Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

99,9%,  що у другому турі зустрінуться саме ці два персонажі. І неважливо, за кого люди голосуватимуть у першому турі. Вирішальним буде другий. Тож не соромимося і віддаємо свій голос :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь

щиро вірю що Українці не повністю єблани і не поведуться на рекламу 1+1

Спойлер

для тих хто не зрозумів думаю що Зе в 2й тур ніхт

 

ну думаю зрозуміло з мого посту що серед цих 2х я за Петю Порошка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zevs_Isver сказал:

щиро вірю що Українці не повністю єблани і не поведуться на рекламу 1+1

  Показать контент

для тих хто не зрозумів думаю що Зе в 2й тур ніхт

 

ну думаю зрозуміло з мого посту що серед цих 2х я за Петю Порошка

а я голосую не за цих 2 

але при виборі без вибора ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://youtu.be/-FcYiK0chAI

 

а я якщо чесно то тоже за петю парашу Вальцмена буду голосувать, ше за 5 років дегенератів вимре трішки, ( ну тарифи в 5 раз ще піднімуть і ціна на все в 10 раз підскоче).

але ні певно за "ручного покемона"  Бені краще проголосую...   Беня він жеш хароший, багатий, а Ви самі знаєте на примірі Вальцмена, що якшо людина багата іде в президенти то він не ворує не, він навпаки віддає! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.11.2018 в 10:15, Nokian сказал:

Значить від сьогодні.

Я за Пороха НЕ ГОЛОСУЮ.

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Кислосолодкий Педро пішов у відрив від народу.

Ну скатертю дорога.

На білому катері до .бені  матері.

 

А Нокіан, виявляється, балабол.

image.thumb.png.43da438ab7ee0c63acdb991abafe7697.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

А Нокіан, виявляється, балабол.

теж мені новина )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я клацнув за Пороха, але при такому розкладі, на другий тур, скоріше за все, не піду, якщо ж всетаки в другий тур вийдуть Порох і Йуля, то піду й проголосую за Пороха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім тим, хто вагається при виборі пропоную переглянути з 48:30 - 57:00 :0011:

https://youtu.be/Ms6xlaiVIPE?t=2910

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені інше цікаво, чи багато за цих 5 років скористалось людей саме безвізом як турист?! чи всі вальнули на роботу ?!!

і другий момент, куда не дивись "візде жопа" ( як в анекдоті)  тупо "візде"  чому зараз немає "бурління говн" у масс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, HelloBoy сказано:

мені інше цікаво, чи багато за цих 5 років скористалось людей саме безвізом як турист?

Багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, a.shmat сказал:

Всім тим, хто вагається при виборі пропоную переглянути з 48:30 - 57:00 :0011:

https://youtu.be/Ms6xlaiVIPE?t=2910

кому нах"р  той безвіз куда впав?!!!

я як їздив за границю, без віз чи ше без якоїсь херні так і їзджу...

маю овер певно 100 знайомих яким також той безвіз нівшо не впирається! 

це єдиний аргумент за Вальцмена?!  забирайте той безвіс собі в кишеню а мені, а мені верніть тарифи рівня 14 року і бакс по 8 !    як Вам така петрушка?!  

Їй Богу, розумію шо то все херня( з тим доларом і тарифами) но як чую про той без віз то в мене аж око ліве починає дьоргатись)))

 

п.с. а отого "дибіла"(ссилку яку скинули) самі дивіться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, nickel сказано:

Значить від сьогодні.

Я за Пороха НЕ ГОЛОСУЮ.

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Кислосолодкий Педро пішов у відрив від народу.

Ну скатертю дорога.

На білому катері до .бені  матері.

Я його ПІЗНІШЕ пробачив, і дав термін на виправлення. Якщо ти так любиш ритися  в  моїх постах- то вже будь ОБЄКТИВНИМі знайди .

7 хвилин тому, HelloBoy сказано:

куда не дивись "візде жопа" ( як в анекдоті)  тупо "візде" 

Особливо біля митниці Луцької та МРЕО

.Так люди ,,зубожіли,,, що машинами все заставлен свіжопригнаними  на десять км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, fedot сказал:

Багато.

можете поділитись-похвалитись особистими світлинами з Лувра чи можливо  з замку Вадуца ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Я його ПІЗНІШЕ пробачив, і дав термін на виправлення. Якщо ти так любиш ритися  в  моїх постах- то вже будь ОБЄКТИВНИМі знайди .

Кому треба? Це ж тебе на сміх піднімають. Хочеш спростувати, то вже сам не полінуйся. Я реально такого поста не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, HelloBoy said:

можете поділитись-похвалитись особистими світлинами з Лувра чи можливо  з замку Вадуца ?!

Ні там, ні там, на жаль не був. Фото з Італії чи Польщі не згодяться?

До безвізу щороку стояв в чергах у візовий центр (спочатку подаєшся з боєм, потім ледве забираєш візу). Зараз: сів в машину, поїхав.

І теж "овер 100 знайомих", які теж так думають (звісно, дехто з них катається підпрацювати 3 місяці без особливих проблем, але цим і промишляли раніше).

Про обмін на казковий бакс по 8 і справедливі тарифи 2014 - хоч хтось з кандидатів таке обіцяє? Тримайте в курсі, без жартів.

 

Стараючись мислити без емоцій щодо Зеленського: готовий голосувати за нього, коли чітко бачитиму його програму, його команду. Порошенко багато обіцяв 5 років тому (дещо мало таки реалізував) - хоча б є за що спитати. В разі обрання Зе скаже "хлопці, я вам нічого не обіцяв, йдіть лісом" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох назвав ДВА найбільші виклики для України сьогодні.

Це тиск Росії та популізм всередині.

Так і є.

Чим менше  людей носитимуть рожеві окуляри- тим швидше  поїдемо.

4 хвилин тому, nickel сказано:

Кому треба? Це ж тебе на сміх піднімають. Хочеш спростувати, то вже сам не полінуйся. Я реально такого поста не бачив.

Хто піднімає? Ти та Маняк, та Маняк з тобою?  Ну не один. Правда.

Ритись і шукати не буду не тому, що забагато честі для вас обох, просто не маю часу і не відволікаюсь на дрібязковість.Моя самооцінка від вас обох не залежить.

Чого і тобі  раджу.

Не збивайся на манівці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, HelloBoy сказано:

можете поділитись-похвалитись особистими світлинами з Лувра чи можливо  з замку Вадуца ?!

Донька прислала вчора. В тому році два раза була, один - в Празі, а другий - вже забув де. Просто на вихідних взяли і поїхали.

Старша цього року йде в Норвегію.

Але навіщо це тобі? Ти не віриш, що багато людей їдуть просто туристами?

париж.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

99,9%,  що у другому турі зустрінуться саме ці два персонажі. І неважливо, за кого люди голосуватимуть у першому турі. Вирішальним буде другий. Тож не соромимося і віддаємо свій голос :) 

Мало тем про вибори, ти вирішив "голоси розпорошити"? :) 

Та ще й біжиш попереду паровоза. Голосування тут на Борді аж ніяк не показник того, хто вийде в другий тур. Купа народу, котрий не сидить в інтернетах і ґаджетах, проголосують за Юльку, так що зарано ти відсотки малюєш

 

 

9 годин тому, yu2007 сказано:

[ОПИТУВАННЯ] УКРАЇНА: ОСТАННІ ДНІ ОЛЕКСІЙОВИЧА ЧИ ВСЕ Ж ГЕТЬМАНІВ НА ПЕРЕПРАВІ НЕ МІНЯЮТЬ?  

та й не є він гетьманом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Nokian сказал:

Порох назвав ДВА найбільші виклики для України сьогодні.

Це тиск Росії та популізм всередині.

А корупцію вже побороли? І чия б корова мичала про популізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, difoto сказал:

Донька прислала вчора. В тому році два раза була, один - в Празі, а другий - вже забув де. Просто на вихідних взяли і поїхали.

Старша цього року йде в Норвегію.

Але навіщо це тобі? Ти не віриш, що багато людей їдуть просто туристами?

париж.jpg

а щось Вам чи Вашим донькам мішало до безвізу їздити до даних країн?!

навіть не так...

Ви вважаєте це заслугою безвізу чи Вальцемена? те що Ваші доньки можуть собі туристами по Европі покататись ?

 

причому тут вірити чи не вірити? я говорю про те хто мав можливість до безвізу той і з безвізом собі катається....

чи можливо щось каардинально змінилось за цих 5 років в добру сторону ?  ( я про достатки українців) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Nokian сказал:

Ритись і шукати не буду не тому, що забагато честі для вас обох, просто не маю часу і не відволікаюсь на дрібязковість.Моя самооцінка від вас обох не залежить.

Чого і тобі  раджу.

Не збивайся на манівці.

Навіть якщо ти десь і писав, що пробачаєш Пороху, то це тільки підтверджує мої слова про тебе як балабола. Але то таке, не збивайся на манівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Entis77 сказано:

Ні помиляєтесь, є садомазахісти,які будуть голосувати знову за те саме, декому подобається як їх отсєкають:D 

помиляюся в чому, не зрозумів? Звичайно є мазохісти, хіба ж я проти цього сперечаюсь? Я написав проти відсотків 99,9, що в другий тур вийдуть саме ці два кандидати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Entis77 сказал:

кондитер всерівно буде президентом, у нього величезний адмін ресурс, і більшість населення, люди пенсіонери і кому за 50 мало сидять в інтернеті, а дивляться телевізор, а там у нього все схвачено

 

Мій пенсіонер, який на минулих виборах голосував за Порошенка і посварився зі мною, бо я не голосував за Порошенка, на цих виборах категорично проти Порошенка. Думаю він не один такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію яким боком безвіз став заслугою порошенка.  бо він підпис поставив? в той час ы юлычка ы яценюк ы кличко могли так само поставити пыдпис.
Я за зеленського проголосую))
Буде цыкаво дивитись як коломойський назад стане забирати все що порох віджав у нього)) воруй ворованое!)))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Entis77 сказано:

кондитер всерівно буде президентом, у нього величезний адмін ресурс, і більшість населення, люди пенсіонери і кому за 50 мало сидять в інтернеті, а дивляться телевізор, а там у нього все схвачено

ти так і не зрозумів, що я писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...