Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, nickel сказано:

Нам можна.

За передвиборну агітацію у «день тиші» у соцмережах та на інтернет-сайтах відповідальності не передбачено – МВС

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/elections/10494693-za-peredvibornu-agitaciyu-u-den-tishi-u-socmerezhah-ta-na-internet-saytah-vidpovidalnosti-ne-peredbacheno-mvs.html?fbclid=IwAR2j4Vu-c9ei7cL2o5kbtsJYLjG8-9R912xw4BoyhFgxBjHiyMIKjHfLgec

Та ладно... (я в курсі)

Реально, дістав тупий срач, а от слова Олеся ("Ворони", див. вище) чомусь для "чухраїнців" (означення Остапа Вишні) актуальні понад 100 років... Журбинка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Nokian сказал:

Ну так це ж взірець толерантності та культури кожного,хто хоч трохи тверезо та помірковано роздумує над складним вибором- відразу клеймити ,,порохоботом,, холопом,рабом ,проплаченим ,про ідіота,дурня і тд я вже й мовчу.

 

 

В 01.01.2019 в 01:44, Nokian сказал:

Ну а Зеленський-це взагалі дно.

Масон криворізького розливу у всій красі 

Після його белькотання про Томос  сьогодні, народу нарешті видно  все його нутро дешеве.

Звернм увагу на час і дату: Зеленський менше 2 годин в політиці і ні хвилини на державних посадах, а ти вже жовчю сходиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Volyniaka сказано:

Нарешті настає "день тиші", агітувати не можна. Це прекрасно.

нахєр взагалі той "день тиші"! Видумали хєрню якусь, аби мати за шо один-одного "оскаржувати". Та ще й комунальникам мороки на цілу ніч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Президент сказал:

У Черкасах поліція «на гарячому» зафіксувала підкуп виборців представниками одного з кандидатів у президенти

 

Не розумію, чим займаються волинські штабісти "одного з кандидатів в президенти"? Де моє бабло? Невже між собою все тихенько роздерибанили?))) 

Волинські вкалують, то луцькі дерибанять.

http://novezittya.in.ua/podiji-rajonu/3516-cherhovyi-azhiotazh-dovkola-vyplat?fbclid=IwAR3lR9VW5OAJQ1ZdFLJni7_MWU6VnasHrriEYC93wWKLaH8Xn8tFgY5PDO0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задав сьгодні на ЛіцеМорді питання прихильникам "містера Зе": лайкати будете?
А в отвєт - тішина.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.03.2019 в 10:55, Nokian сказал:

За мінуси мені всерівно.

Якби стояла мета в плюсах- достатньо лаяти владу, я мав би вже більше будь  кого тут .

І все таки давайте За кого,і чому саме за нього 

.Поки лише один Ентіс  висловився сміливо, чесно,а саме головне по темі.

 

ррраз

два

трррри

ну і на сьогодні вже  чотири

 

Коли ти рівно три тижні тому пі*данув, що тобі пофіг на мінуси, я знав, що це не так :) Я казав тобі, що доводжу одну теорію. Ну от я і вчергове довів, що ти пі*дабол і брехун (впринципі, як і твій кумир), бо не може людина, якій пофіг на мінуси, всього за три тижні плакатись по поводу мінусів аж чотири рази :)  Тому пєши ісчо :) 

 

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Нам можна.

За передвиборну агітацію у «день тиші» у соцмережах та на інтернет-сайтах відповідальності не передбачено – МВС

Можна. Але не на Борді.

В шапці розділу жирним шрифтом.

І щоб потім не казали, що ніхто не попереджав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, fedot said:

В шапці розділу жирним шрифтом.

Ну якщо за агітацію - перманентний бан, то за рекламу автомийки, сподіваюсь, ніяких санкцій не буде?)

4e.thumb.jpg.dbf844e17cd90bbb59a491c81c3ad537.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Президент зазвичай усіляка реклама, не погоджена з адміністрацією Форуму, видаляється. Автор блокується, як спамер - це автоматично видаляє абсолютно всі його повідомлення на Форумі...

Я подумаю, до ранку..Якщо хтось не завітає з адмінів вночі..))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, fedot said:

@Президент зазвичай усіляка реклама, не погоджена з адміністрацією Форуму, видаляється. Автор блокується, як спамер - це автоматично видаляє абсолютно всі його повідомлення на Форумі...

Я подумаю, до ранку..Якщо хтось не завітає з адмінів вночі..))

 

Бггг. Згадав, як ти недавно збирався банити Нікеля за прінтскрін бордівської сторінки з політичним рекламним банером, вирішивши, що він це намалював в фотошопі))

 

Твою б енергію і заповзятість, та в якусь корисну справу...)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

ррраз

два

трррри

ну і на сьогодні вже  чотири

 

Коли ти рівно три тижні тому пі*данув, що тобі пофіг на мінуси, я знав, що це не так :) Я казав тобі, що доводжу одну теорію. Ну от я і вчергове довів, що ти пі*дабол і брехун (впринципі, як і твій кумир), бо не може людина, якій пофіг на мінуси, всього за три тижні плакатись по поводу мінусів аж чотири рази :)  Тому пєши ісчо :) 

 

spacer.png

В черговому приступі заздрощів взяв і обізвав більшу частину форуму якимись гамадрилами.

Якби мені не було пох на мінуси неврівноважених різних,я би перестав писати.

От якби той Маняк зміг побачити свої опуси зі сторони,якби хтось доніс йому,що приступи невмотивованого гніву руйнують особистість остаточно та безповоротно.

Людина за лайками ,плюсами відірвалась від реальності і при зустрічі з фізичним світом настає страшенний когнітивний дисонанс.

Замість вияснення причин починаються пошуки винного.

І винний знаходиться дуже швидко- той,хто керує країною.

Це ж він,він та його прибічники стопудово винен у всіх особистих проблемах .

І починається з новою силою біг думок по зачарованому колу ,з кожним новим витком гнів та ненависть наростають.

Організм іде врознос.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Nokian сказал:

В черговому приступі заздрощів

ета пяць

15 минут назад, Nokian сказал:

Якби мені не було пох на мінуси неврівноважених різних,я би перестав писати

а тему , чи писати тобі далі, ти по якій причині створював ?

16 минут назад, Nokian сказал:

От якби той Маняк зміг побачити свої опуси зі сторони,якби хтось доніс йому,що приступи невмотивованого гніву руйнують особистість остаточно та безповоротно.

чого чого ? гніву ? до тебе ? ти собі льстиш :) Колись, так, було, поки не зрозумів, хто ти є по суті своїй :) 

18 минут назад, Nokian сказал:

Людина за лайками ,плюсами відірвалась від реальності і при зустрічі з фізичним світом настає страшенний когнітивний дисонанс.

що в тебе логіки не більше ніж в табуретки видно ж зразу :) Я кожен день при зустрічі з фізичним світом, так само як і ти, як кожен день може наставати старешенний когнітивний дисонанс, невідомо :) Може бути лише спотворення реальності, таке як в тебе :) 

21 минуту назад, Nokian сказал:

І винний знаходиться дуже швидко- той,хто керує країною.

Рафік ні в чом нє уінават :) 

22 минуты назад, Nokian сказал:

Це ж він,він та його прибічники стопудово винен у всіх особистих проблемах .

а при чому тут мої особисті проблеми до проблем українського суспільства, як такого ? :) 

23 минуты назад, Nokian сказал:

І починається з новою силою біг думок по зачарованому колу ,з кожним новим витком гнів та ненависть наростають.

Організм іде врознос

ну ти просто капітан логічних виводів :) Це ж треба, в себе в голові побудувати таку дебільну схему й потім зробити не меньш дибільний висновок :)  Але ти пиши, не зупиняйся :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львів.29 березня.

Їду в таксі.Водію на вигляд років 50,вирішую запитати кого львівяни підтримують на виборах 31 березня.

Розповідає мені,що вибор без вибору - реальні 3 кандидати 

Ю і Зе як прийдуть до нового корита,будуть безбожно красти.

А П хоч і краде, та вже перевірений

І хоча й не задоволений цією кандидатурою,але підтримає саме його...Бо впевнений,що П менше крастиме за Ю і Зе...Оце логіка...Оце так українець вибирає кандидата в Президенти...

З таким підходом Україна ще багато-багато років про Європу лише мріятиме

 

Приємно було побачити Німеччину.Побачити інший світ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Львів.29 березня.

Їду в таксі.Водію на вигляд років 50,вирішую запитати кого львівяни підтримують на виборах 31 березня.

Розповідає мені,що вибор без вибору - реальні 3 кандидати 

Ю і Зе як прийдуть до нового корита,будуть безбожно красти.

А П хоч і краде, та вже перевірений

І хоча й не задоволений цією кандидатурою,але підтримає саме його...Бо впевнений,що П менше крастиме за Ю і Зе...Оце логіка...Оце так українець вибирає кандидата в Президенти...

З таким підходом Україна ще багато-багато років про Європу лише мріятиме

 

Приємно було побачити Німеччину.Побачити інший світ 

 

отож бо... замариновані совком люди, котрі бояться змін... "холопи"

через таких і маємо що маємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 

отож бо... замариновані совком люди, котрі бояться змін... "холопи"

через таких і маємо що маємо

Чого ж замариновані... Скоріше, стомлені та розчаровані за 28 років "змін"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, bublik007 сказано:

Чого ж замариновані... Скоріше, стомлені та розчаровані за 28 років "змін"

 

вибирали одних і тих же, ось тому реальних змін і не сталося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 

вибирали одних і тих же, ось тому реальних змін і не сталося

Дай Боже, щоб зараз вибрали не одних і тих же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, bublik007 сказал:

Чого ж замариновані... Скоріше, стомлені та розчаровані за 28 років "змін"

а зараз знову того самого виберуть

 

люди,ви подивіться які машини в світі випускають 

на автопілоті,з розумною підвіскою,за 3 секунди до сотні розганяється - технології розвивають,майбутнє будують!

а в нас релігія.мова 

 

розумієте рівень розвитку?

тому оті балачки про Європу треба відкласти,це боляче але треба признати 

ми просто не готові до життя європейського своєю свідомістю

бо там можна загриміти у відставку лише за те,що квартиру купив дешевше ринкової вартості-а у нас крадуть безбожно,і іх виберуть бо нові крастимуть більше

у мене все

261170FA-13D1-4A92-877E-73A771E20AE9.jpeg

FFE53A27-9892-4FC8-8B12-CF30D96C2587.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча ні,не все

кажуть,подивіться -у нас стільки дорогих машин на дорогах

у мене питання-де? 

де вони іх бачать?

на вулицях одного німецького міста за 2 дні я бачила Мазераті та Бентлі,Майбах та Ролс ройс,Ягуари та Тесли.Зустріли дві  bmw i8 та одну Ламборгіні.Про різні класні порши,мерси,бмв та ауді мовчу-там іх море.Малолітражки є,та там море дійсно класних дорогих машин

Сеільки стереотипів нам закладають в голову.Люди,Ryanair літає зі Львова в різні міста Європи-полетіть,подивіться своїми очима як живуть люди і як можуть жити українці

BEFB56C5-395C-438B-BAA8-08C0F5A6D989.jpeg

5911DAE5-4725-411B-BDB6-4AFE898DCF61.jpeg

2D713BAA-1AB6-4C02-AF07-3AFB20F59429.jpeg

B67D44F2-A4F2-4FAB-82B4-D0AF0B192302.jpeg

4C68D716-7E12-411F-9715-DCDD7D0FCAB7.jpeg

34C6138E-31CD-4688-8BE5-CEEAC41D7B87.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в нас ВСІ кандидати на всіх виборах - або "одні і ті ж", або представляють "одних і тих же". В парламенті то точно, за рідким виключенням у вигляді Гаврилюка з Парасюком (і то для того знадобилася ціла революція), крутяться майже ті ж депутати, змінюється тільки частка партій у відсотках.

А зміни... Зміни потрібні.

Тільки на жаль традиційно на будь-яку в принципі хорошу зміну припадає декілька негативних - держава поміняла курс в сторону Європи, як того і хотіла велика частина населення - ДОБРЕ, і тут же анексія Криму, війна, шалені курси валют, як наслідок - подорожчання всього і т.д.

Стало значно краще? Легше жити? Миттєво прийняли в ЄС? Ні. Але країна отримала шанс на це.

Але без змін - сиділи б досі в "тайожному союзі" (чи взагалі підписували б договір про приєднання до РФ), притому з ще корупційнішим керівництвом, ніж воно було в 2013 - апетит приходить під час їжі. Зате була б дешева комуналка, бакс по 8 і стабілізець.

В Польщі після відходу від влади комуністичного режиму було ще веселіше, ніж у нас - аж до нас скуповлювати все їхали, зате зараз живуть люди нормально. реформи почалися в 1991 році, референдум і вступ до ЄС - 2003-2004...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Так в нас ВСІ кандидати на всіх виборах - або "одні і ті ж", або представляють "одних і тих же". В парламенті то точно, за рідким виключенням у вигляді Гаврилюка з Парасюком (і то для того знадобилася ціла революція), крутяться майже ті ж депутати, змінюється тільки частка партій у відсотках.

А зміни... Зміни потрібні.

Тільки на жаль традиційно на будь-яку в принципі хорошу зміну припадає декілька негативних - держава поміняла курс в сторону Європи, як того і хотіла велика частина населення - ДОБРЕ, і тут же анексія Криму, війна, шалені курси валют, як наслідок - подорожчання всього і т.д.

Стало значно краще? Легше жити? Миттєво прийняли в ЄС? Ні. Але країна отримала шанс на це.

Але без змін - сиділи б досі в "тайожному союзі" (чи взагалі підписували б договір про приєднання до РФ), притому з ще корупційнішим керівництвом, ніж воно було в 2013 - апетит приходить під час їжі. Зате була б дешева комуналка, бакс по 8 і стабілізець.

В Польщі після відходу від влади комуністичного режиму було ще веселіше, ніж у нас - аж до нас скуповлювати все їхали, зате зараз живуть люди нормально. реформи почалися в 1991 році, референдум і вступ до ЄС - 2003-2004...

різниця в тому,що в Польщі певно робили реформи

а в нас від зміни вивіски з міліція на поліція нічого в кращу сторону не змінилося

замість того,щоб розвивати виробництво,розвивати технологіі та державу- роздали субсидіі

але це я так бачу,виправте де я не права

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, paksivatova сказано:

замість того,щоб розвивати виробництво,розвивати технологіі та державу- роздали субсидіі

Не чіпай святого. Фіг з тим що крадуть, головне щоб субсидію давали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, paksivatova сказал:

кажуть,подивіться -у нас стільки дорогих машин на дорогах

у мене питання-де? 

Для українців, з таким розмитненням, всі машини дорогі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...