Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, adiis сказано:

В мене своїх неіснує яктаких якщо людина здатна думати то своя, якщо людина  просто інструмент в руках маніпуляторів, і щей  говорить не своїми словати то це чужа, все просто;)

То ті за кого ти голосував себе виправдали? хоча б перед тобою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

З 1 вересня пішохідні зони будуть обов’язково проектуватися із врахуванням потреб людей з інвалідністю, — Парцхаладзе
 

Цитата
Спойлер

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить обов’язкове проектування пішохідних зон на вулицях і дорогах із врахуванням потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів», який вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Ми маємо створити безпечний та комфортний простір для всіх, тому в новому ДБН щодо вулиць і доріг передбачили обов’язкове проектування пішохідних зон з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Це необхідні вимоги для створення реального безбар’єрного простору в Україні і вони вступлять в силу вже з вересня цього року. Наприклад, якщо пішохідний перехід різнорівневий, то обов’язково потрібно облаштовувати пандуси або ліфти, регульовані пішохідні переходи зі світлофорами повинні мати звукові сигнали тощо», — сказав він.

Згідно з новим ДБН, влаштування пішохідних переходів необхідно здійснювати з урахуванням забезпечення доступності для маломобільних груп населення, зокрема:

— застосування на межі тротуару або пішохідної доріжки з пішохідним переходом пандусів чи виконання всього пішохідного переходу на одному рівні з тротуаром чи проїзною частиною;

— облаштування регульованих пішохідних переходів спеціальними звуковими сигналами;

— пониження бордюру до рівня проїзної частини на підвищених острівцях безпеки чи наземних пішохідних переходах;

— облаштування різнорівневих пішохідних переходів ліфтами або пандусами.

ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів» розроблений на заміну аналогічного ДБН 2001 року.

Нагадаємо, що обов’язкове створення безбар’єрного простору в пішохідних зонах також прописано у новому ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій». Зокрема, згідно з ним, розширюються норми щодо створення безбар’єрного простору у житловій забудові, вимоги щодо проектування зупинок громадського транспорту з урахуванням їх доступності та інформованості, створення необхідних умов досяжності об’єктів громадського обслуговування для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення: тактильні поверхні, звукові пішохідні переходи тощо. Новий ДБН вже опублікований і вступає в силу з 1 вересня 2018 року

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року T.B. Fruit планує переробити в Україні 10% світового ринку малини

Група компаній T.B. Fruit, виробник фруктових соків-концентратів, активно нарощує переробку малини.

«У 2017 році компанія T.B. Fruit в Україні переробила 10 тис. тонн малини, а в поточному році плануємо збільшити цей показник до 15 тис. тонн, що складе близько 10% світового ринку малини», – повідомив заступник керівника департаменту продажів групи T.B. Fruit Олександр Кудін.

Він зазначив, що з 1 га пшениці маржа становить $200, і на ці гроші українська сім'я не зможе прожити цілий рік, тоді як маржа з 1 га малини – $5-10 тис. Такі показники є стимулом для розвитку вирощування ягід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ратнівський аграрій» посіяв майже 700 га гречки

Сільгосппідприємство «Ратнівський аграрій» (Волинська область) зібрало 675 га озимого ячменю.

На цій площі підприємство посіяло гречку, повідомляє Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Крім цього, «Ратнівський аграрій» завершує збирання озимого ріпаку на площі 1,5 тис. га.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от і новини про кооперацію селян.
На  Прикарпатье заработала ферма по выращиванию улиток

В селе Копачинцы Городенковского района Ивано-Франковской области заработала ферма по выращиванию улиток. Об этом совладелец и директор фермы «Покутская улитка» Иван Паламарчук рассказал на презентации новых гастрономических локаций и маршрутов области.

«Я представляю тех пять семей, которые решили в селе Копачинцы Городенковского района выращивать улитки. Наша ферма - первая в области. Запустили ее в июне. Это - наш основной бизнес. Должны вырастить и собрать улиток на октябрь. Сбыт планируем организовать в страны Европы. Также будем популяризировать культуру употребления улиток и на внутреннем рынке. К тому же видим перспективу туристического развития нашей территории. Планируем организовать здесь экскурсии с дегустацией улиток», - сообщил Паламарчук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різати чи не різати корів?
 

Цитата

Море і смачний сир від українських майстрів!!! Все це можна чудово поєднати! Для цього треба приїхати на Одещину у село Шабо, де працює сучасна "Європейська сироварня".
Сучасне обладнання, безконтактне доїння, мінімум людського фактору і контакту молока з власної ферми з повітрям… Високоякісні сири тут виготовляють українські майстри за оригінальними голландськими технологіями. 
А ще – правильне дозрівання сиру і як результат – особлива неповторність, текстура і тонкий сирний смак. До слова, на сироварні проводяться захоплюючі екскурсії. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, якраз про лікарів не заїкайтесь. Після реформи медицини наш кардіолог (а по сумісництву, близька подруга) дуже задоволена із своєї нової зп. За її словами, все чітко і зрозуміло нараховується, кожен лікар бачить результат роботи.

 

P.s. Записуйте теж в пропагандисти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

commun.jpg

цікаво, ти прикалуєшся, чи в дитинстві математику скурив ? Щоб вчергове довго не пояснювати, дай відповідь, хоча б для себе, що краще, отримувати 1000грн і платити за комуналку 150грн (15%) чи 4000 євро й платити комуналку 1000євро ( 25%) ? Про реальну пи*дьош в таблиці, як мінімум про Україну, я вже мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В позитиві тут цікаві люди: якісь дрібні чиновники, дрібненькі діячі партійно-злочинних угрупувань, члени команд регіональних олігархів. І ці люди вчать нас як життю радіти і не засирати їх позитивне майбуття отруйними вкрапленнями песимізму. Виходить кумедно. Ніби насрану за роки купу гівна партійні активісти вирішили перед виборами розмалювати різнокольоровими балончиками, перетворивши в мистецький твір, імпрессіонізмус. Їм робота подобається, а народу й далі воняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, MANJAK11 сказал:

Про реальну пи*дьош в таблиці, як мінімум про Україну, я вже мовчу

 

І як мінімум про Італію. Того і ржачний смайлик поставив, не хотів в котрий раз спростовувати цю ахінєю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, MANJAK11 сказал:

цікаво, ти прикалуєшся, чи в дитинстві математику скурив ? Щоб вчергове довго не пояснювати, дай відповідь, хоча б для себе, що краще, отримувати 1000грн і платити за комуналку 150грн (15%) чи 4000 євро й платити комуналку 1000євро ( 25%) ? Про реальну пи*дьош в таблиці, як мінімум про Україну, я вже мовчу

 В мого батька пенсія 1800грн за комуналку середньомісячно 300грн(субсидія). 

В кого нема субсидії ,значить з/п десь в районі 6-8тис грн комуналка середньомісячна 1000-1300трн
Шо не так?
 

Пост не про зарплату,а про комуналку. Врешті це просто статистика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

 В мого батька пенсія 1800грн за комуналку середньомісячно 300грн(субсидія). 

В кого нема субсидії ,значить з/п десь в районі 6-8тис грн комуналка середньомісячна 1000-1300трн
Шо не так?

1, Субсидія - це зло для економіки і держави.

2, Розкажи як татко шикує на 1500, після сплати комуналки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

 В мого батька пенсія 1800грн за комуналку середньомісячно 300грн(субсидія). 

В кого нема субсидії ,значить з/п десь в районі 6-8тис грн комуналка середньомісячна 1000-1300трн
Шо не так?
 

Пост не про зарплату,а про комуналку.

то літом 1000, а зимою (в опалювальний сезон, тобто майже пів року) більше 3000. Ітого в середньому 3000*6 + 1000*6 / 12 = 2000 грн середньо в місяць. Кого ти намагаєшся обманути ? Нас ? Себе ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

комуналка середньомісячна 1000-1300трн

 

Це в якій країні чи на якій планеті? В мене за трикімнатну взимку під 4 тисячі, влітку під 2 тисячі. А ось в Італії влітку (без опалення) біля 100 євро за трикімнатну квартиру при середній зарплаті 2000 євро, а якщо совокупний показник на сім'ю з двох працюючих ~4000 євро і 100, хай 200 євро за комунальні, то це максимум 5%, про які 23% мова? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

то літом 1000, а зимою (в опалювальний сезон, тобто майже пів року) більше 3000. Ітого в середньому 3000*6 + 1000*6 / 12 = 2000 грн середньо в місяць. Кого ти намагаєшся обманути ? Нас ? Себе ?

 я написав -середньомісячні,тобто всі за рік поділені на 12.
В мене влітку без субсидії і економії  1000 аж ніяк не виходить,максимум було 500 це коли в мене електросушка цілодобово працювала  , взимку -900, з опаленням .
О уточнив в батька 300 це взимку,а влітку-100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Різати чи не різати корів?
 

 

Однозначно різати

Закупівельні ціни на молоко різко падають

1 червня 2018, 09:35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

 я написав -середньомісячні,тобто всі за рік поділені на 12.
В мене влітку без субсидії і економії  1000 аж ніяк не виходить,максимум було 500 це коли в мене електросушка цілодобово працювала  , взимку -900, з опаленням .
О уточнив в батька 300 це взимку,а влітку-100.

тобто в тебе офіційна біла зарплата 6-8 тисяч й ти стільки платиш за комуналку, я правильно зрозумів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

 

Це в якій країні чи на якій планеті? В мене за трикімнатну взимку під 4 тисячі, влітку під 2 тисячі. А ось в Італії влітку (без опалення) біля 100 євро за трикімнатну квартиру при середній зарплаті 2000 євро, а якщо совокупний показник на сім'ю з двох працюючих ~4000 євро і 100, хай 200 євро за комунальні, то це максимум 5%, про які 23% мова? 

В мене 2-кімнатна. ОСББ стоїть тепловий лічильник і ми регулюємо тепло в залежності від погоди.Всім будинком домовились тримати економ режим. В мене дальній стояк при морозах 15-20 градусів, в квартирі +18.В квартирах де ближній стояк + 23.
 Якби на зборах більшість підтримала утеплення фасаду будинку  за кредитом (наша частка 70, адержава закриває 30 і погашення кредиту за рахунок різниці в економії терміном на 3 роки),то вже б цього року ми на 30-40% ще б меньше платили б.Але субсидіанти не підтримали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

Але субсидіанти не підтримали.

Я ж кажу, що субсидія зло. А ти її як позитив постиш. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

В мене 2-кімнатна. ОСББ стоїть тепловий лічильник і ми регулюємо тепло в залежності від погоди.Всім будинком домовились тримати економ режим. В мене дальній стояк при морозах 15-20 градусів, в квартирі +18.В квартирах де ближній стояк + 23.
 Якби на зборах більшість підтримала утеплення фасаду будинку  за кредитом (наша частка 70, адержава закриває 30 і погашення кредиту за рахунок різниці в економії терміном на 3 роки),то вже б цього року ми на 30-40% ще б меньше платили б.Але субсидіанти не підтримали.

 

 

В мене трикімнатна (64 м²) і також тепловий лічильник на будинок, в мене ближній стояк і в морози в квартирі 21-22 °С, є дядько, який регулює і економить, багато жильців з дальніх квартир скаржаться на холод в квартирах. Так ось зимою тільки за опалення набігає біля 2 тис грн. Про які 900 грн за всю комуналку взимку ти розповідаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

при морозах 15-20 градусів, в квартирі +18.

це пистець, реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в будинку 2000 кв. метрів плюс басейн і я нічого не плачу за комуналку, мої поварі отримують по 2000-3000 баксів в місяць, кожна з моїх служанок отримує по 1000 баксів в місяць. У мене купа квартир і ще дофіга всяких меньших будиночків, де я також не плачу за комуналку. Також є закордонні вілли. Мій банк зростає щорічно, мої підприємства отримують величезні замовлення чи можуть щось робити чи ні, в мене колосальний банк землі і супер пільги по податках, всі мої родичі і кєнти - успішні підприємці і вони не ниють як ви, а працюють і ненарікають на країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохоботам треба діяти від супротивного  - писати як все хріново, може тоді народ буде бачити покращення. І СБУ їх не загрібе за сепаратизм, бо на завданні :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясне діло,що половина новин українських подається  почасти  непрофесійно, а почасти спеціально так, щоб викликати відразу та недовіру.

Якби Захаре був професійним агітатором,діяв би зовсім інакше.

Відтак він постить все підряд , бо щиро любить нашу країну , ну і по природі своїй є позитивною людиною.

В результаті відгрібає за всю владу.

Владу, яку ніхто  і ніде в світі ніколи не любив і не полюбить. Будь яку владу.

Бо будьяка влада є найпершам засобом насилля, а це нікому неподоається.

Але світ так влаштовано,що коли хочешчогось добитися-мусиш когось до чогось заставити.

І оцінка кожної влади є співвідношеннім від мети , яка поставлена і  жертв та зусиль, потрачених на  втілення цієї мети.

Чому я вірю Захаре- бо я бачив його вживу і він викликає позитивні враження.

Прийдітьдо мене  мої політичні опоненти,  преконаєте мене  вживу, і можливо я повірю і вам.

Адреса відома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Ясне діло,що половина новин українських подається  почасти  непрофесійно, а почасти спеціально так, щоб викликати відразу та недовіру.

Якби Захаре був професійним агітатором,діяв би зовсім інакше.

Відтак він постить все підряд , бо щиро любить нашу країну , ну і по природі своїй є позитивною людиною.

В результаті відгрібає за всю владу.

Владу, яку ніхто  і ніде в світі ніколи не любив і не полюбить. Будь яку владу.

Бо будьяка влада є найпершам засобом насилля, а це нікому неподоається.

Але світ так влаштовано,що коли хочешчогось добитися-мусиш когось до чогось заставити.

І оцінка кожної влади є співвідношеннім від мети , яка поставлена і  жертв та зусиль, потрачених на  втілення цієї мети.

Чому я вірю Захаре- бо я бачив його вживу і він викликає позитивні враження.

Прийдітьдо мене  мої політичні опоненти,  преконаєте мене  вживу, і можливо я повірю і вам.

Адреса відома.

Я в тебе був не один раз. Що можеш сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...