Перейти до змісту

Оленка

Учасники
 • Кількість зміста

  62
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

15 Байдужий

1 Підписник

Про Оленка

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження 07.01.1977
 1. деякі "отмазки" мені підходять, але о 8.год. я вже проголосувала! Обурює одне, що Симоненко є в бюлетенях і хтось "по незнанке" все-таки за нього буде галасувати
 2. запитувала) - аргументують: "1. Більшість за Порошенка - і я буду;.2.Нормальний такий мужчина, приємний - я голосую! 3. В першому турі 100 відсотків пройде Порошенко - я голосую за нього, аби не Юлька! 4. Він бізнесмен, має купу грошей , красти вже не буде - голосую за нього!"
 3. Питаю відкрито і максимально ясно-ти вважаєш що за Ляшка проголосує більше людей, ніж за Порошенка? ні!Нажаль( тому,як було вище сказано - "планктон" проголосує за те що навязують( в тому і проблема, з близького оточення - всі голосують за Пороша!
 4. як добре, четвертий день відпустки а прокидаюся як годинник , певно треба звикнути до нового помешкання
 5. Вітаю!бажаю всього найкращого!Злагоди у сім’ї!
 6. вибачте за флуд, але ось так помаленьку втрачаєш друзів з Білорусії (
 7. моя подруга постійно там купує для чоловіка - стійкі. Хоча я брала тестер - абсолютно не стійкий, ще й аромат не відповідає оригіналу.
 8. Говорят, что найти мужа — это искусство; удерживать его — это профессия. Никто не относится к женщинам столь надменно — агрессивно или презрительно, — как мужчина, опасающийся за свою мужественность. Те, кто не робеет среди себе подобных, скорее расположены признать себе подобной и женщину. Самый заурядный мужчина чувствует себя полубогом в сравнении с женщиной. Симона де Бовуар
 9. гуцул- вул.карпенка-карого,паралель до вул.ківерцівська http://sauny.in.ua/guestbook
×
×
 • Create New...