Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

Мда тухле відкриття буде.

Криза на вулиці, війна на порозі, а вам "Металіку" подавай.

Чим дивитись на тухлу пику кузьми, краще б місцевих аніматорів запросили, ІМХО! Вони б і старались більше, і людям веселіше.

Якщо війна, то значит взагалі не святкувати. А не абияк. Або обіграти якось, типу відкриваємо і весь дохід за день піде на потреби на армії (ну приблизно). І відкриття вийде урочисте і користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перших кілька десятків (як не добра сотня) Лучан, які проживають у будинку навпроти ПортСіті, уже надзвичайно "вдячна" за нічну світломузику від екрану в їхніх квартирах...Вночі, здалеку, досить еффектно виглядає...Я б фіг нормально заснув, певно....Чи з чорними щільними шторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На машині "класно" їхати вночі через Варшавський базар від Слона до Там Таму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перших кілька десятків (як не добра сотня) Лучан, які проживають у будинку навпроти ПортСіті, уже надзвичайно "вдячна" за нічну світломузику від екрану в їхніх квартирах...Вночі, здалеку, досить еффектно виглядає...Я б фіг нормально заснув, певно....Чи з чорними щільними шторами.

Блін вчора ввечері також про це подумав. Сам живу в 2-му за там тамом будинку.

А там будуть великі претензії до ПортСіті, але я думаю на ніч його ніхто гасити не буде, реклама все таки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там будуть великі претензії до ПортСіті, але я думаю на ніч його ніхто гасити не буде, реклама все таки...

впевнений на 99%, що будуть гасити на ніч, вже багато народу невдоволеного є, спочатку будуть дзвонити, потім якщо треба буде розіб'ють на_уй це табло. Можна ж наприклад з 23 чи 24 години вимикати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та 100% будуть гасити, колись табло в центрі працювало всю ніч з звуком, кілька скарг від людей і тепер вночі непрацює..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMAX буде ?

буде, коли населення дотягнемо десь до мільйону

варто піднапрягтися всім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMAX буде ?

буде, коли населення дотягнемо десь до мільйону

Або ЗП (мінімальна офіційна) помножиться на 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та 100% будуть гасити, колись табло в центрі працювало всю ніч з звуком, кілька скарг від людей і тепер вночі непрацює..

Оце і проблему знайшли йопт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"""Дивіться сьогодні вечірні новини па Аверсу. Проблема не тільки у підземному переході,але й у тому як власники "Порт Сіті" "дбають "про жителів житлового масиву,до якого "притулився" цей гігант.Я мешкаю по вул.Сухомлинського,і у мене з вікна "шикарний" кпаєвид! стіна Порт Сіті! Слава Богу,що його вже хоч добудували! і днем і вночі був нестерпний гуркіт,жах!!, 17 травня,на відкриття,наші МЕШКАНЦІ БУДУТЬ БЛОКУВАТИ відкриття,так як не має належної інфраструктури! Раніше між нами був хоч забор, а тепер від дит.майданчика до проїзджої частини тогоСіті 3 метра!!!Просимо всіх небайдужих вийти 17 травня на блокування його роботи...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ах**єть, коли з вікна було видно пустир-все було ок:-) на Сухомлинського в дворах такий трафік, що задворки ПортСіті навряд чи будуть страшніші:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш, бувало, ввечері через міст, а спуск до Варшавки та 9-поверхівка неслабо освічуються екраном. Ще й кольори різні ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там будуть великі претензії до ПортСіті, але я думаю на ніч його ніхто гасити не буде, реклама все таки...

впевнений на 99%, що будуть гасити на ніч, вже багато народу невдоволеного є, спочатку будуть дзвонити, потім якщо треба буде розіб'ють на_уй це табло. Можна ж наприклад з 23 чи 24 години вимикати.

Пройшло декілька днів, погасили? Ось зараз дивляся у вікно і бачу, як сіяє напівкруглий будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось воно не по-людські. В Україні війна, гинуть хлопці, а Контініум влаштовує феєричне свято. Треба мати совість, розум і повагу до тих, хто ризикує життям. Краще гроші, які підуть на вітер витратили на сотню бронежилетів. Ох не час зараз гулянки влаштовувати, не час!

Особисто не планую туди йти та іншим не раджу. По-перше, чесно кажучи, з міркувань особистої безпеки (подумайте добре, яку біду можуть організувати терористи). По-друге, з гидко виглядають всілякі шоу в час, коли йде війна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну континіум оказується сам постаждав, порт сіті (разом з там тамом) в Маріуполі аж 3 дня був закритий. Во бідненькі втратили бабла, через війну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну континіум оказується сам постаждав, порт сіті (разом з там тамом) в Маріуполі аж 3 дня був закритий. Во бідненькі втратили бабла, через війну...

чому так зло? якби був ваш бізнес ви б говорили по іншому.

Те, що влаштовує Континіум, це їхня справа, ви можете як туди прийти, або взагалі не ходити, і на що тратити гроші, це справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще влада обіцяла разом з Континіумом ще й підземний перехід ^_^

MACCEN, ви глибоко в дворах навпроти Там-Таму мешкаєте? Вам їх мега-екран в вікно не світить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше між нами був хоч забор, а тепер від дит.майданчика до проїзджої частини тогоСіті 3 метра

во народ дає

переїжджай жити в центр

машин зовсім нема, дитячі майданчики по 5 гектарів, а сусідніх будинків я навіть в бінокль не бачу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну континіум оказується сам постаждав, порт сіті (разом з там тамом) в Маріуполі аж 3 дня був закритий. Во бідненькі втратили бабла, через війну...

чому так зло? якби був ваш бізнес ви б говорили по іншому.

Те, що влаштовує Континіум, це їхня справа, ви можете як туди прийти, або взагалі не ходити, і на що тратити гроші, це справа кожного.

"Моя хата скраю......". Звичайно, швидше селянин, фермер допоможе відремонтувати танки і БТР і братиме кредити на посівіну. А от такі жирні коти відсиджуються, вичікують як і під час Майдану. Тим часом їх АЗС сепаратисти потроху "доять". А вони мовчать. Бізнес, бл...

Інколи треба не лише ганятися за запланованими заробітками (прикриваючись потребами тисячних колективів працівників, а насправді безсовісно обкрадаючи країну на чергових тендерах. А гроші - на люксові машини та підкуп депутатів). Чому рядовий громадянин може виділити зі свого далеко не мільйонного бюджету 200-300-500 грн на допомогу військовим, а фірмочки-мільйонери навіть не помічають проблем держави, за рахунок якої живуть???

Так, за рахунок якої жирують.

А на відкриття я раджу не йти. Захід добре розпіарений. Аби цим (не приведи Боже) не скористалися терористи. Час зараз неспокійний. Краще зайвий раз не спокушати долю. Пригадайте Одесу, той загадковий газ, через який у закритому приміщені майже миттєво загинуло десятки людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадайте Одесу, той загадковий газ, через який у закритому приміщені майже миттєво загинуло десятки людей.

пригадайте Хромую лошадь, де людям вистачило триччі вдихнути продукти горіння пластику.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт-Сіті?

СБУ задержала замглавы ГосЧС по подозрению в вымогательстве 1 млн грн.

рамках борьбы с коррупцией на самом высоком уровне в правительстве Служба безопасности Украины зафиксировала вымогательство и получение взятки заместителем главы Государственной службы по чрезвычайным ситуациям. Об этом сообщает пресс-служба ведомства.

"Установлено, что 14 мая директор частной коммерческой фирмы, гражданин "Ч", в помещении служебного кабинета заместителя председателя ГосЧС "Н" передал чиновнику неправомерную выгоду за содействие в осуществлении предпринимательской деятельности, в частности за подписание актов приемки в эксплуатацию систем противопожарной защиты ТРЦ в городе Луцк", - говорится в сообщении.

Как отмечают в СБУ, часть взятки в размере около 200 тыс. грн была спрятана в портфеле под личным столом чиновника в его служебном кабинете. Общая сумма, которую требовал чиновник, должна была составить 1 млн грн, остаток суммы предприниматель должен был передать в ближайшее время.

По материалам СБ Украины работниками Дарницкой военной прокуратуры начато уголовное производство по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 5 ст. 368 УК Украины. Продолжаются следственные действия. Дело находится под личным контролем главы СБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...