Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, MANJAK11 said:

ти хоть перед собою буть чесний, ні при кому ти не збирався свій бізнес в Україну переносити, зате як прикольно зробити веселу морду при поганій грі

Перед собою я завжди чесний, гра така як є, а твоя маячня мене завжди веселить. Тому, коли я читаю твої повідомлення, морда у мене і так весела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
12 minutes ago, HelloBoy said:

Ставлю на те що через 3 місяці доллар буде 40)))

Але винувата буде Гонтарєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, diezel сказал:

Але винувата буде Гонтарєва.

Неа, Кравчук))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, diezel сказал:

Перед собою я завжди чесний, гра така як є, а твоя маячня мене завжди веселить. Тому, коли я читаю твої повідомлення, морда у мене і так весела.

ога ога ))) головнещоб ї*альнік передчасно не порвався :) Ви хитрови*бані завжди стрєлки переводите ))) Про подвійне громадянство ти ОЙ забув прокоментувати, то ж нікого не стосуєтся,а в остальному ти петріот дай дорогу. Всерівно навколо всі дебіли, а ти Дартаньян 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, MANJAK11 said:

Всерівно навколо всі дебіли, а ти Дартаньян 

Чого ж всі? Тільки 30 відсотків згідно з 1+1, не так вже й багато. Побачимо, що буде в другому турі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, MANJAK11 said:

Про подвійне громадянство ти ОЙ забув прокоментувати

Ти в очі довбишся, чи то такий собі спосіб "спригнути по-зеленському"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, paksivatova сказано:

Добре,а які питання Президента хвилювали ці 5 років ,крім віри та мови?

в межах чинного законодавства. 

Я згідний що чинний не виправдав довіри, але не треба так гнати і не сигналити

 

14 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Ставлю на те що через 3 місяці доллар буде 40)))

теж хотів про це написати... в кращому випадку до кінція року 

Да бо бізнес любить "тишу", всі інвестори чекають результатів наших виборів, а "нежданчик" до керма прийшов, тому грошики і надалі притримаються на невизначений термін. А у випадку найменшого шухера почнуть виводити. Та ще певно "місцеві/діючі космополіти" натиснуть ричаг на "спуск води", щоб змити Вову до виборів в парламент. А ще світова криза на носі... 

В загальному всім пропоную не бздіти, запасатися сухариками (не тими що до пива) і приймати активну участь в тому, що відбуватиметься! Пам"ятайте, тикання по клаві на хформах і бздобуці "покращень" реальних не приносять ;) 

Надобраніч малята!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, diezel сказал:

Чого ж всі? Тільки 30 відсотків згідно з 1+1, не так вже й багато. Побачимо, що буде в другому турі.

 

розумієш в чому пробема ? Якщо затра, образно кажучи, ти прийдеш до мене на базар й за співпрацю з тобою запропонуєш мільйон доларів, то якщо я відмовлюсь, то ти напишеш, що я дебіл відмовився від мільйона доларів,а якщо я погоджусь, то ти напишеш, що я продажна скотина, згодився співпрацювати з таким соціопатом як ти. Тому, по суті, спілкування з тобою деструктивне по своїй суті, причому з більшістю, імхо. Нафіга ти встромлюєш свою мордяку, давно все про всіх для себе вирішивши, мені не відомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, diezel сказал:

Ти в очі довбишся, чи то такий собі спосіб "спригнути по-зеленському"?

бля, довблюся, тицьни мене мордою в твій пост про це. Діко ізвіняюсь, якщо пропустив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто як думає, за кого проголосують в другому турі виборці Тимошенко, Ввлкула- Бойка та Ляшка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто як думає, скільки людина може прожити в атмосфері Венери без скафандра ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, MANJAK11 said:

розумієш в чому пробема ?

Це називається "false induction". Такої проблеми немає, тому що я не співпрацюю з українським бізнесом як бізнесмен, лише як приватна особа. А відносини приватної особи із українським бізнесом регулюються зовсім інакше, ніж якби я тобі запропонував мільйон за співпрацю. Тому пропоную обговорювати реальні проблеми, а не фантастичні.

 

5 minutes ago, MANJAK11 said:

бля, довблюся, тицьни мене мордою в твій пост про це. Діко ізвіняюсь, якщо пропустив

осьо

Quote

Ну я ж громадянин України. Спитають мене колеги - як ви змогли вибрати гнусавого дауна президентом, мені буде важко щось відповісти.

І потім, ти якось дивно сприймаєш оте "подвійне громадянство". Тобі б почитати закони чи хоч якусь інформацію до того, як нести пургу. Подвійне громадянство заборонене для держслужбовців, а на решту людей таке не діє. Так, Україна не визнає подвійного громадянства, але це означає тільки те, що для України я завжди громадянин України, неважно скільки у мене паспортів.

Хоча, ти ж твердолобий, до тебе наврядчи дійдуть такі нюанси без детального пояснення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, diezel сказал:

Хоча, ти ж твердолобий, до тебе наврядчи дійдуть такі нюанси без детального пояснення

вон оно чьо Міхалич )))) Нюанси вони такі нюанси )))  ти от сидиш за компом і думаєш, от дибіл, не розуміє таких очевидних речей ))) Памьятай, я про тебе думаю те ж саме  )))) Це із серії - даже самый лютый зверь имеет каплю жалости, я же жалости не имею, значит я не зверь. От така в тебе логіка ))) Але то нічого, і тебе вилічать ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, diezel сказал:

Це називається "false induction". Такої проблеми немає, тому що я не співпрацюю з українським бізнесом як бізнесмен, лише як приватна особа. А відносини приватної особи із українським бізнесом регулюються зовсім інакше, ніж якби я тобі запропонував мільйон за співпрацю. Тому пропоную обговорювати реальні проблеми, а не фантастичні.

я так розумію, слово *аналогія* для тебе геть далеке. Боже збав, з тобою співпрацювати навіть в фантатичних ілюзіях ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MANJAK11 said:

ти от сидиш за компом і думаєш, от дибіл, не розуміє таких очевидних речей

Чому дибіл? Я ж написав "твердолобий". Це, тіпа, дуже впертий. Чи ти може за Зе!ко голосував?

 

Я, взагалі, дещо інше мав на увазі. Дивись - ось, наприклад, отримав я громадянство Угорщини, чи там Румунії, Мальти, Польщі - щось із того, що можна отримати швидко. Як може взнати український чиновник, що я те громадянство отримав?

Запит до держави набутого громадянства? Його пошлють нахєр, хіба що я злочинець або терорист, але там і процедура ну дуже не проста. Так шо тут ніяк.

Спитати у мене? Я пошлю нахєр, хіба що мене будуть катувати, але так я взагалі у вбивстві Кеннеді можу признатись. Так шо тоже мімо

При перетині кордону? Ось тут дуже цікаво. В нас зараз безвіз, тому я тут показую свій паспорт, а там - чужий і все, ніхто нічого нікому. Причому є варіанти, де навіть внутрішньою ID картою для виїзду-вильоту можна обійтись, без закордонного.

А до безвізу? А до безвізу була Россія із транзитними рейсами(реально дешевими), звідси летиш по внутрішньому паспорту, робиш пересадку в Шеремєтєво і куди треба прилітаєш по їхньому паспорту. Головне не виходити з транзитної зони, секюріті чек є, а паспортного контролю нема. Бували каешно накладки, коли прилітав в один термінал, а вилітав з іншого, але то в межах статпохибки і знає про то хіба що російське ФСБ, таке наприклад було з моєю сестрою.

 

Коротше, може те, що для мене очевидно, не так вже й очевидно. Головне, що на твоє подвійне громадянство всім в Україні насрать, поки ти не почав лізти у державні справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав колись, що я не був таким антиприхильником Порошенка, яким став, дякуючи таким прихильникам як ви. Нокіан, це тобі.

Цитата

Дістався дід до фейсбука, глянув у стрічку, а тут такі воплі і стєнанія, ніби справдилися пророчі слова мсьє Коломойського про “Порошенко займет почетное шестое место”.

Формально Порошенко переможець – стартував із мінімального рейтингу і здається таки вийшов у другий тур. І у спарингу з найкращим для нього суперником. Ще й у ситуації, коли більшості патріотично налаштованих виборців хоч-не-хоч доведеться голосувати за нього. Про кращий результат при існуючому положенні Порошенко і мріяти не міг.

Інше питання як це сталося, що президент прийшов до виборів із таким диким антирейтингом, що навіть не всі патріотичні сили його підтримають. Зараз про це говорити не варто, аби не розбурхувати безплідних дискусій, поговоримо краще 22 квітня.

Якщо я можу щось комусь радити, то просив би, по можливості, уникати образ на адресу прибічників тих чи інших кандидатів. Принаймні обзивати людей, які голосують за Зеленського (до якого я особисто ставлюся різко негативно), дебілами й дегенератами не варто. Бо по-перше це далеко не так, серед них є різні люди. А по-друге, це лише додатково мобілізує противників Порошенка.

Тому, дорогі мої зайчики і сонечки – не сваріться. І ніколи не впадайте у відчай. Не майте такої звички.

Тим більше, що нічого ще не вирішено, а шанси програти другий тур є в обох кандидатів. Справжня гра тільки починається.

Добраніч, друзі 1f642.png:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По конституції України президент відповідає за оборону , безпеку та зовнішню політику України.

За формування та збереження національної державної ідентичності українців .

За соціально економічну політику відповідає уряд та парламенту відповідно.

Так що саме цікаве вирішиться восени .

А посади міністрів оборони, зовнішніх справ,голови СБУ подає президент, але затвердити їх має парламент.

Отже Зе полюбому прийдеться влазити в договорняки із коаліцією БПП та Народного фронту..

Як же він їх садити буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Volodymyr Kompaniiets

12 год · 

У в'язницях визначилися з своїм президентом, авторитети та адміністрація "правильну агітацію" серед ув'язнених там провели. Побачите результати з цих дільниць і все зрозумієте

Цитата

Volodymyr Kompaniiets Pavlo Rizanenko, в цей раз жорсткий "адміністративний" ресурс, раніше хоча б "бонуси" отримували, зараз працюють жорстко

Цитата

Volodymyr Kompaniiets Pavlo Rizanenko, розумію, ув'язнені пишуть, що раніше хоча б давали щось на хату, а зараз дійшло до того, що старші ходять по камерах і контролюють результати голосування.
Пишуть, що так жорстко раніше не було

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарас Козак

1 год · 

Одною фразою про причини поразки Петро Порошенко:

Саме так виглядає політична відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Хто як думає, за кого проголосують в другому турі виборці Тимошенко, Ввлкула- Бойка та Ляшка?

Другий тур: Соціологи змоделювали результат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, наразі є результати з 4ох луцьких дільниць (загалом їх 84). І в усіх 4ох переміг Бєнін.

Ну як так? Чим займались місцеві БПП-шники? На що тратили гроші Петра Олексійовича?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Президент сказал:

Мда, наразі є результати з 4ох луцьких дільниць (загалом їх 84). І в усіх 4ох переміг Бєнін.

Ну як так? Чим займались місцеві БПП-шники? На що тратили гроші Петра Олексійовича?

Брали приклад з шефа - заробляли на крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, HelloBoy сказано:

Ставлю на те що через 3 місяці доллар буде 40)))

 

 

 

Так у нас за курс відповідають папєрєднікі. В пороха винна злочинна влада (а не він з гонтарєвою), принаймі так верещали порохоботи. А за долар по 40 - вже якраз порох буде нести відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...