Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

прикольно мірятись пісюнами, особливо не маючи жодних доказів й можливості перевірити ))) Нокіан, в 1917му, водієм броньовика, з якого Лєнін вєщав, не ти часом був ?

 

(шопотом) кажи що ти, всерівно ніхто ніяк не перевірить й не зможе довести протилежне ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, romaxa11 сказал:

А я Захару вірю, вони вже давно могли церкву забабахати і пільговий тариф юзати. 

13 часов назад, romaxa11 сказал:

Чого включати? Виключатель вже давно як поламався)

12 часов назад, romaxa11 сказал:

Він тут за кришнаїтів стоїть, православні йому по барабану) 

Ти падаєш все нижче і нижче. Шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аеропорт «Бориспіль» розширює термінал D

В аеропорту «Бориспіль» тривають роботи з будівництва нової трансферної зони в терміналі D, повідомляє avianews.

Згідно з даними системи Prozorro, аеропорт Бориспіль витратить на розширення терміналу D в рамках цього проекту 119,95 млн грн. Саме таку суму запропонував переможець тендера ТОВ «Альтіс-Констракшн». Ця ж компанія була автором проекту розширення трансферної зони, свідчать дані з системи Prozorro.

Площа нової трансферної зони після завершення будівництва складе 1779,7 кв. метрів. Проектом передбачено розміщення в прибудові на другому рівні терміналу семи рамок металодетекторів, семи інтроскопів, двох ескалаторів і ліфтів. Для порівняння, в існуючій зоні контролю транферних пасажирів розміщено чотири рамки металодетекторів, сім інтроскопів, один ліфт і один ескалатор.

На третьому рівні в новій трансферній зоні проект передбачає розміщення кафе, магазинів Duty Free і службових приміщень.

Після завершення робіт максимальна пропускна здатність трансферної зони складе 1500 пасажирів на годину. Загальна пропускна спроможність терміналу D залишиться без змін на рівні 3000 пасажирів на годину на виліт і стільки ж на приліт.

За даними Борисполя, в 2017 році аеропорт обслужив 2,94 млн трансферних пасажирів, що на 25,8% перевищило показник 2016 року. Частка трансферу в загальному пасажиропотоку аеропорту в минулому році склала 27,8%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий термінал аеропорту «Одеса» готовий на 70%.

Як повідомив генеральний директор міжнародного аеропорту «Одеса» - «На даний момент термінал готовий на 70%. Зараз тривають будівельні роботи в залі вильоту. Ми сподіваємося, що у вересні-жовтні, в крайньому випадку, в кінці року термінал почне повністю експлуатуватися», - зазначив Прусак. Новий термінал поки тільки приймає (а не відправляє) пасажирів.

Паралельно з цим в аеропорту будують нову злітно-посадкову смугу.

Будівництво нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Одеса» просувається непоганими темпами, повідомляє «Думська»

Роботи не вщухають. Два десятка великовантажних самоскидів постійно доставляють пісок, щебінь, глину та інші матеріали, а довгі фури привозять кабелі і арматуру.

Для будівництва злітно-посадкової смуги змонтовані три завода з виробництва бетонної суміші. Два вже запустилися і працюють.

Компанія, яка зайсається будівництвом злітно-посадкової смуги «Автомагістраль-Південь» закупила новий бетоноукладчик компанії Gomaco. Це цілий пересувний завод, який може формувати безперервне цементобетонне полотно шириною 7,5 м, одночасно вирівнюючи, ущільнюючи і закладаючи в нього необхідні анкерні стержні. В Україні таких машин просто немає.

За інформацією «Думської», бетоноукладчик вже прибув в Одеський порт і був розмитнений. У наступний понеділок він прибуде на будівельний майданчик.

Фахівці стверджують, що для забезпечення проектної твердості смуги необхідно заливати шар бетону товщиною близько 40 сантиметрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Запорожской области строят одну из самых мощных ветровых электростанций в Украине

Мощность ветроэлектростанции составит 200 МВт. На электростанции будет установлено 52 ветротурбины 3-мегаваттного класса производства компании «General Electric». Ветроэлектростанция мощностью 200 МВт будет производить около 680 миллионов КВт/ч «зеленой» электроэнергии в год. Сообщает сайт 061.ua.

Каждый четвертый киловатт электроэнергии в Украине производится именно в Запорожской области. Запорожскую область можно по праву считать энергетической столицей Украины. Несколько лет назад на территории области была открыта крупнейшая ветроэлектростанция в Украине - Ботиевская ВЭС. Ее мощность - 200 МВт.

Сегодня в области начато строительство еще одной ветростанции. Первая очередь будет расположена на территории Борисовского сельсовета и Приморской ОТГ.

Ветер — один из самых доступных и чистых источников энергии — говорят специалисты и добавляют, что Запорожская область очень интересна именно для развития ветроэнергетики.

Как рассказал руководитель проекта «Приморская ВЭС» Николай Трефилов, в феврале этого года — началось литье свай фундаментов под основное оборудование.

- До конца 2018 года мы должны смонтировать 26 ветрогенераторов, мощность каждого — 3,8 МВт. Сейчас ведется строительство административного комплекса, центральной распределительной подстанции, сетевой подстанции сбора мощности, а также подготовка фундаментов.

Заливка фундаментов бетоном длится 15-16 часов. Все это время строители должны лить бетон. По технологии, процесс должен быть беспрерывным. В противном случае, конструкция не получится монолитной.

- Для бетонирования одного фундамента используется 600 м3 бетона, еще 450 метров кубических бетона заливается под фундамент в сваи, используется порядка 150 тонн арматуры. Общей вес конструкции (с учетом свай) — более 2000 тонн. Это сравнимо с семью самолетами «Мрия», который считается самым большим и грузоподъемным в мире, - говорит Трефилов.

Для того, чтобы работы выполнялись в сроки, компания построила два бетонных завода. Его мощность - 60 м3 тонн в час.

Окончание строительства первой очереди ожидается в декабре 2018 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Який баптист, наш... кришнаїт.

Я так поняв він один з тих хто в мене майже кожні вихідні під вікнами пляше під дібільну музику і іздає животні звукі під неї? Ммда, тепер всьо понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького за перше півріччя 2018 року збільшив пасажиропотік на 50,9%

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького у січні-червні збільшив пасажиропотік на 50,9%, або на 219,9 тис. пасажирів - до 651,5 тис. у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

2. Харківський аеропорт за перше півріччя 2018 року збільшив пасажиропотік на 21%

За перше півріччя 2018 року послугами харківського аеропорту скористалися 440,2 тисячі пасажирів, що на 21% більше, ніж аналогічного періоду 2017 року, коли пасажиропотік склав 364,1 тисячі людей, повідомляє прес-служба аеропорту

3. Аеропорт “Бориспіль” збільшив пасажиропотік на 18,3% у першому півріччі 2018 року та очолив рейтинг найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” обслужив 5,57 млн пасажирів в першому півріччі 2018 року, що на 18,3% перевищило результат за аналогічний період минулого року, повідомляє avianews із посиланням на дані підприємства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Вперше за роки незалежності в Дніпропетровській області будують «з нуля» дитячі садки

Будівництво дитячого садка в Підгородньому з сонячними батареями на даху виходить на фінішну пряму. 

«За роки Незалежності в Дніпропетровській області не було побудовано «з нуля» жодного дитячого садка. За останні кілька років ми побудували та відкрили два садка в Слобожанському ОТГ і в Дніпрі. Зараз будуємо три садка в формі сот в Підгородньому, Іларіонове і Кам'янському. Ще два садка по унікальним проектам будуємо в Обухівці і Покрові.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Закарпатті відкрили новий асфальтний завод

У четвер, 12 липня, у промисловій зоні смт Тересва, що на Тячівщині, група компаній «SELINA group» (Румунія) разом із дочірнім підприємством «Трамеко», яке активно працює на Закарпатті, відкрили новий асфальтний завод, 

– Потужність заводу – 200 тонн асфальту на годину, – – Тут встановлене сучасне обладнання, а цикл виробництва екологічно безпечний. Сам завод мобільний, за потреби його можна швидко демонтувати і встановити в іншому місці Закарпаття.

Це вже четвертий асфальтний завод на Тячівщині, який зменшить гострий дефіцит асфальту, необхідного для ремонту автодоріг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Миколаєві спустили на воду морський буксир

10 липня, суднобудівники компанії «НІБУЛОН» спустили на воду вже другий багатоцільовий морський буксир проекту Т3500 з назвою «НІБУЛОН 101». Про це повідомляє прес-служба компанії.
Буксир призначений для проведення суден закордонного плавання по БДЛК, їх швартування, проведення караванів несамохідних суден (2-4 од.) та проведення караванів по каналах у період льодового стану в районах плавання р. Дніпро та Чорного моря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, halcogen сказал:

Зaxаре, напишіть щось про Волинську область. Аеропорти то там, далеко, як Кримський міст для жителів Красноярська )

писав кількома постами вище. Але я думаю по Волині і так всі все бачать і знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто порадійте за нашого Свят Михайлюка(або як кажуть американці Макхалук). 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротко напишу про те,що не показали по ТБ ,але ця новина дуже позитивна і сподіваюсь,що досить скоро ми всі побачимо кінцевий результат.
 На ДП "ВІЗАР" проведено потужну модернізацію.Закуплено надсучасні ЧПУ станки корейського та турецького в-ва.  Тепер в співпраці з КБ "Луч",будуть модернізовуватись і вироблятись нові складові для таких апаратів,як "Квітник" , "Вільха", "Верба","Нептун".  Європа Європою,але треба сподіватись тіко на себе.
 Дожимають,щоб в Україні був повний цикл в-ва.,включаючи тверде паливо для ракет. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

прикольно мірятись пісюнами, особливо не маючи жодних доказів й можливості перевірити ))) Нокіан, в 1917му, водієм броньовика, з якого Лєнін вєщав, не ти часом був ?

 

(шопотом) кажи що ти, всерівно ніхто ніяк не перевірить й не зможе довести протилежне ))

Є фото,є відео, саме головне є і БУДУТЬ люди з якими я виходив та при потребі вийду знову.

А ти де був тоді?

Міряльник пісюнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.07.2018 в 10:48, Ukrainec сказал:

Завод квазар вітчизняний контрактний виробник кремнієвих пластин на 90% орієнтований на європейський ринок.

Певно у вагонах замість пластин деревину вивозять, бо офіційна статистика не може брехати. Читаємо пункт №1

37211952_754668527990735_283612130532812

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, zaHARE сказал:

Ти падаєш все нижче і нижче. Шкода.

 

Ну а ти? Мого крайнього запитання тіпа не зобачив? Можеш відповісти в ПП або тему про комунальні послуги, щоб тут не флудити. Питання моє на минулій сторінці, єслі шо B).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Юріч сказал:

 

Ну а ти? Мого крайнього запитання тіпа не зобачив? Можеш відповісти в ПП або тему про комунальні послуги, щоб тут не флудити. Питання моє на минулій сторінці, єслі шо B).

 

 Я все бачив.Доберусь до платьожок відпишу,може й дійсно я шось сплутав,ви так насідаєте,що я вже й сумніваюсь)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, zaHARE сказал:

В Миколаєві спустили на воду морський буксир

10 липня, суднобудівники компанії «НІБУЛОН» спустили на воду вже другий багатоцільовий морський буксир проекту Т3500 з назвою «НІБУЛОН 101». Про це повідомляє прес-служба компанії.
Буксир призначений для проведення суден закордонного плавання по БДЛК, їх швартування, проведення караванів несамохідних суден (2-4 од.) та проведення караванів по каналах у період льодового стану в районах плавання р. Дніпро та Чорного моря.

атчоти про кожен випущений автобус будуть ? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Є фото,є відео, саме головне є і БУДУТЬ люди з якими я виходив та при потребі вийду знову.

А ти де був тоді?

Міряльник пісюнів.

ну давай, хвалися відео і фото )) ти ж виключно для цього кичишся й тикаєш тим, що десь був ? Не був я ні на другому, ні тим більше на першому Майданах, і що ? Тобі ж мізків це всерівно не добавило, навіть якщо ти там і був. Й якщо всетаки ти там був, то що , це має придавати вагу твоїм словам, чи може на коліна перед тобою впасти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже тобі не доходить, що  я туди ходив  аж ніяк не доя того, щоб хвалитися.. Тому і не виставляю , і не розпіарююсь цим.

Згадав виключно у відповідь Ромахи, котрий чомусь вирішив стверджувати, що я підтримував Януковича.

Де ти тоді був, мені абсолютно байдуже, як і твої думки про мої мізки.

Чого ти взагалі до мене звертаєшся, якщо в мене нема мізків і тд і тд-  чого ти звертаєш увагу на мої пости, чого  пишеш до мене?

Якийсь бабский тип мислення- чим менше на неї увагу звертаєш- тим більше липне.

Я тобі відповів лише тому, що ти усомнився в моїх словах , і  інші , хто мене не знає- можуть в це повірити.

Можеш не пихтіта над відповіддю мені, всеодно  я її не читатиму.

А на коліна впади біля Собору , перед Стіною Героїв, котрі віддали найдорожче, що сьогодні всяке лайно мало повну свободу  лаяти Майдан.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

і  інші , хто мене не знає- можуть в це повірити.

от тільки ті і можуть

 

5 минут назад, Nokian сказал:

Чого ти взагалі до мене звертаєшся, якщо в мене нема мізків і тд і тд-  чого ти звертаєш увагу на мої пости, чого  пишеш до мене?

мабуть тому

images?q=tbn:ANd9GcQuTLkhnbw2Byk6kWdKGkd

й тут два варіанти, або ти (може й я заодно :) ) почнеш думати, або я опущусь до твого рівня й ти переможеш мене на своїй території :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офф.Парні,перейдіть в приват.Ну або хоча б пройдіться з Юванта,до критих рядів,близче до Автостанції.Або навпаки.Чи зустріньтеся на вході в "клєтку".Де раки продають.Харе воювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...