Перейти до змісту

Pr0ektant

Учасники
 • Кількість зміста

  822
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Pr0ektant last won the day on Липень 11 2018

Pr0ektant had the most liked content!

Репутація громади

410 Поважний

1 Підписник

Про Pr0ektant

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

11 691 перелядів профілю
 1. Pr0ektant

  Скарга на Укрпошту.

  мені вже два роки листи не приносять. відмазка - нема листонош. Рекомендовані листи лежать місяць на пошті, далі відправляють назад.
 2. Pr0ektant

  Волиньгаз обнаглів!

  По лічильнику. Але якщо лічильник встановлений на вулиці, то придумали рахувати з коригуючим коофіцієнтом. В мене по лічильнику подано 400м.куб., а волиньгаз виставляє рахунок за 400*1.06=424м.куб. Тобто я маю додатково оплатити 24м.куб. - це, якщо вірити волиньгазу, виникає саме така різниця в розрахунках між лічильником на вулиці і в приміщенні. Типу на вулиці охолоджений газ більш стиснений. Але прикол в тому що газ до мене іде під землею, на глибині 1,5 м. Температура труби в землі не сильно відрізняється що влітку, що взимку... від землі до лічильника -1м. Сумніваюся що за той 1м, під тиском і рухом він так охолоджується, що аж набігає 24м.куб.
 3. Pr0ektant

  утеплення будинку

  А який сенс в екструдері на всю товщину віконного прорізу? щоб напряжніше було з кріпленнями вікна до стіни? Зазор між вікном і стіною заповнюється монтажною піною стандартної товщини 10...20мм. Основну роль грає утеплення зовнішніх відкосів з дотичною до віконного профілю, тобто мінімізація місць - містків холоду:
 4. Pr0ektant

  утеплення будинку

  да там рахують, що після утеплення взагалі без газу обійдуться. Будинок пінопластом нагріється )))
 5. Pr0ektant

  Волиньгаз обнаглів!

  Ніфіга не помінялось. На вулиці +5C а в платіжках приходить сума з коригуючим коефіцієнтом до +20C - 0,06. А це +200грн за грудень по моєму будинку (((
 6. Pr0ektant

  Веселі сусіди

  в мене аналогічна проблема була з сусідським собакою-телям. Важить кг з 80. Як тільки по дорозі до межі його забора хтось підходить - летів і як гавкне, то в радіусі 50м. любий шарахався. Проблема була вирішена пітардами. Як тільки те чудо підбігало на когось гавкати - запалював і кидав в його сторону. А в догонку ще й з рогатки під лапи запулював. Тепер рідко до мого забора бігає.
 7. якщо не ти, значить мама чи бабуся втихаря вийшла заміж і взяла прізвище чоловіка :-P
 8. Pr0ektant

  утеплення будинку

  Ніби сам про себе написав... Чоловіче, навіть немає бажання щось тобі доказувать. Просто візьми тепловізор в морозну погоду і пройдися по утеплених будинках і побачиш, що основні тепловтрати - вікна, двері і вентиляція... Ще проскакують деколи різні місця з містками холоду від халяви майстрів але дуже рідко, особливо після утеплення стін. Вони завжди сині, завжди, тобто з найменшими тепловтратами! А от вікна, навіть 5-ти камерні з потрійним склопакетом - червоні.
 9. Pr0ektant

  утеплення будинку

  ппц... да хоть 1м. товщину утеплювача зробіть, втрата тепла всерівно відбуватиметься - через вентиляцію, щілини, вікна та двері. Тому нема сенсу в товщині утеплювача понад 10см на стіни і 20см в конструкції даху... P.S. Пінопласт при нагріванні виділяє токсини! Вистачає навіть кімнатної температури. Удачі, після утеплення ним зсередини.
 10. Куплю куски металевого кутника 5*5см, товщиною металу 0,4 або 0,5см, довжиною 40см або 50см - 44шт. Чи куски квадратної труби 10*10см, товщиною металу 0,4 або 0,5см, довжиною 40 або 50см - 11шт.
 11. Pr0ektant

  Волиньгаз обнаглів!

  Сьогодні більше години чекав в черзі в сервісному центрі. Народу пздц. А в 12.50 взагалі лягла їх база і не підняли до закриття.
×