Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, volks сказал:

Тобто не трійка лідерів і надіюсь не бойко з вілкулом.

Так важко глянути в голосувалці екзит пол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ааа:_36: лашару впіймали.Як так можна плужити?Шо, трудно було догадатись вимкнути звук?Лашара.Але із-за того що голосував за того за кого голосував то нічого дивного:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Так важко глянути в голосувалці екзит пол?

Всіх перебирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказано:

навіть янукович якось проводив зустрічі

За Януковичем було дві ходки на зону, і він давав міністрам не ,,чарівного пендаля,, кіношного ,а реальної пі..ди.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

Всіх перебирати?

Ні, тільки тих, що мають хоча б один голос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Ніхто не зможе закинути Зеленському, що він не легітимний, що вибори підтасовані і т.д. А отже усі будуть зустрічати з такою ж повагою як і Петю. І зустрічі будуть, жоден не відвернеться, бо кредити свої назад всі хочуть отримати.

Не пам'ятаєш,як на зустрічах міжнародних учасників розсаджували не по англійській,а по французькій абетці- аби Кучма не сидів біля американського президента?

Чим далі в сучасному світі, тим більше поважають силу,силу і ще раз силу,а не пародиста .

17 хвилин тому, paksivatova сказано:

Господи,ну нема сил оцю дурню читати

А нинішній то не клоун?

Ще гірше

 

Пані домогосподарко, ви навіть не уявляєте,що вам прийдеться читати ,якщо оце Хе Зе стане президентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, case_l сказал:

навіть янукович якось проводив зустрічі

Що значить "якось". Я наберуся сміливості і нагадаю усім присутнім, що саме Янукович привів Україну до угоди про євроасоціацію. Це ж не просто підпис поставити, це 21 раунд переговорів про асоціацію і 18 про вільну торгівлю, а Петя прийшов на все готове і лише підпис поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Що значить "якось". Я, наберуся сміливості, і нагадаю усім присутнім, що саме Янукович привів Україну до угоди про євроасоціацію. Це ж не просто підпис поставити, це 21 раунд переговорів про асоціацію і 18 про вільну торгівлю

А я і досі не розумію нахіба було стільки мучитись з тією асоціацією, а перед самим підписання ввімкнути задню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку жопа! 

 

мені одне тут цікаво, наскільки ті хто топили проти пороха та решти чим ненав"язливо видавали свою симпатію за Зе чи будуть вони так само топити проти Зе?

 

да Ромаха? Я навіть у фб заскрінити встиг його активність  якщо що ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, case_l said:

навіть янукович якось проводив зустрічі

На відміну від клоуна, у Януковича була команда безжальних компетентних скотів, що вдало обігрували європейску кон'юнктуру. Плюс, скуповувалися консультанти із досвідом. І, все рівно, проколів було дофіга.

У клоуна команда ідіотів, а купити Коломойський може хіба що таких самих рейдерів, як він.

Тому ваш оптимізм, звичайно, вражає, але буде так, як ви просите, а не так, як ви хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

А я і досі не розумію нахіба було стільки мучитись з тією асоціацією, а перед самим підписання ввімкнути задню.

А він і не мучився, він взяв продукт (Україна), підготував його до продажу (підварив, пошпаклював, підкрасив з балончитка) і почав його продавати, Путін запропонував більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

Чим далі в сучасному світі, тим більше поважають силу,силу і ще раз силу,а не пародиста .

Ну от сильний твій шоколадний барига і що? Що йому дала та сила? Найнижчу довіру за всю історію України на кінець терміну, після найбільшої довіри на виборах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путін запропонував не більше.

Путін просто запропонував життя- або асоціація.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Ukrainec сказал:

На мою думку жопа! 

Жопа в якій винуватий лише Петя. Йому ніхто і ніщо не заважало. Він мав ручний уряд, ручний, при потребі, парламент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Nokian сказал:

Не пам'ятаєш,як на зустрічах міжнародних учасників розсаджували не по англійській,а по французькій абетці- аби Кучма не сидів біля американського президента?

Чим далі в сучасному світі, тим більше поважають силу,силу і ще раз силу,а не пародиста .

Пані домогосподарко, ви навіть не уявляєте,що вам прийдеться читати ,якщо оце Хе Зе стане президентом.

До своєї дружини будеш так звертатися, це по-перше.

По-друге,ти не можеш цього знати - бо ми ще не бачили Зе президентом і не знаємо як він діятиме.

Це лише твої ілюзіі на дану тему.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Путін запропонував не більше.

Путін просто запропонував життя- або асоціація.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, diezel сказано:

На відміну від клоуна, у Януковича була команда безжальних компетентних скотів, що вдало обігрували європейску кон'юнктуру. Плюс, скуповувалися консультанти із досвідом. І, все рівно, проколів було дофіга.

У клоуна команда ідіотів, а купити Коломойський може хіба що таких самих рейдерів, як він.

Тому ваш оптимізм, звичайно, вражає, але буде так, як ви просите, а не так, як ви хочете.

КОманда ідіотів КОломойського побудувала найбільший і найкращий банк в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Жопа в якій винуватий лише Петя. Йому ніхто і ніщо не заважало. Він мав ручний уряд, ручний, при потребі, парламент.

Все дізнається в порівнянні, тому поживемо - побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Dima4s said:

КОманда ідіотів КОломойського побудувала найбільший і найкращий банк в Україні.

Який тобі обійшовся у 150 млрд грн. Я ж кажу, ви отримаєте те, що просите, а не те, що хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще команда Коломойського надуспішно керує Волинню.

А ще чомусь цей ,,захисник України,, захищає її зараз чомусь з Ізраїля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ukrainec сказано:

На мою думку жопа! 

 

мені одне тут цікаво, наскільки ті хто топили проти пороха та решти чим ненав"язливо видавали свою симпатію за Зе чи будуть вони так само топити проти Зе?

 

да Ромаха? Я навіть у фб заскрінити встиг його активність  якщо що ;)

Все залежить від дій самого ЗЕ і його партії

 

Щойно, diezel сказано:

Який тобі обійшовся у 150 млрд грн. Я ж кажу, ви отримаєте те, що просите, а не те, що хочете.

А докапіталізацію інших банків чому не рахуєш? вони також стали в копієчку.
В коломойського хотіли віджати банк. от він і кинув всіх на бабкі. тому що він так звик. Так само як і Петя.

Чому не рахуэш недолугу полытику Гонтарэвої? Яка куди відчутніше вдарила по нашому карману?
Приват хоч по 10 лярдів в рік приносить державі. А та курва втекла в Англію і в вус не дує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, paksivatova сказано:

мені завжди так Володі подобаються

Той, що запорэбріком теж подобаэться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, iiron сказал:

Ааа:_36: лашару впіймали.Як так можна плужити?Шо, трудно було догадатись вимкнути звук?Лашара.Але із-за того що голосував за того за кого голосував то нічого дивного:).

Перший коментар під статтею: "Я фотографував, в 8,30 за Зеленського, ну і що? Я хотів це зробити на пам'ять!"

І цей коментар теж ніфіга не є порушенням - фотка не оприлюднена.

Частина 1 статті 7 Закону «Про вибори Президента України» забороняє фотографування і відеофіксацію в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування. Закон також забороняє демонстрацію виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування, оскільки це є порушенням таємниці голосування.

От якби камеру почепили над кабінками, чи стояли і фоткали з-за спини - то так, 100% порушення.

Сама фотка, зроблена САМИМ голосуючим, і не викладена в Інтернет, чи ще якось не поширена чи не показана по дорозі додому з дільниці всім зустрічним пішоходам - не є ніяким порушенням. А от оприлюднення її чи показ третій особі - є. Поліція по факту сама ПРИМУСИЛА порушити людину закон. Ок, телефон МІЙ? Мій! Приватна власність! Пароль ЗАБУВ! Що далі? Конфіскація? ПІДСТАВА? "Ми так рішили"??? Варіант другий - "Показуй фотки" - "Ні, закон забороняє показувати фото бюлетеня третім особам". :-) Незаконна конфіскація власності - до суду.

Факту порушення таємниці голосування, поки не доведено оприлюднення фото бюлетеня особою чи показ фото третім особам - не-ма-є. Навіть штрафу не буде. Склад злочину в чому? В фотці, що таємно зберігається на приватному девайсі виборця без показу її іншим? Так що поліції варто закони вивчити.

Якщо що, нічого не фоткав ні на цих, ні на всіх попередніх виборах, і не збираюся на наступних - нахіба воно треба? Але повторюся - НІХТО не має нінайменшого права пальцем доторкнутися до мого телефону, планшета, дзеркалки (можна хоч з зовнішнім спалахом принести) за "а він тіпа бюлетеня сфоткав". По всій Україні - і в Запоріжжі, і у Львові "поліція затримала за фото". Та вони права не мають взагалі обшукувати людину за "припущенням члена ДВК" (а він - затримувати права не має нікого). Ляшка чого не затримали? От він якраз і тицьнув заповнений бюлетень в камеру.

Ну і трошки гумору... Всі пам'ятають акцію "Намалюй їм х*й" в 2010? Ну так, статті тоді в законі такої не було...

3 минуты назад, Nokian сказал:

А ще команда Коломойського надуспішно керує Волинню.

А ще чомусь цей ,,захисник України,, захищає її зараз чомусь з Ізраїля.

І Луцьком. Так надуспішно, що після 8-ї вечора з деяких вулиць (Дубнівська, Карпенка-Карого) тільки на таксі виїхати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Basil сказал:

Той, що запорэбріком теж подобаэться?

 

Той що в мавзолеї? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, diezel сказал:

При демократії люди завжди отримують те, що просять, а не те, що хочуть. Я, наприклад, радий, що все саме так вийшло.

Тобто просраний ні за хєр собачий Крим і фактично просрані дві області - це привід для радості???

Тисячі трупів наших хлопців - це, блять, привід для твоєї радості???

Ти хочеш ще 5 років так радіти, скажи но чесно??!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...