Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, sergkots сказал:

А коли Зеленський встиг стільки наобіцяти на словах?

Пункти правильні, єдине було би добре, щоб ще із ліцензіями розібрались. Бо в тому стані, що зараз, це є просто боротьба із малими підприємцями, дрібними конкурентами, новачками.

хз, думаю в групі на ФБ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

415 млн грн перерахував самовисуванець  Петро Порошенко у свій виборчий фонд  з 8 лютого до 18 березня. Якщо Порошенко не послаблюватиме кампанії, то у підсумку вона лише офіційно обійдеться йому у понад півмільярда гривень. Якщо ж врахувати й минулорічні видатки Порошенка на телерекламу, то лише видима частина його видатків сягне 0,7 мільярда, – кажуть у русі Чесно.

tild3534-3832-4230-b165-386131626466__re

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для порошека 15 мільйонів це висмаркатись, тому може й більше вкласти, відбивається я думаю на ура. Тому тут "за ценой не постоят".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

для порошека 15 мільйонів це висмаркатись, тому може й більше вкласти, відбивається я думаю на ура. Тому тут "за ценой не постоят".

Там не 15 мільйонів вказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

Там не 15 мільйонів вказано.

 

Якщо перевести в долари то десь стільки й буде, в гривнях звучить ого як багато, а в баксах не так вже й багато, всього-то 15 кейсів стандартних з баксами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, MANJAK11 сказал:

так питання ж стояло не як ти до цього відносишся, а чому так зробили ? Типу поліцейський спинив і питає : ви знаєте яка дозволена швидкість руху автомобілів у місті ? А тут йому внєзапно :) : та мені пофіг яка там швидкість, мені з точки А в точку Б треба добратись, а не якусь там швидкість міряти :) 

Порівняння геть недоречне. І я дійсно не знаю навіщо це зробили, бо не знаю навіщо вони там були. Якби @nickel не написав, то я б і не звернув на це увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Порівняння геть недоречне. І я дійсно не знаю навіщо це зробили, бо не знаю навіщо вони там були. Якби @nickel не написав, то я б і не звернув на це увагу.

Розслабся, я твій злив ще вчора прийняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nickel сказал:

Розслабся, я твій злив ще вчора прийняв.

Як скажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заголовки новин: «Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком» До того: «Бойко допускає об’єднання з Тимошенко»... Весна прийшла - сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття цікава про витрати на кампанію.

 

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/03/26/7210301/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. І після озвучених цифір знайдуться ті, котрі будуть доводити що за президентське крісло України бються "бо за дєржаву абідна".:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Volyniaka сказано:
Заголовки новин: «Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком» До того: «Бойко допускає об’єднання з Тимошенко»... Весна прийшла - сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?

Просто Тимошенко бачить,що пролітає,як фанера над Парижем,от

і кидає все новіші та кардинальніші заклики  виборцям.

Якщо вона не вийде в другий тур,то ризикує не пройти в парламенті восени.

А це вже все,це вже не політична осінь,це вже політична зима та забуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Ага. І після озвучених цифір знайдуться ті, котрі будуть доводити що за президентське крісло України бються "бо за дєржаву абідна".:)

 

Звичайно. Зарплата Петра Олексійовича 28 000 грн (з його слів і слів АП)

Тобто щоб відбити лише офіційни витрати на кампанію необхідно - 415 000 000 грн / 28 000 грн = 14821,42 місяці = 1235 років = всього 247 президенстьких термінів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Arden сказано:

Звичайно. Зарплата Петра Олексійовича 28 000 грн (з його слів і слів АП)

яку він всю переводить на благодійність, ага :)

 

в мене тут до ромахи11 питання виникло, старожили мають пам'ятати, але то таке...

 

Roman Okhrymovych , а пам'ятаєш, як у 2008-му ми з тобою човплись в інтернеті за мову?
Я: да какая разница, на каком языке я пишу?
Ти: Мова - це державоутворюча штука. Нема мови - нема Держави!
а зараз ти за Зеленського топиш.... 
а мене у ФБ банять за те, що я російскомовних к....пами називаю.
Бачиш, як ми можем перевдягатись з часом. 
Парадокс.

 
 
 
 
  • Roman Okhrymovych Я не перевдягаюсь; просто ніхто не міг уявити що таке чмо вилізе на хвилі Майдану і почне руйнувати країну з середини, перемелюючи як жорнами. Для збереження шансу намайбутнє цієї країни треба мінімальною ціною позбутись дегенерата. Ти не за мові Ді, ти за галіму корупцію і феодалізм.
     
    • Yozh Myt'ko друже, я ні за кого, в мене прописки немає, я голосувати не буду. А от ти перефарбувався миттєво.
       
    •  
      Anatoliy Matviyuk Неправда, Рома завжди був готовий спалити хату, якщо погано фарбовані стіни:-))він мене не розчарував

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так я не пам'ятаю жодного випадку, аби Ромаха сказав хоч одне криве слово про Палицю, чи Коломойського.

То за кого ж йому топити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:


Бачиш, як ми можем перевдягатись з часом. 
Парадокс.

 
 
 
 
  • Roman Okhrymovych
    Roman Okhrymovych Я не перевдягаюсь; просто ніхто не міг уявити що таке чмо вилізе на хвилі Майдану і почне руйнувати країну з середини, перемелюючи як жорнами. Для збереження шансу намайбутнє цієї країни треба мінімальною ціною позбутись дегенерата. Ти не за мові Ді, ти за галіму корупцію і феодалізм.
    Видаліть або сховайте це
     
    • Yozh Myt'ko
      Yozh Myt'ko друже, я ні за кого, в мене прописки немає, я голосувати не буду. А от ти перефарбувався миттєво.
      Відредагуйте або видаліть це
       
    •  
      Anatoliy Matviyuk Неправда, Рома завжди був готовий спалити хату, якщо погано фарбовані стіни:-))він мене не розчарував

 

 

В чому проблема - я не панімать:sm128:.Тож пояснення цілком зрозуміле - "Я не перевдягаюсь; просто ніхто не міг уявити що таке чмо вилізе на хвилі Майдану і почне руйнувати країну з середини, перемелюючи як жорнами. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

яку він всю переводить на благодійність, ага :)

 

в мене тут до ромахи11 питання виникло, старожили мають пам'ятати, але то таке...

 

Roman Okhrymovych , а пам'ятаєш, як у 2008-му ми з тобою човплись в інтернеті за мову?
Я: да какая разница, на каком языке я пишу?
Ти: Мова - це державоутворюча штука. Нема мови - нема Держави!
а зараз ти за Зеленського топиш.... 
а мене у ФБ банять за те, що я російскомовних к....пами називаю.
Бачиш, як ми можем перевдягатись з часом. 
Парадокс.

 
 
 
 
  • Roman Okhrymovych
    Roman Okhrymovych Я не перевдягаюсь; просто ніхто не міг уявити що таке чмо вилізе на хвилі Майдану і почне руйнувати країну з середини, перемелюючи як жорнами. Для збереження шансу намайбутнє цієї країни треба мінімальною ціною позбутись дегенерата. Ти не за мові Ді, ти за галіму корупцію і феодалізм.
    Видаліть або сховайте це
     
    • Yozh Myt'ko
      Yozh Myt'ko друже, я ні за кого, в мене прописки немає, я голосувати не буду. А от ти перефарбувався миттєво.
      Відредагуйте або видаліть це
       
    •  
      Anatoliy Matviyuk Неправда, Рома завжди був готовий спалити хату, якщо погано фарбовані стіни:-))він мене не розчарував

 

 

Як показав час, Ромаха виявився правим на рахунок мови.

Боюся, що і на рахунок президента Ромаха може виявитися правим. Але щоб це зрозуміти також потрібен час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Ну так я не пам'ятаю жодного випадку, аби Ромаха сказав хоч одне криве слово про Палицю, чи Коломойського.

Зате він виступав проти злодіїв. Не голосувати за меншого злодія, а проти них взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телеканал «1+1» серед загальнонаціональних електронних ЗМІ є лідером у поширенні маніпулятивних матеріалів, повідомила 27 березня громадська організація «Детектор медіа» за результатами свого моніторингу.

За даними аналізу, «1+1» «посилено намагається дискредитувати Петра Порошенка». «Чорний піар тут трапляється як у новинах, так і в програмах «розслідувань» «Гроші» та «Українські сенсації», де компромат зазвичай не підтверджують доказами та не балансують іншою стороною», – ідеться в повідомленні.

«З-поміж інформаційних каналів нищівною незбалансованою критикою та чорним піаром проти конкурентів Петра Порошенка вирізняється «Прямий канал». Тут чорний піар зосереджений в авторських ток-шоу. В них незбалансований склад гостей, ведучі дають критичні оцінки опонентам Порошенка тощо», – вказують аналітики.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-lidery-chornogo-piaru-pered-vyboramy/29846037.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...