Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

23 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А якшо я атеїст і мені той томос по барабану, то я не українець?))

Я теж атеїст,швидше агностик.

Але коли чую в церкві ,,Христом Воскрес Е,,.

Коли чую СЬОГОДНІ молитву за Кіріла- в мене все просто перевертається всередині.

Ну і просто зайдіть на сайт Зосіми ,на сайт Святогорськ ох лаври.

Такої антиукраїнської ненависті вистачить відразу для прозріння.

Томос це не просто питання релігії 

Томос це питання державник ти,чи малорос.

Чи є в тебе у середині ще щось,

крім пожрать  і поржать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, ForZa сказал:

Випадковість чи закономірність під вибори з'їзди проводити і під візити перших осіб? Так - швидше за все в порядку речей щоб типу масовка була? :) Як же це все огидно виглядає... :( Декомунізація кажете? Пам'ятник завалити або вулиці назву змінити - це не у голові поміняти!!! Ось у чому ми живемо... :(

 

f1.jpg

Масовка де, в ЗАЛІ драмтеатру (при тому, що Президент після того ще їде в Володимир і Ковель) :0016:?
Цитата з сайту Держлісагентства:

У четвер, 14 березня 2019 року, відбудеться ІІ етап IV з’їзду лісівників України. Під час другого етапу З’їзду лісівників України учасники розглянуть стан реалізації рішень першого етапу з’їду, обговорять подальші кроки та напрями розвитку лісового господарства України.
За результатами буде ухвалено Звернення з’їзду до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Нагадаємо, що метою  скликання IV з’їду лісівників України, перший етап якого відбувся у вересні минулого року, стало опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, закордонних експертів, представників деревообробного сектору щодо подальшого функціонування та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду.

Перший етап був в Київі 25.09.2018, і там не було ні міністрів, ні Президента.

І ото що тут не так? Не має права Президент приїхати на той з'їзд (де буде до нього звернення ухвалене)? Чи він там на думку чиюсь "рошенки" наколоті роздавати буде, щоб за нього голосували, пр журналістах, на камеру?

Чи будь-який захід, у якому беруть участь вищі посадові особи держави - "масовка"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, AgentSmith13 сказал:

А "той Томос" - то не стільки питання суто віри, скільки питання зменшення впливу, в т.ч. психологічного, на населення з боку країни-агресора. В Росії РПЦ - даавно вже не віра, а повна політика і прямо підтримується владою, аж до тюремних строків за її критику.

Скільки в Росії українських церков?

Плюс ще одне - ніколи ніхто не задавався питанням, а чому такі українські пам'ятки, як Києво-Печерська, Почаївська Лаври і багато інших, використовуються для заробітку грошей організацією, ворожою до української держави? І гроші ті йдуть потім в Москву... Та ще й руйнують вони їх, роблячи "реставрацію", не як вчені сказали, а "по своєму" (і ще й настоятель музейникам "прокляттям" погрожує, і хизується навіть, що хтось вмер, ну істинний священник, який несе добро прямо...).

Ну і отаке ще є - взагалі корупцію плодять, загарбуючи земельні ділянки:

https://galinfo.com.ua/news/kerivnytstvo_pochaivskoi_lavry_namagalosya_pidkupyty_mistsevogo_deputata_video_peredadut_v_sbu_301060.html

 

Ну дивіться,виходить ,що ви підтримуєте те,що тепер церква використовуватиметься для заробітку грошей організацією, не ворожою до української держави ?

Я ,наприклад,вважаю , що церква від держави має бути незалежною на стільки,на скільки це можливо.

А так лише поділили потоки - і всі такі задоволені,що на цьому будуть наживатися наші

Мені здається суть церкви в іншому

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков прогнозує кінець Порошенко

Спойлер

То, что Аваков ведет войну против президента, уже ни для кого не новость. Однако до нынешней недели он вел ее под знаменем "Я не против Порошенко, я за закон". Но понедельничные заявления министра внутренних дел окончательно расставили все по местам и стали одной из главных тем обсуждения вчерашнего дня.

"Когда закончится этот политический цикл, у нас будет новый президент". Несмотря на очевидные проблемы предвыборной кампании Порошенко, такие заявления пока не решается делать ни один более менее ответственный политолог. А тут целый министр силового ведомства.

Ни в одной из прошлых предвыборных кампаний подобного не было. Даже в отношении Ющенко, которого "списали" фактически за год до выборов, ни один из чиновников не позволял себе делать таких заявлений. Однако Аваков делает откровенную ставку, поскольку понимает, что оказался в классической ситуации дуэли, когда "или он, или я".

Причем министр внутренних дел не просто делает прогнозы – он действительно делает все, чтобы эти прогнозы сбылись. В том же эфире Аваков сообщил, что полиция тысячами шлет повестки на допрос участникам "Сетки", организованной в поддержку Порошенко за бюджетные деньги.

И два эти заявления вместе действительно создают тот эффект, который может разрушить всю схему подкупа. "Сетка" будет работоспособной до тех пор, пока в Украине есть достаточно людей, который верят, что Порошенко останется президентом. Если их убедить в том, что "после выборов будет новый президент", "Сетка" рассыплется моментально.

Потому что не такие уж большие деньги получают ее участники, чтобы они компенсировали ущерб от уголовных дел, которые уже заведены и которые в случае поражения Порошенко однозначно превратятся в приговоры.

Чи зможе відмовляти Порошенко його технічний кандидат?

Спойлер

Порошенко же тем временем пытается сколотить вокруг себя команду тех, кто будет стоять за него до последнего. Вчера стало известно, что место уволенного замсекретаря СНБО Гладковского займет заместитель командующего Сил специальных операций Вооруженных Сил Украины Кривонос. Который, впрочем, больше известен, как кандидат в президенты, снявшийся с выборов в пользу Порошенко.

Сложно судить о том, каковы профессиональные качества полковника Кривоноса. В свое время он показал себя человеком не робкого десятка, защищая Краматорский аэропорт. Однако тот факт, что он позволил использовать себя в спецоперации по пиару президента, говорит не в его пользу. Настоящие военные не опускаются до таких грязных историй.

Чтобы оказаться в одном списке с Юрием Владимировичем Тимошенко и бывшей журналисткой Литвиненко, нужно или быть очень большим другом президента, или очень любить деньги, или быть послушным подчиненным.

Поэтому следует констатировать, что одного послушного человека на хлебном месте Порошенко заменил другим послушным человеком. Возможно, Кривонос не будет срочно создавать фирму по поставке запчастей для военной техники под своего родственника. Однако противостоять требованиям президента он не сможет, как не смог отказать предложению поучаствовать в пиар-кампании гаранта в качестве подсадного кандидата. Поэтому ожидать, что в "оборонке" что-то изменится, не стоит.

Партія Гройсмана стане наступницею партії Порошенко?

Спойлер

Проблема уверенности в победе действующего президента действительно существует, причем даже внутри его команды. Уже известно о планах Кличко идти на выборы с возрожденным "УДАРом" и о нежелании участвовать в предвыборной кампании главы администрации президента.

Вчера стало известно о планах премьера Гройсмана создать собственную партию.

Собственно, она уже создается, но пока под видом общественного движения, которой должно стать партийной основой. Такой способ безопаснее – пока не ясно, чем закончатся президентские выборы и с кем придется торговаться перед парламентскими.

Ясно одно: если бы Гройсман был уверен в победе Порошенко, собственными проектами он не занимался бы. В этом случае БПП получило бы второе дыхание – прежде всего, в плане веры в него всех структур власти. Но, поскольку уверенности нет, то сегодня лучше дистанциироваться от Блока Порошенко. История Украины показывает, что партии бывших президентов обречены на гибель.

Расчет Гройсмана весьма прагматичен. Поскольку он при многих раскладах может сохранить за собой премьерскую должность до ноября, то партия действующего премьера вполне может стать преемницей партии бывшего президента в смысле перетекания в нее основных кадров. Естественно, тех, которые не смогут найти себе место в команде нового президента.

Так что шансы сохраниться в большой политике в случае поражения Порошенко у Гройсмана велики. А это значит, что он не будет ложиться костьми за победу своего нынешнего босса.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Перший етап був в Київі 25.09.2018, і там не було ні міністрів, ні Президента.

Ти або не розумієш або прикидаєшся... Тут іншого не підбереш до твоїх опусів :0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, paksivatova сказал:

Ну дивіться,виходить ,що ви підтримуєте те,що тепер церква використовуватиметься для заробітку грошей організацією, не ворожою до української держави ?

Я ,наприклад,вважаю , що церква від держави має бути незалежною на стільки,на скільки це можливо.

А так лише поділили потоки - і всі такі задоволені,що на цьому будуть наживатися наші

Мені здається суть церкви в іншому

 

А ПЦУ буде "наживатися", так, як то робить РПЦ? В курсі, як в Києві називають Лавру? "Мерседес-клуб"...

Так, в Україні не повинні збирати кошти "апалчєнцам Данбасса" і на тому подібні цілі. І крапка.

А церква - в НАС, на відміну від Росії, і є незалежною. В нас за "неповагу до почуттів віруючих" (а всі прекрасно розуміють, кого та ствття захищає в першу чергу) - до в'язниці не саджають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nokian сказал:

Я теж атеїст,швидше агностик.

Але коли чую в церкві ,,Христом Воскрес Е,,.

Коли чую СЬОГОДНІ молитву за Кіріла- в мене все просто перевертається всередині.

Ну і просто зайдіть на сайт Зосіми ,на сайт Святогорськ ох лаври.

Такої антиукраїнської ненависті вистачить відразу для прозріння.

Томос це не просто питання релігії 

Томос це питання державник ти,чи малорос.

Чи є в тебе у середині ще щось,

крім пожрать  і поржать...

Я читала в статті,що і зараз за Кирила будуть молитися

Хто підтвердить/спростує ?

 

Томос це ...

"Томос це питання державник ти,чи малорос.

Чи є в тебе у середині ще щось,

крім пожрать  і поржать..."

 

...лише у вашому уявленні

і це не правильно і не неправильно

це лише ваша думка

і це не значить,що інші мають думати так само

 

я церкву оцінюю по рівню культури,розвитку,світогляду іі священника

як він діє - як він відстоює своі погляди,чи дозволяє  ображати інших у своїх висловлюваннях

 

 

Т

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

А ПЦУ буде "наживатися", так, як то робить РПЦ? В курсі, як в Києві називають Лавру? "Мерседес-клуб"...

Так, в Україні не повинні збирати кошти "апалчєнцам Данбасса" і на тому подібні цілі. І крапка.

А церква - в НАС, на відміну від Росії, і є незалежною. В нас за "неповагу до почуттів віруючих" (а всі прекрасно розуміють, кого та ствття захищає в першу чергу) - до в'язниці не саджають.

а ви в курсі,що Лавру і надалі так називатимуть,і з Томосом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, paksivatova сказал:

Я читала в статті,що і зараз за Кирила будуть молитися

Хто підтвердить/спростує ?

 

я церкву оцінюю по рівню культури,розвитку,світогляду іі священника

як він діє - як він відстоює своі погляди,чи дозволяє  ображати інших у своїх висловлраїніюваннях

1) Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), який упродовж років був речником УПЦ КП, пояснив 8 січня, чому під час служби 7 січня митрополит Київський і всієї України Епіфаній назвав ім’я керівника Російської православної церкви Кирила.

«Диптих – офіційний список помісних православних церков у історичному порядку честі, починаючи з Константинопольської. Під час літургії предстоятель помісної церкви… поминає предстоятелів інших помісних православних церков згідно з диптихом. Такий обов‘язок вказаний і в томосі», – відзначає архієпископ Євстратій.

«Російська церква входить до числа помісних православних церков і є п‘ятою в диптиху. Тому поминання її предстоятеля, оскільки він канонічно не осуджений – необхідне, бо цим, попри існуючі суперечки, засвідчується єдність церкви. Таке поминання принципово відрізняється від того, як поминають патріарха Кирила в Московському патріархаті – там про нього моляться, як про свого главу, визнаючи цим самим своє йому підпорядкування», – додав представник Православної церкви України.

Давайте з першого ж дня почнемо прямо не виконувати вимог Томосу...

2) Я щось не чув від керівництва ПЦУ про "анафєму", "раскольніків" і тому подібного, на відміну від керівництва РПЦ і її "філії" в Україні.. .

А те, що в нас є СВОЯ, визнана СВІТОМ церква (і невизнана тільки рашкою і її підкаблучниками), а не придаток антидержавної організації - однозначний плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, ForZa сказал:

@paksivatova @AgentSmith13 Шановні! Про церкву може в іншу тему а???

Ок. Остання відповідь на цю тему.

8 минут назад, paksivatova сказал:

а ви в курсі,що Лавру і надалі так називатимуть,і з Томосом )

Поки там сидить РПЦ - будуть, 100%.

1 минуту назад, paksivatova сказал:

перепрошую,а вам щоб молитися в церкві - то світ має її визнати?

а до того визнання щось вам заважало чи як ?

я ось цього моменту не можу зрозуміти

Не має.

Але то не стільки визнання світом української церкви, скільки ще один доказ у підтримці світом України в прагненні до незалежності. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

1) Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), який упродовж років був речником УПЦ КП, пояснив 8 січня, чому під час служби 7 січня митрополит Київський і всієї України Епіфаній назвав ім’я керівника Російської православної церкви Кирила.

«Диптих – офіційний список помісних православних церков у історичному порядку честі, починаючи з Константинопольської. Під час літургії предстоятель помісної церкви… поминає предстоятелів інших помісних православних церков згідно з диптихом. Такий обов‘язок вказаний і в томосі», – відзначає архієпископ Євстратій.

«Російська церква входить до числа помісних православних церков і є п‘ятою в диптиху. Тому поминання її предстоятеля, оскільки він канонічно не осуджений – необхідне, бо цим, попри існуючі суперечки, засвідчується єдність церкви. Таке поминання принципово відрізняється від того, як поминають патріарха Кирила в Московському патріархаті – там про нього моляться, як про свого главу, визнаючи цим самим своє йому підпорядкування», – додав представник Православної церкви України.

Давайте з першого ж дня почнемо прямо не виконувати вимог Томосу...

2) Я щось не чув від керівництва ПЦУ про "анафєму", "раскольніків" і тому подібного, на відміну від керівництва РПЦ і її "філії" в Україні.. .

А те, що в нас є СВОЯ, визнана СВІТОМ церква (і невизнана тільки рашкою і її підкаблучниками), а не придаток антидержавної організації - однозначний плюс.

перепрошую,а вам щоб молитися в церкві - то світ має її визнати?

а до того визнання щось вам заважало чи як ?

я ось цього моменту не можу зрозуміти

 

трактувати можна по різному ,в якому контексті згадується ім'я Кирила - залежно від точки зору ,яку треба подати

сам факт лишається - що і надалі за нього будуть молитися,вірно?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, paksivatova сказано:

перепрошую,а вам щоб молитися в церкві - то світ має її визнати?

а до того визнання щось вам заважало чи як ?

я ось цього моменту не можу зрозуміти

 

трактувати можна по різному ,в якому контексті згадується ім'я Кирила - залежно від точки зору ,яку треба подати

сам факт лишається - що і надалі за нього будуть молитися,вірно?

 

 

1 година тому, WebTraveller сказано:

 

Жодного разу не чув у церкві ПЦУ, щоб згадували Кіріла.

Ви там взагалі були хоч раз?

А ще би з'їздили  в Закарпаття, де якийсь мадяр(з українським паспортом) ламаною російською вам скаже,що Ніякої України нема і не буде.

Може тоді хоч щось проснеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той весь ТОМОС це замилювання очей від більш нагальних проблем, більшість тут я впевнений рідко ходять в церкву й не знають ні одної молитви повністю. Та й мало розуміють про що там читає батюшка.

 

Це все свого роду відокремлення просто бізнесу і не більше того. От якби церкви почали всі платити податки так як і всі суб'єкти бізнесу. Це була б ще одна стаття наповнення бюджету.

 

А коли бізнес так відокремлюється тут всі ладні перегризти горло за ласий шматочок, не думаю що в якомусь селі "глухомань" на 20 хат і де ще жива церква, буде боротьба хто на якій мові буде молитись і кому на верх передавати ті всі пожертвування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значиться тако воно...Церква, Томос, Віра і т.д - в іншій темі. Будьте такі ласкаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і тут подивіться уважно.

Як Зеленського вмила Маша Распутіна.

Як Зеленський  согласєн, що рускіє і украіци одін народ.

Тому і не ходить на дебати, бо відразу стане видно, що це просто гіменЗе  на паличці.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Nokian сказал:

Ну і тут подивіться уважно.

Як Зеленського вмила Маша Распутіна.

Як Зеленський  согласєн, що рускіє і украіци одін народ.

Тому і не ходить на дебати, бо відразу стане видно, що це просто гіменЗе  на паличці.

 

 

а в якому році це відео знято?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, paksivatova сказал:

а в якому році це відео знято?

думаєш йому є різниця ? то тільки в Порошенка, все що було до 2014 року, не рахуєтся (та і після, як показала практика - теж), а всім остальним, всрався в дитсадку, значить всьо, нізложен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партія 5.10 да може вони обіцяють податковий рай, так чому ж тоді бізнес не підтримав партію, не "залив" в неї капусти стільки щоб вона перемомгла та її очольник став президнетом? Це ж яка вигода і як все супер класно.

 

Це ж скільки років були у нас "тіпа" досвідчені акули політики та бізнесу, які тільки й спромоглися собі примножити статки, й так що вже в тому кориті скоро нічого не буде й злизати.

 

Це якось тупо, краще б напевно було б так примножити, що тобі твій народ простив би вже ті пару сотень "намучених" американських гривень, коли й так бабла стільки що дівати нема куди.

 

Що навіть у котів та собак золоті коронки :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, paksivatova сказано:

а в якому році це відео знято?

З пики Шуфрича в залі,років 5 тому,не менше.

Але суть в тому,що навіть примітивна Распутіна  розмазала Зе у відкритій суперечці .

Що вже тоді казати про справжніх політиків. Вони з нього зроблять чучело за 5 секунд..

Це справжній вигляд Зе, а не кіношний образ.

І це те,що з ним зроблять у політиці дуже швидко, про що і говорить Балашов.

Відкрийте очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

З пики Шуфрича в залі,років 5 тому,не менше.

Але суть в тому,що навіть примітивна Распутіна  розмазала Зе у відкритій суперечці .

Що вже тоді казати про справжніх політиків. Вони з нього зроблять чучело за 5 секунд..

Це справжній вигляд Зе, а не кіношний образ.

І це те,що з ним зроблять у політиці дуже швидко, про що і говорить Балашов.

Відкрийте очі.

це лише ваша інтерпретація.

чесно,я думала ви розумний чоловік

а ви по якомусь шоу щось судите.

нагадаю,що абсолютно всі шоу,навіть якщо це-реаліті знімаються по сценарію.

до речі,я 5 років тому на багато речей мала одні думки,зараз абсолютно інші

ну не може людина стояти на місці,міняється кругозір,змінюються погляди...

Навіть знамениті відео Яценюка про ціну на газ-як він говорив в опозиціі та у владі-про це свідчать.

Можливо,ви колись зрозумієте і перестанете писати такі примітивні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MANJAK11 сказал:

думаєш йому є різниця ? то тільки в Порошенка, все що було до 2014 року, не рахуєтся (та і після, як показала практика - теж), а всім остальним, всрався в дитсадку, значить всьо, нізложен

ви праві!

мене дивує,дорослий чоловік - а по шоу судить...

цікаво,як то з серіалу "Слуга народа" нічого не витягує

чи з будь-якого іншого фільму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, paksivatova said:

розумний чоловік

 

І послідовний:

On 3/8/2019 at 10:04 AM, Nokian said:

А давайте таки в ЦІЙ темі дійсно говорити ЛИШЕ  ЗА  кого ви.

Для обливання брудом та паскудження є ж достатньо вже тем.

 

12 hours ago, Nokian said:

Ну і тут подивіться уважно.

Як Зеленського вмила Маша Распутіна.

Як Зеленський  согласєн, що рускіє і украіци одін народ.

Тому і не ходить на дебати, бо відразу стане видно, що це просто гіменЗе  на паличці.

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...