Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Entis77 сказал:

Найсильніша армія в європі, поширення мови, квоти на українське,  аповага міжнародних партнерів, америка наш статегічний партнер, розбудова національної економіки, побудова доріг, садочків шкіл, оновлення інфрас труктурного транспорту, децентралізація, прозорро, медична реформа, розвиток наукових виробництв, на колишньому заводі президента богдан збирають уже електричний транспорт, розвиток космічної галузі, виготовляємо запчастини і двигуни до космічних апаратів.

:horse:найсильніша армія в Європі - справді ? оце то ви мене здивували , а це хто так оцінив ?

можна посилання ?

:g18:поширення мови,квоти - так ,таке є

:0008:поваги міжнародних партнерів не бачу,не можу назвати ні однієі краіни з якою б Украіна близько товаришувала

навіть поляки та американці і ті Украіну не сприймають

:_01:розбудова національноі економіки - а можна детальніше ? бо я особисто розбудову бачу переважно за рахунок грошів заробітчан,що будують будинки та купують квартири. тут заслуга є Президента чи інших лише в тому,.що вони створили таку ситуацію що люди вимушені іхати за кордон на заробітки

дуже прошу цей пункт детально розписати

:g26:побудова доріг,садочків,шкіл

чула,що в Луцьку 1 школу ніби побудували/добудували

садочок знає лише один побудувався і то приватний

дороги будують,але треба бачити якість - чи не зійде та дорога разом з снігом

 

:g22:оновлення інфракстуктурного транспорту - вже читали ми тут про електричку з дерев"яними сидіннями до Львова ,що іхатиме 4 години(який там кілометраж ?) та чули про поізд на Бориспіль,що глохне так як колись хюндаі

наприклад,в Японіі поізд розвинув швидкіть 600 км /год,нехай вони іздять і з меншою швидкістю - але на фоні розвитку світу те,що роблять у нас здобутками я назвати не можу !

:g11:децентралізація - це коли ти прописаний в Рованцях,а дитину водиш в садок в Луцьк - то маєш за нього сам доплачувати або надіятися на сільську раду ? щось таке чула,так є

щодо прозорро - мені попадалися статті про те,як і через прозорро оборудки проводять,але не читала-думаю там нічого нового ,ті ж схеми

:g08:медична реформа - від людей,що стикалися з лікарнями доброго нічого не почула. якось привела дитину в поліклініку,куди й завжди - то таку чергу застала,що до реформи жодного разу не бачила !

тому про реформу нічого доброго сказати не можу . і це правда,що міністерка має громадянство США і незаконно займає пост?

:g15:розвиток наукових виробництв - що саме,що конкретно було розроблено чи розвинено?

:g27:на колишньому (а чому ж колишньому) заводі збирають вже електричний транспорт - такого рівня як Нісан Ліф чи Тесла чи рівня Део Ланос ? і в чому  тут заслуга Президента ?

:0008:що конкретно розвинули в космічній галузі ?

:g01:виготовляємо запчастини і двигуни до космічних апаратів - а раніше не виготовляли ,до його президенства ?

 

+ до заслуг я б дописала зменшення купівельноі спроможності та велику кількість людей-субсидіянтів

чи їх прем'єру треба приписувати?

дуже чекаю на ваші відповіді ,особливо на питання

  • розбудова національноі економіки - а можна детальніше ?
  • оновлення інфракстуктурного транспорту - де? коли?
  • медична реформа - в чому там плюси?
  • розвиток наукових виробництв - що саме,що конкретно було розроблено чи розвинено?
  • на колишньому (а чому ж колишньому) заводі збирають вже електричний транспорт - такого рівня як Нісан Ліф чи Тесла чи рівня Део Ланос ? і в чому  тут заслуга Президента ?
  • що конкретно розвинули в космічній галузі ?

  • виготовляємо запчастини і двигуни до космічних апаратів - а раніше не виготовляли ,до його президенства ?

  • найсильніша армія в Європі - справді ? за якими показниками і хто оцінював?де можна ознайомитися

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
5 часов назад, zaHARE сказал:

Вас зациклило на фразах вкладених у ваші мізки ольгінцями? Хіба мало зроблено в тих умовах,в яких була держава в 2014 році? Ви забули,як по нашому місту ходили і помічали словом "Сховище" підвали будинків і добровольці йшли в тероборону,бо вторгнення москви було реальністю і такою ж реальністю могли бути бомбардування наших міст,особливо бандерівських? Ви абсолютно не відчуваєте,що країна воює з мегадержавою і з мегаармією,чия це заслуга? Тільки не пишіть про добровольців і волонтерів. Ми говоримо про ту армію,яка сьогодні конкретно нагинає мокшів. Яка вдягнена,накормлена,озброєна до зубів. Відновлена після безпрецендентного розграбування юлями і толіками під керівництвом фсб.


 

пачємуто Валєра Ананьєв з тобою не згідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

Кожен легально працюючий і я в тому числі- волонтер

можна взнати, яким чином витрачаются кошти з військового збору ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Просто по фактам:

рядовий піхотинець отримує зараз 7к + 10к "на передку" (в лапках, тому що на тому передку чуваки в тапочках на расслабоні шляються). Снайпер або розвідник за бойовий вихід до з/п отримує 1000 грн.  на добу. Так що одна обіцянка виконана.

Мій друг (і не один) отримали по більше чим мільйону гривень на квартири. Інваліди - ще й по 500 тисяч (не мертві, а саме інваліди). Друга обіцянка є.

Про закінчення АТО за дні - вже тисячу разів вам, дурникам, казали - це обіцялось до прямого вторгнення російських регулярних військ! А ви знов прокручуєте свої мантри.

а ну раз снайпер чи розвідник, то ж 90% всієї армії, ну да ну да

Що значить отримали по більше чим мільйону на квартири ? А чого шифруются ? Зараз це була б ціла бімба в рейтингу Порошенко, якби на його ж рідному каналі, прочесали те, що ти тут чешеш :) Чи то дико сєкрєтна інформація ? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці. тема просто скочується в срач. давайте може переведемо її в формат, проголосував і відписався чому так вирішив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а ну раз снайпер чи розвідник, то ж 90% всієї армії, ну да ну да

тобто ти настільки серйозний чувак, що сприймаєш фразу "тисяча гривень в день" на якомусь предвиборчому виступі - це 31000 грн в місяць з 31 днем і 28000 грн - за лютий? Тобто 600 гривень в день чи 1400 в день - вже зрада? Окау!

 

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Що значить отримали по більше чим мільйону на квартири ? А чого шифруются ? Зараз це була б ціла бімба в рейтингу Порошенко, якби на його ж рідному каналі, прочесали те, що ти тут чешеш :) Чи то дико сєкрєтна інформація ? :) 

Чувак, тому що це не "Пєтя" зробив. ПОП пообіцяв, а робить уряд і ВР. А "Пєтя" по можливості - контролює, хоча навіть сумніваюсь - не його це діло. Його діло - задати вектор.

Я вас м'яко макнув у ваше гімнеце, а ви й досі кажете, шо то варення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Про закінчення АТО за дні - вже тисячу разів вам, дурникам, казали - це обіцялось до прямого вторгнення російських регулярних військ! 

Да ну? А в Криму то просто зелені чоловічки були? І щоденні мантри по ТБ про десятки тисяч кацапів біля наших кордонів також не передвіщали прямого вторгнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що тоді, в такому рахі треба було ,як Юля  заявляти,, Що жоден танк не виїде, і жоден солдат не вистрелить,,?

Що йому, по ттвоєму треба було тоді робити?

Ну і походу, що тоді робив Дзеленський, чому його на Майдані не було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі проголосував за Зе, тому що однозначно проти Порошенка.

Як буде на виборах - побачимо, але якщо буде другий тур, то більшість буде голосувати не за, а проти, а це дуже сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Arden сказано:

ле якщо буде другий тур, то більшість буде голосувати не за, а проти, а це дуже сумно.

Проти кого саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Проти кого саме?

дивлячись хто вийде, хто проти Юлі, хто проти Олексійовича)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ше, чуваки, одне прохання - якщо ви не волонтер і не АТОшник або військовий - не пишіть про це взагалі. 

Бо я можу напитись і розмазати оті ваші факти, які ви черпаєте з інтернету - на раз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Arden сказал:

Як буде на виборах - побачимо, але якщо буде другий тур, то більшість буде голосувати не за, а проти, а це дуже сумно.

Повторення 2010.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти всерйоз вважаєш, що у другому турі голосуватимуть ЗА Дзеленського та ПРОТИ Пороха?

Мої ставки такі

Другий тур 

Порох 65, Юля 35.

Порох 75, Зеленський 25.

+\- 10 відсотків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

рядовий піхотинець отримує зараз 7к

застаріла інформація... рядовий піхотинець з початку цього року отримує овер 10к, десь 10,2 імхо... але то таке...

хто не вірить і хоче пересвідчитись, валкам ту військомат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Nokian сказал:

Тобто ти всерйоз вважаєш, що у другому турі голосуватимуть ЗА Дзеленського та ПРОТИ Пороха?

 

звичайно

ну може в мене круг спілкування такий, але не знаю людей які б топили за Пороха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деяуі моменти Пороха мені теж не подобаються.

Але його напрямки співпадають з моїми.

До речі безвіз -це не прсто  можливість легко поїхати  закордон.До речі ,далеко не лише в ЄС, а йще у купу інших країн.

Безвіз це лише одна сторона величезного та безповоротного курсу на євроінтеграцію.

20 років Україна була багатовекторною, 20  років тупцяли на місці, а тепер  зовнішньополітичний вектор  затверджено в Конституції.

Востаннє такі геополітичні зміни були півтисячоліття тому, за часів Уній. І не в ту сторону.

23 хвилин тому, Arden сказано:

ну може в мене круг спілкування такий, але не знаю людей які б топили за Пороха

Років через 30  ті ж самі люди будутьговорити про Порошенка  у зовсім іншому тоні.

Та навіть через два роки ви побачите зовсім іншого Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

застаріла інформація... рядовий піхотинець з початку цього року отримує овер 10к, десь 10,2 імхо... але то таке...

хто не вірить і хоче пересвідчитись, валкам ту військомат...

Тих же 10т платять на кромберзі .  А торговий агент "рошен" в Луцьку отримує 13т, і більше.  І субота , неділя  вихідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, zaHARE said:

тобто вброс з боргом не пройшов,то  повертаємся до "чого без шапки"? ггг)

бггг

 

Внутрішній державний та гарантований державою борг (це те, що позичається в гривнях), млн грн:

2018 - 771409,3 ; 2017 - 766678,9

Різниця: зростання на 4 мільярди 730 мільйонів гривень

 

Зовнішній державний та гарантований державою борг України (це те, що позичається у вільноконвертованих валютах), млн дол:

2018 - 50462,5 ; 2017 - 48989,4

Різниця: зростання на 1 мільярд 473 мільйонів доларів

 

І це лише за один рік. Курс за минулі два роки був +/- стабільний. Всі цифри з табличок, на які посилався наш "недебіл" )))

 

А от валовий зовнішній борг (державний + приватний) таки зменшився за рік. Але лише за рахунок того, що ахмєтов, фірташ та інші поважні пізднезмени потрохи віддають запозичення своїм зовнішнім партнерам. Ось і вся арифметика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Entis77 said:

Можливо автор теми гей і не любить жінок, тому і не записав ЮВТ в кандидати.

 

Не так страшні українські геї, як промоскальські карамба-геєраси (с) С. Петлюра ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, difoto сказал:

тобто ти настільки серйозний чувак, що сприймаєш фразу "тисяча гривень в день" на якомусь предвиборчому виступі - це 31000 грн в місяць з 31 днем і 28000 грн - за лютий? Тобто 600 гривень в день чи 1400 в день - вже зрада? Окау!

окай собі далі, де 30к, а де 17к, ніфіга собі різниця, але ж то мєлочі, пару квадратів плитки виклав в вихідний і порядок

15 часов назад, difoto сказал:

Чувак, тому що це не "Пєтя" зробив. ПОП пообіцяв, а робить уряд і ВР. А "Пєтя" по можливості - контролює, хоча навіть сумніваюсь - не його це діло. Його діло - задати вектор.

тобто ті шматки дороги, дитсадки і інше, на відкритті котрих піарився Пєтя, це він зробив ? як ти там кажеш ? Окау!

15 часов назад, difoto сказал:

Я вас м'яко макнув у ваше гімнеце, а ви й досі кажете, шо то варення.

ти дихай дихай, потім винирнути не скоро получится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, інформація для роздумів:

Російські телеканали підтримали кандидата ЗЕ (ВІДЕО)

чого б це раптом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Basil сказано:

так, інформація для роздумів:

Певно очкують щоб не пройшов бува.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...