Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, bublik007 сказал:

Цікаво, чи є  хоч одна людина , яка" пішла " у владу(депутати, і, такі інші) і не стала собакою, жіночого роду?

Є, вони довго в цьому лайні не могли бути і пішли з влади (наприклад, Злата Огнєвіч :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, romaxa11 сказал:

Це мій постик про грабунок бюджету через зелений тариф

@romaxa11 а ви взагалі розумієте, що без зеленого тарифу ставити сонячні електростанції немає смислу? Ви в курсі про те скільки вони вартують? Приблизно 1 доллар за 1 Вт! Чи ви така багата людина, яка може собі дозволити ставити станції на відновлювальних джерелах без усілякого субсидування? Ви в курсі того що на заході ті, що ставлять такі установки також отримують цей зелений тариф? І там також пробують знизити тариф, але відразу ж проти урядів держав сипляться позови у суди?

Як на мене зелений тариф має бути, щоб зацікавити людей у встанвленні енергогенеруючих станцій. І може повинен знижуватись, але тільки разом з падінням вартості енергогенеруючих пристроїв. І чим більше людей поставить такі станції і перестане бути заручниками від тепло та енергогенеруючих компаній, що належать олігархам у цієї вольтанутій держави, тим краще.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Electronshik сказано:

Ви в курсі того що на заході ті, що ставлять такі установки також отримують цей зелений тариф?

Вже відмовляються від зеленого тарифу. Є багато ньюансів:

https://www.epravda.com.ua/publications/2018/02/16/634141/

Для нас найбільш критичними є маневрові потужності - щоб покривати піки споживання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots Взято з цієї статті, посилання на яку ви навели:

"

...Є приклад — Іспанія, яка занадто активно підтримувала ВДЕ і змушена була відмовитися від власних зобов'язань за "зеленим" тарифом для всіх станцій. Це рішення було ухвалене, щоб зменшити дефіцит на ринку електроенергії, який виник в результаті подорожчання палива для інших типів станцій.

Інвестори, яким було запропоновано "обґрунтовану дохідність" на рівні 7,4%, не були задоволені та звернулися до міжнародних судів з позовами щодо порушення Енергетичної хартії. У 2016 році Іспанія програла перший міжнародний арбітраж і зобов'язана виплатити інвесторам втрачені кошти. Попереду — десятки справ..."

 

Як бачите по Іспанії суд приструнив хитропопчастих іспанських політиків. Тут буде те ж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vaz75 сказал:

Є, вони довго в цьому лайні не могли бути і пішли з влади (наприклад, Злата Огнєвіч :D)

А от "наш" Гузь міцно вципився :) А що - більше нічого не вміє у цьому житті окрім як горлянку рвати і з партії у партію перескакувати де більше платять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, igorgame сказано:

А от "наш" Гузь міцно вципився :) А що - більше нічого не вміє у цьому житті окрім як горлянку рвати і з партії у партію перескакувати де більше платять :)

Кака була, кака є))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

Як бачите по Іспанії суд приструнив хитропопчастих іспанських політиків. Тут буде те ж саме

То нахіба на ті ж самі граблі наступати? Якщо є вже практика, що зелений тариф не найкраще рішення і не потрібно повторювати долю іспанців. Є ж рішення кращі - чому їх не приймають? Потрібно хоч зупинитись вчасно - так не хочуть чомусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, sergkots сказал:

Якщо є вже практика, що зелений тариф не найкраще рішення і не потрібно повторювати долю іспанців. Є ж рішення кращі - чому їх не приймають?

Цікаво які?

Зелений тариф вже прийнятий і діє. І я майже не сумніваюсь що якщо зелений тариф скасують то продажі сонячних панелей дуже різко впадуть.

Купляти станцію за десятки тисяч доларів без можливості продати енергію за зеленим тарифом не окупить її ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цікавлюсь пасивними будинками, більше того, у мене є хороший знайомий, що будує такі будинки. Пасивний будинок - це 10-15Вт/м.кв. тепловтрат при -10 гр.цельсія. Він робив розрахунки, сонячні батареї вважає нерентабильними. Вони починають окуповуватись, коли їх єфективність йде на спад і потрібно знову інвестувати. Для чого соняшні батареї, коли ви 100 квадратів взимку обігрієте 1кВт/год? Тут навіть тепловий насос на 2кВт за 2 000євро питання, бо окуповуватиметься 20 років. Зелений тариф це не для вас, і не для мене. Він стає рентабельним від певної значної суми і площі панелей, це не про приватні будинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Він стає рентабельним від певної значної суми і площі панелей, це не про приватні будинки.

Не доцільно та ц не потрібно будувати великі сонячні електростанції на наших широтах - німці вже переконались. Для мережі краще багато малих сонячних ніж одна велика. Коли на велику находить хмара в мережі виникає колосальний дефіцит потужності. Маленькі ж розподілені по значно більшій площі й не дають такі провали.

Альтернатива нашому зеленому тарифові є - зелені сертифікати, тарифні аукціони та інші по ринкові методи. Взагалі проблема стоїть не стільки у генерації як у зберіганні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 коли Ви задумаєтесь про сонячну електростанцію, кіловат так на 15, то зрозумієте для чого зелений тариф.

При вартості пристрою приблизно у 15 кілобаксів починаєш прораховувати окупність. І при відміні тарифу такий пристрій не окупиться ніколи.

 

Для власних потреб (без опалення) повинно вистачити приблизно 5 кіловатт. Звичайно якщо добавити електроплитку то цього буде мало. Я вже не кажу про електрокотел.

Тепловий насос як варіант до певних значень температури.

 

Відверто я не розумію одну просту річ: невже всі такі прихильники традиційних генерацій?

Поки що зелений тариф хоч якось мотивує на встановлення таких систем.

@sergkots Якщо строк окупності пристрою стане сягати десяти і більше років, ви його купите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Electronshik сказано:

Якщо строк окупності пристрою стане сягати десяти і більше років, ви його купите?

Якщо держава буде давати чи стимулювати до видачі кредиту на цей термін то чому ні? Людям дають пільгові кредити, Україна зменшує залежність від газу та вугілля, кошти повертаються з часом державі. Що поганого в такому варіанті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, halcogen сказано:

Єсть проблемка. Сонячні панелі, це 99,9% Китай. Давши вам кредит на сонячні панелі держава автоматично профінансує Китай і збільшить торгівельний баланс України. Де будемо брати долари на ваші хотєлки? Позичати в МВФ?

 

 

Ну то спочатку кредит та пільги вітчизняним виробникам батарей. 

Але в теперішній ситуації валюта постійно платиться за енергоносії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи було тут вже, бо був у відпустці і не зовсім слідкував за всіма дописами, але я сьогодні був приємно здивований новою дорогою через Рованці. О! Як я довго чекав цю подію...оце для мене реальний позитив :)...

А от парфуми, аля туалет в плацкартному вагоні, на ДПЗ два вечора підряд - це жесть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Юріч сказал:

Як я довго чекав цю подію...оце для мене реальний позитив :)...

тут для тебе 3 позитива - і відпустка, і дорога нова і не стояв в тягнучках, поки ту дорогу робили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Saddy сказал:

тут для тебе 3 позитива - і відпустка, і дорога нова і не стояв в тягнучках, поки ту дорогу робили)

 

Ну, відпустка - то мій особистий позитив і до позитиву України він не має відношення, хоча частково все-таки має. Було б все хрєново в Україні, я б не заробив гроші на відпустку...те, що я заробляв цілий рік - то вже інше питання :)

А на рахунок тягнучок - не проблема, їздив би через Паркову і Глушець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, adiis сказал:

в нас то взагалі готову продукцію в китаї куплять і напишуть made in  Ukraine

В вас, то де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

З України до країн ЄС імпортується більше незаконної деревини, ніж з будь-якої іншої країни світу і більше, аніж із країн Латинської Америки, Африки та Південно-Східної Азії, разом узятих.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

З України до країн ЄС імпортується більше незаконної деревини, ніж з будь-якої іншої країни світу і більше, аніж із країн Латинської Америки, Африки та Південно-Східної Азії, разом узятих.

 

Це достатня умова для розуміння що при владі або кінчені мудаки, або яничарська срань. Для них Україна - не Батьківщина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чого люди зі своєюложкою гівна лізуть в  чужі теми?

Для вас же є відповідні розділи про ,.всьо пропало,, тотальну зраду та іншу песимістичну срань.

Товчіться там.

Між тим наші товари потроху просуваються в світі.

https://svidok.online/u-supermarketah-pol-shhi-z-yavy-ly-sya-pry-lavky-z-ukrayins-ky-my-tovaramy/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

От чого люди зі своєюложкою гівна лізуть в  чужі теми?

Кожен бачить, що хоче побачити. Я от запостив новину, що Україна стала найбільшим імпортером деревини, але Нокіан і там гівно розгледів. Хіба ж я можу тобі заборонити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Кожен бачить, що хоче побачити. Я от запостив новину, що Україна стала найбільшим імпортером деревини, але Нокіан і там гівно розгледів. Хіба ж я можу тобі заборонити? :)

Не дай бог Україна  деревину почне ІМПОРТУВАТИ. Це вже точно гівно буде.

8 хвилин тому, adiis сказано:

алеж головне щоб ваш Порошенко виграв вибори на другий термін, і тоді все буде ще в кращому щоколаді, правда ж ?

Хоч Порошенко, хоч не Порошенко через два роки все буде ПОЛЮБОМУ в кращому шоколоаді.

Крім тих , хто всюди бачить лише гівно, і всюди його пхає.

Вам і в раю недогода буде.

Тому  маєте ж свої теми , ну і діліться там наболілим між собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За інсайдерською інформацією завод Jabil м.Ужгород - контрактних виробник мікропроцесорної електроніки і плат для таких компаній як Моторола, нокія і більшості європейських брендів електроніки у 2018р збільшив рівень випуску продукції на 15%. 

Кромберг & шуберт на Житомирщині розширює виробничі потужності. (недоліком частково є те, що це частково відбудеться за рахунок скорочення випуску на кромберг Луцьк)

Завод квазар вітчизняний контрактний виробник кремнієвих пластин на 90% орієнтований на європейський ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Не дай бог Україна  деревину почне ІМПОРТУВАТИ. Це вже точно гівно буде.

Ноікан, в мене для тебе погані новини... :)

vagon.r695x430.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...