Перейти до змісту

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?


yu2007

[ОПИТУВАННЯ] Україна: останні дні Олексійовича чи все ж гетьманів на переправі не міняють?  

159 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Трохи помилився.

Серед нитиків  та скигликів , невдоволених  постійно  владою , є і неімпотенти.

Є ще ті, кому . не дають. В силу різних причин.

Суті це не міняє.

Ха ха.

Як же все просвітлюється.Зеленський таки не винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 330
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Nokian сказал:

Трохи помилився.

Серед нитиків  та скигликів , невдоволених  постійно  владою , є і неімпотенти.

Є ще ті, кому . не дають. В силу різних причин.

Суті це не міняє.

Ха ха.

Як же все просвітлюється.Зеленський таки не винен.

хто б казав )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Юванті, з 9ї до 17ї , шість днів на тиждень.Крім понеділка.

098 05 64 170

050 67 69 006

 

Особисте та наочне спілкування  БЕЗКОШТОВНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Entis77 сказал:

Розведений, самотній, жінки і дітей немає? 

Та ні, просто торгівля не йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто зима, робити нема що.

Але вже зовсім скоро прийдеться братися за лопату.

Скиглити не буду.

Хіба не наша видатна землячка сказала

 

Так! я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть думи сумні!

 

І це жінка, а ви ж чоловіки. Як каже один знайомий на базарі ,, Маєш голову і ...,то бери собі міркуй,,

Не позортеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Entis77 сказал:

Якщо немає чим занятись,то жінкою займіться якщо вона в вас є, нічого вам  вона не каже, що ви цілий день і поночах на форумі за Порошенка агітуєте?

То ж писав, що імпотент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, sergkots сказал:

То це політична доцільність таке затягування розслідування? Цинічно.

Не знаю, в штатах вже вроді третій рік розслідують рашагейт. А там епізодів в сотні разів меньше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Карамба в друзях Нікеля.

Будеш в сексопатолога, обов'язково зайди до окуліста.

image.thumb.png.c0f8cf99b6779c24d36bf7a8c0362088.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Entis77 сказано:

Якщо немає чим занятись,то жінкою займіться якщо вона в вас є, нічого вам  вона не каже, що ви цілий день і поночах на форумі за Порошенка агітуєте?

Нарешті про щось цікаве в темі почали писати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21 сторіччі фашисти називатимуться антифашистами,

Українофоби - патріотами ,укропами.

А маніпулятори -нікелями.

 

Говорити про щось з тобою- просто марнувати час.

Так само ,як і з Карамбою.

Згинь,нечистий пожирач часу та перекручувач реальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ще не обридло один одного грязюкою обкидати? (Розумів би якщо б за ідею... ) Чи це вже на рівні спорту? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

В 21 сторіччі фашисти називатимуться антифашистами,

Українофоби - патріотами ,укропами.

А маніпулятори -нікелями.

 

Говорити про щось з тобою- просто марнувати час.

Так само ,як і з Карамбою.

Згинь,нечистий пожирач часу та перекручувач реальності.

Це я маніпулюю і перекручую? Знайди Карамбу в мене в друзях і покажи усім, що ти не балабол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не треба бути в друзях, достатньо цитувати людину,котра вважає,що ВВП Польщі більше за ВВП Росії.

Обмазався ти по повній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

А не треба бути в друзях, достатньо цитувати людину,котра вважає,що ВВП Польщі більше за ВВП Росії.

Обмазався ти по повній.

Ти невиліковний. Я і тебе цитую, це ж не робить мене також імпотентом.

 

п.с. Віть, вибори пройдуть, а люди навколо тебе залишаться. Ти зараз стільки ярликів на всіх навішуєш, що вони їх навіть після виборів не зможуть забути. Вибачатися важче ніж не ображати. Подумай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раю і щастя не принесе. А от бабла в карман за агітацію трохи положить)

Коли нема бабла де заробити, то й це непоганий заробіток. Не пішли агітатори красти, заробляють так. Вже +

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовго ,задовго до різних виборів, і у різних темах я говорив,примітивним людям властиво проектувати себе на інших.

Тобто людина,яка напивається-думає,що й інші напиваються,

Людина,яка агітує- думає,що й інші агітують.

Людина,яка схильна заробити на дерибані державного- думає,що й інші йдуть у політику чисто красти.

Для примітивної людини весь світ чорно-білий.

Або ти проти влади,або порохобот І ВІН ТОБІ ПЛАТИТЬ.

Було би смішно,якби не було так сумно.

І якщо ми живемо недосконало,то це не стільки через владу( вина її звісно є,і якось я відкрию дуже велику тему про це)

Скільки через власну самообмеженність, невміння розставити пріоритети,лінивість та очікування,що хтось зробить за нас.

Батьки,політики,президент,Маск.

Всі хочуть кимось бути,але ніхто не хоче ним ставати.

Напружуватися треба.

А НОРМАЛЬНА ЛЮДИНА образи ярликами не сприймає.

Нормальну людину все,що не вбиває,робить сильнішою.

Розумна ще й подякує, що стрепенули і розбудили.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Задовго ,задовго до різних виборів, і у різних темах я говорив,примітивним людям властиво проектувати себе на інших.

а, от чого ти інших імпотентами обзивав ))) тепер зрозуміло ))

7 часов назад, Nokian сказал:

Розумна ще й подякує, що стрепенули і розбудили

а ну зрозуміло, от чого ти колись в приват мене тіпа одьоргувати й так слєгонца погрожувати намагався ))) то ти просто не розумний )) а я то думав )) 

7 часов назад, Nokian сказал:

Нормальну людину все,що не вбиває,робить сильнішою.

а тут поподробнєй ))) можна назви препаратів, які тебе зробили настільки сильним ? ))))

7 часов назад, Nokian сказал:

примітивним людям властиво проектувати себе на інших.

от чого ти постійно доколупуєшся, щоб так як ти прогнози робили чи спорили з тобою на гроші, бо ти так постійно робиш )))

 

Ти Нокіан реально хвора людина )) Часом говориш ніби розумні тези, якби не одне НО, ти постійно в ті тези заляпуєшся. Ти своїм прикладом постійно підтверджуєш всі ті ярлики, які на когось навішуєш, хіба з останніх про імпотенцію, перевірити не получится, бо спитати ні в кого )) Але ти не лічись, без такого тебе сумно буде :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.02.2019 в 10:47, jack74 сказал:

Ти байки рожеві тут не ліпи. На моїх очах Польща піднімалась і я бачив, як там було. В ПЕРШУ чергу держава зробила покращення ДЛЯ ЛЮДЕЙ! Добробут людей піднявся і вони підняли державу!

 Я в 90-сті з Польщі майже не вилазив. Дупа була в них повна. Зубожіння тотальне.  Я заїзджав на до моєї однокласниці і по дорозі ми на узбіччях збирали їй дрова( навіть польскі митники і погранці нас розуміли і пропускали з цими паліняками в кабіні буса), бо грошей топити піч у неї не було,бо газ був дорогий.  І дороги я пам'ятаю як вони робили- тільки вкладуть асфальт,як за пів року їдеш під Варшавою і такі колії фурами вибиті,шо машину кидає. І  всі брали хабарі- поліцаї, маршалкі,воєвуди,митники.
Знаєш за рахунок чого вони вигрібли?  
Трішки історії:

 При вступі в ЄС Польщі списали 75млрд. доларів боргів
за 10 років Польща отримала більше 100млрд. Євро допомоги.
  Віддам належне полякам,що вони  відразу закрили шлях до влади комунякам, на відміну від нас. Тому вони результативно приймали закони,які від них вимагали донори, в тому числі МВФ,на відміну від нашої ВР. І завдяки цьому вони змогли ефективно використати надані їм гроші,хоча корупція була у них теж тоді немаленька.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

  Віддам належне полякам,що вони  відразу закрили шлях до влади комунякам, на відміну від нас.

Комунякам і олігархам. В них бізнес чітко відділений від влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Комунякам і олігархам. В них бізнес чітко відділений від влади.

 Саме так,вони це зробили на старті, прибравши комуняк. А в нас президентом став комуняка і у ВР обрали в основному комуняк- червоних директорів,які й провернули разом аферу "приватизційний сертифікат" + злиття КГБ і криміналу. В нас людей попросту вбивали.і За 24 роки олігархат розрісся. Зараз той же олігархат, хоче провернути нову аферу- "парламентська республіка"  або  "ширка 2019". Нарід поки заглатує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Президент України підтримав відсторонення Олега Гладковського від виконання обов'язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування.

Петро Порошенко вимагає у правоохоронних органів проведення термінової перевірки інформації, викладеної в журналістській програмі "Наші гроші" для спростування або підтвердження оприлюдненого."

До цього морду в пісок засунув і мовчав... а тут на тобі... розкрився) от що з людиною робить хрест животворящий ВИБОРИ.
І гроші старічкам перед виборами видає, і фонд підтримки президента з податків створює, і корупціонерів кричить що звільняти треба))
Золото а не президент! люблю я ці 2 місяці до виборів. всі грають чесних і правильних))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Dima4s сказал:

"Президент України підтримав відсторонення Олега Гладковського від виконання обов'язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування.

Петро Порошенко вимагає у правоохоронних органів проведення термінової перевірки інформації, викладеної в журналістській програмі "Наші гроші" для спростування або підтвердження оприлюдненого."

До цього морду в пісок засунув і мовчав... а тут на тобі... розкрився) от що з людиною робить хрест животворящий ВИБОРИ.
І гроші старічкам перед виборами видає, і фонд підтримки президента з податків створює, і корупціонерів кричить що звільняти треба))
Золото а не президент! люблю я ці 2 місяці до виборів. всі грають чесних і правильних))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...