Перейти до змісту

LSD

Учасники
 • Кількість зміста

  1 089
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

LSD last won the day on Січень 11 2015

LSD had the most liked content!

Репутація громади

393 Поважний

Про LSD

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

4 911 перелядів профілю
 1. Луцкий Паблик 18+ [CS 1.6]

  Та ні, зрозуміло тоді. Просто нині модно ж понаставляти модів\античітів. Нехотілося ще годину розбиратися чого йому в житті невистачає. А так як я розумію чистий стім?
 2. 1. Що хочете отримати від магазину, і які зусилля готові вкласти: я так розумію наразі це було типу замовлення в ФБ і відправка перевізником. В ідеалі магазину це повинно бути : - Покупець робить замовлення на сайті обирає спосіб доставки і оплати - Якщо оплата безготівкова відпрацьовує ваша інтеграція з платіжною системою (де Ви реєструєтеся як продавець, раджу почитати умови) - Якщо оплата з доставкою наложкою/чи без повинна відпрацьовувати ваша інтеграція з новою поштою (предзамовлення поставки, також почитати умови) - Зміна статусів для зручності клієнта (відправлено доставлено і виведення номера ТТН) При цьому Вам необхідно зрозуміти що до Вас буде маса питань по якості каталогізації інформації. Невірно вказали колір клієнти невдоволені, невірно вказали вгу НП неприйняла попереднє замовлення на відправку. 2. Звичайно шаблон, хостинг і платформу потрібно вибирати від Ваших потреб. Тут рейтинг сервісів. Особиста думка: краще звернутия до спеціалістів. Ну але спробувати можете.
 3. Про Світличну нічого не скажу бо вперше почув це прізвище, ну але можливо якось сприяла різним програмам повязаним з підвищенням рівня життя в регіоні (що дозволило підняти зп.) можливо допомагала вибити гранти на метро, я думаю при бажанні можна пошукати. Мені не дуже цікаво, переїжати до Харкова планів ніколи не було. Мене більше хвилює наш губернатор який не причетний ні до подій в місті ні до бурштину ні до доріг ні до земельних скандалів .... хотілося б щоб був причетний і максимально допомагав вирішити ці питання громаді .... З тим що рейтинг на рівні "голосування в групі ФБ" ну приблизно так і є. Набір суб'єктивних оцінок які не є надточними але про щось таки говорять ...
 4. Місто не входить в область? Адекватна влада повинна працювати в симбіозі з місцевим самоврядуванням і бізнесом ...
 5. В обласному центрі не можуть визначитися офіційно чи мер помер .... Хороший губернатор повинен найти важілі впливу або підтримати ініціативних людей, не обов'язково робити все самому.
 6. Луцкий Паблик 18+ [CS 1.6]

  Ще б дали посилання на готовий адаптований клієнт, були б вдячні.
 7. Власне дійсно, Поляки вибивають собі вигідніші умови існування в Євросоюзі, що тут не так? Нормальна влада нормальної країни. Звичайно Українці їм краще ніж араби ... В последнее время Польша приняла у себя 1,5 миллиона украинцев, из которых несколько десятков тысяч - с территорий, охваченных войной. Ну і написали ніби що декілька десятків тисяч з них біженці, ну забули уточнити що 30тис з 1.5 млн це цілих 2%. Ну але в них зрозуміла мотивація і це легке замовчування нюансів коли їм вигідно, тобто класична популістика.
 8. Тоже мали б бути шапочки в коворкінгу. Ну мож за окрему плату.
 9. Ну інтернет пропонує масу всіляких варіантів наприклад такі. По досвіду краще всіх сортує фото новий ІІ на гуглфото.
 10. Тобто Ви хочете сказати що прийшовши в коворкінг , то "по-людски" з їх сторони буде позакривати для мене половину портів загнати в якісь секюрні тунелі і тд. ??? А може то я б мав би вирішувати які порти мені потрібні і якими тунелями мені їздити? А на вході був би максимально чистий і доступний інтернет від провайдера ..... Ну максимум що буде розумне це зарізти вайфай на індивідуальну модель коли не бачиш "сусіда" . Якщо я використовую специфічні віддалені доступи то мабуть їх організація це моя проблема, хіба не?
 11. Захищений інтернет .... еее це як?
 12. Мова йшла лише про склад. І основна думка була в тому що таки є один склад з якого вони всі йдуть тому великої різниці де береш в інтернеті практично немає. Про завод то фантазії, як на мене.
 13. Помітив з якого магазину не заказуй парфумерію нова пошта стверджує що їде вона з Броварів .... тому не впевнений що є різниця розетка\мейкап\інше ....
×