Перейти до змісту

Біля Там-Таму розпочинається зведення торговельно-розважального гіганта «ПортСitу»


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Головне розчарування - відсутність IMAX (вже дууже до нього звик у Львові)

Головне сподівання - відсутність McDonalds.

А взагалі якість того 3D що там як? ... те ж лайно що в Андреналіні чи краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 434
  • Створено
  • Остання відповідь

Незнаю як хто, а ми вчора погуляли на славу :) Дякую організаторам за пречудовий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайте указано, что есть 7Д, кто-то был? Интересуют цены и впечатления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як хто, а ми вчора погуляли на славу :) Дякую організаторам за пречудовий день.

всі танцюють і співають, мужики і баби, аж у Ківерцях в болоті, поздихали жаби!!!

Обана! Зашибісь! Пиво, Водка, раки! Хто не з нами той нехай йде собі до ср@ки... (Кузьма)

:D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будівництво завершено, відкриття відбулося. Пора переїзджати в нову тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будівництво завершено, відкриття відбулося. Пора переїзджати в нову тему.

Завершене будівництво 2-го етапу. По переду ще 3-й - ліва сторона від Там Таму, який має розпочатися з сумнозвісного підземного переходу.

36189-1u.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будівництво завершено, відкриття відбулося. Пора переїзджати в нову тему.

Завершене будівництво 2-го етапу. По переду ще 3-й - ліва сторона від Там Таму, який має розпочатися з сумнозвісного підземного переходу.

36189-1u.jpg

Втім, як розповіла директор ПП «Реммеблі», забудовника об’єкта, Галина Лимар, першою чергою будівництва був гіпермаркет «Там Там», другою – торгово-розважальний комплекс «ПортCity», третьою чергою повинен стати торгово-розважальний офісний центр, що прилягатиме до вулиці Чорновола, і лише четвертою – підземний перехід.

Термін введення переходу в експлуатацію вона назвати не змогла, перехід, з її слів, будуватимуть, у разі, «якщо буде фінансова спроможність».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто бачив дитячу ігрову кімнату? розкажіть як вам. Я про розваги для менших діток, а не про ігрові автомати для старших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таку величезну площу торгового центру на дитячу ігрову кімнату виділили десь половину площі "Лімпопо", якщо не ще менше.

Туди втиснули лабіринт, автомати, скелю і автодром. Тому, можете уявити тисняву, шум і чергу до єдиної каси для оплати :(

P.S. Підземна стоянка ніби і зручна, але я так зрозуміла має один вхід з неї в ТЦ. Всі решта дверей або службові, або не підписані.

Значно зручніше було б як на стоянках в Буковелі - по всьому периметру парковки ліфти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шопінг частіше втомлює тих, в кого грошей мало на те, що їм хочеться, тому гасають в пошуках оптимальної ціни, а так то не тільки жінкам подобається шопінг, пішов собі купив те, що хотів, не дивлячись на ціни.

не тільки і не стільки все впирається в гроші

ага :0161:

ZYfky5Z.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зробив перший пробний обхід закладу :)

Порадувало, що тепер в Луцьку можна купити продукцію китайської легкої промисловості по 50-150-250 грн і в хорошому асортименті, а не по 600+ як в Юванті чи на базарі. Нічого нового фірмового окрім підгулявшої Коламбії нажаль немає... всеодно привіт Львів млін :)

Харять москальські написи по магазинах, хоча чого вимагати від московських мереж.

Класний великий ролердром і кінотеатр ще не відвідував.

А взагалі, краще як автостоянка чи пустир у будь якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадувало, що тепер в Луцьку можна купити продукцію китайської легкої промисловості по 50-150-250 грн і в хорошому асортименті, а не по 600+ як в Юванті чи на базарі.

Ага, подивився на взуття в Карі.Суцільне дермонтюа.Гарантія 60 днів.За ці гроші я візьму шкіряне добротне взуття українського виробника.

Ще ,ще і щераз переконуюсь, що купувати краще не в інтернеті, не в гіпермаркетах, а у знайомих.

Хто їх має звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадувало, що тепер в Луцьку можна купити продукцію китайської легкої промисловості по 50-150-250 грн і в хорошому асортименті, а не по 600+ як в Юванті чи на базарі.

Ага, подивився на взуття в Карі.Суцільне дермонтюа.Гарантія 60 днів.За ці гроші я візьму шкіряне добротне взуття українського виробника.

Ще ,ще і щераз переконуюсь, що купувати краще не в інтернеті, не в гіпермаркетах, а у знайомих.

Хто їх має звісно.

чим в інтернеті погано???( маю на увазі не укр, рос сайти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-Не можеш побачити, пощупати товар

2- Не можеш приміряти

3-Не можеш повернути

4-Не можеш отримати чесну консульацію

5-Тратиш купу часу на вибір товару.

6-Не можеш отримати товар вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я доторкнувся до витвору Єремеєвської думки . Одназначно два магаза через які варто туди ходити це Cropp і House. Хоча звичайно усвідомлюю що ціни там виростуть (зараз йдуть явні і неявні акції у звязку з відкриттям), але все ж таки. Людей на черзі в примірочні і каси у цих магазах було дуже багато. Кому треба скупитись одежою то поспішайте. Вхід зі сторони Карпенко-Карого порадував, тепер напрямки вихід біля брами (зимою актуально). Загалом маркет не гірше львівського кінг кроссу. Але той знаходиться практично за містом. А тут самий центр (тепер вже другий центр). На даний час важко сказати який маркет більший, але якщо зроблять третю чергу там тама то це буде однозначно найбільший торгово - розважальний комплекс на західній Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-Не можеш побачити, пощупати товар

2- Не можеш приміряти

3-Не можеш повернути

4-Не можеш отримати чесну консульацію

5-Тратиш купу часу на вибір товару.

6-Не можеш отримати товар вже.

1. Пощупати не можеш, але можна "пощупати очима", та й в офлайновому магазині, та й це не сильно принципіально, якщо річ класна, її видно практично одразу.

2. Приміряти не можна, так, але ті, хто купує часто, вони знають свої розміри, і рідко помиляються, та якщо вже й помилився, за такі гроші можна без проблем перепродати, або повернути продавцю товар.

3. Повернути можна, якщо купувати в адекватних магазинах, чи людей, недавно купував кросівки, після моїх тестів під краном, почали тікти, повернув продавець гроші без проблем, так я втратив на пересилці десь 50 грн., але ціна між онлайном і офлайном різниця була в 900 грн., мені просто попався брак, і таке буває не тільки в інтернет магазинах.

4. На рахунок консультації спірне питання, людина хоче вам продати, тому буде казати чесно, бо не потрібний людині геморняк, та порча іміджа.

5. Тратиш час, тому що вибір просто дуууже великий, тому й тратиться час на підборі саме того, що тобі треба, а у нас в магазинах купуєш як правило те що є, і не те що б аж так сильно хотів, бо вже треба в чомусь ходити сьогодні, часто сам відкладаю покупку до осатннього, ті, хто купує в інтернеті частіше плануюють покупки, й свобідний час шукають їх.

6. Так не можеш отримати товар вже, але зараз швидка доставка в принципі від 1 до 7 днів. З США зараз мжна отримати товар авіа за 7 днів максимум.

Скажу тільки одне, що в офлайні є деякий кайф в самих покупках, пощуати подивитись, з продавцем поспілкуватись і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде однозначно найбільший торгово - розважальний комплекс на західній Україні.

Доречний і адекватний він буде тоді, коли Луцьк стане найбільшим містом на Західній Україні.Або раптом у нас доходи найбільші стануть.

Хто спрогнозує, скільки триватиме вау ефект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку хороший магазин. Людно там буде завжди, так як у ТамТамі майже у будь-який час людно. Зараз у ТамТамі та у ПортСіті можливо купити все те саме, що і на базарах, але ціни трішки інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто спрогнозує, скільки триватиме вау ефект?
Лично для меня ВАУ-эффект улетучился ещё тогда, когда объявили о замене катка на роллердром и непланировании IMAX-а :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1500 грн оренди за квадрат, Отже магазин площею 100 кв м. в місяць має заробити 150 000 лише на оренду.

По любому ця сума буде закладена в націнку.

А якщо ціна має бути конкурентною з іншими точками-то значить має продаватись більш дешевий в закупці товар.

Що я наочно і побачив у Карі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1500 грн оренди за квадрат, Отже магазин площею 100 кв м. в місяць має заробити 150 000 лише на оренду.

По любому ця сума буде закладена в націнку.

А якщо ціна має бути конкурентною з іншими точками-то значить має продаватись більш дешевий в закупці товар.

Що я наочно і побачив у Карі.

Звідки такі дані? Це можливо і комусь за 10-20 м.кв. вліпили таку суму, бо лохі. Там ціна близько 50$. Фокстрот на скільки я знаю має близько 20 баксів за 1300 кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1500 грн оренди за квадрат, Отже магазин площею 100 кв м. в місяць має заробити 150 000 лише на оренду.

По любому ця сума буде закладена в націнку.

А якщо ціна має бути конкурентною з іншими точками-то значить має продаватись більш дешевий в закупці товар.

Що я наочно і побачив у Карі.

інфа достовірна, це за магазини на першому поверсі. в цумі для порівняння 80баксів за квадрат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-Не можеш побачити, пощупати товар

2- Не можеш приміряти

3-Не можеш повернути

4-Не можеш отримати чесну консульацію

5-Тратиш купу часу на вибір товару.

6-Не можеш отримати товар вже.

і багато ти купував в інтернеті?

моя дружина часто купує взуття і одяг - так ось - звісно прямої примірки немає, але купуючи не в магазині, а наприклад в системі спільних покупок, як варіант таких багато на kidstaffi - то продавці виміряють взуття по всі необхідним парметрам: довжина стопи, окружність в кількох місцях і т.д. - в результаті ціна на 30-50% менша ніж в інших реальних місцях, а якість і товар такий же. і з розмірами все в порядку.

одяг так само купуємо - все в розміри попадає - головне правилньо розібратись у розмірній сітці і правильно обміряти себе.

повернення товару теж можливе - втрачається лише гроші за пересилку, але менша ціна дозволяє це робити з легкістю.

а ще прикольніше коли в магазині пощупаєш товар - приміряєш і купуєш в інтернеті із набагато меншою ціною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое мнение о ПортСitу:

Плюсы:

- нормальное количество бутиков, лично я за один заход смогу себе купить все необходимое, конечно может ассортимент не такой как ждали, но есть площадка для продаж и это главное. Надеюсь Варшавка и старый рынок закроются через лет пять. Не то что бы мне не жаль предпринимателей, но пора уходить от этих базаров

- кинотеатр лучше чем в Адреналине, картинка хорошая, зал новый, звук на уровне. Опять может кто-то ждал большего, ну все ж в сравнении.

- ролледром, думаю будет популярным.

Минусы:

- маленькая детская комната, это ну просто большой минус. Бутики на 3 этаже не нужны, тут как бы опять победила жадность, Надеемся, что это учтут и расширят игровую зону для детей.

- фастфудов можно было сделать и побольше. Очереди, нехватка мест, выглядит скудно! Плюс желательно было добавить суши + нормальной еды, а не только пиццу и гамбургер.

- вытяжки не справляются,

- не везде тянет МТС,

- нужен WI-FI

В целом понравилось. Все ждали больше развлекательного центра, а получился с уклоном на торговый. А это значит, что есть к чему стремиться, ждем кинотеатр "Проминь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...