Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

34 хвилин тому, Entis77 сказано:

тепер йому уже  не навішати лапши про доллар по 10 , ато за пару днів, і 1000грн в день, ...

ржунімагу :jeer:

то то ти йому вірив про оте все, шо він плів? Ти вірив в оті нереальні обіцянки??? М-даааа :) 

 

 

34 хвилин тому, Entis77 сказано:

... тепер з ПОП будуть більше питатися, а якщо і далі буде балаболити, то в парламенті в нього більшості уже не буде і оголосять імпічмент, такі мої прогнози.

ржунімагу2 :jeer:

і ХТО ж з нього і ЯК буде питатися?! І чого ж зара і досі цього не робили???? 

Про імпічмент в Україні - то взагалі "ржунімагу3"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
31 минуту назад, Nokian сказал:

Давно,дуже давно, я не ставив мінусів.

Але називати президента ,,жирним,полупяним чмом,,?

Ти не його зараз образив,ти всю Україну образив.

Діло піЗЕдюка живе і процвітає.

Гидко. Просто гидко.

 

Вітя, ти знову мокрий. В тебе в одному пості гнів, що хтось образив одну людину і сам ображаєш іншу. Шаблон не тріщить?

І за "всю Україну" ти загнув. Після першого туру поржемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, Ha3aP said:

Дайте плз скрін посту чи лінк на нього де Нокіан казав шо не буде голосувати за ПО. Ах, лінку не буде. тему то грохнули (

Гм, так Нікель на другій сторінці цитував такий пост Нокіана. Мало?

Тоді ось тобі ще один шедевр:

On 11/24/2016 at 8:03 PM, Nokian said:

Скільки ще ми будемо клянчити ці всі допомоги у Заходу, ?

Що готові ми віддати жирним капіталістам  за їх папірці. Бо всі ці банкноти,як і Будапештський меморандум  виявляються лише папірцями.

Коли вже наша влада буде керуватися НАЦІОНАЛЬНИМИ інтересами всерйоз та надовго? 

Мається на увазі буде якась стратегія на 10 років хоча б уперед.

Весь цей віз і досі там з безвізом  впирається у жадібність  хитрих європейців, котрі хочуть вивозити від нас сировину , і не хочуть давати,чи продавати нам технології.

Так нам слід прийняти закон про повну заборону експорту необробленої сировини

Навколо нас кожен президент захищає інтереси своєї країни. Лукашенко,Ердоган ,Орбан, про Путіна з Трампом і говорити нічого.

Якщо Порох дозволить вивіз лісу кругляка- може сміливо йти нах разом з Аваковим.

 

 

У вересні 2018 мораторій на експорт кругляка було скасовано... ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, jack74 сказано:

Купа народу, котрий не сидить в інтернетах і ґаджетах, проголосують за Юльку

600x510.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Basil сказано:

600x510.jpg

В мене бабка лежача.тв рідко дивиться.до нового року співала Гриценка.в січні побачила рейтинг Юлі телевізор не дивиться вже пів місяця і співае Юля буде.так шо тут ще пінсіонери можуть змінити картину рейтингу.до них смарти.гаджети.ноути.....не добралися.в них одне тв і свій кандидат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, Nokian said:

Порох назвав ДВА найбільші виклики для України сьогодні.

Це тиск Росії та популізм всередині.

Так і є.

Чим менше  людей носитимуть рожеві окуляри- тим швидше  поїдемо.

Хто піднімає? Ти та Маняк, та Маняк з тобою?  Ну не один. Правда.

Ритись і шукати не буду не тому, що забагато честі для вас обох, просто не маю часу і не відволікаюсь на дрібязковість.Моя самооцінка від вас обох не залежить.

Чого і тобі  раджу.

Не збивайся на манівці.

 

Та ти на борді цілий день )) хіба так важко? :D

Не тільки вони двоє, а багато хто. Чого варті твої пости про вайбер і прогнози на рахунок курсу бакса ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Вітя, ти знову мокрий. В тебе в одному пості гнів, що хтось образив одну людину і сам ображаєш іншу. Шаблон не тріщить?

І за "всю Україну" ти загнув. Після першого туру поржемо.

Бачиш, в будьякій суперечці, дискусії, навіть в блях без правил,є певні рамки, червоні лінії за котрі суперники ніколи не заходть.

Звісно, якщо вони хоч трохи мають повагу , хоч до себе.

Ти цього не розумієш?

Ставиш на один рівень , що я поставив  мінуса, і обзивання ,,жирним , полупяним чмом,,?

Якщо для тебе це дві рівноцінні образи- більше я з тобою не спілкуюсь.Можеш писати , питати , цитувати мене-просто не звертатиму уваги.

Захочеш пояснень-напиши в приват.

 

Тепер щодо моєї критики Пороха.

Він , Порох , мені не начальник, не роботодавець і не спонсор.

Тому я маб повне право говорити  про його певні дії, які вважаю неправильними.

І тим паче це моє право ще більше, бо я голосував за нього, я привів його до влади, я несу відповідальністьза нього, отже маю і більше права на претензії до нього, ніж той, хто голосував за програвших.Між тим ,ці програвші мають нести відповідальність перед тими, хто віддав їм свій голос

Адже вони фактично обманули своїх виборців, пообіцяли те, те , і те .Найголовніше пообіцяли СТАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ  , і не стали. А люди повірили їм.

Кожен кандидат , балотуючись у президенти ,роздає найпершу і найголовнішу , найважливішу обіцянку.

Саме за цю обіцянку свого кандидата, голосуютьлюди.

Обіцянку виграти, перемогти.

Отже порядна людина , яка підвела своїх виборців ,і не стала президентом= не має жодного морального права знову туди лізти.

Саме на цій підсвідомій справеливості.базується прагнення виборців до НОВИХ обличч.

Отже для ЗЕдюка цейпохід має бути Вабанком, або виграє і править, або програє і ЗАВЯЗУЄ з політикою. Якщо він такий чесний.

Але він вже заявив, що нічого нам не должен.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Nokian said:

ніж той, хто голосував за програвших

 

Адже вони фактично обманули своїх виборців

 

Найголовнішепообіцяли СТАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ  , і не стали. А люди повірили їм.

 

Отже порядна людина , яка підвела своїх виборців ,і не стала президентом= не має жодного морального права знову туди лізти.

Етапять.

Ну, от це от точно діагноз :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Nokian сказал:

Бачиш, в будьякій суперечці, дискусії, навіть в блях без правил,є певні рамки, червоні лінії за котрі суперники ніколи не заходть.

Звісно, якщо вони хоч трохи мають повагу , хоч до себе.

Ти цього не розумієш?

Ставиш на один рівень , що я поставив  мінуса, і обзивання ,,жирним , полупяним чмом,,?

Якщо для тебе це дві рівноцінні образи- більше я з тобою не спілкуюсь.Можеш писати , питати , цитувати мене-просто не звертатиму уваги.

Захочеш пояснень-напиши в приват.

Які в жопу плюсікі-мінусікі? Як же ти в чужому оці скалку бачиш, коли в своєму колоду не помічаєш? Перечитай свій пост ще раз. Ти обсираєш інших не заслужено і навіть не помічаючи, а коли про Петю криве слово написали то оголошуєш тут джихад. 

33 минуты назад, Nokian сказал:

Тепер щодо моєї критики Пороха.

Він , Порох , мені не начальник, не роботодавець і не спонсор.

Тому я маб повне право говорити  про його певні дії, які вважаю неправильними.

І тим паче це моє право ще більше, бо я голосував за нього, я привів його до влади, я несу відповідальністьза нього, отже маю і більше права на претензії до нього, ніж той, хто голосував за програвших.Між тим ,ці програвші мають нести відповідальність перед тими, хто віддав їм свій голос

Адже вони фактично обманули своїх виборців, пообіцяли те, те , і те .Найголовніше пообіцяли СТАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ  , і не стали. А люди повірили їм.

Кожен кандидат , балотуючись у президенти ,роздає найпершу і найголовнішу , найважливішу обіцянку.

Саме за цю обіцянку свого кандидата, голосуютьлюди.

Обіцянку виграти, перемогти.

Отже порядна людина , яка підвела своїх виборців ,і не стала президентом= не має жодного морального права знову туди лізти.

Саме на цій підсвідомій справеливості.базується прагнення виборців до НОВИХ обличч.

Отже для ЗЕдюка цейпохід має бути Вабанком, або виграє і править, або програє і ЗАВЯЗУЄ з політикою. Якщо він такий чесний.

Але він вже заявив, що нічого нам не должен.

Віть, лікуйся. Вибори пройдуть, а Борду ніхто чистити не буде. Тебе в це будуть лицем макати щодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

Якось один гонороаий львів'яни н спитав французького посла

,, Кажуть ,що Львів та Париж дуже подібні,,.

Той відповів дуже просто 

,,Щоб порівнювати, спочатку треба в Парижі побувати,,

 

Так і в цій суперечці.

Перш ніж ставити  безапеляційно претензії та заявляти,що Порох Не зробив-варто задуматись,,просто уявити,а що було би ,якби в 14 у президентом обрали ,скажімо Ляшкп?

 

Тоді які можуть бути претензії до Зеленського, якщо він ще не побував президентом? За що ж ви його так багнюкою поливаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, diezel сказал:

А ти за яким долларом сумуєш - по 5 чи по 8?

 

 

40 мільярдів витратили на курс

окей 

 

знайшла першу-ліпшу публікацію за минулий рік

 

борг виріс ще на 30 мільярдів

і курс не 8,і не 5 - а 27

 

і на що вони іх витратили?

вже ці,нинішні

 

мене дивує інше

ті,що нинішні - абсолютно такі самі,як папереднікі

хоча ні,значно цинічнішні

і наші люди свідомо! знову будуть голосувати за це все -про що свідчать відповіді у даній темі 

живемо як живемо,та й ще знаходимо цьому виправдання

 

і питання 2 : чи доречно в такій ситуаціі виділяти мільярди на всякі там фонди Президента,дружини і тд

 

5F7208C4-EA60-482A-A2E7-76690473D748.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, paksivatova сказал:

знайшла першу-ліпшу публікацію за минулий рік

 

борг виріс ще на 30 мільярдів

1.5 млрд дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, paksivatova said:

знайшла першу-ліпшу публікацію за минулий рік

Минулий раз ви виступили експертом в історії, географії, політології та військовій справі, зараз економіка, так?

Спробую пояснити. В статті говориться про 40 мільядрів ЗВР. НБУ не створює борги. Борги згадано тільки в контексті людьскої тупості.

Якщо вас цікавить борг, то першу-ліпшу публікацію не треба, ось цифри в долларах по державному боргу - https://index.minfin.com.ua/ua/finance/debtgov/2014

на 31.12.2013 584 114,1

Поділіть на 8 - вийде в доларах

 

на 31.12.2018 2 168 627,1

Поділіть на 27 - вийде в доларах

 

Ось зовнішній борг https://index.minfin.com.ua/ua/economy/foreigndebt/

Ось видатки бюджету: https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/gov/expense/

Ось платіжний баланс: https://index.minfin.com.ua/ua/economy/balance/

 

Чи ви просто спитали, бо як і @halcogen , сумуєте за доларом по 5?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 годин тому, Юріч сказано:

 

Тоді які можуть бути претензії до Зеленського, якщо він ще не побував президентом? За що ж ви його так багнюкою поливаєте

 

А якщо лохотронщик влаштував групи в наперстки ,то його ,що хвалити,бо ж він ЩЕ поки нікого не розвів?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось мені цікаво побачити вирази облич свідків Пєцькі поРОШЕНках, коли у другий тур вийде баба Йуля і Зе:0016:

чисто заради приколу, намалюйте собі в уяві таку ситуацію... "чьто будєтє рабіть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Nokian сказал:

 

 

А якщо лохотронщик влаштував групи в наперстки ,то його ,що хвалити,бо ж він ЩЕ поки нікого не розвів?

 

 

 

 

Принаймні, поки ще нікого не розвів, він не злочинець і гнати на нього нема чого. Чи краще в вашій ситуації перебздєть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Nokian сказал:

 

 

А якщо лохотронщик влаштував групи в наперстки ,то його ,що хвалити,бо ж він ЩЕ поки нікого не розвів?

 

 

 

а обіцяти і не виконати -то не лохотронщик?

не гра в наперстки обіцяти те,чого й не думаєш робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

 

Принаймні, поки ще нікого не розвів, він не злочинець і гнати на нього нема чого. Чи краще в вашій ситуації перебздєть?

Це класова ненависть, як при совєтах. Тут презумпція невинуватості не діє. І ці люди забороняють нам ковирятися в носі...

Спойлер

Вовочка утром идет в спальню к родителям, но дверь заперта. Вовочка смотрит в замочную скважину, там родители занимаются любовью. С угрюмым видом он возвращается к себе: 
— И эти люди... И эти люди запрещают мне ковыряться в носу!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

40 мільярдів витратили на курс

окей 

знайшла першу-ліпшу публікацію за минулий рік

борг виріс ще на 30 мільярдів

і курс не 8,і не 5 - а 27

і на що вони іх витратили?

вже ці,нинішні

 

  Як можна порівнювати держборг і держрезерв?
Витратили 40 мільярдів з резерву!!!!

Та й про держборг там не зовсім так. 
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

  Як можна порівнювати держборг і держрезерв?
Витратили 40 мільярдів з резерву!!!!

Та й про держборг там не зовсім так. 
 

 

а як можна голосувати за того,хто ще попередні обіцянки не виконав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куда мы переправляемся и когда перестанем переправляться?

Или идем к пожизненному президенству?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Werwolf777 сказал:

ось мені цікаво побачити вирази облич свідків Пєцькі поРОШЕНках, коли у другий тур вийде баба Йуля і Зе:0016:

чисто заради приколу, намалюйте собі в уяві таку ситуацію... "чьто будєтє рабіть"?

Особисто я прийду і зіпсую бюлетень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі особисто я бачу таку картину. Ті,хто мав великі очікування від Майдану, хто думав,що відразу настане рай на нашій землі,хто думав,що зовнішні чинники абсолютно не впливають на події в Україні,хто думав,що розграбована країна з розваленою економікою і саботуючими владними інституціями розродиться мегабюджетом,хто звик,що все рішає цар-батюшка і держава просто бере з нізвідки і дає їм, то ті отримали величезне розчарування.Вони були не готові,до того,що дорога до раю виявилась довшою.
І навпаки,ті,хто не покладав великих сподівань на швидкі зміни,хто розумів звідки беруться гроші і куди діваються,хто розумів,як зовнішні суб'єкти можуть внести суттєві корективи в наш шлях до раю,хто розумів те положення в якому опинилась Україна,то в них навпаки,велике здивування з того,що держава не розвалилась,економіка росте,тіньовий сектор зменьшується,вплив зовнішніх чинників нівелюється і зводиться до мінімуму і т.д.
  Я вже казав,що я на минулих виборах був проти Порошенко,категорично проти( можете поритись в архівах). Але зараз я вражений і бачу,що президента з таким рівнем,не побоюсь сказати ,світовим, у нас ще не було. Не дарма в темі натякають на його гетьманство( обмовка по Фрейду? :D). 
  І от ті ,другі розуміють,що ці роки латались пробоїни в корпусі корабля на ймення Україна,а не черпалась вода.

А от ті перші кричать,що треба міняти капітана на нового,бо цей погано вичарпував воду. нам потрібні кращі черпальщики,щоб було сухо,хоча б трішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну черпальщики у него хорошие, даже лучше, чем у прежнего, но по прежнему черпают не к государственный карман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, zaHARE сказал:

хто думав,що зовнішні чинники абсолютно не впливають на події в Україні,хто думав,що розграбована країна з розваленою економікою і саботуючими владними інституціями розродиться мегабюджетом

(Вибачте, але зараз буде грубо)

Спойлер

Та йобана ж в рот. Які, блять зовнішні чинники заважають їм боротися з корупцією, припинити грабувати державу, зняти ту ж саму недоторканість, навести елементарний порядок в країні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...