное прошлое.Астальные пидарасы пидарасами,кто был тот и остался и нех ныть и смотреть кто там чего постороил,тебе слабо?Пока новые лица не прийдут так и будеи в гавне копошицца как жуки, уж извините за сравнение..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим той Скрябін людям так подобається? (окрім його книги)

тим що він простий як двері. Українець, завжди підтримує народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертався з Порт-Сіті, навпроти Досафа на зупинці некісло так щось лупануло, як раз 15-ка Богдан там стояла, аж сцикотно стало в світлі останніх двіжух, але побачив що ні вогню, ні диму, ні запаху, всі пасажири цілі але "зашугані"... хз, може колесо лопнуло, але звук як від взривпакєта, дуже гучний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим той Скрябін людям так подобається? (окрім його книги)

цікаво, а чи він Вам особисто так НЕ подобається? (окрім його книги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим той Скрябін людям так подобається? (окрім його книги)

тим що він простий як двері. Українець, завжди підтримує народ.

Пам'таю 2004 рік.

А тепер отакі статейкі через 10 років. Не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп - торгові центри тепер утворюють майже безперервний ланцюг: там там - порт сіті - ювант - караван - варшавський.

І це не рахуючи слона, і власне варшавки.

Луцьк - величне місто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп - торгові центри тепер утворюють майже безперервний ланцюг: там там - порт сіті - ювант - караван - варшавський.

І це не рахуючи слона, і власне варшавки.

Луцьк - величне місто

І це добре , що все в одному місці . Можна спокійно обійти все , що треба і не мотатися по місту .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык мы с91 в гавне вертимся

А до 91-го ми в шоколаді були?

І це добре , що все в одному місці . Можна спокійно обійти все , що треба і не мотатися по місту .

Не знаю, я й одного торгового центру обійти не можу. Втомлює мене шоппінг більше, ніж фізична праця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне розчарування - відсутність IMAX (вже дууже до нього звик у Львові)

Головне сподівання - відсутність McDonalds.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шопінг частіше втомлює тих, в кого грошей мало на те, що їм хочеться, тому гасають в пошуках оптимальної ціни, а так то не тільки жінкам подобається шопінг, пішов собі купив те, що хотів, не дивлячись на ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого достаток - той може купувати в ексклюзивних бутіках, де в дупу поцілують тільки за те, що туди зайшов, а даний ТЦ якраз щоб гонитися за знижками і думати що у виграші, але з таким асортиментом мереж, прийдеться й надалі відвідувати Рівне та Львів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...