Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

45 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ті,хто мав великі очікування від Майдану, хто думав,що відразу настане рай на нашій землі,хто думав,що зовнішні чинники абсолютно не впливають на події в Україні,хто думав,що розграбована країна з розваленою економікою і саботуючими владними інституціями розродиться мегабюджетом,хто звик,що все рішає цар-батюшка і держава просто бере з нізвідки і дає їм, то ті отримали величезне розчарування.Вони були не готові,до того,що дорога до раю виявилась довшою.

Шо ти починаєш фігню молоти?! Ніхто не очікував миттєвих змін і покращень. На Майдан їхало багато людей, котрі в бізнесі, як в малому, так і в середньому, вже давно, і вони не були наївними зеленими ідіотами, і добре все розуміли.

Але навіть неспішні зміни на краще - це все ж зміни НА КРАЩЕ! І це мало бути видно! Хоч щось! Не безвіз з Томосом! А покращення для шкіри і шлунку! Ситніше-тепліше! А потім вже безвізи, Томоси і інші плюшки! А нова "влада" тупо залізла в кишеню народу, і не зупиняється і далі не гребує звідти видирати до останку! А безвізи і Томоси вони зробили для себе.

 

50 хвилин тому, zaHARE сказано:

І навпаки,ті,хто не покладав великих сподівань на швидкі зміни,хто розумів звідки беруться гроші і куди діваються,хто розумів,як зовнішні суб'єкти можуть внести суттєві корективи в наш шлях до раю,хто розумів те положення в якому опинилась Україна,то в них навпаки,велике здивування з того,що держава не розвалилась,економіка росте,тіньовий сектор зменьшується,вплив зовнішніх чинників нівелюється і зводиться до мінімуму і т.д.

Не розвалилась?! Росте?!? Яценюк, ти?! Чи Гройсман? ДЕ та економіка??? Якщо добробут народу впав і не піднімається - це пряма ознака того, що економіка країни НЕ ПРАЦЮЄ!

Зменшується зовнішній вплив?!? - та на мене держава за ці роки так НЕВПЛИНУЛА, що не знаю, коли вигрібу!

 

Ти байки рожеві тут не ліпи. На моїх очах Польща піднімалась і я бачив, як там було. В ПЕРШУ чергу держава зробила покращення ДЛЯ ЛЮДЕЙ! Добробут людей піднявся і вони підняли державу! А в нас держава піднімає свої приватні підприємства (про які ти там дифірамби збираєш в своїй темі), а малому і середньому бізнесу, підприємцю - ну нічого легше не зробила!

 

Так, в нас війна, і це могло б пояснити, чому мої статки не ростуть, а падають, АЛЕ ЧОМУ, БЛЯТЬ, В ПОРОХА І КО ВОНИ РОСТУТЬ?!!!!

 

Не так робляться зміни на краще, не так... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь

 

9 годин тому, Юріч сказано:

 

Тоді які можуть бути претензії до Зеленського, якщо він ще не побував президентом? За що ж ви його так багнюкою поливаєте

В тебе є три доньки.

І уяви собі,один класний керівник починає втирати учням.

Та в нас парти старі,коридори облуплені, завучі корупціонери, а директор- взагалі на Мальдіви літав відпочивати.

От проголосуйте  за мене діти,щоб я став директором.

І буду я у вас слуга класу, та що там,слуга школи.

І будете,ходити в школу ,коли захочете,домашки робитимуться самі собою, екзаменів,як джерела корупції, взагалі не буде.

І ще купа  силенна різних ніштяків.

Захочеш ти давати шанс такому популісту,щоб побачити, чи він щось зробить, чи відразу пошлеш?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nokian сказал:

 

В тебе є три доньки.

І уяви собі,один класний керівник починає втирати учням.

Та в нас парти старі,коридори облуплені, завучі корупціонери, а директор- взагалі на Мальдіви літав відпочивати.

От проголосуйте  за мене діти,щоб я став директором.

І буду я у вас слуга класу, та що там,слуга школи.

І будете,ходити в школу ,коли захочете,домашки робитимуться самі собою, екзаменів,як джерела корупції, взагалі не буде.

І ще купа  силенна різних ніштяків.

Захочеш ти давати шанс такому популісту,щоб побачити, чи він щось зробить, чи відразу пошлеш?

 

 

Долар по 10, АТО декілька годин, деолігархізація, деофшоризація, енергонезалежність країни, бла-бла-бла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, paksivatova сказал:

а як можна голосувати за того,хто ще попередні обіцянки не виконав?

Вас зациклило на фразах вкладених у ваші мізки ольгінцями? Хіба мало зроблено в тих умовах,в яких була держава в 2014 році? Ви забули,як по нашому місту ходили і помічали словом "Сховище" підвали будинків і добровольці йшли в тероборону,бо вторгнення москви було реальністю і такою ж реальністю могли бути бомбардування наших міст,особливо бандерівських? Ви абсолютно не відчуваєте,що країна воює з мегадержавою і з мегаармією,чия це заслуга? Тільки не пишіть про добровольців і волонтерів. Ми говоримо про ту армію,яка сьогодні конкретно нагинає мокшів. Яка вдягнена,накормлена,озброєна до зубів. Відновлена після безпрецендентного розграбування юлями і толіками під керівництвом фсб.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Без добровольців, волонтерів, небайдужих громадян і без Ігоря Валерійовича - Україна в 2014 році рухнула б.

 Не тули мені те про шо я не писав. Я кажу про теперішню армію,а не 2014 рік. І не тули сюди Ігоря Валерійовича.Найшов спасителя.  Скільки він там обіцяв платити за зелених чоловічків? Хоч за одного заплатив? 200штук баксів за кожну звільнену на Сході будівлю! А у відповідь -тиша. Не кажучи вже про те,що руками Корбана і Семенченка хотів віджати собі парочку підприємств,а в результаті втягнув людей в "котел".
Порох обіцяв зміцнити і модернізувати армію - зробив. Хоча ніхто не вірив. Подивись,що зараз наша армія витворяє,щодня мокшанців в 200-ті охрещують ПТУРами.
Стосовно волонтерів я вже писав-,перша хвиля дійсно врятувала армію і дала моральну підтримку воякам,а зараз просто порівняй бюджети.
Якщо в 2104 волонтери купували і робили броніки,тачки,то зараз вже переключились на акумулятори, круту оптику, беспілотники і т.п. А держава вже дала все основне і продовжує давати. Кожен легально працюючий і я в тому числі- волонтер. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Ну черпальщики у него хорошие, даже лучше, чем у прежнего, но по прежнему черпают не к государственный карман.

факти є чи просто до слова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

а як можна голосувати за того,хто ще попередні обіцянки не виконав?

тобто вброс з боргом не пройшов,то  повертаємся до "чого без шапки"? ггг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, halcogen сказано:

Без добровольців, волонтерів, небайдужих громадян і без Ігоря Валерійовича - Україна в 2014 році рухнула б.

Ну да ,ще ж забув Палицю ,благодійника згадати.

Без нього на Волині і Сьогодні багато хто рухне.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, halcogen сказано:

Без добровольців, волонтерів, небайдужих громадян і без Ігоря Валерійовича - Україна в 2014 році рухнула б.

Ну да ,ще ж забув Палицю ,благодійника згадати.

Без нього на Волині і Сьогодні багато хто рухне.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Ну да ,ще ж забув Палицю ,благодійника згадати.

Без нього на Волині і Сьогодні багато хто рухне.

 

 Ти шо? Палиця спасітєль Одеси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

а як можна голосувати за того,хто ще попередні обіцянки не виконав?

Я голосую за того,хто за 5 років зробив більше,ніж інші за 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прості критерії для розуміння того що порох і його оточення не збираються нічого міняти.
Друг пгокугор, але жодного посадженого топ корупціонера. Купа гучних слів, а в кінці "ми не винні то суди погані"
Так коли треба було вигнати Саакашвілі - знайшлись продажні судді в потрібну сторону. А для корупціонерів не знайшлось?
Де то наш улюблений Терещук. Той що люстрований має бути. А стоп, порошенко ж його відмазав... І суд потрібний знайшовся ЗНОВУ.
Порошенка все влаштовує.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Взагалі особисто я бачу таку картину. Ті,хто мав великі очікування від Майдану, хто думав,що відразу настане рай на нашій землі,хто думав,що зовнішні чинники абсолютно не впливають на події в Україні,хто думав,що розграбована країна з розваленою економікою і саботуючими владними інституціями розродиться мегабюджетом,хто звик,що все рішає цар-батюшка і держава просто бере з нізвідки і дає їм, то ті отримали величезне розчарування.Вони були не готові,до того,що дорога до раю виявилась довшою.
І навпаки,ті,хто не покладав великих сподівань на швидкі зміни,хто розумів звідки беруться гроші і куди діваються,хто розумів,як зовнішні суб'єкти можуть внести суттєві корективи в наш шлях до раю,хто розумів те положення в якому опинилась Україна,то в них навпаки,велике здивування з того,що держава не розвалилась,економіка росте,тіньовий сектор зменьшується,вплив зовнішніх чинників нівелюється і зводиться до мінімуму і т.д.
  Я вже казав,що я на минулих виборах був проти Порошенко,категорично проти( можете поритись в архівах). Але зараз я вражений і бачу,що президента з таким рівнем,не побоюсь сказати ,світовим, у нас ще не було. Не дарма в темі натякають на його гетьманство( обмовка по Фрейду? :D). 
  І от ті ,другі розуміють,що ці роки латались пробоїни в корпусі корабля на ймення Україна,а не черпалась вода.

А от ті перші кричать,що треба міняти капітана на нового,бо цей погано вичарпував воду. нам потрібні кращі черпальщики,щоб було сухо,хоча б трішки.

я просто аплодую стоя, зі сьозами на очах! це воно! це ГАРАНТ нашого безхмарного майбутнього БРАВО !!!!

тільки за петю Вальцмена! тільки за нього! я би ше таким людям доплачував з бюджету, шоб пошвидше це "конечне покращення " настало! 

вже жду не діждусь коли пенсіії будуть по 2000 грн а курс буде 85, коли зп буде в 10 000 грн а курс буде 85)))) коли за комунальні послуги люди будуть платити по 8000 грн)))

хліб накінець стане по 50 грн! 

це остаточне прощавай радіанському союзу!!!! ось вона гідність, БРАВО!   

а скільки гіпербол, афоризмів... мммм  "настоящий Палковнік" :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, zaHARE сказано:

Не кажучи вже про те,що руками Корбана і Семенченка хотів віджати собі парочку підприємств,а в результаті втягнув людей в "котел".
 

невже? а як на мене, то "котли" - повністю заслуга Головнокомандувача та Муженка... було купа шансів перебити орків, але або не було наказу, або наказували відступати

 

59 хвилин тому, zaHARE сказано:

Порох обіцяв зміцнити і модернізувати армію - зробив. Хоча ніхто не вірив. Подивись,що зараз наша армія витворяє,щодня мокшанців в 200-ті охрещують ПТУРами.
Стосовно волонтерів я вже писав-,перша хвиля дійсно врятувала армію і дала моральну підтримку воякам,а зараз просто порівняй бюджети.
Якщо в 2104 волонтери купували і робили броніки,тачки,то зараз вже переключились на акумулятори, круту оптику, беспілотники і т.п. А держава вже дала все основне і продовжує давати. Кожен легально працюючий і я в тому числі- волонтер. 

 

від перших днів війни волонтери забезпечували УСІМ... від їжі та одягу до броніків, оптики, автомобілів

а ця петрова "недомодернізація" армії - декілька знищених складів з боєприпасами, недороблені зразки озброєння, які вбивають наших же солдат навіть на полігонах і безпілотники, зібрані з китайських деталей

і на цьому добряче хтось нажився... сумніваюся, що пустили б до такої кормушки не з провладного оточення

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Я голосую за того,хто за 5 років зробив більше,ніж інші за 20

А хто в нас 20 років був при владі? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

 Ти шо? Палиця спасітєль Одеси!

Де б ви зараз були якби Коломойський (Палиця) не спинили цю ланцюгову реакцію? Де був би Петя з томосом і безвізом я і так знаю - на Мальдівах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Я голосую за того,хто за 5 років зробив більше,ніж інші за 20

 

наприклад?

ну крім томосу і безвіза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, MANJAK11 сказано:

Правильно питання звучить так : чи міг Порошенко не брехати, що ато закінчить за декілька днів, зарплата воїна ато буде 1000грн в день й застрахований він буде на 1млн грн й стати при цьому президентом ? Знову ж таки, жоден порохобот так і не відповів на питання про взаємовиключаючі обіцянки майбутнього (на той час) президента. Якщо АТО мало закінчуватись за дні, то навіщо обіцяти страховку й зарплату 1000грн в день ? І навпаки, якщо обіцяє страховку й зарплату 1000грн в день, тобто з заділом не на один місяць, то навіщо обіцяти АТО за години (дні, тижні) ? Саме смішне (хоча насправді не дуже), що Порошенко не виконав жодної з цих взаємовиключаючих обіцянок.

Просто по фактам:

рядовий піхотинець отримує зараз 7к + 10к "на передку" (в лапках, тому що на тому передку чуваки в тапочках на расслабоні шляються). Снайпер або розвідник за бойовий вихід до з/п отримує 1000 грн.  на добу. Так що одна обіцянка виконана.

Мій друг (і не один) отримали по більше чим мільйону гривень на квартири. Інваліди - ще й по 500 тисяч (не мертві, а саме інваліди). Друга обіцянка є.

Про закінчення АТО за дні - вже тисячу разів вам, дурникам, казали - це обіцялось до прямого вторгнення російських регулярних військ! А ви знов прокручуєте свої мантри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме такий вибір в голосувалці?

Як на мене в міледі більше шансів чим в Зеленського.

 

Взагалі я бачу другий тур - Зе плюс Юля, дуже сумніваюсь, що Порох проскочить хіба адмінресурс поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.02.2019 at 01:29, yu2007 сказано:

99,9%,  що у другому турі зустрінуться саме ці два персонажі.

якщо юля буде vs шоколад, то 99,9% юля win. як вам такі % ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Про закінчення АТО за дні - вже тисячу разів вам, дурникам, казали - це обіцялось до прямого вторгнення російських регулярних військ! А ви знов прокручуєте свої мантри.

Петя не знайшов часу від 7 червня (інавгурація) до 24 серпня, щоб за декілька днів (годин) завершити АТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

А чому саме такий вибір в голосувалці?

Як на мене в міледі більше шансів чим в Зеленського.

А ти нові рейтинги подивися, Зеленський вже 28%. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

Петя не знайшов часу від 7 червня (інавгурація) до 24 серпня, щоб за декілька днів (годин) завершити АТО?

Це шедевр! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...