LSD

Учасники
 • Кількість зміста

  931
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

LSD last won the day on Січень 11 2015

LSD had the most liked content!

Репутація громади

315 Поважний

Про LSD

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

4 448 перелядів профілю
 1. Ну еслі там не фотосесія "ню" чи не тайні сводки пентагона покладіть 1 файлик попробуем глянути ... Каже формат не той. Вас перед тим непошифрували?
 2. Дякую за роз'яснення роботи ДНС. То поясни мені якого Інтертелеком чи інший провайдер повинен давати доступ до ДНС сервера Яндекса? Щоб люди і далі платити Яндекс сервісам за реєстрацію днс імен?
 3. Я про те що хоч один оператор виконав закон згідно мети а не згідно формальних обмежень. Заблокував звернення до доменів і субдоменів Яндекса. І не зрозумів про операторів ... який сенс з відкритого ДНС для оператора якщо кінцевому користувачу він поврене маршрут по якому той не зможе отримати даних?
 4. Ну ванна ж через дирку в SMB лізе там зрозуміло. А так 90% відсотків шифровальщиків або юзерклік або класичний брутфорс типових підключень Як на мене єдиний дієвий механізм це видавати права адміністратора лише адекватним людям .
 5. Ви вважаєте що yandex.net не має відношення до сервісів Яндекс?
 6. Колись мелкософт придумало таку тему як цифрові подпісі програм ... Кажуть непогана штука на пару з UAC ... Но всі ж виключають цей "безполезний матюгальнік", звідки виникнути проблемам з кібербезпекою, да? Та перестаньте. Як звичайно китайцам\рускім\мо й нашим, на факультетах кібербезпеки підходить час поднакопить денег на сесію
 7. Та я просто не вкурсі риторики СБУ то і перепитую. То вони дали держустановам час покинути 1С, чи це вони франчайзерам і АББІ сказали шо за рік маєте відбрендитися від 1С ... ?
 8. Да ладно? ... Так і бачу як всі бігають в паніці ...
 9. Є! Користуюсь вже 5тий рік Тіки від майкрософта пісьма не приходили а так проблем не помічено.
 10. Навіщо тепер у них в 3 рази більше роботи. Шо раніше писало АББИ тепер доведеться писати всім самостіно
 11. Це на здоров'я. Я б ще декого заставив SAP купити Тиць
 12. Ще одна істеріка? Написали ж заборонена діяльність цих компаній яка спрямована на виведення фінансових активів в країну агресор. ПЗ як було законним так ним і залишається. Ніхто нічого міняти не буде. Ні 1С ні Парус. Все стоятиме як стояло. Ну платити за нього перестануть ті хто платив до цього Вони заведуть собі нові іноземні "дочки" на Кіпрі. поміняють лейбу і все буде по старому. Через них постачатиметься оновлення ПЗ для України. Ринок і гроші занадто великі щоб зважати на якісь "писюлькі презідента"
 13. Однокласнікі, ВК, Яндекс .... = обмеження свободи Сподобалася цитата: Бачу, почали жалуваться вже тут, що "одноклассніки" заборонили. Мовляв, - ущемлєніє демократії... Ніфіга! Ущемлєніє демократії це заборона Pornhub.com... А заборона "однокласніків" - це боротьба з порнографією.....
 14. Так і я непереймаюся. Все одно вибір то невеликий АНб чи ФСБ да? ))) Я про надійність зберігати інформацію. Ну з усього максимальна втрата яндекс диск. Ну перенесіть на гугл, небачу принципової різниці. Я про те що дане блокування настільки недолуге як і безглузде