Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, diezel сказано:

А ти не розумієш, що долар по 27, це наслідок долара по 8?

і я не розумію. Поясни нам, темним-забитим, зроби милість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, nickel сказано:

Просто цікаво: чому тебе не зацікавив набір навичок за 500к? :)

та хоч те хай пояснить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, diezel сказано:
1 година тому, Serpent сказано:

Або ЗЕ! команду.

Дякую за поправку, так, я забув знак оклику.

А це важливо, тому що Зеко Манда - це ще може бути також і наша Леді-коровай, як варіант. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Serpent сказано:

А це важливо, тому що Зеко Манда - це ще може бути також і наша Леді-коровай, як варіант. )))

а ще може бути і змова масонів... А ще як бахну чи курну, то ООооо.... що ще можу навидумувати "набачити" ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

теж така думка проскакувала

Не дай бог з Івана пана

Українська народна казка Поділля

Був такий собі Іван — бідний чоловік, драб драбом. З людьми жив непогано, його добрим чоловіком щитали. Та раз шукав він коня, зайшов у ліс і побачив там такий синенький вогонь ніби світиться. Позначив то місце, прийшов тоді з лопатою і викопав казан золота. Ну, то після того вистроїв собі новий дім, землі купив, забагатів, значить.

Почали бідні люди до нього на роботу найматися. А він змінився, не дай бог. Не тільки розодівся в усе дороге, а ніби зовсім другим чоловіком став. Гроші мав, а платив скупо людям за роботу. А найгірше став себе вище всіх ставити, наймитів своїх ледащим бидлом обзивати. Ніхто в нього не міг довго витримати.

А тоді якось була злива. Як вдарив грім — загорівся його новий дім, то все добро згоріло. І став Іван знов колишнім Іваном, тільки довго в селі йому його панства не могли забути.

От того і кажуть: не дай бог з Івана пана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MANJAK11 said:

при таких розкладах, тобі не пофіг ? Чи ти думаєш, комусь приємно читати, які ми всі тупі, а ти умний ? Знову ж таки, з точки зору раціональності, ти ж розумієш, що якщо взяти до уваги, що ти абсолютно правий, то ефективності в твоїх постах ноль цілих ноль десятих, бо не читають форум ні рагулі, ні бабки з базару, ні інші, гаряче любимі тобою бувші (чи нінішні) співвітчизники ? То нафіга це все з твого боку ? Я не розумію. 

Я думав над цим. Тисяча повідомлень це не так багато, щоб я прям аж переймався форумом, я тільки інколи відписую. Тому троллінг - це не те.

Твоя думка(чи когось із форумчан) про мене мені теж малоцікава. Але

 

в кінці минулого року я вперше побував на батьківських зборах загальношкільного комітету чи якось так, від класу своєї дитини. До того мені було якось паралельно, а тут одне з моїх дітей запитало: "Тату, а чого в Бельгії все так цікаво навіть в маленьких містечках, а в Україні такий п№здець? Невже ми не можемо нічого змінити?" Мене це трохи збентежило, але я обіцяв глянути що взагалі відбувається. Ну і почав вивчати систему, приймати участь в різних перфомансах із владою і, між іншим, ото зацікавився школою.

Першим питанням було обговорення бюджету - про цей цирк можна пару статей написати. А ось друге питання, що підняли на тих зборах, мене трохи вибило з рівноваги: це було питання бігу дітей по коридору. І усі тих дохріна людей, що сиділи в залі, почали гудіти на тему "правильно, расстрєлять, а вот мене в дєтстві за таке ломом". Це в тому числі завучі, вчителі. І нікому навіть на думку не спадає сама дикість цього обговорення. Потім ще про відсутність благоговіння, закривання дверей - все те саме. Я піднявся і сказав щось типу: "ви - твердолобі, безініціативні генетичні раби, живете в своїй мозговій тюрмі і вам добре. навіщо ви туди тягнете своїх дітей? у вас є вибір - дати дитині найкращі спогади про шкільні роки або задовбати її вашими тупим маренням. і ви задовбуєте. що паганого в тому, що діти - це діти? ваша задача направити їх енергію, а не заставляти їх цю енегрію стримувати." 

Народ почав ще більше верещати на тему "а ви знаєте які бувать діти", "хулі ви тут командуєте, ви взагалі хто, в мене вже купа дітей в цій школі відучилась" і "а ви знаєте як до нас держава відноситься?". Я був трохи збентежений, але подумав що то щось не те. Шкода дітей.

Через тиждень, на зборах у класі озвучив ту саму думку про вибір. І побачив зовсім іншу реакцію. Можна сказати - протилежну. Через своє схиблене ЧСВ я почав аналізувати ситуацію і прийшов до висновку, що проблема ось у чому: система налаштована на від'ємний відбір. Нормальні люди не хочуть звязуватись із системою, тому що думають, що взагалі не можуть нічого змінити, в результаті наверх піднімаються твердолобі безініціативні генетичні раби, тому що їм хочеться понити чим повище і заливають своєю занудністю все в радіусі ураження. Навіть на таких двох рівнях.

Дитина біжить - чого біжить? Дитина стоїть - чого стоїть? Та що ти, твердолобе рабло, хочеш від тої дитини? Не знаю, але має бути все ідеально. Так само і з грошима - дай гроші, а нащо - вирішимо ми потім. Та це, взагалі, зі всім так. Нічого не знаю, але думку маю. "Чисто по жіночому хочу, щоб війна закінчилась, але щоб ніхто не загинув" І так далі.

 

Так от я собі подумав, що змінити ситуацію можна і міняти я буду. Але тикати твердолобе безініціативне генетичне рабло личком в його внутрішню тюрму також треба по мірі сил, бо воно того на 100% заслужило. Може і задумається, але я сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, diezel сказал:

Я думав над цим. Тисяча повідомлень це не так багато, щоб я прям аж переймався форумом, я тільки інколи відписую. Тому троллінг - це не те.

Твоя думка(чи когось із форумчан) про мене мені теж малоцікава. Але

 

в кінці минулого року я вперше побував на батьківських зборах загальношкільного комітету чи якось так, від класу своєї дитини. До того мені було якось паралельно, а тут одне з моїх дітей запитало: "Тату, а чого в Бельгії все так цікаво навіть в маленьких містечках, а в Україні такий п№здець? Невже ми не можемо нічого змінити?" Мене це трохи збентежило, але я обіцяв глянути що взагалі відбувається. Ну і почав вивчати систему, приймати участь в різних перфомансах із владою і, між іншим, ото зацікавився школою.

Першим питанням було обговорення бюджету - про цей цирк можна пару статей написати. А ось друге питання, що підняли на тих зборах, мене трохи вибило з рівноваги: це було питання бігу дітей по коридору. І усі тих дохріна людей, що сиділи в залі, почали гудіти на тему "правильно, расстрєлять, а вот мене в дєтстві за таке ломом". Це в тому числі завучі, вчителі. І нікому навіть на думку не спадає сама дикість цього обговорення. Потім ще про відсутність благоговіння, закривання дверей - все те саме. Я піднявся і сказав щось типу: "ви - твердолобі, безініціативні генетичні раби, живете в своїй мозговій тюрмі і вам добре. навіщо ви туди тягнете своїх дітей? у вас є вибір - дати дитині найкращі спогади про шкільні роки або задовбати її вашими тупим маренням. і ви задовбуєте. що паганого в тому, що діти - це діти? ваша задача направити їх енергію, а не заставляти їх цю енегрію стримувати." 

Народ почав ще більше верещати на тему "а ви знаєте які бувать діти", "хулі ви тут командуєте, ви взагалі хто, в мене вже купа дітей в цій школі відучилась" і "а ви знаєте як до нас держава відноситься?". Я був трохи збентежений, але подумав що то щось не те. Шкода дітей.

Через тиждень, на зборах у класі озвучив ту саму думку про вибір. І побачив зовсім іншу реакцію. Можна сказати - протилежну. Через своє схиблене ЧСВ я почав аналізувати ситуацію і прийшов до висновку, що проблема ось у чому: система налаштована на від'ємний відбір. Нормальні люди не хочуть звязуватись із системою, тому що думають, що взагалі не можуть нічого змінити, в результаті наверх піднімаються твердолобі безініціативні генетичні раби, тому що їм хочеться понити чим повище і заливають своєю занудністю все в радіусі ураження. Навіть на таких двох рівнях.

Дитина біжить - чого біжить? Дитина стоїть - чого стоїть? Та що ти, твердолобе рабло, хочеш від тої дитини? Не знаю, але має бути все ідеально. Так само і з грошима - дай гроші, а нащо - вирішимо ми потім. Та це, взагалі, зі всім так. Нічого не знаю, але думку маю. "Чисто по жіночому хочу, щоб війна закінчилась, але щоб ніхто не загинув" І так далі.

 

Так от я собі подумав, що змінити ситуацію можна і міняти я буду. Але тикати твердолобе безініціативне генетичне рабло личком в його внутрішню тюрму також треба по мірі сил, бо воно того на 100% заслужило. Може і задумається, але я сумніваюсь.

preview.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

preview.jpg

Осьо яскравий приклад "нічого не знаю, але думку маю". Це ж класно. Ну як таке можна не ткнути личком в його внутрішню тюрму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, diezel сказал:

Але тикати твердолобе безініціативне генетичне рабло личком в його внутрішню тюрму також треба по мірі сил, бо воно того на 100% заслужило.

саме головне тикати тих, хто віддячити не зможе, а то мало лі шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, MANJAK11 said:

саме головне тикати тих, хто віддячити не зможе, а то мало лі шо

А я готовий прийняти наслідки такого тикання. Проблема твердолобих безініціативних генетичних рабів в тому, що вони зляться на тикання, а не на те, що вони твердолобі безініціативні генетичні раби. А оскільки це правда, то, окрім сарказму, сказати їм загалом нічого. Вони би зразу хотіли "расстрєлять, а вот мене в дєтстві за таке ломом", але і тут у них нічо не вийде, тому що вони - твердолобі безініціативні генетичні раби.

Замкнуте коло якесь, проте, як я бачу, це питання вирішують збільшуючи рівень відповідальності населення(децентралізація, осбб, цнапи, вибори - коли вони дійсно вибори). Може і вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, diezel сказал:

А я готовий прийняти наслідки такого тикання. Проблема твердолобих безініціативних генетичних рабів в тому, що вони зляться на тикання, а не на те, що вони твердолобі безініціативні генетичні раби. А оскільки це правда, то, окрім сарказму, сказати їм загалом нічого. Вони би зразу хотіли "расстрєлять, а вот мене в дєтстві за таке ломом", але і тут у них нічо не вийде, тому що вони - твердолобі безініціативні генетичні раби.

Замкнуте коло якесь, проте, як я бачу, це питання вирішують збільшуючи рівень відповідальності населення(децентралізація, осбб, цнапи, вибори - коли вони дійсно вибори). Може і вийде.

Як же ж тобі важко, напевно, серед нас твердолобих. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Як же ж тобі важко, напевно, серед нас твердолобих. :)

Ти помиляєшся. Ніби ж ясно написав: вас, не так вже й багато, просто ви стараєтесь вилізти чим повище, щоб нити чим подалі. Тому і складається враження, що скрізь таке, бо вас мало, але сильно чути.

Важко, наприклад, Маньяку11; він, вже вкотре,  розчаровується, хоча здавалося б одного разу достатньо. Важко свідкам долара по 5. Важко людям, що не можуть заробити, бо нічого не вміють. Важко дітям, котрих батьки задовбують своєю тупістю. Важко батькам, задовбаним тупістю твердолобих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Я знаю, я ж твердолобий

Я б так не сказав. Ти, скоріше, безініціативний. Але якщо тобі так більш подобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, diezel сказал:

Важко, наприклад, Маньяку11; він, вже вкотре,  розчаровується, хоча здавалося б одного разу достатньо

достатньо, але мозок весь час не хоче вірити, що перед тобою цинічний безжальний скот, шукаєтся в ньому хоч якийсь прояв людяності, та куди там. Чудес не буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, MANJAK11 said:

цинічний безжальний скот

Так і є. Співчуття та жалю до вас у мене нема. Я цілком свідомо перетворив себе на цинічного і безжального скота.

 

Я тобі навіть поясню чому. Ось, наприклад, питання від співчутливої жалісливої людини

2 hours ago, Entis77 said:

:sm142:  Чого в твоїй любимій польші влада не опускає злотого до 27 а тримає на рівні уже дуже давно...

На це питання є проста відповідь, що займе кілька абзаців і буде включати в себе дані по торгівельному балансу, ЗВР, субвенціях, особливостях єврозони і структурі економіки Польщі. Плюс порівняння з Чехією.

Але для чого детально відповідати твердолобому безініціативному генетичному рабу, якому не треба та відповідь. Йому треба просто понити, щоб його пожаліли такі, як він сам. Може я також твердолобий безініціативний генетичний раб, але ні жалю, ні співчуття у мене до нього немає. Так шо обнаглівше рабло іде далі нити без моєї відповіді. Він знань не втратить, бо знань не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, diezel сказал:

Я цілком свідомо перетворив себе на цинічного і безжального скота.

ти не перетворив, ти ним родився й походу ним здохнеш. Ти там ківаєш на Європу,  мол там всі пашуть і всьо такоє, разом з тим, там набагато людяніші люди ніж ми, й якщо фінансово ти до них дотягнувся (якщо все, що ти пишеш правда), то морально  не дотягнешся вже ніколи

 

Особисто мені соромно, що морально я не такий, як ті німецькі водії, а ти ще й знаходиш собі виправдання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, MANJAK11 said:

ти не перетворив, ти ним родився й походу ним здохнеш. Ти там ківаєш на Європу,  мол там всі пашуть і всьо такоє, разом з тим, там набагато людяніші люди ніж ми, й якщо фінансово ти до них дотягнувся (якщо все, що ти пишеш правда), то морально  не дотягнешся вже ніколи

Твердолобість - це в тебе як медаль, напевне, видали за заслуги.

Ти знову виграв. Дорогу знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, diezel сказал:

Твердолобість - це в тебе як медаль, напевне, видали за заслуги.

Ти знову виграв. Дорогу знаєш.

а давай ти підеш вперед, а я помаленьку за тобою. А правду больно читати, скажи ? Заболіло і клац, ярлик навішуєтся, мол то він поганий, а я хороший й все роблю правильно. Знаю, проходили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@diezel ну то як, всезнаючий високосидячий нераб, відповіді на запитання давати будеш, чи і далі будеш лише продовжувати займатись самозвеличенням і самодурством??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

12 minutes ago, MANJAK11 said:

а давай ти підеш вперед, а я помаленьку за тобою.

А хіба в тій дорозі важливий порядок слідування? Кажуть жеж, що неважно хто, аби не Порох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...