Перейти до змісту

LSD

Учасники
 • Кількість зміста

  1 155
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

LSD last won the day on Січень 11 2015

LSD had the most liked content!

Репутація громади

423 Поважний

Про LSD

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

5 287 перелядів профілю
 1. В інтернеті пишуть що можливі причини такої помилки: - Встановлені паролі чи макроси ексель які не можуть бути прочитані мобільним офісом. - Файл ексель згенерований стороннім ПЗ і невідповідає новим вимогам формату.
 2. Всім дякую. Був в епіцентрі і нл там вони мені несподобалися. В чудо острові було непагане, але взяли в твінс там нам дали і поміряти в машині гарно розказали що до чого щоб вибрати крісло.
 3. Власне питання де можна купити автокрісло так щоб можна було приїхати, подивитися, помірятися і купити.
 4. На практиці різниці майже немає, але в залежності від специфіки застосування і кореляції з іншими технологіями можна вибрати щось більш підходяще для себе. Люди більше схиляються до Апача через кращу відмовостійкість (при вірних налаштуваннях) про ІІS кажуть що більш надійний у плані безпеки і Win орієнтований (краще конфігурується для сімейста ОС Мелкософта). ІІS беруть майже завжди для ASP/.Net. По практиці застосовування мав проблеми на IIS з передачею шифрованих бінарних даних через сервер(SOAP протокол), з Апачем проблем не виникало ніразу.
 5. Знаючи профіль роботи думаю про перехід на HTTPS можна почитати тут
 6. Тоді під підозрою лише дозвіл на доступ до файлів)
 7. Жесть з дублюванням ...... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dasmic.android.vcardexim&hl=uk https://play.google.com/store/apps/details?id=by.androld.contactsvcf&hl=uk https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=415465&st=160
 8. Ну то точно в додатку немає дозволу на запис контактів чи читання
 9. Ну то точно в додатку немає дозволу на запис контактів чи читання
 10. Ага і ще тема для роздумів: Взяв іншу ксьому в руку спробував запустити імпорт воно завжди питає в яке сховище (я то завжди юзаю гугл акаунт) тут питання в тому що можливо сховище підвязане під акаунти по замовчуванню має бути акаунт локальний. Можливо потрібно завести стандартний акк твого китайця.
 11. Поідеї це все що потрібно станлдартному додатку в мене він зветься "Телефонна книга". Як для ксьоми ну спробуйте може оновіть муйі, може це який баг який вже виправили.
×