Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь
http://lutsk.portcity.com.ua/ua/funs/kino - більш повна інформація з цінами, поки немає основного сайту ..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем, не ищите минусы, радуйтесь что город развивает инфраструктуру. Те кто переживает, что кто то наживется на ком то, тут как бы взаимовыгодно, вам есть куда сходить развлечься, отвлечься, они зарабатывают... не хотите, не ходите, только пожалуйста, не бурчите...это говорит лишь о том, что у вас что то не сложилось в жизни и вы ищете негатив там, где этого делать не стоит...

інфраструктуру??? якщо магазинчики з одягом це інфраструктура, то тоді мабуть дороги і мости - космічні технології.......... :0152: справи до цього ПС мені не має, але скільки на тому пустирі можна було збудувати житлових будинків, під які так бракує землі в місті...

Все тц уже давно стрлят на обьездных, только у нас загаживают поближе к центру! Бабло побеждает все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем, не ищите минусы, радуйтесь что город развивает инфраструктуру. Те кто переживает, что кто то наживется на ком то, тут как бы взаимовыгодно, вам есть куда сходить развлечься, отвлечься, они зарабатывают... не хотите, не ходите, только пожалуйста, не бурчите...это говорит лишь о том, что у вас что то не сложилось в жизни и вы ищете негатив там, где этого делать не стоит...

інфраструктуру??? якщо магазинчики з одягом це інфраструктура, то тоді мабуть дороги і мости - космічні технології.......... :0152: справи до цього ПС мені не має, але скільки на тому пустирі можна було збудувати житлових будинків, під які так бракує землі в місті...

Все тц уже давно стрлят на обьездных, только у нас загаживают поближе к центру! Бабло побеждает все

Трішки не згоден, чому? на об"їзних будують бо земля дешевше і їм пох.. як люди будуть добиратися, а в нас все чітко, "+" зробили заїзд з Карпенка, все дуже удобно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, пишу честно я думав що на рахунок того екрану ви видумуєте, але я помилявся, живу біля риббази,думав блискавка, вийшов на балкон і шок!!!!!!!! це так лупить той славнозвістний екран, я реально в шоці як він світить, думаю так не буде бо це пі............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще веселить - зарплати, які пропонують працівникам ПортСіті : магазинчик жіночої білизни пропонує 4 грн за годину - щоб заробити бодай 2000 треба працювати 500 годин в місяць, тобто - більше 16 годин в день.. мда..

Думаю це проблема не в Порт Сіті, а проблема в людині яка погоджується на таку зарплату. Так я розумію оренда велика і все таке,і власникам магазинів треба викручуватися, але це його справи.

може й так. але мені здається, якщо не маєш змоги достойно платити працівникам - то нікого не наймай і працюй сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще веселить - зарплати, які пропонують працівникам ПортСіті : магазинчик жіночої білизни пропонує 4 грн за годину - щоб заробити бодай 2000 треба працювати 500 годин в місяць, тобто - більше 16 годин в день.. мда..

Думаю це проблема не в Порт Сіті, а проблема в людині яка погоджується на таку зарплату. Так я розумію оренда велика і все таке,і власникам магазинів треба викручуватися, але це його справи.

може й так. але мені здається, якщо не маєш змоги достойно платити працівникам - то нікого не наймай і працюй сам.

Навіщо , якщо є люди , готові працювати за 5 грн\година ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, пишу честно я думав що на рахунок того екрану ви видумуєте, але я помилявся, живу біля риббази,думав блискавка, вийшов на балкон і шок!!!!!!!!

ви не повірите - крім борди, можна ще писати клопотання на міського голову, в міськраді навіть громадська приймальня є і телефон довіри міського голови саме для таких випадків. Якщо так заважає - зробіть хоть щось, відійшовши від монітору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, пишу честно я думав що на рахунок того екрану ви видумуєте, але я помилявся, живу біля риббази,думав блискавка, вийшов на балкон і шок!!!!!!!!

ви не повірите - крім борди, можна ще писати клопотання на міського голову, в міськраді навіть громадська приймальня є і телефон довіри міського голови саме для таких випадків. Якщо так заважає - зробіть хоть щось, відійшовши від монітору.

Покажіть мені слово "заважає"? мені особисто ні! я загалом шокований від його потужності, думаю тим кому заважає (будинок майже навпроти) на місці не сидять.Думаю на таку кількість людей пару толкових знайдеться точно і не треба їм вказувати від чого відходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так заважає - зробіть хоть щось, відійшовши від монітору.

я б рекомендував подзвонити на 1+1

буде їм гарний привід зайвий раз подрюкати "улюбленого" Єрємєєва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за офтоп, але кілька сторінок тому була розмова про інтернет покупки - так ось вчора отримав кросівки українського виробництва . 117313_20140326110417_600x600.jpg117313_20140326110420_600x600.jpg

натуральна шкіра + замш, ціна 250 грн

доставка Новою Поштою -20 грн

сьогодні вже в них - зручні, легенькі, стильні та кофортні.

купувались ось тут

А тепер запитання - скількі подібні будуть коштувати у магазинах торгових центрів - думаю не менше 350-400 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер запитання - скількі подібні будуть коштувати у магазинах торгових центрів - думаю не менше 350-400 грн

Вибачте й мене, але не втримався.

"Наліцо" Китай БРЕНД, який робить помилку в назві власного бренду :)

Я думаю що продавець вже й так на них файно заробив. А продавати в портсіті і іже с німі такого ніхто не буде - це на Варшавку/Старий Ринок у точки з "фірмовим" Adibas`ом і Naik`ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер запитання - скількі подібні будуть коштувати у магазинах торгових центрів - думаю не менше 350-400 грн

Вибачте й мене, але не втримався.

"Наліцо" Китай БРЕНД, який робить помилку в назві власного бренду :)

Я думаю що продавець вже й так на них файно заробив. А продавати в портсіті і іже с німі такого ніхто не буде - це на Варшавку/Старий Ринок у точки з "фірмовим" Adibas`ом і Naik`ом.

а можна дізнатись у чому саме помилка?

щодо фірмового взуття - заходив у фірмовий магазин Адідас - поміряв кілька пар кросівок - ціни менше 500 грн немає, відповідно шкіряне менше 800-1000 грн не коштує.

так що, особисто мені, по барабану як там пишеться той бренд - головне щоб взуття було пошите акуратно, якісно і ціна задовільняла очікування від носіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна дізнатись у чому саме помилка?

щодо фірмового взуття - заходив у фірмовий магазин Адідас - поміряв кілька пар кросівок - ціни менше 500 грн немає, відповідно шкіряне менше 800-1000 грн не коштує.

так що, особисто мені, по барабану як там пишеться той бренд - головне щоб взуття було пошите акуратно, якісно і ціна задовільняла очікування від носіння.

Та я теж такої думки. Це я до того що таке взуття навряд чи буде у великих ТЦ.

І Адідас, той що в нас (навіть на Лесі Українки) суттєво відрізняється по якості від того, що ТАМ (Європі-США).

post-7596-0-23455500-1400745793_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна дізнатись у чому саме помилка?

щодо фірмового взуття - заходив у фірмовий магазин Адідас - поміряв кілька пар кросівок - ціни менше 500 грн немає, відповідно шкіряне менше 800-1000 грн не коштує.

так що, особисто мені, по барабану як там пишеться той бренд - головне щоб взуття було пошите акуратно, якісно і ціна задовільняла очікування від носіння.

Та я теж такої думки. Це я до того що таке взуття навряд чи буде у великих ТЦ.

І Адідас, той що в нас (навіть на Лесі Українки) суттєво відрізняється по якості від того, що ТАМ (Європі-США).

взагалі то я про київський магазин мову веду

зауваження по помилці не приймається - у дизайнерів свій погляд на написання бук, якщо ви уважно дивитесь за рекламою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, подивись на останню літеру в назві марки на стельці та бірці

ПиСи - прочитав повідомлення щодо дизайнерів. Теоретично все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи - прочитав повідомлення щодо дизайнерів. Теоретично все зрозуміло.

дизайнери досить винахідливі, і для солідності ще й прибабахали на язичок лейбу а-ля Timberland :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю мо бамонд і звик купувати брендовий одяг і тд.... але я скільки разів уже переконувався що треба дивитись очима уважно.... носив неодноразово і брендове і китай з варшавки (маю 46-47розмір то купую де находжу :_02: ) так от носиться по різному.... бувало що дорогий бренд летить скоро, а китай з варшавки носиться роками поки не набридне.... бувало й навпаки звісно... так що тут раз на раз...как гаварітца...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора після роботи спеціально поїхав подивитися на ту підземну стоянку. Відразу казус, коли повернув з Карпенка то знаки вроді би і є як на парковку їхати(прямо), але інстинкт"стадо баранів" мене переміг)), там за Порт сіті є доріжка яка веде до паркінгу,але багато хто як тільки проїзджає за сам комплекс то відразу на ліво під нього в"їзджають(і я також за людьми),а то нє!! це якийсь заїзд для доставки товару(охоронець репетував "не сюди!!далі", ну не суть, просто треба їхати повздовж споруди, а там на ліво, чітко видно, і в низ на саму парковку. Я в Європі не був, і не знаю з чим порівнювти,але мені сподобалося, машин мало(ну це напевно поки що), зараз БЕЗКОШТОВНО! що дивно(також напевно поки що) все чисте нічим не смердить, коли на вулиці дощ то взагалі певне класно буде, розмітка чітка все зрозуміло, з виїздом проблем не було.

Забув, як на мене трішки в"Їзд якийсь вузький, треба "напрягатися", а виїзд показався нормальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десята година - екран мовчить. Дивина ^_^

Сьогодні-завтра оголошено жалобу по загиблим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за офтоп, але кілька сторінок тому була розмова про інтернет покупки - так ось вчора отримав кросівки українського виробництва . 117313_20140326110417_600x600.jpg117313_20140326110420_600x600.jpg

натуральна шкіра + замш, ціна 250 грн

доставка Новою Поштою -20 грн

сьогодні вже в них - зручні, легенькі, стильні та кофортні.

купувались ось тут

А тепер запитання - скількі подібні будуть коштувати у магазинах торгових центрів - думаю не менше 350-400 грн

От тільки тут якістю чуть не пахне, на стільці Oxion, а на лейблі Oxioи. А на язичку - Timberlend.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора проводили дослідження закладу на наявність місць, де можна поїсти. Розчарована...2 піцерії :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...