Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, Entis77 сказано:

Я ж кажу садомазахісти ми, які американці які рахунки? Порошенко не дурак щоб ховати гроші на очах американців, він бізнесмен його гроші можуть бути і в китаї і на філіпінах, будьде. Це тільки Лазаренко був настільки тупим, що повівся.

Наівно розмірковуєш. Де б він не ховав гроші - вони легко відслідковуються, і ніякі філіпіни не допоможуть. Америка контролює банківську систему і має добре розвинуту інформаційну сітку. Заховатись звичайно можна, н-д в Північній Кореї чи 

Росії, тільки от Порошенко навряд чи до такого опуститься. Я хочу сказати, що гроші які вкрадеш у американців (навіть якщо це інвестиції чи позики нашій державі), всерівно прийдеться віддати. А тому краще танцювати під їх дудку, авось

обійдеться тим більше, що Порошенко не такий наївний і не краде (а "заробляє") так відверто, як Лазаренко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
23 минуты назад, difoto сказал:

Халява - це якби вони йшли туди саме з-за безкоштовного входу. Наразі працівники музею просто пропустили їх , як звичайних студентів ЄС.

 

Диванний аналітик? Ти хоч розумієш абсурдність своїх фраз?

Туристи платять за вхід 14 Євро. Жителі ЄС теж. Діти безкоштовно, супроводжуючий - 11 Євро. І студенти, або просто молоді люди, що вважаються такими, що проживають в ЄС - теж безкоштовно. Дочку повважали такою, що живе в ЄС, глянувши на її біометричний паспорт.

І на тобі фотку - це вхід "С" до музею. Ніхто не ходить. Ніразу.

Музей.jpg

 

Почитайте, думаю там буде зрозуміло що я мав на увазі. Я мав на увазі те що якби так все було радужно не було б халявних днів і годин для всіх верств населення.

http://presse.louvre.fr/8-1-million-visitors-to-the-louvre-in-2017/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що Порошенко потрапляє в 2 тур ? В нього або намальовані % або буде працювати адмін ресурс.

Мені цікаво, пенсіонери в яких пенсія 1490-1700 будуть голосувати Порошенка? Ви таких багато знаєте ? Пенсіонери це зазвичай люди з високою явкою/ І це не тільки пенcіонери по віку/стажу а і по інвалідності.

 

Коломойський vs Порошенко, то певно оберу Коломойського, тоді можливо швидше буде 3 майдан, і сподіваюсь очистка вже буде з верхів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, MACCEN сказал:

справа тут не в халяві, а в тому що держава хоче в своїх підданих виховати почуття до прекрасного, тому й в основному в будні дні в Парижі більшість музеїв вхід безкоштовний. А студенти бідні у всіх країнах.

я не прочитала у difoto щось про мистецтво

його цікавило,чи візьмуть оплату!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

Я мав на увазі те що якби так все було радужно не було б халявних днів і годин для всіх верств населення.

А ти можеш висловити свою думку зрозуміліше для всіх, а не тільки для тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про безвіз і томос,які не намажеш на хліб.
Для українця вони важливі вже лиш тільки тому,що від них дико рвуться пердакі в мокшан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Диванний аналітик? Ти хоч розумієш абсурдність своїх фраз?

цікаво, якщо Палиця знов профінансує відпочинок, поїде донька, чи ні ? :) Питаю, щоб відчути всю глубину глубін ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

цікаво, якщо Палиця знов профінансує відпочинок, поїде донька, чи ні ? :) Питаю, щоб відчути всю глубину глубін ))

ти певно путаєш доньку з тещею, хоча один фіг - поїде. Хто заважатиме їй поїхати від Палиці, а голосувати за Пороха чи Йулю? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

ти певно путаєш доньку з тещею, хоча один фіг - поїде. Хто заважатиме їй поїхати від Палиці, а голосувати за Пороха чи Йулю? :)

дякую, питань більше не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, halgrath сказано:

Я десь писав про війну, чи ти думаєш, що очі мені відкрив?

Звучали дискусії про безвіз, моє повідомлення лише щодо цього.

 

війна - більш болюче і важливе питання, і вона не закінчилась попри обіцянки

а ще багато чого НЕ сталося при правлінні пороха, але тим не менше, ви прям кричите БЕЗВІЗ  - як щось таке чудове,  без чого не прожити, і що своїм позитивом перекрило весь негатив у державі

тьху

безвіз в обмін на наш ліс і землю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво почути думку ветеранів-атошників, чи міг Порошенко закінчити війну не заграваючи з путіном, не здаючи територій...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не брешуть очі - парашенко гетьман??? Тобто це жирне і полуп'яне чмо можна порівняти з Сагайдачним, Полуботком чи Мазепою? Супер, чергове дно в ауті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, lehrer сказал:

цікаво почути думку ветеранів-атошників, чи міг Порошенко закінчити війну не заграваючи з путіном, не здаючи територій...?

правильно поставлене питання, це вже половина відповіді. Правильно питання звучить так : чи міг Порошенко не брехати, що ато закінчить за декілька днів, зарплата воїна ато буде 1000грн в день й застрахований він буде на 1млн грн й стати при цьому президентом ? Знову ж таки, жоден порохобот так і не відповів на питання про взаємовиключаючі обіцянки майбутнього (на той час) президента. Якщо АТО мало закінчуватись за дні, то навіщо обіцяти страховку й зарплату 1000грн в день ? І навпаки, якщо обіцяє страховку й зарплату 1000грн в день, тобто з заділом не на один місяць, то навіщо обіцяти АТО за години (дні, тижні) ? Саме смішне (хоча насправді не дуже), що Порошенко не виконав жодної з цих взаємовиключаючих обіцянок. Й якщо те, що АТО не закінчилось в короткий строк, можна пояснити обьєктивними причинами, то відсутність зарплати в 1000грн день, можна пояснити, лише або брехливістю, або жадібністю, або некомпетентістю й жодна з цих рис, не бажана майбутньому президенту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Entis77 сказано:

Я підтримую усіх порохоботів, хай голосують знову за петра чи за юлю, за цю саму систетему, потім за 5 років слуги народу обнулять народ уже повністю, і може аж тоді буде реальна зміна системи уже з кров'ю зі сторони влади, по іншому я зараз виходу не бачу, усі під олігархами ходять і харант теж олігарх. Ще 5 років садомазахізму може пробудять у людей  розуміння що треба міняти систему кардинально і насильно, а не змінювати одну морду на іншу чи залишати ту саму, як то путін чи ердоган.

карамба, тебе пора в сбу здавати за заклики до насильницького повалення влади  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось один гонороаий львів'яни н спитав французького посла

,, Кажуть ,що Львів та Париж дуже подібні,,.

Той відповів дуже просто 

,,Щоб порівнювати, спочатку треба в Парижі побувати,,

 

Так і в цій суперечці.

Перш ніж ставити  безапеляційно претензії та заявляти,що Порох Не зробив-варто задуматись,,просто уявити,а що було би ,якби в 14 у президентом обрали ,скажімо Ляшкп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Entis77 сказал:

Я підтримую усіх порохоботів, хай голосують знову за петра чи за юлю, за цю саму систетему, потім за 5 років слуги народу обнулять народ уже повністю, і може аж тоді буде реальна зміна системи уже з кров'ю зі сторони влади, по іншому я зараз виходу не бачу, усі під олігархами ходять і харант теж олігарх. Ще 5 років садомазахізму може пробудять у людей  розуміння що треба міняти систему кардинально і насильно, а не змінювати одну морду на іншу чи залишати ту саму, як то путін чи ердоган.

Невже 5-ти крайніх років не вистачило для повного розуміння ситуації? Як можна бути настільки затянутими "ботами", щоб реально розглядати варіанти параши, юлі, садового, гриценка і т.д.? Невже взагалі немає ні пам'яті, ні гідності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

 

Перш ніж ставити  безапеляційно претензії та заявляти,що Порох Не зробив-варто задуматись,,просто уявити,а що було би ,якби в 14 у президентом обрали ,скажімо Ляшкп?

Достойне порівняння, безперечно, два найкращі варіанти з методички, браво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Entis77 сказал:

Ні якщо буде ЮВТ ЗЕ і ПОП то я буду голосувати за ПОП, бо обяснюю чому, тепер йому уже  не навішати лапши про доллар по 10 , ато за пару днів, і 1000грн в день, тепер з ПОП будуть більше питатися, а якщо і далі буде балаболити, то в парламенті в нього більшості уже не буде і оголосять імпічмент, такі мої прогнози. Тому я буду голосувати за ПОП.

Вітаю, і ваше очко перейшло в зрітельний зал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно,дуже давно, я не ставив мінусів.

Але називати президента ,,жирним,полупяним чмом,,?

Ти не його зараз образив,ти всю Україну образив.

Діло піЗЕдюка живе і процвітає.

Гидко. Просто гидко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

 

Ти не його зараз образив,ти всю Україну образив.

 

 

Пілять, чувак, + 100500! Ржу ні магу! Реально готовий слоган для фільму типу "нє ми такіє - жизнь такая"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Nokian сказано:

Давно,дуже давно, я не ставив мінусів.

Але називати президента ,,жирним,полупяним чмом,,?

Ти не його зараз образив,ти всю Україну образив.

Діло піЗЕдюка живе і процвітає.

Гидко. Просто гидко.

 

Дайте плз скрін посту чи лінк на нього де Нокіан казав шо не буде голосувати за ПО. Ах, лінку не буде. тему то грохнули (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, risenseven said:

крайніх років

В принципі, по цьому вже можна тобі ставити діагноз, але я уточню: а які варіанти гідні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, diezel сказал:

В принципі, по цьому вже можна тобі ставити діагноз, але я уточню: а які варіанти гідні?

а що, за манію величі і нарцисизм в нас вже  димплом психотерапевта видають ? :)  Де чергу займати ? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...