Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, sergkots сказал:

А можна якось деталізувати це твердження про більшу половину Борди.

Якщо що то мене в меншу половину записуй. 

Це він про голосувалку, більша половина Борди - це рівно 63 людини. :)

1252269159_.thumb.png.4c1f363073e8d77265761a5e130aba2d.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, Nokian сказал:

Я теж не фанат діючої влади .

Аж ніяк.

Але кращого вибору СЬОГДНІ  просто нема 

Завтра, а післязавтра точно викристалізується  нові лідери 

Будемо згадувати Юльку,Ляшка , Зеленського,ні не як страшний сон.

Як клоунів,якими вони по суті СЬОГОДНІ І являються..

В любому випадку завтра буде завтра.

І  яким воно буде- багато в чому залежить лише від нас.

Кожного.

 

 

"Але кращого вибору СЬОГДНІ  просто нема "

 

а хто вам це внушив?

просто коли я чую абсолютно однакові фрази від абсолютно різних людей - то відразу розумію,що не самі вони до цього додумалися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю сердечно з наступаючим святом.

Якщо назвете мені кращий вибір,буду лише радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Nokian said:

Якщо назвете мені кращий вибір,буду лише радий.

 

Ти часом не хіпстер?)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

Я і не сумнівався, мене дата тієї розмови цікавила.

скажи ,будь ласка 

А ти ТОДІ ,який курс вважав обгрунтованим.

?

нахєр та дурна пі*дьож ? Хоть секунду тоді курс був 10? Не було. Твій Порох же нєвьєбєнний економіст, он які статки *чесно* заробив вкрав. Раз він щось там обгрунтовано вважав, значить мав би *відповідати за базар* нє ? Чи він такий самий пі*дабол як і ти ? Ляпнув при случаю, а там і окуня включити можна, так як ти ? Кого ти популістами називаєш ?  Чи ти думаєш, якщо то було не вчора, то не рахуєтся ? Фіг ти вгадав. Балабол він балабол назавжди

Я НІЯКИЙ курс не вважав обгрунтований, тому що не достатньо компетентний в таких питаннях й тому я не ляпав язиком як ти, коли кому здавати долари й який коли курс буде. Т

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проста реформа.

Всім підприємцям початківцям канікули податкові на 5 років.

Всі платять як фірми так і всі, хто працює 5%.

 

Всі хто пілить деражавні гроші їдуть на уранові рідники в Жовті Води, або йдуть на підживлення на поля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки за, але тоді копальні будуть переповнені.

Набагато простіше та ефективніше зробити систему так,аби красти та обманювати було просто невигідно.

5відсотків це перший крок,але є багато різних нюансів .

Сьогодні ,навіть завтра це просто нереально.

Ми ж не Фінляндія,не Швеція і не Швейцарія тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Nokian сказал:

Я тільки за, але тоді копальні будуть переповнені.

Набагато простіше та ефективніше зробити систему так,аби красти та обманювати було просто невигідно.

5відсотків це перший крок,але є багато різних нюансів .

Сьогодні ,навіть завтра це просто нереально.

Ми ж не Фінляндія,не Швеція і не Швейцарія тим більше.

тобто почати з чистого листа ? А те, що було вкрадено, незаконно приватизовано й так далі, тіпа хай залишаєтся тому, хто це зробив ? Не в курсі, що безнаказаність породжує безнаказаність ? Чув хоч про одного ворюгу, який ограбив одну дві квартири й зупинився й пішов на завод на роботу ? То з чого ти вирішив, що ті, що крав мільярдами доларів просто так візьмуть і зупинятся й стануть доброчесними громадянами ? А чому одні вкрали й їм це простили, а ще раз так зробити більше не можна ?  Система , коли красти чи обманювати було не вигідно, це міф. Люди або боятся красти, або ні, навіть коли боятся красти, то всерівно знаходится той, хто меньше боїтся.  Можеш назвати хоч одну країну, де існує система, аби красти і обманювати було не вигідно ? Чи всетаки в цивілізованих країнах боятся справедливого, а саме головне, невідворотнього покарання ? В нас не пройшло 100 років, коли вже не відомо хто, коли і скільки вкрав, пройшло всього 27 років, й всі крадуни живі здорові, тим більше, за одного з них ти і топиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка, не сваріться)))

Скажіть краще, за кого все-таки потрібно голосувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Waver сказал:

Дівчатка, не сваріться)))

Скажіть краще, за кого все-таки потрібно голосувати...

За Обаму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та реально, краще би коротко, змістовно та внятно пояснили, за кого ви вважаєте потрібно голосувати і найголовніше - чому ви так рахуєте?

Вас всеодно тут мабуть тільки чоловік 5-7 перегукується і ніякого толку бо вже навіть не зрозуміло хто за кого, а так кожен би по пунктах пояснив свою думку  а інші б можливо зробили якісь висновки або навели контраргументи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони всі  так чітко знають ,, Хто винен,,

але жоден не знає ,,Що робити,,

Як тільки до справи , то ,, я некомпетентний,,,або той, хто хитріший трохи  відбувається  сміху.очками.

Одне, що їх обєднує-люта ненависть до багатих.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Одне, що їх обєднує-люта ненависть до багатих

поправляю - до ї*анутих. Особливо до деяких яскравих представників. Ти ще забув дописати, що ми не любим бляхарів, бо їм заздрим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

Та реально, краще би коротко, змістовно та внятно пояснили, за кого ви вважаєте потрібно голосувати і найголовніше - чому ви так рахуєте?

Вас всеодно тут мабуть тільки чоловік 5-7 перегукується і ніякого толку бо вже навіть не зрозуміло хто за кого, а так кожен би по пунктах пояснив свою думку  а інші б можливо зробили якісь висновки або навели контраргументи.

 

А ти на консульському облікові стоїш? Поїдеш в консульство голосувати? Чи може в неньку прилетиш заради такої події?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, ЗЕ!2019 said:

 

А ти на консульському облікові стоїш? Поїдеш в консульство голосувати? Чи може в неньку прилетиш заради такої події?

Підкажіть та обгрунтуйте за кого голосувати... а Українське консульство у мене під боком, можна і пішки сходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver не там пораду питаєш. В кожного тут своя думка, і "хто зна, чий же шлях веде до правди?"(с)

Хіба якщо ти хочеш ще кілька однакових кіл гівна на вентиляторі в цій темі прокрутити - але це схоже на якийсь дуже збочений садомазохізм.

Я теж нічого радити не буду. Але під спойлер вкладу скопійований пост з ФБ від Сергія Притули. Радив би всім почитати і, якщо вийде, подумати. Коментувати не потрібно - я не автор.

Спойлер

Днями моя добра знайома Ірма Вітовська-Ванца виставила дуже зрозумілий мені пост. Справа в тому, що Ірма підтримала одного з кандидатів у Президенти. У коментарях до її дописів у ФБ посипалось, цитуючи саму Ірму: «Сук@,зрадниця,агентка,брехлива,соска,дура,продаласьзагрошіканфєтизванієкрісломіністра,бл@дь...і ще багато "приємних" слів.»
Ірма у своєму пості обурилась. І я солідарний з нею. Якого біса?!! Якого, панове?!!!
Ти за Колю, я за Галю! Ну і?!!! В чому проблема?! Невже ми не можемо висловлювати свої політичні вподобання без приниження опонентів?!! Ну ми ж можемо просто говорити: «Я за Васю»! Але нііііііііііі… ми маємо обов’язково сказати: «Я за Васю, а ті хто за Толіка – це дебіли»!!! 
Я неодноразово писав у своїх постах про те, що культура спілкування наших громадян у соцмережах лежить нижче плінтуса. Я неодноразово бачив це у коментарях під своїми постами. І я зараз не про ботоферми.
Люди!!!!! Так не можна!!!!
МАЄ БУТИ ПОВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Повага до думки опонента!
Дідько забирай! За що розпинаєте одне одного?!! Юліні Петіних. Петіни Вовиних. Вовині Петіних. А за кожним з цих імен стоять мільйони людей!! Мільйони!!! Яким далі жити в одній країні!
При чому люди в основній своїй масі геть зовсім не послідовні у своїй ненависті. Не вірите? Ну, дивіться… Ви масово цитуєте слова Кузьми про те, що та «пиз…та у Верховній Раді має бути стріляна і пиждж…на»! Ставите під цією цитатою лайки і шерите! Круто!!! Ну бо ж якісь інопланетяни нам цю Верховну Раду принесли, а не ми її вибрали!!! Чуєте, зайчики, які то все лайкають і шерять… А чого ж ви не штурмуєте тюрму, де сидить Надя Савченко?! Вона ж збиралась зробити все, що заповідав кумир!!! Підірвати к «єбє…ям» парламентську залу і добивати гранатами і з калашів. Ну?!!!! Все, як чоловік казав!!! Будете голосувати за Надю?!! Вона ж чітко виконує заповіт Андрія!!!
Паяци ви!!
Що найсмішніше, що половина з тих, хто зараз захоплюється Кузьмою, вже забули, як обливали його брудом під час Помаранчевої революції за підтримку «ПР» і Яника! 
Наше суспільство далеко не безнадійне, але має хронічні вади. Занадто багато людей у яких є дві системи координат думок: їх і неправильна! Всі хто не розділяє їх точку зору – вороги. Право на помилку? Забудь!!! 
Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. А критикують, зазвичай, ті, хто якраз нічого не робить. Бо це дуже зручно. Критикувати.
Виставив звіт по освоєнню коштів на Армію – купив не те, купив не тим, «лучше б детям помог»!
Мій друг, закарпатський журналіст, оприлюднив відео, на якому словацький митник вимагав у нього невеличкий хабар. «На кавічку», себто на каву. Мовляв, традиція така. Після того, як відео з*явилось у мережі – скандал на рівні профільного міністерства у Словаччині. Міністр робить спеціальне звернення. Перевірки їдуть на митницю. А у мого друга під відео коментар «Ну і? Подумаєш. А з нашими митниками таке відео виставити слабо?». 
В Тернополі мерія виділяє кожного року певну суму з бюджету для реалізації грантових проектів. Представники громадських організацій, які претендують на ці кошти влаштовують такі срачі в коментарях під постами один одного, що незрозуміло, як вони потім по вулиці ходять (місто маленьке, зустрітись в реалі можна швидше ніж в онлайні).
Ми маємо навчитись спілкуватись без хамства незважаючи на розбіжності поглядів. Ми маємо давати один одному шанс на помилку і маємо вміти визнавати свої помилки.
Ну от, приміром, я. Був проти мовних квот на радіо. Власне, не так проти квот (поправочка), як проти методів, якими ці квоти насаджувались. Вони вводились без врахування інтересів людей, які рулили в той момент радіоринком і теж були не проти квотування, але вимагали прислухатись до них. Я БУВ НЕПРАВИЙ, бо реально вважав, що радіо-лоббі обійде квоти просто доставивши по 1-2 пісні ОЕ чи Бумбоксу на годину і таким чином в ефірі нічого не зміниться. Квоти будуть, але молодим гуртам це не допоможе. І перших кілька місяців так і було. А потім… потім музичні редактори почали шукати, кого б то ще поставити в ефір. І тут, до речі, пригодився і Національний відбір на Євробачення. Хто б що не казав про Костю Меладзе, але він відкрив широкому глядачеві великі і смачні гурти: «Сальто Назад», «Пані Валькова», «Вів*єн Морт» тощо. Зрештою, квоти квотами, а мовне питання – це ще й територія держбезпеки і подальшої самоідентифікації нації. Тому, визнаю, що мої опоненти були в більшій мірі праві, аніж я.
Так, я помилився. І? І що? Я від того став поганим громадянином? Ворогом країни? 
В часи, коли ця тема мусолилась у соцмережах, я вислухав десь приблизно те ж саме, що зараз Ірма, яка просто наважилась вголос заявити про підтримку одного з кандидатів у Президенти і, що головне, зрозумілою мовою аргументувала свою позицію. Я тоді дізнався, що я «г@ндон, що працюю на жи..вському каналі і що я «псевдопатріот», який піариться на АТО, а реально «московська консерва». Місцями навіть зачіпалась моя сім’я і моя дружина. Мою маму примудрялись обзивати в контексті зачаття мене. Це був просто якийсь фестиваль невігластва, до якого долучались як аноніми з фейкових сторінок, так і відомі в країні лідери громадської думки! 
І от на фоні тисяч ваших коментарів під моїми постами і листами в особисті повідомлення, де ви писали мені «йди в Президенти», я кожного разу ловив себе на думці: скільки з вас харкнуть в мій бік, коли зі всіх каналів вам будуть розказувати, що я родич Хомутинника і балотуюсь за його гроші)), скільки з вас будуть смакувати мої «скелети з шафи» 10-15-річної давності, скільки моя родина буде змушена вислуховувати про мене і про себе лайна, яке хтось щедро накидатиме на вентилятори по всій країні?!! 
З вашого дозволу, я поки трішки почекаю, поки це суспільство, яке наразі нагадує неврівноваженого підлітка, переживе «перехідний вік» і хоч трохи буде нагадувати вихованого молодого чоловіка, який не сякається на тролейбусній зупинці і не матюкається в присутності дітей.
Дякую за увагу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє дякую, не за те за кого порадили - а за вашу принципову позицію висказану публічно. 

За це моя Подяка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачила у фейсбуці таку картинку

хто в темі,то так брешуть нахабно?!

73832260-4A9F-46CD-8D55-64A80D66E2D7.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, paksivatova said:

"Але кращого вибору СЬОГДНІ  просто нема "

 

а хто вам це внушив?

просто коли я чую абсолютно однакові фрази від абсолютно різних людей - то відразу розумію,що не самі вони до цього додумалися

Дивно, при такій же ситуації моя логіка діє інакше. 

 

Взагалі підтримую думку говорити "за" кого голосувати. Відкрита позиція заслуговує на повагу: за кого б не був голос - частина відповідальності в разі обрання лежить на тому, хто обрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, paksivatova said:

хто в темі,то так брешуть нахабно?!

Спробуйте, для початку, зі Швейцарією розібратись для себе. А вже потім можна і картинки з фейсбуку придумувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, diezel сказал:

Спробуйте, для початку, зі Швейцарією розібратись для себе. А вже потім можна і картинки з фейсбуку придумувати.

Я бачу ви експерт

Професійний експерт

То допоможіть розібратися-таки брешуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте таки в ЦІЙ темі дійсно говорити ЛИШЕ  ЗА  кого ви.

Для обливання брудом та паскудження є ж достатньо вже тем.

Якщо кишка слаба висказати ЗА кого ви( в ідеалі ще й аргументувати)- краще просто писати в іншій темі.

Це буде крок до порядку,якого ми всі так бажаємо.

Ну і особисто від мене прохання до адмінів,

Зробіть якось так,аби Дуал міг ставити мені 10 мінусів відразу, а то він,бідний шариться по всіх моїх постах,тратить час та нерви 

Все одно в нього мета одна-то хай валить вже все відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Зробіть якось так,аби Дуал міг ставити мені 10 мінусів відразу, а то він,бідний шариться по всіх моїх постах,тратить час та нерви 

Все одно в нього мета одна-то хай валить вже все відразу.

А Вам не по"уй на ті мінуси? Від них, і не холодно, і не жарко.

По темі - я ще не визначився, але ТОЧНО не за ПєЦю, ну і не за "бабу з косою", а от якщо буде вибір тільки тільки між ними, то вже хз що робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За мінуси мені всерівно.

Якби стояла мета в плюсах- достатньо лаяти владу, я мав би вже більше будь  кого тут .

І все таки давайте За кого,і чому саме за нього 

.Поки лише один Ентіс  висловився сміливо, чесно,а саме головне по темі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...