Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

5 minutes ago, risenseven said:

А це він типу капітан очєвідность - типу всі мають все зрозуміти, хоча абсолютно ні хєра не ясно

Проблема твердолобих безініціативних генетичних рабів в тому, що вони зляться на тикання, а не на те, що вони твердолобі безініціативні генетичні раби. А оскільки це правда, то, окрім сарказму, сказати їм загалом нічого.

Крайній раз ти шось там про варіанти говорив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
33 хвилин тому, diezel сказано:

твердолобих безініціативних генетичних рабів в тому, що вони зляться на тикання

шось ти повторюєшся... вже неоригінально, перли не блистять вже :) 

Коли нема що сказати розумного, то краще читав би мовчки, а не корчив з себе Знайку посеред коротунів. Ти вже он і про 50к пояснив, і про залежність курсу 27 від 8, і тепер он про ДКП теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@diezel я розумію кому я плачу. Не розумію за що таку кількість грошей.

А

1 час назад, diezel сказал:

Скажи, яке слово із назви "Державне комунальне підприємство “ЛУЦЬКТЕПЛО”" тобі не зрозуміле?

Що тут кому неясно?

І тоді зустрічне питання: хто такий Президент і кого він представляє? Я теж хочу побути капітаном Очевидністю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@diezel давай глянемо у вікіпедію. там все написано.

Але ваше вискосте, поясніть нам тупим генетичним рабам, що ви хотіли сказати своєю неординарною сентенцією?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Electronshik said:

Але ваше вискосте, поясніть нам тупим генетичним рабам, що ви хотіли сказати своєю неординарною сентенцією?!

Ну от, якщо підприємство належить громаді і тій громаді підзвітне,  то, якби я був членом тієї громади і мене напрягала сума моїх платежів на користь того підприємства, то я би діяв так:

1. Звертаюсь до депутату від району міста, в якому я проживаю по цьому питанню

2. Депутат складає депутатський запит з метою отримання інформації по тарифам і витратам підприємства.

3. Після отримання відповіді на запит, я звертаюсь до міської(або районної) прокуратури із заявою на неправомірне нарахування високої оплати за послуги підприємства.

4. Якщо в результаті прокурорської перевірки порушень не виявлено, то я іду до адвоката і готую позов до суду, з метою урегулювання спору із підприємством.

І вже в суді пробую довести свою правоту у суперечці із комунальним підприємством, до якого держава не має ніякого відношення, тому що:

Quote

Відповідно до постанови НКРЕКП від 22.03.2017 № 308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сферах теплопостачання», ДКП «Луцьктепло», яке не підпадає під критерії регулювання НКРЕКП, перейшло під регулювання Волинської обласної державної адміністрації щодо здійснення ліцензування діяльності у сфері теплопостачання та до виконавчого комітету Луцької міської ради, щодо встановлення тарифів.

 

І, да, правильно говорити твердолобим безініціативним генетичним рабам. Розум може бути гострим, але лоб все рівно - твердий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, diezel сказано:

якщо підприємство належить громаді і тій громаді підзвітне,

ржунімагу! :_36: Його високоясносте вирішило, що якщо є слово "Комунальне", то це означає, що належить громаді! :0016:

15 годин тому, diezel сказано:

якби я був членом тієї громади

бачу, що дійсно цей інопланетянин не є членом цієї громади :0024:

 

1. Звертаюсь до депутату від району міста, в якому я проживаю по цьому питанню - ОК

2. Депутат складає депутатський запит з метою отримання інформації по тарифам і витратам підприємства. - ОК, може складе грамотно.

3. Після отримання відповіді на запит, я звертаюсь до міської(або районної) прокуратури із заявою на неправомірне нарахування високої оплати за послуги підприємства. - а з чого ти взяв, що воно якесь "неправомірне" буде??? Вони давно навчились гарно писати відписки. Та й розрахунки в них давно "підлизані". 

4. Якщо в результаті прокурорської перевірки порушень не виявлено, то я іду до адвоката і готую позов до суду, з метою урегулювання спору із підприємством.

І вже в суді пробую довести свою правоту у суперечці із комунальним підприємством, до якого держава не має ніякого відношення, тому що: - ще раз "ржунімагу" Але правильно написав - "пробую" :) 

 

І по тарифу - ДКП "Луцьктепло" виставило такі тарифи, тому що основна складова там - ціна газу! Далі продовжувати? Пояснювати зв'язок "держава-НКРЕКП-"власники газу"? чи може сам допреш своєю нерабською генетичною м'яколобістю?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, halcogen сказано:

О, до одного вже починає доходити. А то все в них косата винна 

це ти мене мав на увазі "до одного"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, halcogen said:

А то все в них косата винна 

А хіба то не косата ціну на газ на роки вперед визначила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, diezel сказано:

А хіба то не косата ціну на газ на роки вперед визначила?

на десятки років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

просто не видумували велосипед, а взяли те що спрацювало.   

Хтось ведеться на слогани? Ну, тоді я за того тіпчика, що обіцяє знизити ціну на газ в 4 рази (пробач,  Юля) проголосую. Правда, імені і прізвища не пам'ятаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, YVitaliy сказано:

Хтось ведеться на слогани? Ну, тоді я за того тіпчика, що обіцяє знизити ціну на газ в 4 рази (пробач,  Юля) проголосую. Правда, імені і прізвища не пам'ятаю...

то реальний слоган, як і долар по 10 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, case_l сказано:

52783870_2149899588423594_17368065459680

У мене колись був співробітник, співпрацював у штабі Батьківщини, так у нього щось подібне було - "партій багато - Батьківщина одна". Правда, кинула його згодом та батьківщина...

Загалом, слоган аж занадто універсальний, "вкрасти" неважко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлина від Соломія Українець.
Соломія УкраїнецьВподобати сторінку

Охорона маєтку Порошенка сьогодні...

Якби так охоронялися військові склади, як маєток Порошенка, жоден би не згорів...
Це ж з який гріх потрібно мати і в якому страху жити, щоб таку охорону виставити собі рідному...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, diezel сказано:

А хіба то не косата ціну на газ на роки вперед визначила?

Цією фразою ти остаточно розвіяв сумніви чи адекватно ти сприймаєш навколишню дійсність.Спалився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, diezel сказал:

Проблема твердолобих безініціативних генетичних рабів в тому, що вони зляться на тикання, а не на те, що вони твердолобі безініціативні генетичні раби. А оскільки це правда, то, окрім сарказму, сказати їм загалом нічого.

Крайній раз ти шось там про варіанти говорив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, iiron said:

Цією фразою ти остаточно розвіяв сумніви чи адекватно ти сприймаєш навколишню дійсність.Спалився.

Дякую, що тримаєш мене в курсі. Твоя думка дуже важлива для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, diezel сказано:

Дякую, що тримаєш мене в курсі. Твоя думка дуже важлива для мене.

Рости великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, diezel сказал:

Ну от, якщо підприємство належить громаді і тій громаді підзвітне,  то, якби я був членом тієї громади і мене напрягала сума моїх платежів на користь того підприємства, то я би діяв так:

1. Звертаюсь до депутату від району міста, в якому я проживаю по цьому питанню

2. Депутат складає депутатський запит з метою отримання інформації по тарифам і витратам підприємства.

3. Після отримання відповіді на запит, я звертаюсь до міської(або районної) прокуратури із заявою на неправомірне нарахування високої оплати за послуги підприємства.

4. Якщо в результаті прокурорської перевірки порушень не виявлено, то я іду до адвоката і готую позов до суду, з метою урегулювання спору із підприємством.

І вже в суді пробую довести свою правоту у суперечці із комунальним підприємством, до якого держава не має ніякого відношення, тому що:

 

І, да, правильно говорити твердолобим безініціативним генетичним рабам. Розум може бути гострим, але лоб все рівно - твердий.

це точно Зеленський клоун ? ти впевнений ? на огоньок підеш в самий раз, під новий рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, MANJAK11 said:

це точно Зеленський клоун ? ти впевнений ? на огоньок підеш в самий раз, під новий рік

Це так ницо виглядає, коли твердолобий розказує про моральні норми ЄС мені, громадянину ЄС.

Це так ницо виглядає, коли твердолобий перевіряє на знання економіки економіста.

Це так ницо виглядає, коли твердолобий пробує взяти на слабо "розказуй про 50 штук", "розказуй про долар!" коли мені його думка непотрібна взагалі.

Це так ницо виглядає, коли твердолобий сміється над простим алгоритмом, який я застосовував не один раз.

Це так ницо виглядає, коли твердолобий сарказмом прикриває свою рабську суть.

 

На щастя, під новий рік ти підеш сам. Ти, в принципі, вже пару раз ходив, дорогу вже, мабуть, вивчив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"от біда! І тут ці нікчемні людішки мене не сприймають за бога... певно, пора на іншу планету

Сестра, переведіть "Громадянина ЄС" в палату до Бога,  Цезаря і Путіна

;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, diezel сказал:

Це так ницо виглядає

кожен твій пост ницо виглядає, але то ж тебе не торбує ? То з чого ти взяв, що когось там має хвилювати, що і як там виглядає в твоїй хворій голові ? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...