Перейти до змісту

sashulya

Power users
 • Кількість зміста

  1 943
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

sashulya last won the day on Травень 30 2012

sashulya had the most liked content!

Репутація громади

151 Продвинутий

Про sashulya

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 04.04.1988

Останні відвідувачі профілю

16 476 перелядів профілю
 1. Ситуація ніяк, але дуже прошу водіїв дивитись у всі 2 ока.
 2. Віддам кішечок

  Я поняття не маю яке Вам до мене діло і до чошо ті всі посилання, але виробників корму є більше ніж нестле та марс. Якщо Вам не подобаються умови прилаштування тварин, то це особисто Ваші проблеми.
 3. Віддам кішечок

  І до слова, я є чесним роздрібним продавцем, будь якиЙ власник, якому обіцяна нульова націнка має право перевірити накладні. Так що тут тупо до чогось придиратись. Для мене основною і головною умовою є харчування та догляд за тваринами, а де майбутні господарі будуть скуповуватись,то їхня справа, я просто пропоную дешевшу альтернативу.
 4. Віддам кішечок

  По перше, риба чи рибопродукти для котів не є їжею. Де ви бачили кота, який ловить рибу? Риба , доречі, провокує сечокам яну хворобу у котів. Для того щоб збалансувати натуральне харчування , яке потрібне цього виду тварин , а не їжа зі столу потрібно чимало часу та знань. корма супер преміум та преміум класу зазвичай є європейського виробнитства або ж Канади та США. Рівень контролю якості в тих країнах дещо відрізняється від нашого, так що не бачу причин не довіряти саме цим кормам
 5. Віддам кішечок

  Якщо ви помітили, то для цих тварин корм та інші товари я пропоную без жодної націнки, тобто я ні копійки не заробляю.
 6. Віддам кішечок

  Бо питання цього посту не *втюхати* аби кому , а знайти дійсно хорошу сім ю тваринам
 7. Віддам кішечок

  Я не розумію Ваших претензій. Я вкладаю в тварин свої кошти і час і віддавати їх в гірші умови не збираюсь. А ці дві тези якраз повідлякують недбайливих господарів.
 8. Віддам кішечок

  Віддам двох кішечок у відповідальні та люблячі руки. Козявка (чорна з білим животиком) - міні-кішечка, 1,5 року, повністю домашня та лагідна, привчена до лотка та корму супер-преміум класу, кастрована. Тігра - вік приблизно 7-8 місяців, молода та жвава, навчена котячих манер, харчування як і в Козявки, найближчим часом буде кастрована. Обидві дівчинки обробляють за графіком від парзитів, повністю домашні. Віддамо дбайливим лбдям під договір з випробувальним терміном. Для цих тварин зоотовари та супутні товари по собівартості у еас пожиттєво.
 9. Куди пропала барахолка?

  Їх розігнали муніципали і якийсь час на деревах висіло оголошення, що тепер барахолка в районі північного ринку.
 10. шкода, що не потрапили на свято) ці хлопці та дівчата завжди піднімають настрій (в хорошому сенсі)
 11. Котик сіамський

  Взагалі про породу тварини говорять її документи. Навіть якщо чисто зовні тварина породиста, а документів нема, вона вважається безпородною. А ТС молодець, робить добру справу. Бажаю якнайшвидше знайти котику нову сім'ю)
 12. Це само собою.. Ч Як зробити так, щоб та людина не їздила? Він з міськвідділі вийшов надто щасливий і довіри наш слідчий не викликає ч
×