Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мдяя, після фрази "...громадянин ЄС" стало все зрозуміло. @diezel , ну що ти тут тоді забув? Такий собі божок з машини серед некультурних дикунів. Та й до того ж всі ж тут твердолобі генетичні раби, нераб ти наш. 

12 часов назад, diezel сказал:

Це так ницо виглядає, коли твердолобий пробує взяти на слабо "розказуй про 50 штук", "розказуй про долар!" коли мені його думка непотрібна взагалі.

Чого ж ти думаєш що твоя думка стане комусь цікавою після таких фраз? Мені вже точно нецікава. 

На цьому і завершу цю дискусію, принаймні зі свого боку, щоб тема не скатувалась у флейм.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
13 часов назад, diezel сказал:

Це так ницо виглядає, коли твердолобий розказує про моральні норми ЄС мені, громадянину ЄС.

раз ти громадянин ЄС й живеш в Україні, значить під подушкою ще й український паспорт, бо без нього ти тут й перднути не зможеш, образно кажучи. Ницо про моральні норми кажеш ? ну ну. Чи в тебе, як в Коломойського, потрійне громадянство ? Подвійне заборонене, а потрійне ж нє ? Ще одні моральні норми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 февраля 2014 года эта фотография отца и сына - преподавателей КПИ - попала на страницы прессы со всего мира.

Доктор технических наук, член-корреспондент Национальной академии наук Украины, лауреат Государственной премии в области науки и техники Николай Кузнецов и его 27-летний сын Игорь, кандидат технических наук стали одним из символов Майдана

Світлина від Цензор.НЕТ.
* * *
1472364520_porosh-berkut.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, alexvvv сказал:

@nickel і шо?

5 річниця, хтось радіє, хтось сумує, хтось сердиться. Головне щоб пам'ятали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

5 річниця, хтось радіє, хтось сумує, хтось сердиться. Головне щоб пам'ятали.

Головне,коли хочуть проголосувати по приколу або за принципом "хоч посміємось", то щоб пам'ятали чим цей сміх над зеком закінчився

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, zaHARE сказал:

Головне,коли хочуть проголосувати по приколу або за принципом "хоч посміємось", то щоб пам'ятали чим цей сміх над зеком закінчився

Дуже добре пам'ятаю: жодного посаженого. +-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, halcogen сказал:

Захаре, хочете нас тут тітушками залякати??? Старі у вас методи..

 Я просто хочу нагадати, що  в любого наслідку є причина. А тітушки були спочатку, потім були розстріли. Ти просто вже забув. І забув з чого все почалося.

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Я просто хочу нагадати, що  в любого наслідку є причина. А тітушки були спочатку, потім були розстріли. Ти просто вже забув. І забув з чого все почалося.

  

я забув, кого покарали за розстріли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/17/2019 at 1:31 PM, Electronshik said:

@Basil подумали. Як на мене то досить цього

 

komunal0219.jpg.2b86dd2a6df59a68584103c190e40e05.jpg

Сама цікава стаття опалення, яка вже майже вдвічі дорожче ніж у країнах ЄС, принаймні точно дорожче вдвічі ніж у Польщі. Боюсь що ще 5 років правління олігарха не переживу.

 

Пригнав для себе авто з Литви. Звісно, в дорозі зупинялися на ночівлю, попитав щодо цін на комунальні. Січень 3кімн. квартира - опалення 200 євро (будинок не новий, але утеплений). Менше 150 не пригадують. Вода - 35 (лічильник, звісно). Все інше якось перераховують раз на квартал. 

Син власника на заробітках в Німеччині, дружини немає, він працює щось на зразок старшого на складі і отримує 650 на руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halgrath сказано:

Пригнав для себе авто з Литви. Звісно, в дорозі зупинялися на ночівлю, попитав щодо цін на комунальні. Січень 3кімн. квартира - опалення 200 євро (будинок не новий, але утеплений). Менше 150 не пригадують. Вода - 35 (лічильник, звісно). Все інше якось перераховують раз на квартал. 

Син власника на заробітках в Німеччині, дружини немає, він працює щось на зразок старшого на складі і отримує 650 на руки.

Редаговано 1 година тому halgrath

І? Які висновки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, S30 said:

І? Які висновки?

Якщо ж так цікавлять мої висновки (?), то так і скажу суто від себе (!): опалення - радість недешева усюди. І розумним вважаю не уповати на кандидата, який обіцяє знизити комуналку, а того, який має чіткий механізм зростання зарплат (і без аналогічного зростання цін на все інше).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 год · 
Телеканалы Фирташа, Ахметова, Медведчука, Пинчука, Дыминского отказались от всякой критики президента Порошенко и освещают его деятельность исключительно лояльно. Олигархи поддерживают Петра Алексеевича и не замечают никакой коррупции, ошибок и проблем. Вот они - результаты "деолигархизации", провозглашенной президентом в 2015-м году. Судя по графику теперь видна и причина увольнения Зураба Аласания - УТ-1 посмело себе критику президента. "Свобода слова" теперь у нас выглядит именно так - вот только сколько стоит такое молчание и из чьего кармана за это молчание платят?
***
52565958_2346946801990264_45993793222166
Центр контент-аналізу
6 год · 

Передвиборча зрадометрія: хто розганяв, а хто замовчував критику Порошенка у січні 2018 - січні 2019.
Коли ми розпочинали це дослідження, то перш за все хотіли показати, що можемо собі дозволити розслідувати комунікації будь-якого кандидата. Включаючи Петра Порошенка.
Але результати перевершили наші очікування.
Якщо коротко, то олігархічні медіа замовчують «зради», а найбільш агресивно розганяють їх два видання: "Страна" та "24 канал". Щоправда, методи розгону у них зовсім різні.
Повне дослідження вантажте тут: https://bit.ly/2GylL82
А ми коротко пояснимо цю найголовнішу діаграму. У лівому верхньому кутку - найбільш лояльні до П.Порошенка медіа. Вони ігнорують більшість "зрад", а ті, що не ігнорують - згадують тільки в позитивному ключі. 
Правий нижній кут - протилежна ситуація. Тут медіа, які минулого року звернуи увагу на всі 10 досліджених "зрад", і віддавали перевагу критиці, а не поясненням Банкової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони ж хочуть, щоб Порошенко не просто програв, а програв найбільш принизливим чином - програв вигаданому персонажу, герою з мультика. Щоб з одного боку - титанічна праця ПП і команди людей, які повірили і впряглися разом з ним. П'ять років ходіння над прірвою. П'ять років безперервного непрямого масажу серця, щоб пацієнт нарешті відкрив очі і зробив перший вдих.

З другого боку - нічого. Зеро. Нуль. Всі, хто перетиналися із Зеленським у житті, відзначають його непробивну тупість. "Ти не розумієш, він від себе взагалі нічого сказати не може. От запитайте у нього щось елементарне, ну не знаю, наприклад, - що таке Мінські домовленості? Хай скаже своїми словами, ти прозрієш." - "Так а чого не запитають?" - "А нема можливості. Його нема у реальному житті, він не існує для контактів". 

Тобто з одного боку - життя і здоров'я, покладене заради України. З другого - фікція, мильна бульбашка. 
Вони не просто прагнуть поразки Порошенка. Вони прагнуть довести, що українці є незрілою і нежиттєздатною нацією, неспроможною приймати самостійні рішення. Якщо народ у такій ситуації проголосує за Зеленського, втрачає сенс будь-яка подальша робота з таким народом. Неготові. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут копірка чи методичка?!

 

Знайшов в мережі, слова зачепили, особливо після того, як пригадав любов карлика до символів та дат.

Я не кажу, що Зе - його ставленик. Але й безглуздо заперечувати, що серед цих двох кандидатів ввх зробить ставку на Зеленського!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ключове слово ПОДОБАЄТЬСЯ.

Вовочка,, а яка тобі шоколадка подобається?

Чисто інфантилізм.

Доросла та відповідальна людина вибирає не те,що подобається,а те що ПОТРІБНО на даний момент.

Особливо під час війни.Може життя і театр,але не дешеве шоу .

Краще це зрозуміти зараз,ніж в 60 років потім скаржитись на владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це стерво прийшло до влади на крові... і зараз йому вистачає цинізму таке нести?

голосуйте за свого Петра... у мене нема слів

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соціологічна служба Центру Разумкова оприлюднила результати загальнонаціонального дослідження з рейтингами всіх зареєстрованих кандидатів в Президенти.
Рейтинги кандидатів в президенти:
Зеленський Володимир 19,0% від тих хто визначився і буде голосувати
Порошенко Петро 16,8
Тимошенко Юлія 13,8
Гриценко Анатолій 7,3
Бойко Юрій 7,1
Ляшко Олег 4,8
Смешко Ігор 2,2
Садовий Андрій 2,2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті,хто заявляє,що проголосує,і ті,що дійсно проголосують- це досить відчутна  різниця,.

І не на користь Зеленського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Werwolf777 сказал:

це стерво прийшло до влади на крові... і зараз йому вистачає цинізму таке нести?

голосуйте за свого Петра... у мене нема слів

 

Якби ти був тоді в Маріїнському парку,то б мав би слова. Не бачив чи він виносив загиблих,хоча він про це й не говорить,але він там був і підходив до лежачих і поранених. Я думаю його не одна людина з борди там бачила.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Werwolf777 сказал:

 

говорить

ми намагались донести  чи я сам виносив?

чи просто заголовок відео вклав тобі у вуха те чого там нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

ми намагались донести  чи я сам виносив?

чи просто заголовок відео вклав тобі у вуха те чого там нема?

 

а у тебе там що у вухах? сам він фізично не зміг би нікого винести, тому вжито "ми" в розумінні того, що він разом із кимось виносив... подумай хоч трошки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...