Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, zaHARE сказано:

 Ринок набоїв доволі специфічний і конкуренція там висока. Тому при малих об'ємах рентабельність буде низькою,а окупність довготривалою. Хіба в нас дозволять короткоствол,тоді ринок виросте.

Ну-ну)) То нічого, що ще два роки тому мені потрібно було застосувати "злочинно-корумповані" зв'язки та поїхати аж у Київ, щоб купити набоїв для нарізного. 1 шт = 1$. А в Польщі він коштував, якщо не зраджує пам'ять 1.2 злотих!  І це мисливській набій. А враховуючи потребу цього бойового набою в армії - окупність заводу  буде надшвидкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Та й в генпрокурора вже пост відповідний є.

А @zaHARE не у курсі, який жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Та й в генпрокурора вже пост відповідний є.

А @zaHARE не у курсі, який жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Генеральная прокуратура Украины информирует, что так называемое сообщение о подозрении Валерии Гонтарева, Борису Ложкину, Константину Стеценко, Алексей Филатову было осуществлено с нарушением процессуального законодательства, что требует наличия достаточных доказательств, поручения старшего группы прокуроров, личного вручения. Ни одно из этих требований не было соблюдено прокурором К.Куликом. Следовательно, указанные лица не считаются подозреваемыми в понимании ст. 42 УПК. Правовую оценку действий прокурора Кулика установит ГБР", - отметила Сарган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Poison сказал:

"Генеральная прокуратура Украины информирует, что так называемое сообщение о подозрении Валерии Гонтарева, Борису Ложкину, Константину Стеценко, Алексей Филатову было осуществлено с нарушением процессуального законодательства, что требует наличия достаточных доказательств, поручения старшего группы прокуроров, личного вручения. Ни одно из этих требований не было соблюдено прокурором К.Куликом. Следовательно, указанные лица не считаются подозреваемыми в понимании ст. 42 УПК. Правовую оценку действий прокурора Кулика установит ГБР", - отметила Сарган.

Якась дивна двіжуха навколо того Кулика. То хіба не той прокурор,що розкручував справу януковича на 1,5 лярда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Чи правильно я зрозумів? Поки Путін залишається в Кремлі, Порошенко має залишатися на Банковій?

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Werwolf777 сказано:

"Жити по-новому", або коротко про 5 останніх років

 

atkritka_1531652062_702.jpg.f2500ec6a51869282227d74c680655d8.jpg

Я кунєшно діко ізвіняюсь, тебе "вдули" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Я кунєшно діко ізвіняюсь, тебе "вдули" ?

 

Бог простить

не "вдули", тому що не ведусь на ці всі "досягнення":D

 

це про адептів нашого гаранта

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да , не для холопів Спіноза  сказав, що ,,Свобода,це усвідомлена необхідність,,.

Для покоління Зе  свобода -це звільнення від необхідності думати самому.

Гугл рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Nokian сказал:

Ну да , не для холопів Спіноза  сказав, що ,,Свобода,це усвідомлена необхідність,,.

Для покоління Зе  свобода -це звільнення від необхідності думати самому.

Гугл рулить.

Толерантність і терпимість - ознака високої людської культури. Ці якості є далеко не у всіх і, на превеликий жаль, точно не у тебе, Вітя.. Чим нижча в людині культура, тим менше в ній толерантності, і більше фанатизму, нетерпимості до чужих думок. 

"Я не згоден з Вами, але віддам своє життя, захищаючи Ваше право висловити свою думку." Вольтер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

За останній місяць мені поставили біля 500 мінусів( без жодних пояснень),а я десь два.

То хто ж толерантний?

Навіщо видавати нетерпимість до критики за нетерпимість до чужої думки .

Кожна думка лише тоді чогось варта,коли може себе пояснити та захистити .

В суперечці народжується істина.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nokian сказано:

 

За останній місяць мені поставили біля 500 мінусів( без жодних пояснень),а я десь два.

То хто ж толерантний?

Навіщо видавати нетерпимість до критики за нетерпимість до чужої думки .

Кожна думка лише тоді чогось варта,коли може себе пояснити та захистити .

В суперечці народжується істина.

 

Згадай la20 та rl72. У тебе дописи стали в їх стилі - за що й отримуєш мінуси. 

Маєш два приклади - зроби висновки. Ще вісім днів і вибори закінчаться - а  що про тебе ми будемо пам'ятати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

За останній місяць мені поставили біля 500 мінусів( без жодних пояснень),а я десь два.

То хто ж толерантний?

Навіщо видавати нетерпимість до критики за нетерпимість до чужої думки .

Це ніяк не виправдовує твої вчинки. Ти готовий "спалювати відьом" лише за те, що їхня думка відмінна від твоєї.

1 минуту назад, Nokian сказал:

Кожна думка лише тоді чогось варта,коли може себе пояснити та захистити .

Ох як ти над словами Леніна познущався - "Всякая революция лишь тогда чего-нибудь стоит, если она умеет защищаться..."

1 минуту назад, Nokian сказал:

В суперечці народжується істина.

Не може бути суперечки, якщо опонент вважає всіх, хто навпроти холопами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Згадай la20 та rl72. У тебе дописи стали в їх стилі - за що й отримуєш мінуси. 

Маєш два приклади - зроби висновки. Ще вісім днів і вибори закінчаться - а  що про тебе ми будемо пам'ятати?

Я теж за останній місяць отримав мінусів більше, ніж за 5 років, але то таке. Є просто упороті, які мінусують все, що не співпадає з їхнім баченням. Толєрасти, мля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так це ж взірець толерантності та культури кожного,хто хоч трохи тверезо та помірковано роздумує над складним вибором- відразу клеймити ,,порохоботом,, холопом,рабом ,проплаченим ,про ідіота,дурня і тд я вже й мовчу.

Якщо комусь хочеться так мене обговорювати - створіть відповідну тему.

А в цій темі краще поговорити ,як кожен з кандидатів ОДНИМ  словом звертається до виборців.

Наприклад  Юля на фоні синьо-жовтого прапора написала велике ,,Змінюй,,

Це вона хоче прапор змінити,чи що?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Черкасах поліція «на гарячому» зафіксувала підкуп виборців представниками одного з кандидатів у президенти

 

Не розумію, чим займаються волинські штабісти "одного з кандидатів в президенти"? Де моє бабло? Невже між собою все тихенько роздерибанили?))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ну так це ж взірець толерантності та культури кожного,хто хоч трохи тверезо та помірковано роздумує над складним вибором- відразу клеймити ,,порохоботом,, холопом,рабом ,проплаченим ,про ідіота,дурня і тд я вже й мовчу.

А свої гріхи пригадаєш чи тріски тільки в чужих очах бачиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті настає "день тиші", агітувати не можна. Це прекрасно. Тому вивішу улюблених Кому Вниз
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Volyniaka сказал:
Нарешті настає "день тиші", агітувати не можна. 
 

Нам можна.

За передвиборну агітацію у «день тиші» у соцмережах та на інтернет-сайтах відповідальності не передбачено – МВС

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/elections/10494693-za-peredvibornu-agitaciyu-u-den-tishi-u-socmerezhah-ta-na-internet-saytah-vidpovidalnosti-ne-peredbacheno-mvs.html?fbclid=IwAR2j4Vu-c9ei7cL2o5kbtsJYLjG8-9R912xw4BoyhFgxBjHiyMIKjHfLgec

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...