Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Фаріон мочить...

Цитувати

Панове! Що я зауважила. Десь там, кажуть, один гандон в штани наладував від страху....та кому ти потрібне, нещастя... Так от, панове. Всі найбрудніші коменти йдуть ПЕРЕДУСІМ від бидляка Зеленського. Як розкішно, що ми їх так просто і легко ідентифікували. Рівень підтримки цього блазня - це коефіцієнт дебілів у країні. Отже, на виборах ми отримаємо їхній перепис. І це прекрасно. Борітеся - поборете!!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@Nokian  там в Раді є багато клоунів.

2 найвидатніших це Шуфрич, і неперевершений кандидат у президенти Ляшко.

Все.

Щодо Володі Зе, то він ще не політик. Хай може трохи популіст.  Але, принаймні, ще нічого поганого нікому не зробив!

А щодо кондитера, то вважаю, це все розставить на свої місця.

https://www.facebook.com/watch/?v=309397436446456

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, ForZa said:

От так і живемо... :( За малу долю такого скандалу у Европі політик сам пише заяву і йде геть з посади і більше не повертається!!! А нам купу скандалів... а ми ще перебераємо: цей скандальчик, цей скандалюсик... не варті - нехай далі працює! От допоки так думаєте, пишите і голосуєте - відповідно і жити будете!!!

Гарні патетичні фрази, але я виходжу з того, що жоден з інших політиків на його місці не вчинив би так, як нам цього хочеться.

10 minutes ago, ForZa said:

З ким налагоджувати? Їх всіх у жовтні вперед ногами!!!

Ок, але тут 2 моменти:

  • до жовтня треба якось дожити. А державницьких питань буде чимало, а бажаючих потопити -  ще більше.
  • виводити свою команду в парламент. ок, але для того, щоб ця команда набрала суттєвий % - чи не пора вже піаритизнайомити народ з цими людьми. голосування за прізвища - нонсенс, я (як і більшість співвітчизників) можемо назвати тих, кого бачу на медіа-просторі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Не буває держслужбовців партійних, то раз.

Да шо ти кажеш? Насмішив :)

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Але повернення в сторону рашки, відмови від територій "за мір", чи дерибану бюджету

Це хто тобі нашепотів? А зараз бюджет не дерибанять? :) Аж гай шумить!!! Бо його немає і він не виконується!!!

8 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Порошенко НІДЕ не обіцяє золотих гір

Правильно! Бо раз пообіцяв і побачив, що ху...я виходить (нічого не виходить) То краще буде "Віра, мова, армія" туди багато бюджету не треба, щоб був бюджет економіку розвивати треба, а не язиком молоти, а на армії подерибанимо - пазли зійшлись, так і рухаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову циганщина про рейтинги.

Відкрий но тут голосувалка про останні дні Олексійовича.

Де Зеленський ,а де Порох там бачиш?Оце реальний зріз нашого форуму.

На кого розрахований цей дешевий піар з рейтингом в інетах?

На тих 30відсотків  мєчущіхся?

Так в реалі на голосуванні їх виявиться вдвічі менше.

Рожеві окуляри найстрашніші,бо при роздушенні вони вгинаються склом в очі..

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Fahrenheit сказал:

виводити свою команду. ок, але кого? чи не пора вже знайомити народ з цими людьми. голосування за прізвища - нонсенс, я (як і більшість співвітчизників) можемо назвати тих, кого бачу на медіа-просторі.

як кого ? кіно бачили ? невже "квартал" по не дивитесь ? там клоунеів ще багато .. ну а що .. хіба в нас політики ? так хоч реально будуть КЛОУНИ ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

– Висування Володимира Зеленського у президенти це шоу-бізнес чи таки політика?

Це чистий шоу-бізнес, до політики він не доріс, як до баскетболу – хай не ображається. Жодна сторінка його біографії, яку ми всі спостерігаємо на телебаченні, не казала про те, що він хоче бути громадським діячем, лідером думок, який поведе Україну вперед.

Навпаки, усі ці його жарти про "Україну-повію" характеризують його як недозрілого слабко думаючого громадянина – лише аби глядачі поржали в "Палаці Україна" на зйомці передач "Кварталу".

Зеленський – це такий собі пробний камінь людей, які стоять за ним, щоб зрозуміти – чи можна конвертувати у політику популярність публічної особи. Який дійсно є одним з кращих в українському телевізійному та кіношному бізнесі. Але, вибачте, нехай тоді Зеленський буде й пілотом літака з наступного тижня – він же крутий пацан. Чи, може, все-таки відправити його на курси пілотів?

– І все ж у нього перше місце в соціологічних рейтингах…

– Я не дуже вірю цим рейтингам.

Якщо ви бачили соцопитування, то там велика кількість людей, які ще не визначилися. Якщо ви мене запитаєте, за кого голосувати – я ще не визначився. Але точно не буду голосувати за Зеленського – через його недозрілість як політика.

– А на вибори йти плануєте?

– Звісно, планую голосувати. Я вважаю, що зараз головне завдання – це зберегти країну і в умовах війни відстояти незалежність, яку ми отримали 1991 року. Тому дивно, що в нас досі є питання, чи вважати Росію агресором і чи треба там виступати.

https://vybory.pravda.com.ua/articles/2019/03/5/7149887/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Fahrenheit сказал:

патетичні фрази

На цих фразах процвітаючі країни живуть!!! Але вам цього не зрозуміти і ви навіть не прагнете до такого :(

3 минуты назад, Fahrenheit сказал:

чи не пора вже знайомити народ з цими людьми

Переможуть - познайомлять, не хвилюйся так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БПП та Нарфронт реєструють у Верховній раді 28 лютого 2019 року постанову «про невідкладне розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні "Укроборонпром" та причетності до цього посадових осіб»
В цей же день постанову виносять в сесійну залу на голосування.
І тут, як кажуть, прийшла весна і стало видно хто де…
І тут стало зрозуміло, хто не хоче, щоб було розслідування. Хто не хоче, щоб встановили істину. Хто хоче, щоб все залишалось так як є – сумні картинки з текстом та гучні заяви про «мародерів»?
До вашої уваги красномовні результати голосування:

Батьківщина – «0» голосів «За»
Оппоблок – «0» голосів «За»
Відродження – «0» голосів «За»

Постанова була проголосована. «За» проголосували:

БПП – 106
Народний фронт – 66
Позафракційні – 25
Самопоміч – 16
Воля народу – 13

А тепер робіть свої висновки, Хунта!

Ах, ну так, звичайно! Пруфлінк в студію.

 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=22041

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Volyniaka сказал:

А тепер робіть свої висновки, Хунта!

Це твої слова? :) Чиє запостив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, ForZa said:

На цих фразах процвітаючі країни живуть!!! Але вам цього не зрозуміти і ви навіть не прагнете до такого :(

Переможуть - познайомлять, не хвилюйся так :)

Ну звичайно ми не прагнемо, лише еліта нації все розуміє і прагне.

Ага, ви нас виберіть - а ми вас потім познайомимо. Трохи на кота в мішку схоже, ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ForZa сказано:

Це твої слова? :) Чиє запостив?

Не моє. Соррі, давав один пруф, другий провтикав. Виправляю.

Звідси - 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Fahrenheit сказал:

Ну звичайно ми не прагнемо, лише еліта нації все розуміє і прагне.

Ну це вже балабольство і зіскакування з теми, знаємо таких :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Volyniaka сказал:

Не моє

Ну то взнай хто він, якій по іншому і писати не може, а потім перепощуй :) Хоча твоє право але то "письменник" ще той :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, ForZa said:

Ну це вже балабольство і зіскакування з теми, знаємо таких :)

Балабольство - це повторювати прописні істини. І не забувати чіпляти ярлики на тих, хто не піддакує.

Темка імпічменту недарма від БЮТ йде, навіть якщо пощастить лідерці вийти в другий тур - антирейтинг зашкалює, шансів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, AgentSmith13 сказал:

"Кондитер" - по крайній мірі скерував державу в бік ЄС та НАТО, тоді як дехто "за мір любой ценой" ладен "дагаваріваться", а ЮВТ - взагалі зрадила інтересе держави, будучи прем'эром.

Не кондитер, а Євромайдан, тобто люди, скерували державу в бік ЄС. Після майдану любий президент повів би державу в ЄС і НАТО, навіть ЮВТ чи той самий Янукович, якби мав другий шанс. І кондитер мав від народу величезний аванс довіри, вибори в один тур - яскравий тому доказ. Ті гниди в смітники самі залазили під час смітникової люстрації, настільки боялися народного гніву. Все, що зробив кондитер було під тиском громади і західних інститутів. А зараз, коли зрозумів, що вішати на стовпах їх не збираються, то почав захищати стару систему. Він сам і є стара система, просто вчасно виліз на броньовик бульдозер. Як би вам цього не хотілося, але ні Петя ні Юля не збираються руйнувати стару систему, вони б'ються за місце біля корита старої системи.

Думка люди, яка співпадає з моєю, тому щоб не мучити клаву, просто скопіпащу:

Цитата

 

У меня частенько спрашивают за кого голосовать.
Пиарить никого не намерен. Приведу лишь свое мнение (совершенно безвозмездно).

Петр Порошенко - человек ДЕНЕГ. Ради денег сделает все. Так как человек Системы и много раз проявил себя во власти, при нем лучше наверняка не станет. Разве что американцы продолжат мягенько давить.

Юлия Тимошенко - человек ВЛАСТИ. Ради получения власти сделает все. Так как человек Системы и много раз проявил себя во власти, при ней лучше наверняка не станет. Опять же вся надежда на американцев.

Владимир Зеленский - человек СЛАВЫ. Ради славы сделает все. И обесславить свое имя ему не с руки. Ему наверняка помогает Коломойский. Но пока еще не был во власти и мы не можем назвать его человеком Системы. При этом всем реальным кандидатам в президенты Украины помогают олигархи. Есть надежда, что при Зеленском Система будет изменена и будет лучше даже без американцев. Такой надежды нет ни с Порошенко ни с Тимошенко.

Так что чуток больше шансов на реальное улучшение в Украине только при Зеленском.
Хотя при нем может стать и хуже.

 

В людей величезний запит на нові обличчя в політиці. І виник він не на пустому місці, люди зрозуміли, що Петя систему не збирається руйнувати, тому шукають нові обличчя. Зеленський - став таким символом. Його рейтинг ріс навіть без заяви, що він йде в політику, його рейтинг ріс, дякуючи Петі. Він відвалювався від Петі шматками, бо Петя просрав 5 років можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Fahrenheit сказал:

повторювати прописні істини

Да вам повторюють, показують, приклади наводять... а ви 27 років як вперлись і все ніяких рухів :) А як зза кордону приїздять - ох як там класно, як люди живуть... поруч повно сусідів (Європа) з яких приклад брати, які допомогти можуть і бажають, а вони вперлись рогом і ... То про що з тобою говорити, якщо ти так реагуєш на "прописні істини"?! Ти ж так і будеш ще стількі ж років лайно у ступі товкти і казати, що я все знаю... і нічого не змінювати!

7 минут назад, Fahrenheit сказал:

антирейтинг зашкалює, шансів немає.

А от вона мене точно не цікавить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, ForZa said:

Да вам повторюють, показують, приклади наводять... а ви 27 років як вперлись і все ніяких рухів :) А як зза кордону приїздять - ох як там класно, як люди живуть... поруч повно сусідів (Європа) з яких приклад брати, які допомогти можуть і бажають, а вони вперлись рогом і ... То про що з тобою говорити, якщо ти так реагуєш на "прописні істини"?! Ти ж так і будеш ще стількі ж років лайно у ступі товкти і казати, що я все знаю... і нічого не змінювати!

Ну ти ж великий експерт по рухам. Уточни, хто це "вони", які вперлись рогом. Звісно, є здогадки, але хотілось би почути. 

І чим ти відрізняєшся від товчунів лайна в ступі (в оригіналі все ж про воду, але ж тобі видніше, що там всередині). Що ти робиш, окрім просвітлення темних мас на форумі?

p.s. Жив і працював декілька років в країнах Європи. Буду радий почути про твій досвід.

4 minutes ago, ForZa said:

А от вона мене точно не цікавить :)

Хвала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, ForZa сказал:

Ну то взнай хто він, якій по іншому і писати не може, а потім перепощуй :) Хоча твоє право але то "письменник" ще той :)

  А хіба це міняє картину голосування? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі всесвітні політологи говорять в один голос: до влади має прийти той, хто ще не замазався брудним словом "влада".

Повинна бути свіжа кров. Нове бачення. Нові рішення. Не стандартні підходи.

Хто там є новий? Нікого. Лише той, кого зараз усі інші намагаються окунути у вигрібну яму.

 

Слід нагадати, що існуюча влада прийшла завдяки крові. Фактично перевороту. І простим людям, які його (можна сказати) вчинили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, nickel сказано:

А чого ти переживаєш, націоналізувати Приват вимагали в обмін на кредит. Кредит нам дали. тепер можна і банк Бенні віддати. А МВФ буде чекати своєї черги на повернення боргу. :)

 

@nickel Я не думаю що МВФ так просто закриє очі на такий кидок. Нам доведеться брати дорожчі кредити і на менший термін. А МВФ буде вважти Україну такою ж країною-кидалом, як і Росія. Те саме і Світовий банк, і всякі Європейські донори, які взагалі дають гроші нахаляву.

Зараз з таким же успіхом можна і тарифи на газ знизити (кредит вже ж дали), і інші умови МВФ (по яким вже отримані кредити) нівелювати судами і постановами уряду. Але нам ніби треба ще дешеві кредити, тому такий крок буде дуже недалекоглядним.

Ну і щоб не бути голослівним:

Стаття-оригінал: https://www.euromoney.com/article/b1d6xgg73xntrm/the-battle-for-privatbank-part-two?fbclid=IwAR0WnYlq6zJpyNTPIOJ_yVUM6Eky5ZmDma9hqD4OOXgQjaL_QbFpHkW9a_E

Звітки взято переклад чи то пак інтерпритацію (увага, ригівський сайт): https://zik.ua/news/2019/03/01/euromoney_pyshe_pro_kolomoyskogo_y_katastrofu_vid_yakoi_ukraina_vzhe_ne_zmozhe_1520195

Ну і, власне, що воно таке за джерело оте, euromoney: https://ru.wikipedia.org/wiki/Euromoney

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Vadimm сказал:

 

@nickel Я не думаю що МВФ так просто закриє очі на такий кидок.

Не бачу в чому кидок, якщо кредит будемо повертати згідно домовленностей з МВФ. Гроші взяли в кредит, гроші повернули з відсотками - кидка немає. Коли беру кредит, приношу довідку про доходи. Поки виплачую кредит, то можу втратити роботу, але ж довідка не стає липовою від цього. Якщо буду гасити вчасно, то банку взагалі все-рівно працюю я чи ні.

Только что, Vadimm сказал:

Нам доведеться брати дорожчі кредити і на менший термін.

Нав'язана думка. Імхо, кредити нам взагалі не потрібні. Те що позичив Петя +- дорівнює тому, що лежить в резерві. Тобто ми позичили тільки для того, щоб в разі чого підстрахуватися. Ми ними навіть не користуємося, нащо нам більше кредитів, ми що настільки багаті?

Только что, Vadimm сказал:

А МВФ буде вважти Україну такою ж країною-кидалом, як і Росія. Те саме і Світовий банк, і всякі Європейські донори, які взагалі дають гроші нахаляву.

Про кидок вище.

Только что, Vadimm сказал:

Зараз з таким же успіхом можна і тарифи на газ знизити (кредит вже ж дали), і інші умови МВФ (по яким вже отримані кредити) нівелювати судами і постановами уряду. Але нам ніби треба ще дешеві кредити, тому такий крок буде дуже недалекоглядним.

Не один раз чув, що високі ціни на газ - вимога МВФ. І ні разу не бачив лінка на таку вимогу. В МВФ була інша вимога -  суттєво скоротити витратну частину бюджету, зробити його максимально бездефіцитним, бо інакше з чого ми борг будемо віддавати. А в нас одна з найбільших витрат була дотація Нафтогазу. І наші не придумали нічого іншого як замінити прямі дотації, прихованими в субсидіях. 

Только что, Vadimm сказал:

Ну і щоб не бути голослівним:

Стаття-оригінал: https://www.euromoney.com/article/b1d6xgg73xntrm/the-battle-for-privatbank-part-two?fbclid=IwAR0WnYlq6zJpyNTPIOJ_yVUM6Eky5ZmDma9hqD4OOXgQjaL_QbFpHkW9a_E

Звітки взято переклад чи то пак інтерпритацію (увага, ригівський сайт): https://zik.ua/news/2019/03/01/euromoney_pyshe_pro_kolomoyskogo_y_katastrofu_vid_yakoi_ukraina_vzhe_ne_zmozhe_1520195

Ну і, власне, що воно таке за джерело оте, euromoney: https://ru.wikipedia.org/wiki/Euromoney

Я читав цю статтю раніше. Не бачу там нічого такого. На що ти хотів щоб я звернув увагу в статті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Не бачу в чому кидок, якщо кредит будемо повертати згідно домовленностей з МВФ. Гроші взяли в кредит, гроші повернули з відсотками - кидка немає. Коли беру кредит, приношу довідку про доходи. Поки виплачую кредит, то можу втратити роботу, але ж довідка не стає липовою від цього. Якщо буду гасити вчасно, то банку взагалі все-рівно працюю я чи ні.

Нав'язана думка. Імхо, кредити нам взагалі не потрібні. Те що позичив Петя +- дорівнює тому, що лежить в резерві. Тобто ми позичили тільки для того, щоб в разі чого підстрахуватися. Ми ними навіть не користуємося, нащо нам більше кредитів, ми що настільки багаті?

Про кидок вище.

Не один раз чув, що високі ціни на газ - вимога МВФ. І ні разу не бачив лінка на таку вимогу. В МВФ була інша вимога -  суттєво скоротити витратну частину бюджету, зробити його максимально бездефіцитним, бо інакше з чого ми борг будемо віддавати. А в нас одна з найбільших витрат була дотація Нафтогазу. І наші не придумали нічого іншого як замінити прямі дотації, прихованими в субсидіях. 

Я читав цю статтю раніше. Не бачу там нічого такого. На що ти хотів щоб я звернув увагу в статті?

Особо більше нічого.

В дечому навіть погоджуюсь (щодо вимог МВФ щодо цін на газ). Щодо довідки про доходи: банк закриє очі якщо виявиться що ти взяв липову довідку або влаштувався тільки заради того щоб взяти довідку? Він дасть ще раз кредит тобі? Хоча якщо кредит не треба...

Єдине що хотів додати - в разі повернення Прівєтбанку Коломойському - закріплені в Конституції "прагнення" вступу до ЄС і НАТО так і залишаться прагненнями. Це буде афігенний індикатор "позитивних" перетворень. Залишимось країною яка щось там собі крутить-мутить і не знає куди поткнутися зі своїми цирками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Vadimm сказал:

Особо більше нічого.

В дечому навіть погоджуюсь (щодо вимог МВФ щодо цін на газ). Щодо довідки про доходи: банк закриє очі якщо виявиться що ти взяв липову довідку або влаштувався тільки заради того щоб взяти довідку? Він дасть ще раз кредит тобі? Хоча якщо кредит не треба...

Єдине що хотів додати - в разі повернення Прівєтбанку Коломойському - закріплені в Конституції "прагнення" вступу до ЄС і НАТО так і залишаться прагненнями. Це буде афігенний індикатор "позитивних" перетворень. Залишимось країною яка щось там собі крутить-мутить і не знає куди поткнутися зі своїми цирками.

Колись у Фірташа вже відібрали 12 млрд. кубів газу на 50 млрд. грн ще по тому курсу. Згадай як технічно він їх собі повернув.

https://delo.ua/opinions/mnenie-kto-sdal-nacionalnye-in-143198/

Якщо Коломойський так само технічно обіграє все в Лондонському суді, то претензії в МВФ залишаться лише до Лондонського суду. Навіть в твоїх статтях висловлене здивування, що Коломойський може повернути собі банк навіть при Петі. Технічно їм не буде до чого домахатися: гроші взяті і повернуті, курс на єс і нато - незмінний, всі домовленості виконуються. Ковтнуть соплі, поскрегочуть зубами, а на публіку залишиться підтримувати Україну. Звісно якщо наші нових косяків не нароблять.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВФ по великому рахунку насрати чий Приват, вимога націоналізувати банк була зумовлена тим, що один Приват міг повалити гривню і всю фінансову систему країни. Від однієї людини залежало зможе Україна повернути борг чи ні. Вони підстрахувалися, заставивши Петю націоналізувати Приват. Якщо Коломойський повертатиме борг МВФ і не вийожуватиметься, то вони так само погодяться на повернення Привату і не будуть сильно вийожуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...