Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Принцип такий.  Наймаються найкращі юристи і за півціни від позову працюють.

Яка можливість найняти найкращих юристів у простого американця і у міліардера?

 Але піпл має  ВІРИТИ  у рівність і бла бла бла...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, S30 сказано:

А твій посил, Нокіан, це не рипатись поки не нажерлись зверху? А коли нажеруться то тоді, в майбутньому, їх можна буде час від часу демократично в суд подавати.

Брєд.

Ну це взагалі константація і прогноз.

А  твій посил який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Принцип такий.  Наймаються найкращі юристи і за півціни від позову працюють.

Яка можливість найняти найкращих юристів у простого американця і у міліардера?

 Але піпл має  ВІРИТИ  у рівність і бла бла бла...

 

А вся ця інфа звідки у тебе? Кіно, книжки, друзі, особисто приймав участь в американських судових засіданнях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан. Ну давай, для початку , я доїбусь до граматики. Вірно писати констатація.:) До чого вжив його можу лише здогадуватись. Якщо якось образити, то мені індиферентно.

А по-друге все тут написане тобою, і не лише, це всього лиш спроба показати "от який я розумний" іншими словами помірятись піпіськами і не більше (частково і моя творчість теж). Далі слів однаково не піде. З таким самим успіхом і за пивом посидіти можна.

Отакий мій посил, неодноразово підтверджений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, S30 сказано:

....моя творчість ... Далі слів однаково не піде. 

А жаль, думав на другому броньовику хоч тебе побачу, з прапором революції і в футболці "бордівець". Перший ромаха :D 

13 хвилин тому, S30 сказано:

З таким самим успіхом і за пивом посидіти можна.

з таким же успіхом пожна і промовчати... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

І, в мене таке враження, що МВФ зробить для простих українців більше ніж усі уряди разом взяті.

Як втулять ціну за газ по 11 грн. за куб то знайте: це для простих українців зробив ваш любимий МВФ.

Хоча якщо ви живете на субсидіях то вам певно побоку скільки цей кубометр коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, S30 сказано:

Нокіан. Ну давай, для початку , я доїбусь до граматики. Вірно писати констатація.:) До чого вжив його можу лише здогадуватись. Якщо якось образити, то мені індиферентно.

А по-друге все тут написане тобою, і не лише, це всього лиш спроба показати "от який я розумний" іншими словами помірятись піпіськами і не більше (частково і моя творчість теж). Далі слів однаково не піде. З таким самим успіхом і за пивом посидіти можна.

Отакий мій посил, неодноразово підтверджений.

Нема в мене мети когось образити.Тим більш без причини.

Твій посил, як я зрозумів ,,посидіти  за пивом,,

А мій дуже простий і чіткий.

Не вірити різним косатим та вусатим популістам, не чекати від когось подачок, не сидіти склавши руки ( чи  за пивом).

А просто  заробляти, багатіти потрошку , допомагати своїм та близьким робити теж саме.

Бути згуртованими.

І тоді нами буде значно важче маніпулювати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Electronshik сказал:

Як втулять ціну за газ по 11 грн. за куб то знайте: це для простих українців зробив ваш любимий МВФ.

Хоча якщо ви живете на субсидіях то вам певно побоку скільки цей кубометр коштує

Якщо запрацює антикорупційний суд так як треба, то я готовий і 11 грн за куб платити без субсидії. Бо цей суд і буде закривати тих, хто корупційними методами добивається не обґрунтованих тарифів. Треба дивитися в майбутнє хоч на рік-два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Якщо запрацює антикорупційний суд так як треба, то я готовий і 11 грн за куб платити без субсидії. Бо цей суд і буде закривати тих, хто корупційними методами добивається не обґрунтованих тарифів. Треба дивитися в майбутнє хоч на рік-два.

А ви зможете заплатити таку ціну? Зараз вже скільки людей сидять на субсидії? 70 чи більше відсотків? А коли стане 11грн то будуть всі 100 відсотків?

Б... До приходу до влади цієї кодли, між іншим вашими руками проведеної до влади, тими, хто стояв на майдані, хто там поклав своє життя, проблем оплатити комунальні не було і той МВФ був не потрібний.

А такий суд в нашій країні... Бджоли проти меду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Electronshik сказал:

Як втулять ціну за газ по 11 грн. за куб то знайте: це для простих українців зробив ваш любимий МВФ.

Хоча якщо ви живете на субсидіях то вам певно побоку скільки цей кубометр коштує

Ну і "любимим" він для мене ніколи не був. Я не плекаю ілюзій, щодо справжньої мети МВФ. А ще я не маю кредитної історії, бо вважаю споживчі кредити злом. Кредити МВФ вважаю ще більшим злом. Бо якщо ти бідний і тобі не вистачає на життя, то позичати гроші під відсотки - дурість. Бізнес може брати кредити, бо прибутки від вкладених коштів можуть бути більшими ніж відсотки по кредиту, але Україна - не бізнес і тим більше не може мати прибутку. Кредит і відсотки по кредиту будуть вичавлювати з нас. Тому я не розумію тої телячої радості тих, хто радів сьогодні від чергового кредиту ЄС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Electronshik сказал:

А ви зможете заплатити таку ціну?

Я зможу.

9 минут назад, Electronshik сказал:

Б... До приходу до влади цієї кодли, між іншим вашими руками проведеної до влади

Ти дурак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, halcogen сказано:

Через півроку вам Нокіан уберуть упрощьонку ФП, як телефони будете продавати? Як багатіти?

!- Не  уберуть мінмум ще два роки.

2-Хай спробують.

3-Щось придумаю. Нензати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ukrainec сказано:

А жаль, думав на другому броньовику хоч тебе побачу, з прапором революції і в футболці "бордівець". Перший ромаха :D

Походу там одного броньовичка з тобою вистачить. Не хочу створювати конкуренцію. Але бачу що з контексту виривати те що подобається і має ціль підісрать ти вже навчився.:D

 

10 годин тому, Ukrainec сказано:

з таким же успіхом пожна і промовчати...

Можна. Каюсь, але не зміг стриматись коли переливають з пустого в порожнє.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти правий..Можна було зразу припинити після заяв про готовність платити по 11000 за куб газу.

Якщо в когось є питання до мене, будь ласка в приват.

Публічно відповідати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, Oli said:

Блін шо ви ****ите!!!!!  Кому воно треба оця ваша писанина....

Де перемоги?! Чому мовчить @zaHARE? Невже в Україні за три дні нічого не запланували, не стартанули, не пообіцяли і не розпочали? Чи він вже гріє кісточки в Албанії, а ми тут маємо страждати без позитиву, поки він патріотично відпочиватиме за кордоном? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, yu2007 сказал:

Чому мовчить @zaHARE?

Так то і є позитив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Де перемоги?! Чому мовчить @zaHARE? Невже в Україні за три дні нічого не запланували, не стартанули, не пообіцяли і не розпочали? Чи він вже гріє кісточки в Албанії, а ми тут маємо страждати без позитиву, поки він патріотично відпочиватиме за кордоном? :) 

https://www.volyn24.com/news/85892-centr-lucka-zapolonyly-kryshnaity

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від початку року в Україні встановили більше «зелених» електростанцій, ніж за весь 2017 рік
За I півріччя 2018 р. в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом. Це у понад 2 рази більше, ніж у I півріччі 2017 р. (127 МВт), та перевищує обсяг потужностей, встановлених за весь 2017 рік (257 МВт).

Більша частина нових об’єктів – це сонячні електростанції загальною потужністю 206 МВт. Друге місце за обсягом об’єктів, встановлених у I півріччі ц.р., займають вітроелектростанції загальною потужністю 50 МВт.

Крім цього, за півроку встановлено 7 МВт потужностей, що виробляють електроенергію з біогазу, 5 МВт – електрогенерації з біомаси, а також ще 1 МВт малих ГЕС.

Загалом, з початку 2015 р. по кінець ІІ кварталу 2018 р. введено в експлуатацію 677 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, у встановлення яких інвестовано понад 650 млн євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

LNZ Group ввела в эксплуатацию первую очередь нового элеваторного комплекса в г. Белополье на Сумщине производственной мощностью 44 тыс. т. Завершение строительства второй очереди запланировано на октябрь 2018 года. Общая производственная мощность объекта составит 77 тыс. т.

«Это крупнейший инвестиционный проект в АПК на Сумщине за последние годы. Построены все коммуникации и инженерные сети, железная дорога длиной 1678 метров, газопровод, линия электропередачи, админкорпус, лаборатория, автомобильные и железнодорожные весы», — рассказал генеральный директор ООО Агрофирма «Виктория» Сергей Бондаренко.

Инвестиции в строительство элеваторного комплекса составили более $ 15 млн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, zaHARE сказал:

Від початку року в Україні встановили більше «зелених» електростанцій, ніж за весь 2017 рік
За I півріччя 2018 р. в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом. Це у понад 2 рази більше, ніж у I півріччі 2017 р. (127 МВт), та перевищує обсяг потужностей, встановлених за весь 2017 рік (257 МВт).

Більша частина нових об’єктів – це сонячні електростанції загальною потужністю 206 МВт. Друге місце за обсягом об’єктів, встановлених у I півріччі ц.р., займають вітроелектростанції загальною потужністю 50 МВт.

Крім цього, за півроку встановлено 7 МВт потужностей, що виробляють електроенергію з біогазу, 5 МВт – електрогенерації з біомаси, а також ще 1 МВт малих ГЕС.

Загалом, з початку 2015 р. по кінець ІІ кварталу 2018 р. введено в експлуатацію 677 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, у встановлення яких інвестовано понад 650 млн євро.

Є одне просте пояснення - держава дотує власників "зелених" електростанцій за допомогою зеленого "клюєвського" тарифу. Чим більше зелених електростанцій = тим бідніша держава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

На херсонській верфі SMG завершили виконання контракту з ремонту теплоходу.

Після заміни понад 100 тонн металу зі стапеля спущений суховантажний теплохід змішаного “ріка-море” плавання “Sormovskiy-45». Всього ж протягом травня-червня в акваторію для передачі замовнику виведено 7 судів, передає прес-служба SMG.

Крім того, на верфі продовжується робота над будівництвом танкера для голландського замовника.

- Суднобудівники Смарт Меритайм Груп мають намір здати замовлення на будівництво танкера для голландської компанії Veka в строго обумовлені контрактом терміни, тому робота кипить і у вихідні дні, – прокоментував генеральний директор СМГ Василь Федін

На даний момент на стапелях Херсонської верфі СМГ знаходяться в ремонті більше 10 суден.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

На херсонській верфі SMG завершили виконання контракту з ремонту теплоходу.

Після заміни понад 100 тонн металу зі стапеля спущений суховантажний теплохід змішаного “ріка-море” плавання “Sormovskiy-45». Всього ж протягом травня-червня в акваторію для передачі замовнику виведено 7 судів, передає прес-служба SMG.

Крім того, на верфі продовжується робота над будівництвом танкера для голландського замовника.

- Суднобудівники Смарт Меритайм Груп мають намір здати замовлення на будівництво танкера для голландської компанії Veka в строго обумовлені контрактом терміни, тому робота кипить і у вихідні дні, – прокоментував генеральний директор СМГ Василь Федін

На даний момент на стапелях Херсонської верфі СМГ знаходяться в ремонті більше 10 суден.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE ти вкидуєш тексти занадто швидко. ТОбі самому щоб прочитати їх треба більше часу ніж в тебе паузи між постами. Отже за тебе це робить хтось інший. Методичка? Чи ти готуєшся до пощення на Борді? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...