Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Рома, ты прав, конечно, но я видела трейлер фильма и он абсолютно не готовит к тому, что получаешь во время просмотра.

Ну це вже інше питання, я з приводу дітей тільки писав, теж не раз відчував себе ошуканим після перегляду фільму, який далеко не такий захоплюючий, як показано в трейлері - то все реклама)))) Відгуки знайомих, лише на них надія....

Ну, насчет того, что трейлеры почти всегда интереснее фильма я в курсе, обидно, что фильм то неплохой, классная идея, классные актеры, временами и юмор отличный, просто без такого уровня пошлости он был бы лучше, а пошлые и жестокие шутки его дешевят.Сорри за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

а до чого тут кінотеатр ? ви б почитали умови рейтингів ... 16+ це - "R — Лица, не достигшие 16-летнего возраста, допускаются на сеанс только в присутствии родителей (Restricted Persons under 16 not permitted unless accompany by an adult);" ... працівник не повинен пускати дітей самих, а якщо вони йдуть з батьками - цей рейтинг дозволяє ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене ця вікова градація буває дивна.

Водила дітей на мультфільм, тут є помітка 6+. Повагалася щодо найменшого, але ж він першу частину вдома бачив.

Помітка то має бути, а впускати мають на розсуд батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмовили, тоді значиться про баранів на вході можна витерти, але батьки-дибіли лишаються без варіантів.

І вікове обмеження має вказуватись в назві фільму при замовленні, як це зроблено в кінотеатрах того ж Львова принаймні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вікове обмеження має вказуватись в назві фільму при замовленні, як це зроблено в кінотеатрах того ж Львова принаймні.

я думаю що навряд чи в нас тим хтось буде перейматись .. чому ? все просто .. є реклама .. плакати, постери, відео .. де вказано рейтинг .. додавати щось в програму - це ж требе "заплатити програмерам", а в нас платити не люблять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в будь-якому місці, де вказується анонс фільму, повинно бути зазначено вікове обмеження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовити гарні стіки (наклейки), де буде писати +16, чи там +20 і так далі, думаю це не важко зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж требе "заплатити програмерам", а в нас платити не люблять :)

Є велика ймовірність що там програмери працюють за ЗП на постійній основі. Тому озадачить можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж требе "заплатити програмерам", а в нас платити не люблять :)

Є велика ймовірність що там програмери працюють за ЗП на постійній основі. Тому озадачить можна :)

відкрию вам велику таємницю - штатних програмерів там нема ... програма куплена (якщо не помиляюсь в київській фірмі), її поставили, запустили, а далі - банальна підтримка (у випадку збоїв, причому теж платна)... любі зміни - додаткова оплата (до речі, точно так само як і в Адреналіні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програма, наклейки... та хоч ручкою хай нацарапають, аби інформація була

P.S. але ж тоді народ почне говорити "не європейський рівень" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...