Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Якщо абстрагуватись від ботів/неботів, то можна помітити, що "перемоги" - розміром з горошину або десь в майбутньому, а "зради" - цілком реальні вже і їх цілі вагони :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, zaHARE сказал:

Рада запустила "єдине вікно" на митниці

Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект зі змінами до Митного кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо впровадження механізму "єдиного вікна" і оптимізації контрольних процедур на митниці.

"За" законопроект №7010 проголосували 254 народних депутати.

Законопроект входить в пакет з 35 проектів законів, визначених як необхідні для поліпшення бізнес-клімату та економічного зростання в країні.

Документ передбачає подачу до митного оформлення дозвільних документів в електронній формі.

"Це стосується всіх видів контролю, які сьогодні проходять товари при переміщенні через митний кордон. Це і фітосанітари, і ветеринари, і екологи, і радіологи - всі інші контролери. Якщо вони видали документ, то повинні його в електронній формі помістити у відповідну інформаційну систему , яка адмініструється органами доходів і зборів", - пояснила народний депутат Тетяна Острікова в ході обговорення законопроекту.

*вон оно чё михалыч*. А я то думаю, чого така срака на митниці в Одесі, що деяких потрібних видів товару, вже більш як два тижні розтаможити не можуть. А то вони *єдине вікно* всі чекають ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Що ти несеш? До чого це все?

Мудаком обізвав за це:

При чому тут та ахінея, що ти понаписував?

 

 

Я не знаю,як тобі ще пояснити очевидні речі.
  давай на пальцях
Корова дає молоко і гамно. І я і ти це знаємо. Я пишу,що корова сьогодні вранці дала 5 літрів молока.Ти пишеш-якого нахрен молока,вона насрала пів тазіка.
Отак зі сторони виглядає спілкування в цій темі.
Я чудово знаю про контрабанду,корупцію і про інше гамно яке в нас лопатами можна гребсти куди не всунься. Але це гамно не з'явилось сьогодні, ми його назбирали на 20 років самі.Бо нас совок привчив,що наша справа мовчати,а партія і цар все порішають. Тепер ми хочемо,щоб це гамно хтось!!!! розгріб,але нас не чіпали.  Нагнули бурштинщиків-істерика-"За що нам жити?!!!!Нам держава нічого не дала,роботи нема,а тут на булку хліба заробити не дають!"""
Прижали контрабас - "музиканти" перекрили трасу- "дайте нам заробляти!Держава нічого нам не дала!Дайте хоч сала з Польщі привезти!"
Бляхі. Теж прижали,теж гвалт-Дайте доступні авто!. Хоча в цьому випадку повністю підтримую-єдиний тариф на розмитнення 25-30% від  інвойса( туда включені вже всі податки).І мені навіть до дупи,що вартість на ринку моєї автівки впаде суттєво.Мене жаба не душить.
    Гамна в нас тонни в країні,але я не хочу в ньому копирсатись,особливо,коли почалась гризня за владу перед виборами і те гамно розбризкують у всі боки і навіть імпортують його з-за порєбріка ,мабуть свого вже на всіх не вистачає.
Я просто пишу тут факти:
- закон прийняли? Прийняли.Потрібний? Так. Хороший? Ну,може не зовсім досконалий,але однозначно краще,ніж було до нього.

- дорогу зробили? так.Якісно?Так.Не роздєрібанили кошти? Та вроді ні.Але щось мало роблять хочеться побільше доріг.Але ж більше,ніж робили до того? Ну,вроді більше.
- завод збудували? Так.І не один десяток? Так.Але зарплати в Польщі вищі на таких же заводах.Так поки вищі,але ж і у них нижчі,ніж в Норвегії чи Німеччині. Розкрутиться економіка і в нас будуть вищі.
- армію взули вділи? Так. Харчування покращили на рівні західних армій? Так. Зброю і техніку постійно оновлюють? Так.Але ж ....Почекай,ще три роки тому армії у нас взагалі не було!!!! Ну так.
  і т.д.
    Якби ми не любили так лайно і популістів,то вже б в цьому році святкували 100років незалежності.І населення в нас було б 80млн. І території на відсотків 25-30 більше. 
   
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

@zaHARE ти знаєш, що країна засрана коровами, але пишеш виключно про киристь молока, яке вони дають. Отак виглядає ця тема. Бореться він...

Він просто розділяє молоко в цю тему гівно в іншу, а більшість молоко молоком, а регулярно гівно в молоко доливають, да й так доливають, що молока всього 25%, решта ваше гівно.

 

Так це і називається - бардак, ми навіть на форумі цивілізовано жити по правилам не можемо, а що говорити про масштаб держави. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.05.2018 at 10:00, zaHARE сказано:

давайте в цій темі ділитись хорошими новинами,і позитивними змінами в Україні, про які не повідомляють основні ЗМІ,мабуть не  вистачає  ефірного часу.

а може немає про що повідомляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

а може немає про що повідомляти?

Нема,я просто видумую все,про що тут пощу.Можеш перевірити.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздача "слонів", щоправда - не на тривалий термін.

Знову прошу всіх поводити себе в рамках Правил та загальноприйнятих норм спілкування.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ukrainec сказал:

Про це регулярно пише решта.

Ок. Давай спочатку. Чому решта пише лише погане про нинішню владу? Можливо тому що нічого хорошого для них ця влада не зробила? І тому що їх харить читати пости заХАРЕ і інших як у нас всьо зашибісь. Колись, коли я ще був студентом, батько сильно випивав. Мені вдалося його переконати закодуватися. Вже через місяць в борщі з'явилося м'ясо, через три місяці купили мамі пралку автомат, через пів року відсудили в роботодавця батькову зарплату за 2 роки. Отак і народ, вигнали п'яницю тата (Януковича) і взяли не п'ющого тата (Порошенка). Пройшло 4 роки, а м'ясо в борщі так і не з'явилося, а картопля подорожчала в три рази, про пралку і не мріють.

Ребята, ви, напевно, не розумієте, що таке покращення рівня життя. Вам треба на Польщу. Ще не чув ні одного заробітчанина, який би топив за Порошенка, бо ті люди бачать, що можна робити, заробляти і жити з цього, без псевдопокращень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срач набирає масштабів...Чергова порція "слонів" готується до роздачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Федір, модератсво не твоє, принаймі цього розділу, без образ. Ти занадто серйозно сприймаєш "обов'язок" покладений на тебе, ти перегинаєш палку, у тебе відсутнє почуття гумору,  присутнє намагання всіх переконати ходити строєм. Ти видаляєш пости на свій розсуд, бо вони не в'яжуться саме з твоїм баченням що тут має бути чи ні. Якщо завдання вбити цей розділ, перетворити його в концтабір, то ти хороша кандидатура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, romaxa11 said:

Федір, модератсво не твоє, принаймі цього розділу, без образ. Ти занадто серйозно сприймаєш "обов'язок" покладений на тебе, ти перегинаєш палку, у тебе відсутнє почуття гумору,  присутнє намагання всіх переконати ходити строєм. Ти видаляєш пости на свій розсуд, бо вони не в'яжуться саме з твоїм баченням що тут має бути чи ні. Якщо завдання вбити цей розділ, перетворити його в концтабір, то ти хороша кандидатура.

Федот вже не торт?  Тре пости шановних дописувачів? А може він не до кінця розуміє, яку роль грає трафік і його об'єм для виживання локального форуму, як цей, у сучасній світовій павутині? 

 

Пропную для повного щастя ще К@rl72у дати можливість модерити "політику", із задоволенням подивився б на цей цирк))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Філадельфійський експеримент по бордівськи. А потім буде встидно)

Ок, позитив:

Динамічний ріст спаду виробництва, що якісно корелює з зростаючим скороченням кількості зайнятого населення через традиційну трудову еміграцію, позитивно відображається на енергоефективності держави, а також заощаджує природні і енергетичні ресурси, безпосередньо впливаючи на економічний потенціал нашої європейської держави. (Гройсман, думки. Вінничина 2018 рік.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Cherman сказал:

Мені здається, банити і терти повідомлення, треба лише в тому випадку, коли реально починають крити один одного матюками. 

і то, не терти, а *запікувати* матюки зірочками. Знову ж таки, простєйша ситуація, забанив юзера за матюки, пост потер, юзер питає, за що, чим докажеш, якщо пост повністю витертий. Хоча в ситуації *я начальнік, ти дурак*, то мо й лишнє, виправдовуватись перед кимось ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж,  якщо, мій допис, про коров і тазики видався вульгарно-матюкальним, що його аж витерли, як саме велике лихо в цій темі( а то був гумор, відносно того, в що перетворилася сама тема "позитив України), дозволю  собі похвалитись тим, що я, як частина України, зробив свій внесок в позитив міста ( а значить України) а саме: вул. Володимирської Володимирська: лучани скуповують сміттєві контейнери  :)

Спойлер

konteiner_800.jpgi.gif

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 і по скільки *збрили* за контейнер ? Зараз і взнаєм чи позитив чи як завжди :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 і по скільки *збрили* за контейнер ? Зараз і взнаєм чи позитив чи як завжди :) 

600 рідних, зароблених важкою працею , гривень)) Можна сплачувати зразу, можна,  в рахунок плати за вивіз сміття по 20 гр))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, bublik007 сказал:

600 рідних, зароблених важкою працею , гривень)) Можна сплачувати зразу, можна,  в рахунок плати за вивіз сміття по 20 гр))))

ну значить позитив )) бо по інтернету в середньому по 850грн продають )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, halcogen сказано:

Порадувала ось ця фота. З контейнерами вирішили питання, тепер треба братися за люки )

Певно, що це питання, буде турбувати нашу владу не скоро))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, halcogen сказано:

Порадувала ось ця фота. З контейнерами вирішили питання, тепер треба братися за люки )

 

1_konteineri2.jpg

Ніфіга, до нього краще не торкатися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

З контейнерами вирішили питання

Я гребу таке вирішення!!!

Особисто я, послав подальше муніципалів, оскільки це суперечить Закону України, який передбачає роздільне збирання сміття. Наголосив, що він, як службова особа, спонукає мене на порушення Закону України, а підзаконні акти, як то якісь рішення міськради, мені до дупи, більше того, я їх оскаржуватиму в суді, привело трохи його до тями.

ЗІ. Не купую контейнер, який нав'язують всім власникам приватних будинків, принципово (не в грошах справа, повірте). Не може підзаконний акт бути вище Закону! Я за Закон! ;) (Тим паче вже не перший рік збираю окремо пластик, тверді відходи і решту. (І все це, роздільно, відвожу самостійно в багажнику свого автомобіля і розкладаю по різним  (по-можливості контейнерам) . Хоча й справно плачу за вивіз сміття (це нормально, оскільки знаю, що в який би контейнер я не викинув сміття, його треба вивезти на полігон.). Звісно. краще було б на переробку, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.07.2018 в 16:33, zaHARE сказал:

дорогу зробили? так.Якісно?Так.

От ніхіга не якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Volyniaka сказано:

Наголосив, що він, як службова особа, спонукає мене на порушення Закону України, а підзаконні акти, як то якісь рішення міськради, мені до дупи, більше того, я їх оскаржуватиму в суді, привело трохи його до тями

Виходить, що муніципалітет, адміністрація, мають відкати за ті не роздільні контейнери, які вони втюхують власникам приватного сектора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, halcogen сказано:

Купіть в ниx три контейнери, і будете сортувати сміття. Ваша совість буде чиста перед законом :D.

Контейнер    на сміття коштує приблизно 400 – 1000 гривень. Однак встановлення їх включено у тариф за вивезення сміття. Отож саме виконавці послуги, а не ОСББ, зобов'язані встановлювати ці контейнери для роздільного збору відходів." :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...