Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Сижу озадаченная, бронь на сеанс в кинотеатр нужно выкупать за час до начала...нехорошо(((, очень нехорошо....очень неудобно, это они от жадности...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

Сижу озадаченная, бронь на сеанс в кинотеатр нужно выкупать за час до начала...нехорошо(((, очень нехорошо....очень неудобно, это они от жадности...

Можливо такий маркетинговий хід?,щоб поки чекаєш сеанс щось там в них з"їсти,випити.Якось цілу годину там "мучитися" не сильно захочеться,дійсно щось погано(.

А якщо прихдити за 10-15хв.то що. вже всі хороші місця розкуплені? ще не був тому і питаю.Невже так багато народу ходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора питався на касі - сказали що автоматом знімає за 30хв до початку сеансу

заставив себе все ж зайти на той москальський сайт і поставити бронь - все чьотко

лишній раз вчора кайфанув з сім’єю на "Комашках"

але от не може все бути досконало :) нє-нє, до кінотеатру претензій німа... но були до тупої мамаші, яка лишила трьох тупихневихованих діток в залі і сама десь збрила, а весь зал їх заспокоював годину, но то таке

.

Вчора зайшли в нову піцерію "Нью-Йорк стріт піца чи якось так"

посиділи 15 хв і пішли... бо меню нам, як і купі інших людей, ніхто не приніс

поруч сидів знайомий - не знаю навіть скільки разів просив щоб в нього прийняли замовлення

хтось повертав піцу - не знаю чому, не чути було

хтось писав "привіт" в книгу скарг :)

якісь розгублені і нервові офіціянткі, які проходячи повз нас в двадцятий раз, опускали очі

така ж адміністратор, яку люди викликали і напевно дякували за гарно проведений час :)

ну і т.д.

кльовий заклад - рекомендую :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу озадаченная, бронь на сеанс в кинотеатр нужно выкупать за час до начала...нехорошо(((, очень нехорошо....очень неудобно, это они от жадности...

Можливо такий маркетинговий хід?,щоб поки чекаєш сеанс щось там в них з"їсти,випити.Якось цілу годину там "мучитися" не сильно захочеться,дійсно щось погано(.

А якщо прихдити за 10-15хв.то що. вже всі хороші місця розкуплені? ще не був тому і питаю.Невже так багато народу ходить.

На "Люди Х" мы пришли просто на начало сеанса, уже реклама шла в зале, самые хорошие места были раскуплены. Но это была суббота, сегодня с дочкой планирую идти, если успею то на 14.00 (мастер мебель устанавливает, потому времени впритык, потому меня такое раннее бронирование огорчает), посмотрим, что там будет с местами без брони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посмотрим, что там будет с местами без брони...

Ну, в принципі, міг би квитки викупити... якби повідомили завчасно. Але з 13.00 до 14.00 на обіді тому навряд встигну....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посмотрим, что там будет с местами без брони...

Ну, в принципі, міг би квитки викупити... якби повідомили завчасно. Але з 13.00 до 14.00 на обіді тому навряд встигну....

Ой, спасибо большое, а ты там рядом работаешь?Я уже морально готовлю дочку идти на 16.00 если что, так что ничего, но на будущее буду знать)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нарешті випала і мені нагода в їх кінотеатр потрапити.

Радий, що такі фільми, як "Grace of Monaco" до Луцька тепер доїжджають. Водночас шкода, що найпізніший сеанс для такого кіно - 16.00...

Картинка дуже(!) приємно здивувала! Правда! Навіть не сподівався, що буде аж так!!! Хоча, напевно, в моєму випадку треба зробити ремарку на атмосферу Монако

в кадрі. Мабуть, спайдермени і трансформери дозволили б бути в коментарях більш спокійним), але ж Монако... - нехай, хоч у кіно)))

Зал, стільці - досить і досить гарно! Але є і пару ложок дьогтю...

Перші 5-6 рядів звуком просто вбиває! Неодноразово таке доводилось переживати і в Адреналіні, але цього разу, то щось дууууже особливе!

Ну а друга ложка дьогтю - клімат. На вулиці прохолодна, комфортна температура, а в залі на повну потужність весь фільм працюють чотири кондиціонери.

Це жесть! Закохані грілися наче востаннє)))

Словом, як це в нас часто буває, можна вкласти гарні гроші, зробити з толком, але персонал тобі загубить все...

Сподіваюсь, просто не пощастило - дрібниці з часом підтягнуть, і будемо мати в Луцьку добре кіно.

P.S. До речі, Ніколь Кідман устами Фреймут - це щось... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, про кондиціонери - факт

може є тут хтось з наближених осіб ? реально з малим і дружиною ледь не задубли на одному з фільмів

а ще піцерія "Нью Йорк..." нормуль почали працювати - кльове темне пиво в них, хоч і дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львівське Dunkel

я не люблю всі попсові промоскальські "пивоварні", але це пиво зачепило :)

замовив випадково, бо в них пише просто "Dunkel темне"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, про кондиціонери - факт

може є тут хтось з наближених осіб ? реально з малим і дружиною ледь не задубли на одному з фільмів

а ще піцерія "Нью Йорк..." нормуль почали працювати - кльове темне пиво в них, хоч і дорого

а вийти і сказати адміністратору, щоб зменшив кондиціонер важко було ? час від часу там є керівник по персоналу, директор кінотеатру теж "пробігає" .. я думаю ви ж не перед титрами зайшли, можна було спуститись і попросити змінити температуру кондиціонера :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна було нахамити, побити когось і забрати пульт... але я туди не за тим прийшов

невже так складно робити щось нормально самим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, про кондиціонери - факт

може є тут хтось з наближених осіб ? реально з малим і дружиною ледь не задубли на одному з фільмів

а ще піцерія "Нью Йорк..." нормуль почали працювати - кльове темне пиво в них, хоч і дорого

а вийти і сказати адміністратору, щоб зменшив кондиціонер важко було ? час від часу там є керівник по персоналу, директор кінотеатру теж "пробігає" .. я думаю ви ж не перед титрами зайшли, можна було спуститись і попросити змінити температуру кондиціонера :)

Скажу про свій випадок.

Я все чекав, що зараз прийде технічний працівник і вимкне. Можливо, умовно кажучи, освіжити зал вирішили після попереднього сеансу.

Все чекав-чекав, а врешті терпець увірвався і довелося зробити те, про що пише dj_design.От тільки значно раніше потрібно було це зробити!

Хоча...

Соромітник таки правий. Ми ж платимо їм гроші, а вони чешуть язиками між собою, замість того, щоб зайти в зал і елементарно проконтролювати,

в яких умовах твої гості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов, включив і забув.... коли запускає людей може навіть не звернути увагу ... ти більше, що їх там двоє (зранку) і троє (після обіду), а залів 4 .. я розумію що хочеться краще, але .. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в нас була подібна ситуація: посередині фільму включилось світло. Так весь зал просидів хв. 5,булькочучи собі бід носа Ну.. світло.. шо за х.... Ну.., виключіть світло.. А саме був якийсь кульмінаційний момент і ніхто не хотів покидати залу. Та все ж виявився один доброволець, готовий зняти окуляри і вийти з кінозалу, пропустивши найважливішу мить кіноепопеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

бізнес по-полішуцьки - це жопа якась

вчора ходив на фільм "Мільйон способів втратити голову", думав з сім’єю посміятися але прочитав на сайті що 16+ і довелося йти з товаришем

на мій подив, в залі сиділи діти років до десяти з батьками

а в фільмі кожних декілька хвилин моральна травма для непідготовлених - чорний гумор та "пошлятіна"

ну я розумію що батьки - дебіли, але як назвати тих баранів що запускають людей в зал ? і чому 16+ не вказується біля назви фільму при купівлі квитків ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, 100% якщо пишуть таку помітку, то мають перевіряти вік. Інакше до дупи така помітка.

Вчора вибирав фільм малому для перегляду, так глянув на 16+ і не пустив, а там таких іде два з такою поміткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бізнес по-полішуцьки - це жопа якась

вчора ходив на фільм "Мільйон способів втратити голову", думав з сім’єю посміятися але прочитав на сайті що 16+ і довелося йти з товаришем

на мій подив, в залі сиділи діти років до десяти з батьками

а в фільмі кожних декілька хвилин моральна травма для непідготовлених - чорний гумор та "пошлятіна"

ну я розумію що батьки - дебіли, але як назвати тих баранів що запускають людей в зал ? і чому 16+ не вказується біля назви фільму при купівлі квитків ?

Ооо, а как я попала впросак!!!Во вторник у моей любимой свекрови был день рождения, зная, что она любит фильмы( я ей постоянно качаю всякие голливудские драммы, мелодраммы), решила отвезти ее на мороженое и в кино, конечно в Премьер сити, так как у нас получалось только после 19.00 пришлось выбрать комедию, я тоже обратила внимание на 16+ и была спокойна...на сеансе не знала куда прятаться, хотелось залезть под сиденье...мы конечно посмеялись...но стыдно мне было жутко перед ней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому 16+ не вказується біля назви фільму при купівлі квитків ?

Ну, звичайно, про виховання Ваших дітей, мають думати працівники кінотеатру))) А ще вчителів в школі не навчили... Викладачі на гуртку не показали... Винні всі... крім мене, що моя дитина не зрозуміло що дивиться, незрозуміло де лазить, і невідомо по яких сайтах шариться. Думаю загуглити не важко, що за фільм, було б бажання, одні бачать, інші просто не напрягаються....

П.С.: вони не можуть не впустити клієнта, який має квиток.... От, якби за це штрафували (коли 16+ і більше), тоді інше питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому 16+ не вказується біля назви фільму при купівлі квитків ?

Ну, звичайно, про виховання Ваших дітей, мають думати працівники кінотеатру))) А ще вчителів в школі не навчили... Викладачі на гуртку не показали... Винні всі... крім мене, що моя дитина не зрозуміло що дивиться, незрозуміло де лазить, і невідомо по яких сайтах шариться. Думаю загуглити не важко, що за фільм, було б бажання, одні бачать, інші просто не напрягаються....

П.С.: вони не можуть не впустити клієнта, який має квиток.... От, якби за це штрафували (коли 16+ і більше), тоді інше питання...

Рома, ты прав, конечно, но я видела трейлер фильма и он абсолютно не готовит к тому, что получаешь во время просмотра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С.: вони не можуть не впустити клієнта, який має квиток.... От, якби за це штрафували (коли 16+ і більше), тоді інше питання...

Отож бо, яка правова база не впускати клієнта 15 років, і впускати 16? (обидва вроді як неповноцінні громадяни). Хоча паспорт з 16, але повноліття і дієздатність з 18.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С.: вони не можуть не впустити клієнта, який має квиток.... От, якби за це штрафували (коли 16+ і більше), тоді інше питання...

Отож бо, яка правова база не впускати клієнта 15 років, і впускати 16? (обидва вроді як неповноцінні громадяни). Хоча паспорт з 16, але повноліття і дієздатність з 18.

Кажется, они не должны продавать билет, но его ведь родители покупают детям...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бізнес по-полішуцьки - це жопа якась

вчора ходив на фільм "Мільйон способів втратити голову", думав з сім’єю посміятися але прочитав на сайті що 16+ і довелося йти з товаришем

на мій подив, в залі сиділи діти років до десяти з батьками

а в фільмі кожних декілька хвилин моральна травма для непідготовлених - чорний гумор та "пошлятіна"

ну я розумію що батьки - дебіли, але як назвати тих баранів що запускають людей в зал ? і чому 16+ не вказується біля назви фільму при купівлі квитків ?

Ви мене звичайно вибачте, але коли ви разом вдома дивитесь фільм по ящику, то ви так прискіпливо контролюєте вікове обмеження? на всіх фільмах де хоть чуть є нескромності ставлять 16 +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, ты прав, конечно, но я видела трейлер фильма и он абсолютно не готовит к тому, что получаешь во время просмотра.

Ну це вже інше питання, я з приводу дітей тільки писав, теж не раз відчував себе ошуканим після перегляду фільму, який далеко не такий захоплюючий, як показано в трейлері - то все реклама)))) Відгуки знайомих, лише на них надія....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...