Перейти до змісту

LSD

Учасники
 • Кількість зміста

  1 180
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

LSD last won the day on Січень 11 2015

LSD had the most liked content!

Репутація громади

435 Поважний

Про LSD

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

5 411 перелядів профілю
 1. Адміністрація робить це для нас, - клієнтів ТРЦ. Це іміджевий торговий центр і я знаю що завжди коли він відкритий я можу прийти туди і зайти в будь-який магазин за потрібними мені речами. Питання про відношення до працівників то до роботодавця ... забезпечення змінного графіку і чергувань це його задача. Те що роботодавці хочуть робити це без виплати додаткових компенсацій то інше питання, і лежить в площині трудових відносин. А ТРЦ бореться за свою репутацію, і наче до них черга з орендарів стоїть ... тому мабуть вони роблять все вірно.
 2. Ось тут теж зможуть допомогти.
 3. Як ти віддалено навчиш касира сканер шк перепідключити, чи поправити мережевий кабель касового апарату?)) Потребує "повного занурення". Все ж дуже хотілося б щоб згідно з правилами форуму оголосили хоча б орієнтовний рівень оплати.
 4. Ну але якщо є пропозиція можна поговорити
 5. Куплю зарядку для асуса X51RL. Цікавить будь яка робоча. Ттх: вихід 19 вольт 3.42 ампера Дані на фото. В кого будуть пропозиції універсалок, кидайте теж розгляну. Нові/БВ.
 6. Тому що працюють на іноземних інвесторів. Замовником таког опроекту мав стати ДФС ... але і там незацікавлені в прозорості і автоматичності і простоті усіх механізмів декларування ... Тому маємо те що маємо А шо там по темі ... де толкові 1С ніки ? мо появилися де?
 7. LSD

  Робота Тінсе Україна (Тяньши)

  Як на мене розповідь таки має певний повчальний характер. Як правильно відмітив автор слова, словами але правильно було б складти цілісну картинку: - Те що я бачу, коли людина розповідає про надприбутки а їздить на старенькому ланосі, це завжди привід задуматися. - Те що я чую, аналузвати думки цих людей пропускаючи через призму критичного мислення. - Загальна логічна связність елементів. Якщо при відході трішки вправо трішки вліво Ви бачите що нема ніякої глибини в сказаних словах, будьте впевнені Вам вішають лапшу. Вцілому про подібну роботу вже не раз казалося: це досвід роботи з людьми, торгівлі. В мене знайомий колись починав з подібної роботи в косметичній галузі, непагано пройшов по драбинці в фармацевтичний бізнес. Тому тут кожному своє хто не бачить себе в торгівлі і роботі з клієнтами то не його. Єдине в подібних компаніях аби це не несло прямих збитків Вам і Вашій родині ... а так можна пробувать себе
 8. То написали б рішення .... Як звався майнеер? Де сидів? Чи були проблеми з видаленням?
 9. Ну що, знайшли? всім же цікава розвязка детиктивної історії
 10. ну з "бухгалтерією розібратись" .... чого непонятного ?)) Якраз в районі стадіона:
 11. LSD

  Все про бляхи

  і комфортніший був би ..... але "понти" вони ж безцінні ...
×