Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

вчора проводили дослідження закладу на наявність місць, де можна поїсти. Розчарована...2 піцерії :_20:

Обіцяли ресторани.. Там немає закладів, де можна спокійно сісти, перекусити і перепочити. Всюди гул, море криків. Обслуговування на дуже низькому рівні ( В страйку взагалі, не знають що таке прибрати тарілки з приборами після того як клієнт доїв свій салат, десерт тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

Десята година - екран мовчить. Дивина ^_^

Вчора зранку була реклама TeamViewer-а.. :) Щось типу..

4f415e9b6098.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто живет за ПортСити, а вам вечером не сильно ли гудят их кондиционеры? Я так понял те что на крыше, они у них какието промышленные не маленькие, окно нельзя открыть, просто рёв кондеев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора проводили дослідження закладу на наявність місць, де можна поїсти. Розчарована...2 піцерії

Так мало того, в "Члєнінтано" є місця, але треба в черзі 30+ хв. вистояти тільки для того щоб замовити їхню несмачну піцу. А в другій постійно немає місця.

п.с. в першій дали якусь бонусну картку, зареєструвати на сайті не зміг. І не дивно. Дівчина за стійкою їх просто роздавала, а анкети заповнювати не давала, просто складала до купки. Тепер сайт пише, що введені дані не співпадають з анкетою. Таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за офтоп, але кілька сторінок тому була розмова про інтернет покупки - так ось вчора отримав кросівки українського виробництва . 117313_20140326110417_600x600.jpg117313_20140326110420_600x600.jpg

натуральна шкіра + замш, ціна 250 грн

доставка Новою Поштою -20 грн

сьогодні вже в них - зручні, легенькі, стильні та кофортні.

купувались ось тут

А тепер запитання - скількі подібні будуть коштувати у магазинах торгових центрів - думаю не менше 350-400 грн

От тільки тут якістю чуть не пахне, на стільці Oxion, а на лейблі Oxioи. А на язичку - Timberlend.

у вас якість у лейбочках вимірюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора після роботи спеціально поїхав подивитися на ту підземну стоянку. Відразу казус, коли повернув з Карпенка то знаки вроді би і є як на парковку їхати(прямо), але інстинкт"стадо баранів" мене переміг)), там за Порт сіті є доріжка яка веде до паркінгу,але багато хто як тільки проїзджає за сам комплекс то відразу на ліво під нього в"їзджають(і я також за людьми),а то нє!! це якийсь заїзд для доставки товару(охоронець репетував "не сюди!!далі", ну не суть, просто треба їхати повздовж споруди, а там на ліво, чітко видно, і в низ на саму парковку. Я в Європі не був, і не знаю з чим порівнювти,але мені сподобалося, машин мало(ну це напевно поки що), зараз БЕЗКОШТОВНО! що дивно(також напевно поки що) все чисте нічим не смердить, коли на вулиці дощ то взагалі певне класно буде, розмітка чітка все зрозуміло, з виїздом проблем не було.

Забув, як на мене трішки в"Їзд якийсь вузький, треба "напрягатися", а виїзд показався нормальним.

Я теж вчора після 18:00 так само спершу не туди заїхав, потів попав. В"їзд як на мене завузький, довгою автівкою можна і не попасти в той лівий поворот в низу. Але відчуваєш себе як "біла" людина, сніг-дощ-сонце, а тобі все одно.

В магазині є пару реальних магазинів на першому поверсі (на другий-третій сил не вистачило), але є і дуже дорогих. Чітко видно де люди щось вибирають, а де і не одного. Як вони будуть платити оренду - загадка. Магазини солідні. Мені сподобались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як раз у Reserved бачив зовсім іншу ціну - 250 грн, причому джинси непоганої якості. Протиставлення до нього - Cropp, там була ціна 150 грн, але якість - фу просто, не джинси, а шматка....

Хтось вже купував ті джинси по 250 грн.??? Яка якість та чи дійсно вони стільки вартують? Можливо, це "дитячі" розміри?!?!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я покупал в Кропе за 200 грн джинсы, Доволен, качество хорошее, и кросы купил тоже за 200 грн, расцветки французского флага (С) Шкодер. Претензий нет.

Меня вот какая тема интересует. Кто уже в 3Д был? Вчера на Людей крестиков ходил: Дни минувшей пасты. И как то странно местами 3д превращалось на трехслойную размазню. Или дело в очках или я не там сидел, или не только я такое замечал? Хотя в целом доволен качеством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось був в кінотеатрі "ПортCity" (РREMIER CITY). На сайті нічого немає щоб подивитися, який там зал, стільці, ....

Якщо хто був прокоментуйте - якість показу, зручність стільців (можливо наявні щось схоже на диванчики), ...

І взагалі варто туди йти, чи все таки в Адреналін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 зали, як саме розташовані місця можна глянути якщо замовляти білет на сайті - http://vkino.com.ua/show/2452?city=lutsk#cinema=&date=

в двух залах є диванчики, нижній ряд - я б не рекомендував ... екран знаходиться високо, навіть якщо розкласти крісло - як на мене не зручно.... останній ряд - зручно, прикольно .. але ... розкладаєш крісло - перед очима перила, потрібно "правильно" відрегулювати крісло щоб бачити що на екрані ... ну і якість звуку гірша, тому що "далеко" від центральних колонок.... саме зручне місце - середина 5-6 ряд ... крісла зручні, мабудь тому що нові ...

на рахунок 3D - окуляри прості, неактивні .. теоретично мають давати нові, але .. в перші дні збирали після сеанса і видавали по новому, тому краще на касі дивитись уважно щоб були не подряпані... саме 3D досить непогане і не втомлює очі і головне, яскравість картинки така ж як і без окулярів (на відміну від активних окулярів в Адреналіні) ... звук - все залежить від якості фільму .. на кожен зал цифровий проектор і непогані підсилювачі на звук, але сама якість - як "включать" або як записали наші "студію звукозапису" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на "Людина-павук", фільм сподобався. Найбільше, що порадувало яскравість картинки, на відмінну від Адреналіна і нічні і денні сцени однаково яскраві. Окуляри не активні (технологія Real 3D), не важкі, не сповзають і не муляють. Звук, як на мене, відмінний, сидів у 7 ряду, не голосно, а саме так, як мені подобається (в Адреналіні бувало заголосно, але і тут не факт, що не буде таких випадків). Що порадувало, комфортна температура в залі, аж здивований був, саме норма.

Спілкувався з директором кінотеатру, розповідав про Адреналін (хлопець немісцевий там не був), взнав, що в принципі технологія Адреналіна не гірша від ПортСітівської, але все впирається в реалізацію. Запитував про АйМакс, виявляється, що ця технологія лише в одних руках в Україні, і лише одна контора може її реалізовувати і іронія в тому, що сам цей чоловік і запропонував таку концепцію реалізації АйМакса в Україні теперішнім власникам)))) Схожу у Льовів в АйМакс - порівняю.

П.С.: Попкорн в ПортСіті смачніший, і, здається, дешевший...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреналин-3D плавно ушёл на дно... Или нет, не плавно, а резко. Там я смотреть "стерео" больше не буду :)

+ Картинка несравнима по яркости. Намного воздушнее и легче воспринимается :)

+ Лёгкие очки не спадают, и нос от них не болит :)

+ Кресла удобные и мягкие :)

+ Звук хороший. Рычание "Годзиллы" пробирало до пяток :)

- Картинка чуть не в фокусе. Слегка прищурившись, можно было наблюдать идеальную чёткость. Но, возможно, это у меня небольшая расфокусировка :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреналин-3D плавно ушёл на дно... Или нет, не плавно, а резко. Там я смотреть "стерео" больше не буду :)

- Картинка чуть не в фокусе. Слегка прищурившись, можно было наблюдать идеальную чёткость. Но, возможно, это у меня небольшая расфокусировка :sq_ye:

Адреналин утонул в собственной жадности.

Насчёт расфокуса та же фигня. Если одним глазом смотреть то супер, я сначала грешил на то, что без очков пришел (у меня незначительный минус, картинка в дали мутнеет), но кажется мне, что и в очках тоже дело

А в целом сплошной позитив и попкорн дешевле =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зір теж мінусовий - завжди одягаю 3D-окуляри поверх своїх

колись пробував просто в 3D - не складається нормально картинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на "Люди Х" звук чудовий, картинка чудова, окуляри не важкі, не втомлюють носа, при повороті голови немає розфокусування, картинка значно яскравіша за Адреналін, але, як на мене 3д в Адреналіні більш тридешніше. В залі не смердить. В Адреналіні сидіння зручніші ніж в Порт-Сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что 3D-шность можно оценивать лишь просмотрев один и тот же фильм там и там, потому как уровень объёмности отличается от фильма к фильму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потому как уровень объёмности отличается от фильма к фильму

Я це теж помітила, коли на початку фільма крутять анонси різних фільмів. Були моменти, що відчуття втоплювали в стілець - тако само як в IMAXі. Ще чула, що дуже багато залежить від самого екрану, він повинен мати правильну заокруглену форму, щоб при перегляді картинка займала все поле зору, - тоді створюється відчуття, що ти в фільмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили на "Люди X", все понравилось, тем более уже столько написано, единственное, что глаза у меня болели в 3D очках, зрение у меня хорошеено это, видимо, моя личная особенность, если я надеваю дешевые, некачественные очки от солнца, глаза начинают болеть, т.е. либо очки в кинотеатре плохого качество, либо я так реагирую на 3D.

Сегодня роллердром посетили, но ролики свои, потому про те, что дают на прокат ничего сказать не могу, единствнное, что нет меньше 30 размера у них( для сынули хотели), но сказали, что должны появиться. А так, покрытие классное, надеюсь, за ним будут ухаживать и еще, я бы на месте персонала контролировала детей, сделали бы правило, что дети младше 13 лет на покрытие без защиты не допускаются ( хотя в прайсе это указано, за выполнением никто не следит)(((((((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня роллердром посетили, но ролики свои, потому про те, что дают на прокат ничего сказать не могу, единствнное, что нет меньше 30 размера у них( для сынули хотели), но сказали, что должны появиться. А так, покрытие классное, надеюсь, за ним будут ухаживать и еще, я бы на месте персонала контролировала детей, сделали бы правило, что дети младше 13 лет на покрытие без защиты не допускаются ( хотя в прайсе это указано, за выполнением никто не следит)(((((((.

Яка вартість для дитини (6р.) зі своїми роликами? Шолом теж потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня роллердром посетили, но ролики свои, потому про те, что дают на прокат ничего сказать не могу, единствнное, что нет меньше 30 размера у них( для сынули хотели), но сказали, что должны появиться. А так, покрытие классное, надеюсь, за ним будут ухаживать и еще, я бы на месте персонала контролировала детей, сделали бы правило, что дети младше 13 лет на покрытие без защиты не допускаются ( хотя в прайсе это указано, за выполнением никто не следит)(((((((.

Яка вартість для дитини (6р.) зі своїми роликами? Шолом теж потрібно?

post-2519-0-39091100-1401547410_thumb.pn

Там есть шлемы на прокат, но с ними ездило только 2е детей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...