Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Як на мене нах в Луцьку така громадна хрєновина.

Велика, але якась безтолкова.

Музей сучасному маркетингові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене нах в Луцьку така громадна хрєновина.

Велика, але якась безтолкова.

Як це безтолкова???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене нах в Луцьку така громадна хрєновина.

Велика, але якась безтолкова.

Як це безтолкова???

Ну не цікаво там і все. Територія громадна, а все якось, ну не впєчятляєт. Мене ніщо там незачепило. Щось типу наша варшавка тільк

и трьохповерхова.

Ескалатори для спуску відмовили і їх вирубили. люди по них спускались як по сходах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись я думав що в ТАМ-ТАМ ніхто особо таритись не буде, бо й так є купа магазинів. і нічого не закрився, думаю Порт Сіті, навіть якщо буде копією Адреналіна зі всіми витікаючими такби мовити, всеодно туди буде ближче ходити чим в Адреналін, там зараз взагалі народу мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу нашим людям важко догодити, чи то якась жаба давить чи що... Мені сподобалось, вже не прийдеться за деякими товарами у Рівне їздити. Нормальний розважально-торгівлельний центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є бабло, то цікаво скрізь

Пройшов сьогодні усі поверхи, не потратив ані копійки, всерівно цікаво )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з кількості людей - скучили лучани за видовищами. Проїжав велосипедом, то зі сцени лунали типу ліричні пісні російською, розбавлені в перервах українською :0146:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звук в кінотеатрі трішки заголосний, на спуск одні екскалатори і ліфти (не розумію чому були закриті аварійні сходинки) - поки основні мінуси )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу нашим людям важко догодити, чи то якась жаба давить чи що... Мені сподобалось, вже не прийдеться за деякими товарами у Рівне їздити. Нормальний розважально-торгівлельний центр.

ахах ну да стадний інстинкт, буде куди піти розважитись викунути пів гаманця тяжкозаробленого на непотрібні розваги навязані нуждою ніби культурно развлечся, і ще більш непотрібні китайські шмоткі ніби охуенно модні, а тим часом івахів і компанія) буде і далі біситися від грошей, і застроюватись на світязі за останнім словом техніки і в іспанії купувати замки. Молодці приносте і далі прибуток колишнім казнократам)

Ніхто, нікого, нікуди не заставляє ходити. Да і хто сказав що в людей тяжкозароблені гроші, не всі клято працюють щоб потім піти розважитися, комусь і везе в цьому житті))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, спорити не буду, кому "везе", кому не "везе". Самим треба включати мізки чи треба туди сунутися,чи ні, але те що воно є, нічого поганого не бачу, я там шмотки купувати не буду, а от на якесь гарне кіно піду обов"язково, а там побачим які будуть враження.Да і просто порівняти ціни також не завадилоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучанам не догодиш те не таке, се не так. як на мене нормальний торговий центр з хорошим дизайном. єдиний мінус що побачив так це проблеми зі сходами і ескалатором з 2 на 1 поверх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут рядом з порт сіті, такк враження що "концерти" продовжуються по ближніх дворах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підземний паркінг сподобався. Загалом позитивно виглядає, такий собі луцький Ашан. По цінах не дивились, та і взагалі більше офігівали з кількості народу ніж з дизайну. Забрались на третій поверх і швидко щасливо свалили:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про кількість порожніх пивних пляшок взагалі мовчу. Один-два патрулі могли б то діло перекрити.

Загалом позитивно виглядає

Ще одна Торгівельно-Розважальна Церква, тільки з більшим розмахом.

Готуйте ваші грошики, лучани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та чому ви скулите, кому взагалі такі двіжухи не подобаються, вдома сидять. А то пива багато випили, народу багато , ще щось не робить і не так - зануди! Сьогодні на дачі з дітьми, завтра підемо прогуляємось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупаю все почти на секонде, только обувь в магазинах на распродаже. Не могу купить гавно-китай дороже чем оригинальная вещь за бугром стоит вместе с доставкой. Что я ждал от Сити? Мак, хорошие стоки с недорогой одеждой, аймакс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Порт Сіті нагадав чимось Ювант, тільки збільшений так рази в 2-3.

Ролердром, гм, то на любителя, досить специфічно, хоча добре що хоч щось.

Боулінг, більярд це +. Кіно не дивився, але побачив що є 4 кінозали. Також маленький, але присутній гральний сектор для дітей.

Вентиляція не на висоті, постійно було чути запахи попкорна і ще різних смажених виробів.

Кафешки трохи навіяли нудоту, я просто не прихильник фаст фуду, який там на кожному кроці. Нормальної кафешки з нормальною їжею я там не побачив, може погано шукав?

Ескалатори здивували своєю "надійністю", хоча людей і справді було дуже багато. Але повине бути якийсь запас міцності?

Добре що є багато точок WC. :)

Добре що зроблено напряму вхід у ТАМ-ТАМ.

Висновок: комплекс саме торгівельно-розважальний, а не навпаки. З Адреналіном не сильно порівняти, там саме розважальний комплекс з фішками яких у Порт Сіті немає і не буде (тир, картінги, футбол). А так, нічого собі, можна погуляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что я ждал от Сити? Мак, хорошие стоки с недорогой одеждой, аймакс

І як? Виправдались очікування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...