Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

37 минут назад, Nokian сказал:

Долар по 26 став ,,зненацька,,  бо НАДТО довго стримувався Януковичем по 8

Честьі хвала твоїм батькам ,що так тебе виховали.

Шкода лише не розказали, що світ жорстокий та несправедливий,і  за одну лише  чесність тобі ніхто особливо не заплатить.І нема жодного сенсу надіятись на статки, якщо не навчишся заробляти  , і то не руками,а головою переважно.

І ще цікаво, чи вчиш ти своїх дітей, ЩО  цінується в дорослому житті.

Як побудувати, спланувати  фінансову сторону буття?

Чи вони теж все життя на владу будуть надіятися?

 

Та нє, дітей треба вчити возити контрабас і барижити ним де тільки можна і при цьому не платити жодної копійки податку і ще отримувати субсидію.

 jack74, навіть не намагайся достукатись до порохолиза щодо чесної влади і чесних статків, це просто бесполєзно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочеться кому, не хочеться,  подобається- не подобається - але все діло в тому, що різеі люди мають різні здібності.

І возити контрабас треба ще ой як вміти.Я це не пропагандую, чисто констатую факт, що далеко не кожен це зуміє та зможе.

А от волати про нечесну владу та порохолизів - ну ніяких здібностей не потрібно.

Як і ставити мінуси.

Навіть дитина зможе.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Nokian said:

Долар по 26 став ,,зненацька,,  бо НАДТО довго стримувався Януковичем по 8

Надто довго? Але ж Янукович правив якихось чотири роки? 

Питання до вас як до фахівця: от Порошенко вже майже чотири роки стримує долар по 26. Це ще не НАДТО довго?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна порівнювати монетарну політику за Януковича і зараз????,

Зараз курс плаваючий , банківська система  та курсоутворення зовсім інше та значно природніше, ніж тоді.

Крім того лишній раз доказує мрю позицію, що курс в 26 тоді був завищеним .

Для чого, це вже інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Nokian сказано:

Як і ставити мінуси.

Навіть дитина зможе.

А коли старший дядя стане культурний, почне поважати інших та перестане ображати, тоді й діти не будуть мінуса ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian 1. 

3 годин тому, jack74 сказано:

давай спочатку ти мені відповіси, одесит :)

і запитання №1:

5 годин тому, jack74 сказано:

з текстів, писаних тут тобою, випливає, що А ТОБІ "беня" поганий, так? От просто цікаво, а чим саме тобі "беня" напоганив? Але конкретику, а не воду. 

Зауважу, що я не стверджую цим запитанням, що "я вважаю, що він хороший", але от дійсно, хочу почути, чим же він тобі так насолив, що ти проти нього так пукана тут рвеш. Ні проти Ахмєтки, ні проти Фірташа, ні проти якогось там Арбузова, чи ще якихось "закулісних", а от саме проти "бені"...? Чим саме він тобі так насрав в борщ, що ти тут слюнями аж всю гілку заплював?

Просто цікаво... Мож я чого не знаю... мож теж зрозумію, хто дійсно мені ворог... а?

 

і 2.

1 година тому, Nokian сказано:

Долар по 26 став ,,зненацька,,  бо НАДТО довго стримувався Януковичем по 8

а без мантри з методички? не про "касмічєскіє караблі бараздят...", а по-економічному! Спробуй, я зрозумію!

От курс валюти визначається тим, чим та валюта забезпечується, і т.д. - ? Продовж і поясни. 

 

А я поки розкладу запитання.

Берем 2013-й рік. Долар 8, літра бензину 10. Сьогодні - долар 27, літра бензину 30. Наче й нічого не змінилося, правда ж?

Теж саме якщо порівнювати ціни на інші різні товари. Навіть зара стало трішки "дешевше", так би мовити. Але беремо грубо - курс "долар/товар" той же. Тобто "товарного забезпечення гривні" в країні стільки ж, скільки було й при курсі 8. Тобто, шо при януковичу, шо зара - теж саме! То нафіга були ці танцопляски з курсом? А для того, що зарплати завжди набагато спізнюються за цією "інфляцією", і в цей "перехідний момент" ой як гарно можна піднятись! Гривня то впала за "один день", так би мовити!

То при чому тут Янукович? Тобто, маючи в кишені 100 баксів, і маючи вплив на курс, я можу за один день стати в три рази "багатшим", і за ті ж 100 баксів "накормити" в три рази більше народу. Тільки накормити "лапшею". Да, потім вартість "лапши" знов підтягнеться до реального курса, але до цього я ж Пєрєц!

Тобто, кинувши в три рази купівельну спроможність гривні, нинішня влада непогано піднялась. Зате тепер вони розповідають "ми втримали, ми змогли" і т.д.

 

Далі. Вертаємся до цін 2013 і теперішніх. Якщо так все "так само", то чому ж нам зара так хєрово? Чому ж ми сидимо в субсидіях? - А тому що ціни на газ і електрику взлетіли дууууже конкретно! Сказати, ХТО на цьому заробляє, чи сам здогадаєшся? Але ж нє! Порох тут ні до чого! То фсьо Пукін, Ахмєтаф, Фірташ... Хройсман, на кінець, але тільки не Гарант!

Янукович тримав курс 8? Тобто, він платив за мене за газ та електрику? Навіть якщо це припустити, цю нісенітницю, - а він з чого брав? В мене? - ні. МВФ йому теж не давало, ти ж сам кажеш. Путін дав? - ну то коли вже то було, та й то ті бабки він десь заховав... То як Яник курс тримав? І заради якої мети? Розтолкуй мені, темному.

 

І ще з третього боку. типу по-економічному. Курс внутрішньої валюти забезпечується продуктом. Валовим Внутрішнім Продуктом. Його рівнем. Що, за той тиждень він впав в три рази? ні.

А головне, курс внутрішньої валюти залежить від зовнішньо-економіної діяльності. Грубо кажучи, скільки товару ми продали за кордон за бакси. То що тут сталося, що могло змінити курс?

Хто хоче заробити, той грається курсом, а не втримує його.

 

То поясни мені, яким чином Яник тримав типу нереальний курс 8грн, за рахунок чого, і з якою метою? - Це запитання №2.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Nokian said:

Як можна порівнювати монетарну політику за Януковича і зараз????,

Зараз курс плаваючий , банківська система  та курсоутворення зовсім інше та значно природніше, ніж тоді.

Крім того лишній раз доказує мрю позицію, що курс в 26 тоді був завищеним .

Для чого, це вже інше питання.

Монетарна політика перед виборами однакова за будь-якого президента: друкуй гроші і роздавай лохторату: 

https://m.youtube.com/watch?v=6rzgWYl6NxY

А навіщо "завищували" курс тоді - зрозуміло навіть мені: щоб було за що брати участь у виборчих перегонах сьогодні і восени (друкувати і орендувати борди, платити "підставкам", "палаточникам" і іншим штабним щурам, та на все решта).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Честьі хвала твоїм батькам ,що так тебе виховали.

Шкода лише не розказали, що світ жорстокий та несправедливий,і  за одну лише  чесність тобі ніхто особливо не заплатить.І нема жодного сенсу надіятись на статки, якщо не навчишся заробляти  , і то не руками,а головою переважно.

І ще цікаво, чи вчиш ти своїх дітей, ЩО  цінується в дорослому житті.

Як побудувати, спланувати  фінансову сторону буття?

Чи вони теж все життя на владу будуть надіятися?

а ти не знаєш, чому Америку назвали "країною можливостей"? А ти не знаєш, чому одні країни є розвинутими, а інші "країнами третього світу"? При чому заробляють там не лише "головою", а всі, хто вміє працювати. Будь-чим.

це тобі і щодо твого запитання про "що таке чесна країна"

 

2 годин тому, Nokian сказано:

Чи вони теж все життя на владу будуть надіятися? 

надіятись на владу? Ти взагалі читати вмієш? Я надіюсь на ЧЕСНІСТЬ влади, а не на те, що вона мені "субсидію" дасть. Розумієш різницю?

Спрощу. Ти йдеш лісом, несеш пиріжки, а тут ОПА - розбійники. І забрали пиріжки. Так от якби розбійників не було, ти б доніс пиріжки. Ото я надіюсь на відсутність розбійників. Так доступніше?

 

2 годин тому, Nokian сказано:

І ще цікаво, чи вчиш ти своїх дітей, ЩО  цінується в дорослому житті.

от цікаво, а чому вчиш ти своїх, які цінності ти в них вкладаєш?

 

Але не відповідай :) Ти й так попередніх "багатобукаф" не осилив :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

возити контрабас треба ще ой як вміти.Я це не пропагандую, чисто констатую факт, що далеко не кожен це зуміє та зможе.

Знов айфони фурами везеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Barugan сказал:

Це як значно природніше?:0043:

Чув коли-небудь в новинах про згвалтування не природнім способом? А то так само тіко з вазеліном. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

І возити контрабас треба ще ой як вміти.Я це не пропагандую, чисто констатую факт, що далеко не кожен це зуміє та зможе.

Він хоча б розуміє, що палиться на кожному пості??! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірте Нокіану про контрабанду. в нього талановитий вчитель.
 
 
 
Ну і ще по скандалу навколо Гладковського-старшого, тільки вже не по оборонці, а цікавіше:

Перед вами документ без перебільшення ЛЕГЕНДАРНОГО офшору під назвою "Vernon holding ltd.", який належить Петру Порошенку та Олегу Гладковському.

Через цей офшор в Україну ввозилися твори мистецтва на суму... 5млн фунтів стерлінґів, або ж 180млн. гривень. Та не просто ввозилися, а ввозилися для консульства Сейшельських островів, де почесним Консулом є хто? Правильно - син Олега Гладковського Ігор (Поркі Піг-джуніор).

Картини (45 одиниць), доставлялися чартером, який належить одній з компаній Порошенка. Серед ввезених витворів мистецтва твори Казимира Малевича, Іллі Рєпіна, Костянтина Коровина, Івана Айвазовського, Ісаака Левітана.

Зазначу, що ці роботи були ввезені в Україну ніби як для "демонстрації під час проведення дипломатичних зустрічей", а опинилися у відомому клубі "5 елемент" де розташоване не тільки почесне консульство Сейшел, а й офіс Ігора Кононенка.

Отакі от "любителі мистецтва" засіли у нас в найвищих кабінетах та коридорах... Отакі от "Холст. Масло"...
53364366_2214675498575844_90351762422104
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Юрій Луценко

4 ч. назад

Генпрокуратура спільно з ДБР та К СБУ щойно затримали двох осіб, які намагалася вручити долари в еквіваленті 5 млн грн кандидату в Президенти Юрію Тимошенку за відмову балотуватися. 
Сам кандидат в Президенти декілька днів тому після спроб вплинути на нього звернувся в ГПУ. 
Зловмисники затримані за статтею 157 ч 3 ( перешкоджання здійснення виборчого права)

З огляду на відому слідству переписку затриманих виконавців із політиками, чекаю гвалту про політичні репресії:)

 

Ще не так давно на україномовній сторінці Юрія Тимошенка у Вікіпедії писалось таке:

Quote

Громадсько-політична діяльність

...

Член Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».[2]

Нардеп, як він сам говорить, небагата людина, але за 2 роки діяльності народного депутата з своєю невеликою зарплатою спромігся купити для дружини офіс-магазин 174,4 кв. м. Коломия та добудувати свій будинок.

І радить всім балотуватись в народні депутати України, оскільки це здійснює всі мрії, оскільки не офіційна плата за входження в коаліцію забезпечить життя не тільки вам але й вашим онукам.

 

А тепер таке:

Quote

У січні 2019 - після того, як він заявив про намір балотуватися в президенти, - його виключили з Народного Фронту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

То як Яник курс тримав? І заради якої мети? Розтолкуй мені, темному.

ну тут все просто )) Тримав, щоб виграти вибори на другий термін. Потім курс обвалився б, але то вже Яника мало б турбувало б, бо раз став президентом, значить мусиш досидіти до кінця, а третій термін не світить.

Взагалі, я весь час задаю собі питання, чому Яник так різко розвернув свої граблі на євроінтеграцію, як, при такій корупції, олігархату й остальному, Україна може почати рухатись в цивілізовану сторону ? Вони що, хворі, самі собі яму копати ? Тому я родив теорію, що ЗВРи стрімко таяли, Янику конче потрібні були гроші, щоб дотянути до виборів, тому він звернувся про допомогу до путлєра. путлєр мабуть щось таке попросив взамін, що навіть Яник прифігів й на таке піти не зміг. Але гроші то треба, тому Яник вирішив шантажувати путлєра, раз так, то ми розвернемось в бік Європи, а щоб ми швидше туди рухались, нам дадуть бабла, перевиберусь на другій термін, а там щось придумаєм. З путлєром звичайно було б приємніше рішати питання такого плану, але ж бабло нада, тому *на безрибьї й рибу раком*. путлєр не вірив до самого кінця, що Яник з двох зол меньшим вважатиме Європу ніж те, що хотів з нього путлєр. Ну а коли Яник приїхав таки підписувати договір про євроінтеграцію, путлєр зрозумів, що *або пан або пропав* й подзвонив в останній момент до Яника, мол твоя взяла, дам тобі бабла, тільки не відривай Україну від кацапстана (а своє я потім візьму). Тому й передумав Яник в останній момент підписувати й тому почалось те, що почалось, а оскільки Яник надто вже почав *залазити в карман* своїх *бивших корєшків*, то багато хто скористався ситуацією й виник Майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, nickel said:
"Vernon holding ltd." 

 

Та в них тих "холдінг лімітед", ну просто завались))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Взагалі, я весь час задаю собі питання, чому ... Тому я родив теорію, що ...тому Яник вирішив шантажувати путлєра, ... Ну а коли Яник ... путлєр зрозумів, що *або пан або пропав* й подзвонив в останній момент до Яника, мол твоя взяла, ...

:) не в'яжеться. Тоді б Яник зара був не в Ростові, а десь в Гамериці, чи "випадково сердечноприступно ..." Но точно не в Рашці прес-конфернції давав би 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Долар по 26 став ,,зненацька,,  бо НАДТО довго стримувався Януковичем по 8

А патрон казав, що економічно обгрунтований курс - 10. Хтось з вас двох поганенький економіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

А патрон казав, що економічно обгрунтований курс - 10. Хтось з вас двох поганенький економіст.

тоді ще путін не напав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, jack74 сказал:

:) не в'яжеться. Тоді б Яник зара був не в Ростові, а десь в Гамериці, чи "випадково сердечноприступно ..." Но точно не в Рашці прес-конфернції давав би 

все нормально вяжется. Як то кажуть, з паршивої вівці хоть шерсті клок. Почався Майдан й путлєр включив план *Б*, а Яник йому став потрібен, щоб тіпа попросити війська ввести, щоб Крим загарбати, також щоб нівелювати діючу, на той момент, владу в Україні. Також путлєр розумів, якщо Яника візьмуть під варту, то Яник ой як багато що зможе розказати про закулісні інтрижки з путлєром. Та і Янику самому було вигідніше в кацапстан чкурнути, бо Гамерика напевне екстрадувала б Яника по запиту України (як і більшість цивілізованих країн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А патрон казав, що економічно обгрунтований курс - 10. Хтось з вас двох поганенький економіст.

Наведи но пруф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Почався Майдан й путлєр включив план *Б*, а Яник йому став потрібен, щоб тіпа

Путлєр то включив, тільки ж Яник був би не дебіл втікати до того, кого кинути хтів, по твоїй теорії. Он Лукашенко, і той сцить регулярно навіть говорить щось проти, не те, що ще й послати, а потім поїхати в лапи.

 

23 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Також путлєр розумів, якщо Яника візьмуть під варту, то Яник ой як багато що зможе розказати про закулісні інтрижки з путлєром

ой я тя умоляю :) ну і шо з того, і ШО він там міг розповісти :) Тож не розчленяли вони когось, і при цьому в Яника відео є :_39: А все дрібніше пукіну до одного місця. 

 

25 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

бо Гамерика напевне екстрадувала б Яника по запиту України

ну "Гамерика" - це абстрактна країна, яких є валом, хто не екстрадує. Крім того, он диви як Штати Лазаренка вже екстрадують роки і роки ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, jack74 сказал:

Путлєр то включив, тільки ж Яник був би не дебіл втікати до того, кого кинути хтів, по твоїй теорії.

де я писав, що Яник хотів кинути путлєра ? він просто просив в нього грошей й коли той не давав по якійсь причині (чи давав за надто нереальні вимоги) то Яник пішов їх шукати де інде, заодно й путлєру нєрви полоскотав

12 минут назад, jack74 сказал:

ну і шо з того, і ШО він там міг розповісти

та нє, нічого

14 минут назад, jack74 сказал:

ну "Гамерика" - це абстрактна країна, яких є валом, хто не екстрадує.

й хто б то з тих країн рєзко метнувся спасати Яника, коли рахунок йшов на години ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Nokian сказал:

Наведи но пруф.

на гуппі ( рибка, в якої памьять всього кілька годин) дивись ))) Добре мати свій склероз, кожен день новини, правда ? )))))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

де я писав, що Яник хотів кинути путлєра ? 

от же ш :) 

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

Яник вирішив шантажувати путлєра, раз так, то ми

Ок, напишу те слово, шо ти написав - шантажувати

20 хвилин тому, jack74 сказано:

Путлєр то включив, тільки ж Яник був би не дебіл втікати до того, кого кинути хтів шантажував, по твоїй теорії.

:) Так сильно міняє суть?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

на гуппі ( рибка, в якої памьять всього кілька годин) дивись ))) Добре мати свій склероз, кожен день новини, правда ? )))))))

 

Я і не сумнівався, мене дата тієї розмови цікавила.

скажи ,будь ласка 

А ти ТОДІ ,який курс вважав обгрунтованим.

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...