Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, Nokian сказал:

За мінуси мені всерівно.

Якби стояла мета в плюсах- достатньо лаяти владу, я мав би вже більше будь  кого тут .

І все таки давайте За кого,і чому саме за нього 

.Поки лише один Ентіс  висловився сміливо, чесно,а саме головне по темі.

 

а ви чому не станете другим сміливцем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, paksivatova сказано:

а ви чому не станете другим сміливцем?

Хіба ще хтось не знає, що я головний ,, порохобот,,?

На мою думку СЬОГОДНІ  лише в нього є ресурс та воля рухати Україну в потрібному напрямі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В світлі останніх подій... Переосмислення...
 


За суд антикорупційний

Спойлер

 

ПОсадити трьох друзів.
В сінгапурі садили в тюрму.
В нас садять в державні крісла.
 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Nokian сказано:

лише в нього є ресурс та воля рухати Україну в потрібному напрямі.

а це куди? "Потрібному" КОМУ? Кажи вже якось внятніше.

Бо той напрямок, куди він рухає зара, мені шось не дуже... Вірніше, декларує то він вродь як той напрямок, але кермує чогось як таксист - якимись бічними довшими дорогами в об'їзд, шоб собі вигідніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи аналітики по темі:

Що відомо про зв’язки з Росією кандидатів у президенти України

Кандидат-2019 і його команда: хто стоїть за кандидатами у президенти

 

Цитувати

Володимир Зеленський
До 2014 року активно виступав, знімався в кіно і продюсував кіновиробництво у Росії. Після анексії Росією Криму і початку бойових дій на Донбасі припинив активну діяльність на території Росії.

Утім, як виявили журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший»), Володимир Зеленський до початку 2019 року лишався співвласником кінобізнесу в Росії, зокрема компанії «Грин Филмс». На рахунки цієї фірми у 2014 році надійшло понад 340 мільйонів рублів, у 2015-му – понад 208 мільйонів, у 2016-му – понад 123 мільйони, а у 2017 році – майже 180 мільйонів (серед них від оренди, роялті, ліцензійних платежів – близько 143 мільйонів рублів).

Спочатку Володимир Зеленський заперечував цю інформацію. Але згодом він визнав, що має стосунок до кінобізнесу в Росії, і заявив, що виходить зі складу акціонерів кіпрської компанії, яка заснувала «Грин Филсмс» та інші підприємства в Росії.

Цитувати

Петро Порошенко
Був власником юридичних осіб на території Росії, в Липецькій області, пов’язаних із діяльністю корпорації «Рошен». На початку 2017 року, за даними ЗМІ, Липецька фабрика «Рошен» припинила свою діяльність.

Чи є щось спільного між Петром Порошенком і кумом президента Росії Володимира Путіна Віктором Медведчуком, зацікавило не лише журналістів програми «Схеми». Розслідувати їхні зв’язки закликали і у парламенті Великої Британії.

Російське громадянство до шлюбу мала дружина старшого сина президента, народного депутата Олексія Порошенка Юлія. Її мати і батько Олена і Лев Аліханови далі живуть у Росії.

 

Також варто почитати про їх команди - не все так гладко як нам стелять.

 

Як на мене то Україні не потрібен ні один ні другий.

Гуманітарні успіхи Порошенка цілком повністю перекреслює повний провал у боротьбі із корупцією та реформі правосуддя. Пісню про поганих бояр заводити не потрібно - президент показав, що при потребі здатен впливати на депутатів.

Зеленський вроді новий, але його насмішки над Україною та українцями, його програма - поки не готовий за нього голосувати.

Гриценка не розглядаю - старий, інтегрований у систему політик.

Імпонував Садовий - найперше через Самопоміч.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Хіба ще хтось не знає, що я головний ,, порохобот,,?

На мою думку СЬОГОДНІ  лише в нього є ресурс та воля рухати Україну в потрібному напрямі.

а в потрібному-це в якому?

конкретніше,будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова, армія, віра..Євроатлантична інтеграція.

Це найперше, що потрібно для ДЕРЖАВИ Україна сьогодні.

Без цього нема вже ніякого сенсссу говорити про все інше.

 

Якщо хочемо ДІЙСНО  почути ЗА кого голосувати, то давайте таки  писати ЗА кого і ЧОМУ ви збираєтесь голосувати.

Можна ПОРІВНЮВАТИ дії одних претендентів з іншими, а просто  обливати брудом- є інші розділи та теми.

Ми  ж їмо на кухні , а інші речі робимо в інших місцях.

Будьмо охайні.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що лобні ділянки мозку , котрівідповідають за асоціативне, абстрактне та логічне  мислення , а також  соціальну поведінку людини , розвиваються переважно після 50 років.

Звідси народна мудрісить ,, Якби молодість знала, якби старість могла,,

Молодість НЕ ЗНАЄ  не лише через брак досвіду, можна ж почитати  потрібне.

Молодості заважає тверезо мислити надлишок тестостерону,але саме головне - просто нема ЩЕ відповідно сформованих ділянок кори  мозку.

Толку тобі з потужності процесора, оперативки, обєму вінта- якщо ще нема програми, котра все переварить.

Просто згадаєш ці слова , через кільканадцять років.

І подумаєш, що  можна було не набивати гулі на власних помилках, а саме основне,відкриються зовсім інші сторони буття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Я знаю, що лобні ділянки мозку , котрівідповідають за асоціативне, абстрактне та логічне  мислення , а також  соціальну поведінку людини , розвиваються переважно після 50 років.

Звідси народна мудрісить ,, Якби молодість знала, якби старість могла,,

Молодість НЕ ЗНАЄ  не лише через брак досвіду, можна ж почитати  потрібне.

Молодості заважає тверезо мислити надлишок тестостерону,але саме головне - просто нема ЩЕ відповідно сформованих ділянок кори  мозку.

Толку тобі з потужності процесора, оперативки, обєму вінта- якщо ще нема програми, котра все переварить.

Просто згадаєш ці слова , через кільканадцять років.

І подумаєш, що  можна було не набивати гулі на власних помилках, а саме основне,відкриються зовсім інші сторони буття.

Майже 100 слів, а по темі - жодного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

Я знаю, що лобні ділянки мозку , котрівідповідають за асоціативне, абстрактне та логічне  мислення , а також  соціальну поведінку людини , розвиваються переважно після 50 років.

це маразм називаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Майже 100 слів, а по темі - жодного.

Це була просто відповідь на питання.

Свою позицію я озвучив, аргументи навів.

Те ,що вони декому недоступні для розуміння- це їх проблеми.

Знову ж таки,крім Єнтіса , ні від кого не почув,  кому він віддастьсвій голос.

Чекаю , може нарешті хтосьнасмілиться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Nokian сказал:

Мова, армія, віра..Євроатлантична інтеграція.

Це найперше, що потрібно для ДЕРЖАВИ Україна сьогодні.

Без цього нема вже ніякого сенсссу говорити про все інше.

 

Якщо хочемо ДІЙСНО  почути ЗА кого голосувати, то давайте таки  писати ЗА кого і ЧОМУ ви збираєтесь голосувати.

Можна ПОРІВНЮВАТИ дії одних претендентів з іншими, а просто  обливати брудом- є інші розділи та теми.

Ми  ж їмо на кухні , а інші речі робимо в інших місцях.

Будьмо охайні.

 

 

 

ой,знаєте у нас завжди було ВЕЛИКЕ минуле і чекає ВЕЛИКЕ майбутнє

тільки не наздогнати ні першого,ні другого - коли ж настане ВЕЛИКЕ теперішнє?

 

для мене показник успішності країни -це не балачки мова,армія,віра - а ,наприклад,рівень життя пенсіонерів

по ньому яскраво видно чим живе й куди рухається країна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Nokian said:

Це була просто відповідь на питання.

Свою позицію я озвучив, аргументи навів.

Те ,що вони декому недоступні для розуміння- це їх проблеми.

Знову ж таки,крім Єнтіса , ні від кого не почув,  кому він віддастьсвій голос.

Чекаю , може нарешті хтосьнасмілиться.

 

 

В темі про гетьманів на переправі більше 120 чоловік "насмілилися" відкрито сказати, за кого вони віддадуть (або не віддадуть) свій голос. Мало?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Якщо хочемо ДІЙСНО  почути ЗА кого голосувати, то давайте таки  писати ЗА кого і ЧОМУ ви збираєтесь голосувати.

Можна ПОРІВНЮВАТИ дії одних претендентів з іншими, а просто  обливати брудом- є інші розділи та теми.

Ми  ж їмо на кухні , а інші речі робимо в інших місцях.

Будьмо охайні.

Вау, ото поворот. І давно?:blink::D

А враження таке , що ти ходив сюди робити "інші речі", котрі робиш "в інших місцях".:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, більш не буду.

Прохання до адмінів, щоб дозволили Маняку поставити мені відразу 100, або навіть тисячу мінусів.

Бо щосьйому дуже зле.

То може полегшає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє,нє,нє. Не потрібно.

Продовжуй в тому ж дусі далі.

Де ще такий 95квартал побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Nokian сказал:

То може полегшає

то ще не зараз ))) докажу одну теорію, тоді й полегшає ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

116 сторінок пустої балаканини. Я ще декілька десятків сторінок назад пропонував пройтися по плюсах і мінусах КОЖНОГО кандидата. А то заладили Пєтя, Вова, Пєтя, Вова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, volks сказал:

116 сторінок пустої балаканини. Я ще декілька десятків сторінок назад пропонував пройтися по плюсах і мінусах КОЖНОГО кандидата. А то заладили Пєтя, Вова, Пєтя, Вова. 

 

Ітак.

 

Діючий президент П. Порошенко.

+- укріпив армію (не забувши про себе звісно)

+ за роки його правління українці вперше змонолітились як нація. Українську мову почали вчити навіть російськомовні, що раніше її зневажали. Але це більше заслуга х@йла.

+ непогано проводив зовнішню політику. За знання англійської мови величезний +

+ Безвіз і Томос. Останній - більше заслуга митрополита Константинопольського, який на Кіріла мав величезний зуб.

- не демонтував а скоріше  законсервував корупційну та олігархічну систему. Просрав начисто черговий історичний шанс (

- так само і з судовою системою. Це добре для рейдерів, корупціонерів-високопосадовців-аферистів, але дуже  погано для інвестицій, та і для всіх нас (

- мегазашкварився з Свинарчуком (бувший директор луцького Богдана доречі, так що не відбрешеться, що з мародерства йому не капало)

- злигався з Ахметовим (Ротердам+)

- Поставив на чолі КМ социка-популіста Гройсманда, що кекруючи вінницьким базаром навчився тільки "щемити бариг". Інвестиційний та бізнес-клімати лишились в дупі (рейтинг Doing business - одне з останніх місць в Європі та СНД)

+- Поставив на чолі НБ мавпу-Гонтарєву, яка хоч і понищила трохи "банки-пилососи", але курс впустила до рекордних величин

- слабенький військовий тактик. Ссикун.

 

Одним словом "влада клептоманів та імпотентів"

 

Тимошенко

+ грамотний боєць, чудовий тактик, здатна на результативну війну з олігархами, і відвоювати низькі ціни на енергоносії.
Можливо єдина з нашого політикуму, що може надрати сраку Пуйлу (і він її навіть боїться. Трошки :))

- ним же і завербована ще будучи на побігушках у Лазаренко (жодного голосування Батьківщини проти інтересів  Росії в Верховній Раді (!), кабальні газові угоди після виграної у Пу війни, "ні один танк", і т. д.).

- дуже любить владу. Заради омріяної табуретки зробить усе, навіть державну зраду.

- популістка та брехуха до кісткового мозку (див. попередній пункт)

 

Зеленський

+- нічого не обіцяє.

- можливо тому що відчуває,  що ні на що  не здатний? :)

- не має власної команди (не анонсував жодного міністра в свому Кабміні)

- не має досвіду державного управління (я сам колись був в апараті,  знаю  що це), Не має навіть керівного досвіду навіть на рівні завгара. 95-й квартал  - це не масштаб країни. Тай там професійні імпресаріо рулять, не він.

- креатура Коломойського - а в нього світогляд  акули і бандита з 90-х. Нас чекає мегадерибан країни, і завдяки вашим голосам, дружочки (

- не має власної партії, яка здатна пройти в ВР і створити там хоч якусь силу. Без цього провести в країні хоч якісь реформи - неможливо (куріть Конституцію)

- його електорат на левову частку росіяни (російськомовні). При владі він буде змушений їх слухати. Україна піде на поступки  раші, так чи інакше.

 

Бойко - Рабінович - Вілкул.

Цю антиукраїнську потороч та їхній "лохтурат" я навіть не хочу обговорювати spacer.png Добре, хоч фінал їм не світить :) (завдяки тому, що пересрались, і голоси лохтурату дрібнять між собою :))

 

Гриценко

+ має досвід державного управління (посада міністра оборони в уряді Ющенка)

+ Має академічну американську військову освіту

- йому закидають розпрордаж та розкрадання армії, але реальних судових вироків нема. На днях навіть виграв позов порошків щодо цього.

-+ Має впливову у медіях дружину Юлію Мостову. Подейкують, що він її тінь, але як на моє імхо - він радше мужик, ніж підкаблучник, скоріше вона в його тіні, а не навпаки

 

Наливайченко

Непоганий для України кандидат, не прокрався, не продався (олігархіам за медіаресурс), але на жаль (а можливо і саме тому) - без шансів (

 

Ляшко

Потороч, социк-популіст, піариться на телеканалах регіоналів. Щоб пройти у владу пішов у свій час на гомосексуальні стосунки. Думаю цим все сказано spacer.png

 

Кошулинський

+ патріот, і не на словах. Воював, практично рядовим бійцем (сержантом)

-+ Слабенький стратег, не бачить ситуацію,  боєць, але радше капрал, ніж генерал.
Не вміє говорити, от не то шо Юля :D

- Социк і фактично популіст. Риторика і гасла - відповідні.

- Свобода - каламутний проект, який невідомо хто фінансує. А фінансуються вони непогано


Тарута

- Інтроверт. Віктим. Не здатен на вольові рішення. Орбіта Ахметова

+- Коммерс. Таких на Донбасі бандити ставили керувати, бо ці можуть, а вони ні. Потім їх доля зазвичай була незавидна (багажник-ліс, якось так :)).

- Социк і популіст  (симпатик "черні"),  риторика відповідна,

 

 

-

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Harddriver сказал:

 

Ітак.

 

Діючий президент П. Порошенко.

+- укріпив армію (не забувши про себе звісно)

+ за роки його правління українці вперше змонолітились як нація. Українську мову почали вчити навіть російськомовні, що раніше її зневажали. Але це більше заслуга х@йла.

+ непогано проводив зовнішню політику. За знання англійської мови величезний +

+ Безвіз і Томос. Останній - більше заслуга митрополита Константинопольського, який на Кіріла мав величезний зуб.

- не демонтував а скоріше  законсервував корупційну та олігархічну систему. Просрав начисто черговий історичний шанс (

- так само і з судовою системою, що дуже і дуже погано для інвестицій

- жорстко зашкварився з Свинарчуком

- злигався з Ахметовим

- Поставив на чолі КМ социка-популіста Гройсманда, що вміє тільки "щемити бариг". Інвестиційний та бізнес-клімати лишились в дупі

+- Поставив на чолі НБ мавпу-Гонтарєву, яка хоч і понищила "банки-пилососи", але курс впустила до рекордних величин

- слабенький військовий тактик. Ссикун.

 

Одним словом "влада клептоманів та імпотентів"

 

Тимошенко

+ грамотний боєць, чудовий тактик, здатна на результативну війну з олігархами, і відвоювати низькі ціни на енергоносії. Можливо єдина з нашого політикуму, що може надрати сраку Пуйлу (і він її боїться. Трошки :))

- ним же і завербована, ще в часи Кучми та Лазаренка. "Ні один танк", провальні газові угоди і т. д.

- дуже любить владу. Заради омріяної табуретки зробить усе, навіть державну зраду.

- популістка та брехуха до кісткового мозку (див. попередній пункт)

 

Зеленський

+- нічого не обіцяє.

- можливо тому що відчуває,  що ні на що  не здатний

- не має власної команди (не анонсував жодного міністра в свому Кабміні)

- не має державного, і навіть керівного досвіду. 95-й квартал  - це не масштаб країни. Тай там професійні імпресаріо рулять, не він.

- не має власної партії, яка здатна пройти в ВР і створити там хоч якусь силу. Без цього провести хоч якісь реформи в країні буде неможливо

- креатура Коломойського - а в нього світогляд  акули і бандита з 90-х. Нас чекає мегадерибан країни, і все завдяки вам, дружочки (

 

Бойко - Рабяінович - Вілкул.

Цю антиукраїнську потороч я навіть не хочу обговорювати
 

Гриценко

+ Має американську військову освіту

+ має досвід державного управління (посада міністра оборони в уряді Ющенка)

- йому закидають розпрордаж та розкрадання армії, але реальних судових вироків нема. На днях навіть виграв суд щодо цього.

-+ Має впливову дружину (Юлія Мостова) . Подейкують, що він її тінь, але як на моє імхо - він радше мужик, ніж підкаблучник, і радше вона в його тіні

 

Ляшко

Потороч, социк-популіст, піариться на каналах регіоналів. Щоб пройти у владу пішов у свій час на гомосексуальні стосунки. Думаю цим все сказано spacer.png

 

Кошулинський

+ патріот не на словах. Воював, і практично рядовим бійцем

-+ Слабенький стратег, не бачить ситуацію,  боєць, але радше капрал, ніж генерал. Не вміє говорити, от не то шо Юля :D

- Социк і фактично популіст. Риторика і гасла - відповідні.

- Свобода - каламутний проект, який невідомо хто фінансує. А фінансуються вони непогано

 

Тарута

- Інтроверт. Віктим. Не здатен на вольові рішення. Орбіта Ахметова

- Социк і популіст, риторика відповідна

+- Коммерс. Таких на Донбасі бандити ставили керувати, бо такі можуть, а вони ні.

 

-

 

 

а можна конкретніше про вдалу зовнішню політику?

бо я щось успіху і дружби з країнами не бачу

 

навіть лояльні поляки і ті не такі лояльні стали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

Ітак.

Шикардосно вийшло))))) Нагадав, опис досьє, "Сімнадцять миттєвостей весни"- не вистачило тіко-"Справжній арієць".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, paksivatova сказал:

можна конкретніше про вдалу зовнішню політику?

Безвіз отримали, асоціацію підписали. Захід хоч не дуже, але допомагає. Ні з ким крім кацапів не пересварилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...