Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, zaHARE сказано:

Ці люди свідомо і методично розвалювали армію і силові структури,натомість москва давала гроші,щоб тримати видимість росту економіки і добробуту українців аби вони були лояльними до існуючої влади. 

Кого з цих людей посадили за 5 років?

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

Тепер москва через ті ж самі контрольовані ЗМІ вбиває в голови українців потрібну їй інформацію

Чим 5 років займається СБУ?

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

Зате є корупція,яка процвітає завдяки київській владі.

А хто ж то обіцяв боротись із корупцією? Лі Куан Ю згадував - більшість йому повірила.

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

 Це аж ніяк не означає,що корупції в нас нема. Вона є і війна є.

Ти реально думаєш, що читачі борди цього не знали? 

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

І те і те на закінчити  за один день,місяць,рік.

Інформаційна маніпуляція. Війна та корупція це геть різні речі за своєю природою. Ворогів на сході воїни нищать в міру своїх можливостей, але ж цікаво кого за 5 років посадили за корупцію?

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

Чи ти думаєш гроші в бюджеті з космоса падають?

Ні звісно - то податки з нас усіх. В основному не прямі а опосередковані, через податкових агентів. Щоб простий люд не сильно задумувався над тим скільки з нього деруть.

Та головне питання не скільки платимо - а як вони витрачають наші податки. Ось там найбільша корупція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Порошенко дав посаду в РНБО екс-кандидату, який знявся з виборів
 

Посада за зняття з виборів не є підкупом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ага, "ПідПрицілом" то така суперновинна агенція - БрехлоНьюз, як і Волинньюз...

Ото - не доказ фейку?

Фотка з ВН і СПРАВЖНІ фото журналіста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Nokian:

 

Ніколи не писав в цій темі... та й більше писати не буду, так як вважаю, що спорити на політичні теми марно... Проте спробую відповісти Вам на декілька Ваших питань...

 

Десь чув колись такий дуже вірний, на мою думку, вислів: "Можна обманювати частину народу весь час. Можна обманювати весь народ якийсь певний проміжок часу. Проте ніколи не вдасться обманювати весь народ весь час".

 

Так от, до чого веду... до того, що народ вже повністю зневірився у всіх діючих/бувших політиків, які вішали/вішають людям лапшу на вуха "всю дорогу", і саме це є основною причиною високого рейтингу Зеленського. Був би замість нього Вакарчук - були б високі рейтинги у Вакарчука... І ще раз наголошу, це не через те що Зеленський (чи той же Вакарчук) класні політики чи знаючть як вивсети державу із кризи... а саме через те - що це люди, які не заляпані політикою!

 

Щодо запитання чому Зеленський не ходить на дебати?.. А навіщо воно йому? В нього і так рейтинги найвищі і в другий тур він виходить (судячи із тих же рейтигів) в любому випадку... Це Тимошенко із іншими кандидатами будуть бігати по тих дебатах виключно із метою підняти рейтинг собі! А Зеленському воно не потрібно ...

 

П.С. Ні за Зеленського, ні за Тимошенко, і тим більше за Порошенка в першому турі голосувати не зибраюся, так як вважаю, що два останніх брехуни, а перший не підходяща кандидатура.... А вдругому турі - за будь кого, лиш би не за діючого гаранта!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

1. В тебе немає доказів, що студентів не звозять, тому називати таку новину фейком - маніпуляція.

2. Тому ти намагаєшся показати, що Під прицілом - Брехлоньюз, тому що Волинські новини перепостили якийсь фейк. А це взагалі, як ти виражаєшся... Д -дебіл.

 

https://www.volynnews.com/news/all/studentiv-lntu-zvozytymut-na-zustrich-z-poroshenkom/

Аналогічна новина на ВН...

А то ще хтось таки досі не знає, чиї обидві "новинні" агенції...

А "скріншотик" з замазаними аватарками і "тіпа розмовою бідних студентів" - робиться за 5 хвилин.

Там в того "сноудена" на сторінці в ФЮ в коментах так і написали - Докази 80-го рівня :) Так само можна написати про поїздку на зустріч з Асланом...

P.S. Ото ще кажуть, що зараз менше свободи слова, як при Янику чи навіть Кучмі... Ну не знаю, при ВФЯ тої сторінки не існувало б вже так десь півдня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, AgentSmith13 сказал:

Я тобі провів аналогію між тобою і агентами №11-12. Це аналогічні аналогії. 

Только что, AgentSmith13 сказал:

А "скріншотик" з замазаними аватарками і "тіпа розмовою бідних студентів" - робиться за 5 хвилин.

Там в того "сноудена" на сторінці в ФЮ в коментах так і написали - Докази 80-го рівня :) Так само можна написати про поїздку на зустріч з Асланом...

Скріншот - це не доказ, це передача інформації (заскрінив і поділився). Якщо я тобі і далі буду пояснювати такі речі, то буде дуже сумно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Я тобі провів аналогію між тобою і агентами №11-12. Це аналогічні аналогії. 

Скріншот - це не доказ, це передача інформації (заскрінив і поділився). Якщо я тобі і далі буду пояснювати такі речі, то буде дуже сумно. 

Передачею чого є фотка з "втікаючим Порошенком"? Інформації, чи бажаного для когось "тіпа факту в стилі #кругомзрада"? Те, що очевидні речі треба поясновати по 3 рази - реально сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли пан Президент у Луцьку?

Бо щось по Набережній туди-сюди автобуси катаються забрендовані Порошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, zaHARE сказал:

Цікаве місце роботи в чувака. Ні разу не палівно.

Місце роботи чувака нівелює порушення виборчого законодавства Петьою? Це щось нове.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, nickel сказал:

Ти реально дебіл. Сам запостив фотку "втікаючого Порошенка" і тепер я ще маю доказувати що це фейк чи не фейк. Лікуйся.

По моїй новині. Вона не анонімна. Автор пише не приховуючись взагалі:

 

Ну... Я запостив взагалі то ПОРІВНЯННЯ фейкової новини і реальних фоток... Неспростовний доказ фейку, видний неозюроєним оком. Тебе того доказувати  ніхто не просить - все і так зрозуміло. Лікуй очі (чи то світосприйняття своє підправ), розумник...

21 минуту назад, nickel сказал:

Місце роботи чувака нівелює порушення виборчого законодавства Петьою? Це щось нове.

Місце "роботи" чувака нівелює сприйняття викладеної ним "гарячої сенсації", як новини...

Я зараз можу (не буду, часу немає на дурню, але МОЖУ) за пару хвилин наваяти такий скрін хоч про перемовини Коломойського з Луценком про держпереворот... А можу - про Трампа і Путіна, які домовляються поділити Україну. Суть не міняється - фейк зліпити - "як два пальці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Ти запостив це, цитуючи мене, і намагаючись довести, таким чином, що новина в моєму пості також фейк. І тепер крутишся як вуж на сковорідці, щоб не виглядати повним дебілом.

Ну, я вже досить прочитав фейків під час минулого приїзду Порошенка про "мегамасовку", яку збирають в центр міста, реально ж там було трохи людей в соборі на службі і купка журналістів з камерами - все. Йшов повз, обід якраз був, їздив в центр по своїм справам, масовки - не було. Саме виступав Президент в соборі. Робимо висновки.

А крутишся, як вуж ти, брехунець - запостив фейка з жовтого аж оранжевого гівносайтика, і радістю переймається, аж світиться, ще й на особистості переходити наглості вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Entis77 сказал:

ви держслужбовець?

А то має значення? Брехню постити треба і можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Не не було

https://www.volynnews.com/news/all/do-lutska-na-zustrich-z-poroshenkom-zvezly-biudzhetnykiv-oblasti-video/

Або ти наведеш докази, що я запостив фейк, або ти реальний підарас.

На фото масовки нема... Є незрозуміло коли наклацані фото автобусів, і нормальний стан вул. Винниченка в обідню пору...

Друге речення - не коментую, як треба було б, забанять за мат. Напишу просто - включи мозок, почитай сайт, на який посилаєшся, до виборів (можна - за рік) і під час, проаналізуй зміст інформації на ньому і зроби висновки, якщо вищезгаданого мозку на те вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

На фото масовки нема... Є незрозуміло коли наклацані фото автобусів, і нормальний стан вул. Винниченка в обідню пору...

Друге речення - не коментую, як треба було б, забанять за мат. Напишу просто - включи мозок, почитай сайт, на який посилаєшся, до виборів (можна - за рік) і під час, проаналізуй зміст інформації на ньому і зроби висновки, якщо вищезгаданого мозку на те вистачить.

Вам все - божа роса. Автобуси з туристами. Їх потім силою в драмтеатр зганяли, на зустріч з Петьою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

Чи ти думаєш гроші в бюджеті з космоса падають? 

2 часа назад, sergkots сказал:

Ні звісно - то податки з нас усіх. В основному не прямі а опосередковані, через податкових агентів. Щоб простий люд не сильно задумувався над тим скільки з нього деруть.

Та головне питання не скільки платимо - а як вони витрачають наші податки. Ось там найбільша корупція.

   

  не маю часу відповідати тобі на всі твої коменти,та й сенсу немає теж. Уточню тільки що я мав на увазі говорячи про бюджет.
Економіка не айс,хоча й росте, гроші не друкують, позик не беруть( маю на увазі баланс по кредитах)- то ж звідки в бюджеті все більше й більше грошей?  Може меньше стало розтікатись по кишенях? Звісно в тіні ще надто багато,але якраз процес,який нам рекомендували і розробили західні партнери працює. Красти  в багатьох сферах стає все важче і важче.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Йшов повз, обід якраз був, їздив в центр по своїм справам

Брехло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, zaHARE said:

то ж звідки в бюджеті все більше й більше грошей? 

 

Операція "бляхарський гамбіт". За гроші з розмитнення одного лишень корчика 96 року випуску, які Джек заплатив державі, вистачить платити субсидію готівкою тобі і твоєму батькові зо два опалювальних сезони. От тобі і західні партнери))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, pikerstrow сказано:

До Nokian:

 

Ніколи не писав в цій темі... та й більше писати не буду, так як вважаю, що спорити на політичні теми марно... Проте спробую відповісти Вам на декілька Ваших питань...

 

Десь чув колись такий дуже вірний, на мою думку, вислів: "Можна обманювати частину народу весь час. Можна обманювати весь народ якийсь певний проміжок часу. Проте ніколи не вдасться обманювати весь народ весь час".

 

Так от, до чого веду... до того, що народ вже повністю зневірився у всіх діючих/бувших політиків, які вішали/вішають людям лапшу на вуха "всю дорогу", і саме це є основною причиною високого рейтингу Зеленського. Був би замість нього Вакарчук - були б високі рейтинги у Вакарчука... І ще раз наголошу, це не через те що Зеленський (чи той же Вакарчук) класні політики чи знаючть як вивсети державу із кризи... а саме через те - що це люди, які не заляпані політикою!

 

Щодо запитання чому Зеленський не ходить на дебати?.. А навіщо воно йому? В нього і так рейтинги найвищі і в другий тур він виходить (судячи із тих же рейтигів) в любому випадку... Це Тимошенко із іншими кандидатами будуть бігати по тих дебатах виключно із метою підняти рейтинг собі! А Зеленському воно не потрібно ...

 

П.С. Ні за Зеленського, ні за Тимошенко, і тим більше за Порошенка в першому турі голосувати не зибраюся, так як вважаю, що два останніх брехуни, а перший не підходяща кандидатура.... А вдругому турі - за будь кого, лиш би не за діючого гаранта!

Дебати взагалі то не для підняття рейтингу.

Дебати для висловлення своєї позиції та щоб люди НАОЧНО ВЖИВУ побачили,що з себе являє кандидат.

Не обличчя з екрану,не кіношний образ,не плід  вдалої піар компанії- а справжню живу людину.

І за пів години стає ясно,ху із ху.

Ну і трохи про загальну обстановку 

Досить просто почитати стиль та риторику антипорошенківців Не всі,але переважна більшість-це прояви крайньої агресії та люті.

Як мінімум половина її спрямована,аби заткнути  рота опоненту та створити  враження,ніби більшість проти Пороха 

Люди дійсно бояться цих помиїв, тому бояться і слово сказати за Порошенка.Хоча голосувати будуть  за нього 

Але картина,як і рейтинги створюються  в результаті цього ору на порошенківців фальшива 

Тому і результати голосування будуть інші,ніж тут розганяє хвилю десять чоловік.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Тому і результати голосування будуть інші,ніж тут розганяє хвилю десять чоловік.

 

10 чоловік намагається зупинити хвилю, яку женуть Захар з Нокіаном))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, zaHARE said:

Може меньше стало розтікатись по кишенях?

Красти  в багатьох сферах стає все важче і важче.  

 

Точно, тому бюджети, з яких треба красти, потрохи збільшують:

 

Как «Укравтодор» нагло ворует наши деньги

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, AgentSmith13 сказал:

бла-бла-бла

Лікуйся адепт.

5 часов назад, AgentSmith13 сказал:

Ну, я вже досить прочитав фейків під час минулого приїзду Порошенка про "мегамасовку", яку збирають в центр міста, реально ж там було трохи людей в соборі на службі і купка журналістів з камерами - все. Йшов повз, обід якраз був, їздив в центр по своїм справам, масовки - не було. Саме виступав Президент в соборі. Робимо висновки.

Читай коменти під відео, то була масовка чи ні? А куди вас ганяли мені - пох, чи в драмтеатр чи в Ківерці.

Darya Ryzhko Хаах, вживу ще цікавіше) сьогодні по справах пробігала через театральний майдан вниз до радянської то народу була вже хмара, не проштовхнутися, притому що на годиннику ще й 11 не було, а я поспішаючи не могла зрозуміти чого на мене дивляться як на білу ворону, бо всі туди, а я звідти та ще й галопом) добре що добрі люди повідали, що то всі гаранта зустрічають, а то я вже думала що вчудила щось впоспіху))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Їх потім силою в драмтеатр зганяли, на зустріч з Петьою.

Це провал.

Де Нікель фото, де СИЛОЮ зганяють бідних бюджетників у ДРАМТЕАТР- ну ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...