LSD

Учасники
 • Кількість зміста

  899
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

LSD last won the day on Січень 11 2015

LSD had the most liked content!

Репутація громади

289 Поважний

Про LSD

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

4 367 перелядів профілю
 1. Злетів біос. Спрацював Авард бут блок ... Клава не може реагувати вона неініціалізується (це власне мав зробити БІОС) Старі флопіки мали свій невеличкий мінібіос це й дозволяло підтянути з .bin прошивку. (напрактиці ніразу не бачив шоб відновилося) Вирішується гарячою прошивкою мікросхеми БІОС на живому донорі . (мав колись щастя влетіти на таку штуку) Варіант програматора також реальний.
 2. Та хай хоть чимось допомагає. Нада буде позвонити спитати чи можна машинки 2-3 піску. Ну і чуть-чуть за містом Але мабуть у кожного князя своя "вотчина"
 3. Lavazza Eilles 0.5/1 kg в зернах. Може бути, і за якою ціною? Наразі маємо 160-170/330 за пів і кіло пачки відповідно. Якщо реально зробити меншу ціну то думаю можемо домовитися на постійній основі.
 4. Народ хто має дайте точні координати транспондера поляризацію і тд. для ICTV і Нового. P.S. TV box example
 5. Тепер можна штопать носки
 6. Добре шо сказали, не обновлятиму. Я думаю яблочніки просто кладуть болт на підтримку ніщебродів старіших дівайсів. хоча наприклад 5s на 10.2 особливих глюків не помітив.
 7. Сьогодні їхав маршрутом №3 зранку. Передав кошти разом з людьми, отримав назад пак квитків роздав людям остався з 3ма ... Якось воно не теє во. Кондукторів забрали автомати непоставили ...
 8. Мож у Вас завівся "доброжелетель" який вирішив потестити MAC фільтр ?
 9. ОЗУ - мало ССД - малий Відео - так, себе Зато І7 Ну цей ноут купляти лише з ще 1 планкою на 4 гіга, і вінтом звичайним .... Але по ціні вийде ну точно не айс. як на мене краще взяти схожий на і3-і5 http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/noutbuki_hp_250-g5-w4n44ea.html А на зекономлені кошти добити вінтом і памяттю, ще на фінляндію останеться