LSD

Учасники
 • Кількість зміста

  913
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

LSD last won the day on Січень 11 2015

LSD had the most liked content!

Репутація громади

296 Поважний

Про LSD

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

4 413 перелядів профілю
 1. Яку плануєте використовувати аналітику по контролю критичних відхилень датчиків? Мається на увазі коли в сонячний день 99% датчиків показують що вологість 60% а 1 впевнено напротязі пів доби показував що 100% то його покази відкидаються з логіки "може на нього кіт попісяв"
 2. Давайте прямо: 1. Як Ви заставиш компанії(кінотеатри, кафе) поставити датчики? Без них нагадаю весь Ваш задум не досягне успіху. 2. На корпоративному рівні існують дуже розвинені системи контролю і аналізу мікроклімату, які використовуються в системах кондиціонування приміщень. Цей ринок Ваша ідея навряд зацікавить. В цілому: Задумка цікава, впровадити подібне під силу як на мене в широких масштабах лише крутим компаніям типу "Google". Вони наприклад часто перепитують мене про сервіси тих чи інших кафе, кінотеатрів тощо, через свої "Карти". Звідси порада: - Датчики мало кому цікаві як такі. Людям цікава аналітика яку Ви можете забезпечити своєю диво системою. Наприклад для кінотеатру встановивши Ваші датчики і наклавши аналітику на історію відвідувань зкорелювавши це з погодно-маркетинговими показниками допомогти вибрати ідельний режим кондиціонування приміщення. Підкріпивши результати анкетуванням через мобільний додаток чи інтегрувавшись з серверами Google. - Ось так мала б звучати ідея стартапу, як на мене.
 3. Боти Щоб середньозважену собівартість занизити, і загнати нас з нашими цінами в депресію. Побажаємо їм удачі
 4. хм а власне пинання "а нахуа він комусь здався?" Як писав Yuraul це представлення особистості ... який сенс його продавати ... А тим більше купляти ... Ну за $5-10к можна поговоріть
 5. Думаю просто велика мережа, і якийсь контроль росхода пивка + Пивко вроді акцизне нинче. Дають чеки?
 6. Про заміну і не йшлося. Дякую, я зрозумів куди мені копати. Акції у Вас теж так собі ... нажаль :(
 7. Да система лояльності до поточних абонентів так сібе ... Я плакав Оператор «Интертелеком» ценит своих постоянных абонентов, поэтому прилагает максимум усилий для того, чтобы сделать общение более комфортным и выгодным. ................................ В программе не могут принимать участия абоненты тарифных планов: «3G Юзер 20-50», «3G Адреналин», «Вільний доступ», «Бизнес на связи 25, 30, 50», «3G Юзер», «Супер Безлимит», «Нова Свобода», «Мобильный офис+», «Мегаполис+», «Оптимальный», «Свобода слова+», «Все разом 30, 50, 60, 75», «3G Турбо», «3G Турбо Вільний доступ», «Супер Безлимит+», «Все включено», «Удобный городской», «Вільні розмови», «Оптимальный+». Hide То мені може запропонувати щось Інтертелеком людське за помірну ціну, мається на увазі замінити мій роутер на кращий з можливістю виносної антени і підтримкою REV.B ? Чи краще звертатися до адекватних диллерів?
 8. А якщо я придбаю "коробочне" рішення то в мене буде новий номер акция на рік ... і я не платитму ні за які налаштування і підготовки?))
 9. Ну це якщо Вам раптом в час пік не потрібно терміново зганяти в банк/аптеку/магазин тощо ... тоді мабуть не виникає питань про поліцію і перевірки ...
 10. Ну зате, в гарну сонячну погоду живлення сонячної батареї цілком достатньо для лед ліхтарика!!!
 11. Користуюся Інтертелекомом. В мене роутер з зашитим номером. Хотів би його замінити на новий. (зносився трохи і батарейка надулася, бувають глюки) Хто що може порадити по якості з того що пропонує інтертелеком, чи сторонні компанії ? Розглядав такий варіант. За, проти? Варіанти розширення якості прийому антеною? І по сервісу Інтертелеком: чи будуть проблеми перекинути параметри з мого мопеда на новий (воно там зашито)? Наскільки це затратно по часу?
 12. Злетів біос. Спрацював Авард бут блок ... Клава не може реагувати вона неініціалізується (це власне мав зробити БІОС) Старі флопіки мали свій невеличкий мінібіос це й дозволяло підтянути з .bin прошивку. (напрактиці ніразу не бачив шоб відновилося) Вирішується гарячою прошивкою мікросхеми БІОС на живому донорі . (мав колись щастя влетіти на таку штуку) Варіант програматора також реальний.