Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Entis77 сказал:

Моя позиція щодо Аверсу, він вкурив суть медіаринку краще за всіх, робити хайп на владі і її тупості

Розвеселив :) Я поржав :) Суть - Палиця дав команду фас! Вкурюй далі якщо такий обізнаний ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, paksivatova сказал:

і саме страшно,що люди в це вірять!

І саме головне, що підхоплюють і ще нам тут втюхують... :) Але ж дурних немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

на третій все рівно балотуватися не можна

Ну у рашці теж не можна було, до пори до часу  :) Так що - або попкорном запасаємось або ну нафіг той другий термін!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Ну у рашці теж не можна було, до пори до часу  :) Так що - або попкорном запасаємось або ну нафіг другий термін!!!

Насільки мені відомо і зараз не можна, тому працює схема: Путя-Путя-Діма-Путя-Путя-Діма.

В нас хіба Петя-Петя-Гройсман.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

В нас хіба Петя-Петя-Гройсман.

А воно нам тра?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2019 в 11:43, Entis77 сказал:

Не  пишіть мені ті простині з своїми поглядами якщо перебуваєте на держ службі, я держслужбовцям не вірю і не поважаю ні одного, у них всіх одна позиція і одна думка, і негоже держслужбовцям щось тявкати в захист когось чи проти когось, якщо живуть суто за рахунок грошей народних, а народ сам має космічні тарифи, пенсіонери не живуть а виживають, медицина в жахливому стані і стає ще гіршою, але держслужбовці починають жити в шоколаді. Навіщо онищенка сюди приплили, нові методичкі прийшли чи, що? Папірєднікі і нинішні, це люди однієї системи тому переконати мене в протилежному вам не вийде.

"Тявкаю" тут не я...

НЕ-МА-Є "космічних" зарплат в держслужбовців (і ото не треба традиційно згадувати про голову НАК "Нафтогаз" - він НЕ держслужбовець), тарифи ті самі, що і у всіх, ціни в магазинах/аптеці/на базарі, уяви собі - теж... "Тисячі" (а хто каже, що і більше дають, от тільки ДЕ - загадка) не отримував, на "проплачені мітинги" не ходив, в "масовках" участі не беру (вище десь чітко довів, що то брехня), "методичок" не те що не читав - не бачив.

Про медицину (стосується по факту тільки сімейних лікарів, але...) - http://moz.gov.ua/article/reform-plan/jak-pidvischilisja-zarplati-u-simejnih-likariv-terapevtiv-i-pediatriv-u-lipni

Спойлер

Одеська область, місто Балта

КНП «Балтський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Сімейна лікарка, яка підписала 1795 декларацій, отримала у липні після оподаткування — 16 011 грн. У червні її дохід складав усього 5 834 грн. Ще одна сімейна лікарка, яка має 1770 декларацій з пацієнтами, у липні отримала на руки зарплату у 13 261 грн. У червні мала — 3 349 грн. Медсестра цього ж медичного закладу у липні отримала 6 383 грн. У червні її зарплата після оподаткування складала 3 048 грн.  

Підкажу - на держслужбі, за винятком геть високих посад, такими окладами і не пахне.

З пенсіями (і зарплатами теж, хоч і в меншій трошки мірі) - 100% треба щось робити, але ЖОДЕН кандидат, хоч святого вибери, тобі вмить все не попідвищує - нереально (збільшення зарплат - надходження в ПФ - збільшення пенсій, це ще реально, тупо надрукувати - привіт, бакс по 100). І обіцянку "будуть зарплати по 1000 євро" (ой, перепрошую, 4000 доларів) - інакше, як брехню, сприймати не можна - так, МОЖЕ будуть, але не за місяць, і не за рік, факт (згадаймо Польщу). Як і "вдвічі дешевший газ".

А Онищенка (який сам по собі дуже мутний тип і відверто втік) і приплітати нікуди не треба - він сам, на власній сторінці в Фейсбуку виклав фейкову фотку.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міськраді єдине спільне з держслужбою - вони теж подають декларації, і конкурс проходять (і то не через сайт Нацдержслужби, а місцевий). І фінансуються з бюджету міста (яка партія там рулить, нагадувати не треба).

На держслужбі постановою КМУ оклади майже не підвищені (як і закладень в бюджет було), розмір премії з 1 січня 2019 року обмежений до 30% (на міськраду, районні ради і т.д. - не поширюється, там окрема парафія там і 250% можна).

Катя Павлова - не держслужбовець, а працює по договору, про що "Аверсу" і сказали (сам по договору 3 місяці працював колись, поки спецперевірка і конкурс був). А дії "Аверсу" (який замість страждати казна-чим, роздуваючи "сенсацію" на порожньому місці, міг офіційно подати запит на інформацію) з зйомкою в кабінеті особистих паперів на столі в людини в її відсутність, ще й обговорюючи кожен запис таким тоном, як ніби там написано було "отримати відкат 2 мільйона" - то вже не журналістика (відео десь є). Так що то, як тут вже писали "контора ще та". І відео у відповідь було ДУЖЕ м'яким ще...

А підгоріло б в тих "журналістів" десь за кордоном некисло, після позову, та і в нас стаття є...

Спойлер

Стаття 182. Порушення недоторканності приватного життя
Незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди або поширення цієї інформації у публічному виступі, творі, що публічно демонструється, чи в засобах масової інформації-караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Розмір зарплати в держустанові - інформація не конфіденційна (запит, 3 дні, і вуаля, а держслужбовці взагалі декларацію заповняють - зайшов на НАЗК і подивився), а от фотка особистого щоденника з годинами, куди і коли людина йде, і що робить, в т.ч., в неробочі години... Скажем так, вони ще б тихцем десь на екрані базу персональних даних яку сфоткали (можна десь в банку, чи відділі субсидій якому, з номерами мобільних і фотками людей бажано) - там точно стаття цікава була б, та стаття, що не в газеті, а в КК...

Коли тихенько фоткають телефон депутата ВР, який відкрито на засіданні про відкати домовляється (чи в ігри лабає замість роботи) - справа зовсім інша (стаття чисто технічно то та сама, але країна має знати своїх "героїв")...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахмєтов,який не сидить і багатіє на схемах  злочинної влади,,друган і подєльнік Порошенка, підтримує через Таруту  Тимошенко? Я правильно розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ахметов просто кладе яйця в різні кошики.

Юля ж цим об'єднанням з Тарутою показала,що вже хапається за останню соломинку.

Результат буде такий же,як і в 2010, коли вона  пропонувала крісло прем'єра Тігіпку.

Взагалі цікаво,хто набере в реалі найбільше від прогнозованого.(найменш теж цікаво)

Я думаю,що Смєшко тут лідер.Матиме найбільше різницю від того,що йому прогнозують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Saniko сказано:

А чув хтось про такого кандидата, як Балашов?

Четверо точно чули :) 

А ти хочеш щось запитати, чи сам шо розповісти? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jack74 сказано:

Четверо точно чули :) 

А ти хочеш щось запитати, чи сам шо розповісти? ;) 

мені просто цікаво чи багато людей знають про нього? що вони можуть про нього сказати, про його програму.

я давно ним цікавлюсь і можу сказати що на даний момент з усіх кандидатів він для мене є найцікавішим кандидатом. Він вартий уваги. Він прямо висловлює свою думку, відстоює її.

На відміну від цих кандидатів, яких зараз показують на ТВ і на бігмордах (вони відверто за*бали) має якусь ідею і чітку програму.

та ніби усі мають, але нічого з неї не роблять. Це просто сміття, яке потрібно вимітати з хати. у них на меті лише збереженя старих схем, за допомогою яких можна дурити народ і обкрадати його.

Порох по суті нічого не змінив. стара система так і далі функціонує.

треба докорінно міняти систему. У Балашова є прогамні пункти, які дають можливість це зробити.

я вирішив за нього голосувати. якби не було його кандидатури і в бюлетені стояв пункт проти всіх, тоді я би вибрав пункт "проти всіх"

Але це моя думка. Цікаво почути й інші думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки технічним кандидатам,які вже прямо чи непрямо заявили про  підтримку ЮВТ ,станом на сьогодні вана вже має у 8 разів більшу квоту у виборчих комісіях,ніж в інших. І зовсім непанятно для чого воно їй треба)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, ForZa сказал:

Гарний комент під цією публікацією
 

Жизнь это борьба не хорошего с прекрасным, а плохого с отвратительным. Воровка ВОНА, провинциальный фигляр Зеленский не являются альтернативой опытному дипломату Порошенко. Страна вообще могла стать неуправляемой, если бы Порошенко вошел в открытый конфликт с олигархами в 2014 или 2015 году. А сейчас Фирташ в Вене сидит безвылазно, Коломойскому подрезали крылья, Левочкин стал коллаборационистом, а Ахметов выжидает. Народ, конечно же, хотел головы олигархов, НО ВЕДЬ ЭТО НЕРЕАЛЬНО.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Гарний комент під цією публікацією

А ти лише коменти читаєш, статтю не осилив? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

А ти лише коменти читаєш, статтю не осилив? :)

Прочитав,тому й комент скинув. Чи ти не в курсі,шо перелічені в статті олігархи реально хотіли просто позбутись завгара,шоб поділити країну на літіфундії? А тепер якось все не так пішло, частина в бєгах,судах і хоче повернути свої князівства,частина затихла і переводить свої бізнеса в нові правила і умови,а частина чекає чим все скінчиться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, zaHARE said:

 ... олігархи реально хотіли просто позбутись завгара,шоб поділити країну на літіфундії? ... 

Брехня. Наш Петро Олексійович хоч і олігарх, але про вінницьку латифундію він і не мріяв. Тому він зараз не в бігах, не в судах, не затих і нічого не чекає,  і "переводить в нові правила" виключно чужі бізнеси, а не свої)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...