Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, Nokian сказал:

Приходь ще.

Буду тільки радий.

Тю, я думав зараз мені характеристику накатаєш, як Захаре, тільки не таку позитивну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж, не таку позитивну.

Ти добре розбираєшся в  фінансах, добре стоїш на ногах, часом любиш поспорити просто,щоб поспорити, але в цілому теж позитивний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel

якщо підлизування не допоможе, почне лякати з серії *бо буде так як в прошлий раз* :)  Ну тіпа, щоб ти не мішав йому свій брєд нести ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Nokian сказано:

Прийдітьдо мене  мої політичні опоненти

Ти любив вану, потім януковича, зараз порошенка. Згідно статистики ти любиш будь яку владу, бо, очевидно, вона від бога. Захар, очевидно, як сильно віруючий чоловік, також вважає будь яку владу - даром божим. Час вам двом, підключивши українця, Ді і двох чи одного бота (що тут живуть) створити ГО "Влада Божого Благословення". Захар знає як пошити буддійські костюмчики, Діфото відшаманить якогось старого грата і можна їздити проповідувати спасіння від Влади. Роздавати книжечки, смайлики. Народ піде за вами. В добру путь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Я ж кажу, що субсидія зло. А ти її як позитив постиш. :)

Та який це позитив ?  Субсидія не стимулює людей економити. Я вже задовбався на кожних зборах цим нарікам щось пояснювати.  ЇХ не валить нічого. Вони навіть не хотіли проголосувати за участь в конкурсі на безоплатне утеплення будинку коштом німецьких грантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

тобто в тебе офіційна біла зарплата 6-8 тисяч й ти стільки платиш за комуналку, я правильно зрозумів ?

Ти там щось про математику писав.
 Якщо зарплата 8тис і я плачу взимку 900,а влітку 500,то (хай буде зима/літо 50/50) в середньому щомісяця я плачу 700гр,тобто 9% від ЗП. Я не помилився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

 

В мене трикімнатна (64 м²) і також тепловий лічильник на будинок, в мене ближній стояк і в морози в квартирі 21-22 °С, є дядько, який регулює і економить, багато жильців з дальніх квартир скаржаться на холод в квартирах. Так ось зимою тільки за опалення набігає біля 2 тис грн. Про які 900 грн за всю комуналку взимку ти розповідаєш?

  Шукай хто вас круто намахує. В мене кум на 120 квадратах будинку і температурі в хаті +25 випалює  200-250 кубів газу. Практично  тих же 2тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

це пистець, реально

Ну такі морози були раз чи два.Так в квартирі +20+22.
 А реально пистець то в британців-там буває і +15 в хатах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю чого вас так гребе. Я просто пощу різні новини,які вважаю позитивними,бо підписаний сами на такі спільноти.Мене тошнить від того песимізму в який себе закували мільйони українців,які так і  не можуть відійти від совка,хай навіть вони в тому совку і не жили.
Я не піарю тут владу.В більшості  новин влада взагалі ні до чого. Яким боком я піарю владу коли пишу про кілька родин Франківщини,які вирішили вкластись в розведення слимаків,а не поїхали на панщину? Чи про сироварів з Одещини,які вирішили не чекати коли врешті закупщики молока будуть брати його по долару за літру,а опанувати технологію і робити продукт з високою доданою вартістю,на який завжди  попит( не кажіть що нема,бо ті брили сиру,які бусами возять з Італії хтось таки купує).
Навіть ті новини,де фігурує влада,я підчищаю,щоб лишній раз вас не дратувати))) Може де пропустив? То покажіть,відредагую.
 Пийте молоко на ніч, воно робить людей добрішими.І меньше їжте м'яса-воно робить людей агресивними і наповнює страхом.Про пиво поки не буду нічого писати)))
Шануймося.
   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, zaHARE сказал:

Ти там щось про математику писав.
 Якщо зарплата 8тис і я плачу взимку 900,а влітку 500,то (хай буде зима/літо 50/50) в середньому щомісяця я плачу 700гр,тобто 9% від ЗП. Я не помилився?

я поняв, бесполєзно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, zaHARE сказал:

Ти там щось про математику писав.
 Якщо зарплата 8тис і я плачу взимку 900,а влітку 500,то (хай буде зима/літо 50/50) в середньому щомісяця я плачу 700гр,тобто 9% від ЗП. Я не помилився?

Не вірю. Про квартплату влітку (з круглодобовим ввімкненим полотєнчиком) і взимку. Можна якесь підтвердження оплати січня і червня (наприклад)?

 

26 минут назад, zaHARE сказал:

  Шукай хто вас круто намахує. В мене кум на 120 квадратах будинку і температурі в хаті +25 випалює  200-250 кубів газу. Практично  тих же 2тис.

Не вірю. В рідного брата хата до 100м², обкладена пінопластом, при економії (в хаті біля 19-20 °С) ледь вкладувались в 300 кубів (і то це коли нема сильних морозів). Недавно (років півтора-два назад) поставив паралельно твердопаливний котел...незручно, палить дровами, але економить. Знаю непонаслишкє, бо з братом разом працюю і бачимось майже щодня. Так само і на роботі, були газові конвектори, як ціни взвентили і також газ стали бадяжити, що бокс не могли нагріти на максимумі, то повикидали ті конвектори, зварили велику буржуйку і палимо дровами. Економія: 1 місяць газом = 5 місяців дровами по грошах. 

І що значить - нас круто намахують? Колись в відповідній темі постили таблицю цін по Луцьку в багатоквартирних будинках за опалення з лічильниками і базовий тариф без лічильника. Так ось наш будинок споживав до 30 грн/м² в січень, що меньше за середній показник по місту і  меньше за тариф без лічильника. Ще той дядька, який в нас регулює, такий зацєнтий, якийсь спєц, хоч на пенсії, закінчив колись виш і працював в НІІ саме по термодинамиці і подібного. Колись ( оже і зараз) читав лекції і консультував ЖЕКі і ОСББ по питаннях отоплення будинків. Він так само бігає по квартирам, проводить збори, бореться з субсидіантами, з тими, хто неправильно чи протизаконно зробив собі в квартирах додаткове опалення...все хоче вирівняти температуру по всьому будинку, перемички радить всім зробити, яких немає, кількість ребер батарей має бути по плану, тобто в верхніх квартирах найменше і збільшення до першого поверху (так як подача тепла в нас зверху до низу)... Робить все, щоб меньше всі платили (сам він також живе в нашому будинку) і робить все це на інтузіазмі...Вже йому що тільки в тому пункті, де регуліровка тепла, не робили противники економії...і замок ламали, і спічкі запіхали в замочну шпарину... І відчитується він завжди перед людьми... Так що, ніхто нас не намахує.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я Захару вірю, вони вже давно могли церкву забабахати і пільговий тариф юзати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, halcogen сказал:

Заxар віруючий? Баптист чи наш православний?

Який баптист, наш... кришнаїт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Так що, ніхто нас не намахує.

А Луцьктепло і Нафтогаз зі своїми тарифами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему "позитиву" (хай навіть і в лапках) активно намагаются засрати, перейти на політику, особистості, тарифи, віру...Заспокойтеся трохи, тим більше, що під все це є купа правильних тем на борді.

@adiis  - профілактично 2 години РО за образи, з попередженням. Наступного разу буде значно щедріше.

@Ukrainec - година за те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romaxa11 сказано:

Ти любив вану, потім януковича, зараз порошенка.

Це з чого такі висновки.?  Ти що свічку держав?

Це я Януковича так любив , що на два Майдани виходив?

Иозкажи но про себе, що ти робив врсени 2004 го?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fedot сказано:

 

Тему "позитиву" (хай навіть і в лапках) активно намагаются засрати, перейти на політику, особистості, тарифи, віру..

 

А її ще засовникам показувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що мовчиш,  Ромаха.

Що ти робив під час першого Майдану.?

І ще , як ти відносишся до Палиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

матимемо дешевийтуркменський газ на зиму.

 

Ну по 11 грн. за куб - хіба ж то дорого?

 

В скарбничку позитиву і в поміч @zaHARE (раптом він пропустив цей надважливий позитив):

Житомирські гриби подавали на стіл королеві Великобританії

:)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

Ну що мовчиш,  Ромаха.

Що ти робив під час першого Майдану.?

І ще , як ти відносишся до Палиці?

Гуляв по пагорбах навпроти кабміну, дивився на зеків і гори арматури, якою нас готувались вбивати. Радів, що якось розрулилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...