LSD

Учасники
 • Кількість зміста

  890
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

LSD last won the day on Січень 11 2015

LSD had the most liked content!

Репутація громади

285 Поважний

Про LSD

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

4 335 перелядів профілю
 1. Добре шо сказали, не обновлятиму. Я думаю яблочніки просто кладуть болт на підтримку ніщебродів старіших дівайсів. хоча наприклад 5s на 10.2 особливих глюків не помітив.
 2. Сьогодні їхав маршрутом №3 зранку. Передав кошти разом з людьми, отримав назад пак квитків роздав людям остався з 3ма ... Якось воно не теє во. Кондукторів забрали автомати непоставили ...
 3. Мож у Вас завівся "доброжелетель" який вирішив потестити MAC фільтр ?
 4. ОЗУ - мало ССД - малий Відео - так, себе Зато І7 Ну цей ноут купляти лише з ще 1 планкою на 4 гіга, і вінтом звичайним .... Але по ціні вийде ну точно не айс. як на мене краще взяти схожий на і3-і5 http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/noutbuki_hp_250-g5-w4n44ea.html А на зекономлені кошти добити вінтом і памяттю, ще на фінляндію останеться
 5. Це воно, да? p.s. По ноуту(Хапе): відяшка так се, але для роботи саме то
 6. Ну тоді доведеться чекати поки зроблять точно такій но красненькій!!!
 7. Саш, чисто з власного досвіду: Багато хто з власників фірм думають, що розробити програму саме під їх діяльність - це дорого. Але це не так. При правильному комплексному підході будь-яке програмне рішення допомагає заробляти фірмі грошей більше, ніж його вартість. Отут варто написати(я думаю що якраз думка була саме в цьому) що саме оптимізація за рахунок автоматизації, як правило приносить більше користі ніж витрат. А то чесно кажучи не з першого разу вловив суть ... Мало хто з директорів знає наскільки ефективно працює його компанія, яка в нього точка окупаємості (скільки йому потрібно заробити цього місяця, щоби "закрити" свої витрати?). Не пиши такого майбутнім клієнтам про них же самих. Навіть якщо воно так і є. Напиши що допоможеш більш точно оцінити. Це так чисто пару маркетингових нот. Час від часу на підприємстві звільняються працівники, які забирають з собою частину хороших клієнтів. Щоб цього не сталось модулі для ІР-телефонії, запису розмов та історії дзвінків завжди допоможуть вирішити питання з кадрами Жорстко то як :). Навряд поможе але прикольно Р.S. Кину знайомому. Працює з запчастинами по с\г техніці. Може йому буде цікаво.
 8. Оце власне і чекаєм. Там і послухаєм. Бо особисто не перетинався, а он люди пишуть багато хорошого.
 9. 1) Топових серій люди не бачать в основному по іншій причині, звучить приблизно: "Ти доллар відел?!?!" 2) Стосовно брендів то тут скільки людей стільки думок ... он в мене ASUS ноут лежить вдома ... куплений в 2007 (класа Целл1.7\2гб озу) .. 10 років і робить досі. Морально застарів звичайно, охолодження напрягає звуком. але нарікань на роботу особливих нема, ну гніздо зарядки розбовталося ... Тому і раджу йти щупати їх.
 10. Завязуйте цирк. Завжди були люди яким шкода, і яким все одно! Одні сходять попрощаються з людиною, інші як звичайно дома бахнуть пивка. Іділія соціума ...!!! Ото для чого оці взаємні образи?
 11. Хм, писали що печінка, цероз ... правда?
 12. Тоді пороблено мабуть ...
 13. Ось це я думаю вже читали?
 14. Збережено сумісність розрядності: Він2003Р2 = ВінІнсталер = ПакетІнст1С ?