Перейти до змісту
Президент

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 голосів

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 минут назад, Entis77 сказал:

Це трохи марно це доводити комусь, волинь ніколи не була опозиційною, тут завжди перемагали провладні голоси, місто мале, тому стільки голосів за порошенка , і впевнений що по волині він набере більшість, у нашому місті якщо не дружеш з адміністрацією та депутатами то бізнесу не построїш, тому в нас всі великі риби голосуватимуть за порошенка, у великих же містах багато багато різного капіталу різних інтересів, то там справді результати виборів не прогнозовані, у нас же по волинській області я впевнений на 90% буде проходити Порошенко, у Львові ще він більшість набере, там теж дуже оброблене населення, а от центральна Україна і східна, там у нього великі проблеми.

Все набагато простіше - "западенці" краще пам'ятають червоний терор. 

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, Entis77 сказано:

це трохи марно це доводити комусь, волинь ніколи не була опозиційною, тут завжди перемагали провладні голоси, місто мале, тому стільки голосів за порошенка , і впевнений що по волині він набере більшість, у нашому місті якщо не дружеш з адміністрацією депутатами то бізнесу не построїш, тому в нас всі великі риби голосуватимуть за порошенка, у великих же містах багато багато різного капіталу різни х інтересів, то там справді результати виборів не прогнозовані, у нас же по волинській област і я впевнений на 90% буже проходити порошенко, у львові ще він більшість набере, там дуже оброблене населення, а от центральна україна і східна, там у нього великі проблеми.

Я нікому нічого не доводжу, просто висловив своє бачення його діяльності і бездіяльності, його багатства і бідності держави. Якщо у другому турі буде він і Тимошенко, то я проголосую навіть за Порошенка. Але не тому що він такий ефективний,  тому що популізм Тимошенко це ще більше зло. Ну і, на мою думку, Порошенкові рахунки при нагоді американці легко заблокують, а тому є надія, що він і надалі буде хоч щось робити для народу, а потім і гордитись цим.

Поширити це повідомлення

Щойно, zaHARE сказано:

Все набагато простіше - "западенці" краще пам'ятають червоний терор. 

западенці, тут тих западенців вже на руках порахувати,  на галичині полякі і євреї стали українцями. На волині справжніх українців відсилали  на цілину, а сюди завозили, вояк, і совєцкіх чєловєків на роботу, вони освоїлися вивчили українську і стали українцями.  

Поширити це повідомлення

2 часа назад, difoto сказал:

Тільки що списався з дочкою в телеграмі - вони з сестричкою сьогодні мали відвідати Musée d'Orsay (один з найбільших музеїв мистецтва у Парижі).

Цікавило, чи візьмуть з них оплату. Квиток коштує 14 євро, але є така штука:

Free, without reservation(безкоштовно)

• Everyone on first Sunday of the month
  • Under 18 year olds
  • 18-25 year olds who are citizens or long-term residents of an EU member state  

"Платили? Чи Україно то Європа?" - "Україна це Європа! Пустили безкоштовно!"

Мєлочь, но пріятно :)

Тому що туди рідко хто ходить напевно, ходять напевно в основному туристи. Тому для заохочення роблять безкоштовний вхід, я впевнений що такі музеї це дотаційна стаття з бюджету країни. 

Поширити це повідомлення

2 часа назад, difoto сказал:

Тільки що списався з дочкою в телеграмі - вони з сестричкою сьогодні мали відвідати Musée d'Orsay (один з найбільших музеїв мистецтва у Парижі).

Цікавило, чи візьмуть з них оплату. Квиток коштує 14 євро, але є така штука:

Free, without reservation(безкоштовно)

• Everyone on first Sunday of the month
  • Under 18 year olds
  • 18-25 year olds who are citizens or long-term residents of an EU member state  

"Платили? Чи Україно то Європа?" - "Україна це Європа! Пустили безкоштовно!"

Мєлочь, но пріятно :)

халява така солодка для українця )

:g10:

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, paksivatova сказал:

:g10:

справа тут не в халяві, а в тому що держава хоче в своїх підданих виховати почуття до прекрасного, тому й в основному в будні дні в Парижі більшість музеїв вхід безкоштовний. А студенти бідні у всіх країнах.

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, frv сказано:

Я нікому нічого не доводжу, просто висловив своє бачення його діяльності і бездіяльності, його багатства і бідності держави. Якщо у другому турі буде він і Тимошенко, то я проголосую навіть за Порошенка. Але не тому що він такий ефективний,  тому що популізм Тимошенко це ще більше зло. Ну і, на мою думку, Порошенкові рахунки при нагоді американці легко заблокують, а тому є надія, що він і надалі буде хоч щось робити для народу, а потім і гордитись цим.

Я ж кажу садомазахісти ми, які американці які рахунки? Порошенко не дурак щоб ховати гроші на очах американців, він бізнесмен його гроші можуть бути і в китаї і на філіпінах, будьде. Це тільки Лазаренко був настільки тупим, що повівся.

Поширити це повідомлення

11 хвилин тому, paksivatova сказано:

Халява - це якби вони йшли туди саме з-за безкоштовного входу. Наразі працівники музею просто пропустили їх , як звичайних студентів ЄС.

18 хвилин тому, MACCEN сказано:

Тому що туди рідко хто ходить напевно, ходять напевно в основному туристи. Тому для заохочення роблять безкоштовний вхід, я впевнений що такі музеї це дотаційна стаття з бюджету країни. 

Диванний аналітик? Ти хоч розумієш абсурдність своїх фраз?

Туристи платять за вхід 14 Євро. Жителі ЄС теж. Діти безкоштовно, супроводжуючий - 11 Євро. І студенти, або просто молоді люди, що вважаються такими, що проживають в ЄС - теж безкоштовно. Дочку повважали такою, що живе в ЄС, глянувши на її біометричний паспорт.

І на тобі фотку - це вхід "С" до музею. Ніхто не ходить. Ніразу.

Музей.jpg

Поширити це повідомлення

14 хвилин тому, Entis77 сказано:

Я ж кажу садомазахісти ми, які американці які рахунки? Порошенко не дурак щоб ховати гроші на очах американців, він бізнесмен його гроші можуть бути і в китаї і на філіпінах, будьде. Це тільки Лазаренко був настільки тупим, що повівся.

Наівно розмірковуєш. Де б він не ховав гроші - вони легко відслідковуються, і ніякі філіпіни не допоможуть. Америка контролює банківську систему і має добре розвинуту інформаційну сітку. Заховатись звичайно можна, н-д в Північній Кореї чи 

Росії, тільки от Порошенко навряд чи до такого опуститься. Я хочу сказати, що гроші які вкрадеш у американців (навіть якщо це інвестиції чи позики нашій державі), всерівно прийдеться віддати. А тому краще танцювати під їх дудку, авось

обійдеться тим більше, що Порошенко не такий наївний і не краде (а "заробляє") так відверто, як Лазаренко.

Поширити це повідомлення

23 минуты назад, difoto сказал:

Халява - це якби вони йшли туди саме з-за безкоштовного входу. Наразі працівники музею просто пропустили їх , як звичайних студентів ЄС.

Туристи платять за вхід 14 Євро. Жителі ЄС теж. Діти безкоштовно, супроводжуючий - 11 Євро. І студенти, або просто молоді люди, що вважаються такими, що проживають в ЄС - теж безкоштовно. Дочку повважали такою, що живе в ЄС, глянувши на її біометричний паспорт.

І на тобі фотку - це вхід "С" до музею. Ніхто не ходить. Ніразу.

Музей.jpg

Почитайте, думаю там буде зрозуміло що я мав на увазі. Я мав на увазі те що якби так все було радужно не було б халявних днів і годин для всіх верств населення.

http://presse.louvre.fr/8-1-million-visitors-to-the-louvre-in-2017/

Редаговано MACCEN

Поширити це повідомлення

а що Порошенко потрапляє в 2 тур ? В нього або намальовані % або буде працювати адмін ресурс.

Мені цікаво, пенсіонери в яких пенсія 1490-1700 будуть голосувати Порошенка? Ви таких багато знаєте ? Пенсіонери це зазвичай люди з високою явкою/ І це не тільки пенcіонери по віку/стажу а і по інвалідності.

Коломойський vs Порошенко, то певно оберу Коломойського, тоді можливо швидше буде 3 майдан, і сподіваюсь очистка вже буде з верхів. 

Редаговано charlie

Поширити це повідомлення

33 минуты назад, MACCEN сказал:

справа тут не в халяві, а в тому що держава хоче в своїх підданих виховати почуття до прекрасного, тому й в основному в будні дні в Парижі більшість музеїв вхід безкоштовний. А студенти бідні у всіх країнах.

я не прочитала у difoto щось про мистецтво

його цікавило,чи візьмуть оплату!

Поширити це повідомлення

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

Я мав на увазі те що якби так все було радужно не було б халявних днів і годин для всіх верств населення.

А ти можеш висловити свою думку зрозуміліше для всіх, а не тільки для тебе?

Поширити це повідомлення

Ще про безвіз і томос,які не намажеш на хліб.
Для українця вони важливі вже лиш тільки тому,що від них дико рвуться пердакі в мокшан.

Поширити це повідомлення

1 час назад, difoto сказал:

цікаво, якщо Палиця знов профінансує відпочинок, поїде донька, чи ні ? :) Питаю, щоб відчути всю глубину глубін ))

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

цікаво, якщо Палиця знов профінансує відпочинок, поїде донька, чи ні ? :) Питаю, щоб відчути всю глубину глубін ))

ти певно путаєш доньку з тещею, хоча один фіг - поїде. Хто заважатиме їй поїхати від Палиці, а голосувати за Пороха чи Йулю? :)

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, difoto сказал:

ти певно путаєш доньку з тещею, хоча один фіг - поїде. Хто заважатиме їй поїхати від Палиці, а голосувати за Пороха чи Йулю? :)

дякую, питань більше не маю

Поширити це повідомлення

5 годин тому, halgrath сказано:

Я десь писав про війну, чи ти думаєш, що очі мені відкрив?

Звучали дискусії про безвіз, моє повідомлення лише щодо цього.

війна - більш болюче і важливе питання, і вона не закінчилась попри обіцянки

а ще багато чого НЕ сталося при правлінні пороха, але тим не менше, ви прям кричите БЕЗВІЗ  - як щось таке чудове,  без чого не прожити, і що своїм позитивом перекрило весь негатив у державі

тьху

безвіз в обмін на наш ліс і землю

Редаговано flashmax

Поширити це повідомлення

цікаво почути думку ветеранів-атошників, чи міг Порошенко закінчити війну не заграваючи з путіном, не здаючи територій...?

Поширити це повідомлення

Мені не брешуть очі - парашенко гетьман??? Тобто це жирне і полуп'яне чмо можна порівняти з Сагайдачним, Полуботком чи Мазепою? Супер, чергове дно в ауті.

Поширити це повідомлення

11 минут назад, lehrer сказал:

цікаво почути думку ветеранів-атошників, чи міг Порошенко закінчити війну не заграваючи з путіном, не здаючи територій...?

правильно поставлене питання, це вже половина відповіді. Правильно питання звучить так : чи міг Порошенко не брехати, що ато закінчить за декілька днів, зарплата воїна ато буде 1000грн в день й застрахований він буде на 1млн грн й стати при цьому президентом ? Знову ж таки, жоден порохобот так і не відповів на питання про взаємовиключаючі обіцянки майбутнього (на той час) президента. Якщо АТО мало закінчуватись за дні, то навіщо обіцяти страховку й зарплату 1000грн в день ? І навпаки, якщо обіцяє страховку й зарплату 1000грн в день, тобто з заділом не на один місяць, то навіщо обіцяти АТО за години (дні, тижні) ? Саме смішне (хоча насправді не дуже), що Порошенко не виконав жодної з цих взаємовиключаючих обіцянок. Й якщо те, що АТО не закінчилось в короткий строк, можна пояснити обьєктивними причинами, то відсутність зарплати в 1000грн день, можна пояснити, лише або брехливістю, або жадібністю, або некомпетентістю й жодна з цих рис, не бажана майбутньому президенту

Редаговано MANJAK11

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, risenseven сказано:

Мені не брешуть очі - парашенко гетьман??? Тобто це жирне і полуп'яне чмо можна порівняти з Сагайдачним, Полуботком чи Мазепою? Супер, чергове дно в ауті.

Я підтримую усіх порохоботів, хай голосують знову за петра чи за юлю, за цю саму систетему, потім за 5 років слуги народу обнулять народ уже повністю, і може аж тоді буде реальна зміна системи уже з кров'ю зі сторони влади, по іншому я зараз виходу не бачу, усі під олігархами ходять і харант теж олігарх. Ще 5 років садомазахізму може пробудять у людей  розуміння що треба міняти систему кардинально і насильно, а не змінювати одну морду на іншу чи залишати ту саму, як то путін чи ердоган.

Редаговано Entis77

Поширити це повідомлення

7 хвилин тому, Entis77 сказано:

Я підтримую усіх порохоботів, хай голосують знову за петра чи за юлю, за цю саму систетему, потім за 5 років слуги народу обнулять народ уже повністю, і може аж тоді буде реальна зміна системи уже з кров'ю зі сторони влади, по іншому я зараз виходу не бачу, усі під олігархами ходять і харант теж олігарх. Ще 5 років садомазахізму може пробудять у людей  розуміння що треба міняти систему кардинально і насильно, а не змінювати одну морду на іншу чи залишати ту саму, як то путін чи ердоган.

карамба, тебе пора в сбу здавати за заклики до насильницького повалення влади  

Поширити це повідомлення

Якось один гонороаий львів'яни н спитав французького посла

,, Кажуть ,що Львів та Париж дуже подібні,,.

Той відповів дуже просто 

,,Щоб порівнювати, спочатку треба в Парижі побувати,,

Так і в цій суперечці.

Перш ніж ставити  безапеляційно претензії та заявляти,що Порох Не зробив-варто задуматись,,просто уявити,а що було би ,якби в 14 у президентом обрали ,скажімо Ляшкп?

Поширити це повідомлення