Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Entis77 сказал:

Має, у мене знайомі кого знаю хто працює на держслужбі, в начальника чи замах хто ходить то усі підтримують Порошенка, бо розуміють якщо такого як Порошенка не буде, їм може настати кришка, і прийдеться працювати а не ледарювати або попасти під звільнення,бо країні реально нетпотрібна така кількість держслужбовців і такої якості, і це називається адмін ресурс, тобто ресурс державних нахлібників. Вони і януковича підтримували і порошенка підтримують, бо це  люди системи і їм поганого не зроблять, держслужба це розплідник порохоботів.

Попрацюй з півроку ІТшником ВЕЛИКОЇ держустанови, де на твоїй відповідальності не 15 юзерів і 1 роутер, а штук 10 серверів з купою сервісів (сайти, відеоконференція, зроблена своїми руками, пошта, документообіг, різні БД), 300+ користувачів, мережа вся, ПЗ на робочих місцях, апаратна частина того всього, а тоді розповіси, як ти там ледарював, ОК? Місяця в принципі вистачить.

"Кришка" після Майдану настала багатьом реальним корупціонерам і неробам. Ототожнювати з "кравасісями" всіх держслужбовців - дурня.

Доречі, я НІДЕ не писав, що Порошенко - "ідеальний президент", ідеальної для всіх і у всіх аспектах влади взагалі не буває, ні у нас, ні в ЄС, ні в США, ні в Гондурасі якомусь, всі, і влада теж - люди, і допускають у своїй роботі помилки, але фейкотрон останнім часом дістав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

"Кришка" після Майдану настала багатьом реальним корупціонерам і неробам

можна детальніше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

можна детальніше ?

Весь Кабмін, купа "натуральних" регіоналів на місцях - мало?

Того ж Колісника з лісового господарства згадати...

А ВН - а вони і про мене особисто брехню написати свого часу (після Майдану вже, після) пробували, яка я злобна кравасіся і  "не дав доступу людині, бідному інваліду по зору, до проектора в залі". Та от тільки презентацію людині ПОКАЗАЛИ без питань і з НАШОГО ПК (що на їхніх же фотках з тої наради видно - самі себе спалили), стаціонарно підключеного в залі (Можливості причепити ноут напряму РЕАЛЬНО нема, система стаціонарна і в металевому ящику, презентацій 8, ПІДРЯД, заради одної все розбирати, і головне, КОЛИ? І ДОВЖИНИ кабеля для того не вистачить, хоч трісни, фізично.). І не "громадський Гактивіст", як вони писали,показував, а працівник управління... І ми їй то раз 10 ПРОПОНУВАЛИ - "давайте на флешку, покажемо". Та куди там - ХОЧУ ТАК! ВИ МЕНЕ НЕ ПОВАЖАЄТЕ! І "конфлікту" не було - була а) відверта брехня про "спецекран для інвалідів" - повір, я ноути ТАК довго ремонтував і продавав, що знаю, як проста 14-ка Леново матова виглядає (а в мене там ДВІ 19-ки стоїть), там була тупо чорнобіла презентація з великими літерами, і все. б) упереджені "журналісти". А може і навмисна провокація - прибігли вмить і тільки вони, ще й "перешкоджанням роботі журналістів" лякали, як ввічливо попросив не заважати готуватися до наради.

Серйозно після того я ту "новинну агенцію" не сприймаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Entis77 сказал:

ойойой бідненький ви трудяга, :0016:  І тут моє спостереження знову підтвердилось, усі держ службовці люблять порошенка. 10 серверів кажете обслуговуєте, відеоконференції робите, документообіг ведете і все це самі робите? чи ви начальник і у вас 10підлеглих? Не вішайте лапши, що це все робить одна людина в держструктурі, якби ви це все робили вам би не хватало часу на форумі захищати порошенка. 

Відділ ІТ 5 чоловік... де 10? Але бувають ще відпустки, лікарняні, відрядження, непередбачувані аврали "світло пропало і щось згоріло" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Відділ ІТ 5 чоловік... де 10? Але бувають ще відпустки, лікарняні, відрядження, непередбачувані аврали "світло пропало і щось згоріло" і т.д.

3kl5iwr0eeul.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили бігборди - ?

Прийде весна-будемо саджати )))

 

Як мінімум,Зеленським можна захопитися за його круту,індивідуальну,не схожу на інших рекламну компанію

 

І думаю,така людина зможе вдихнути нове життя в країну

І що може вдихнути в країну Порошенко,якщо його рекламна компанія так схожа на попередні компаніі наших "сусідів"?

 

p.s я ще не визначилася за кого голосуватиму в 1 турі

але точно знаю за кого в 2 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Alex S сказал:

Він зеленський дійсно унікальний і не схожий на інших.....тут точно права.

 

я вважаю,що це просто таки проблема- кожен нав'язує свою думку і вважає її єдино правильною.

я свою нікому не нав'язую, не дивлюся отакого плану відео - і це вимкнула на перших секундах

 

хай скаже,як можна голосувати за чувака,який таких хабарників привів до влади,ну як можна?!

це я про тих,хто наживалися на арміі,останній гучний скандал

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Entis77 сказал:

Як фінансується ода знаєте? і за чий кошт у вас зарплата? Та на вашого Савченка як глянути, то вн палиці просто ангели в порівнянні з вашою структурою і все вони правильно роблять, що провокують держчиновників. Керівник вашої структури якому ви всі підкоряєтесь це дно, одний був тупий а цей ще тупіше, і поставлене воно по квоті президента, це не виборча посада,  і ви всі начальники відділів і підрозділів підкоряєтесь вказівкам такеї людини, відповідно всі держслужбовці це безвольні люди, які служать не народу а владі, і тому не дивно чому всі люблять Порошенка. Я щей забув про Пятигорця, колишнього регіонала та Івахівського підданого якого ніжно пригріло під крильце ода і це нікому не муляє очі.   І чому то ви так прикіпаєте до вн палиці? Чого вас не цікавить змі пащенка - покровського порохобота який на гральному бізнесі(а це зламані долі людей бувають) заробив за все життя достатньо бабла щоб побудувати промінь і сіті парк, і щоб не чіпали, то створив "свідомі" і признається що підтримує курс президента, то це очі не муляє, а якесь вн, яке любить іноді по наївному хайпанути, то все це обитель зла в очах держслужбовців і порохоботів, бо собі на хайп вони саме і заробляють за рахунок тупості держслужбовців і пєтіних людей.

Провокація - єдине на що вони здатні - для чогось іншого треба мозок включати.

Голова ОДА - посада не виборна, в нас не США, змінять закон колись (якщо) - буде виборна.

А давайте всі дружно скажемо "не буду підкорятися вказівкам, по барабангу посадова інструкція, закон, все!" і підем мітингувати! Тільки тоді не треба жалітися, що не працює ЦНАП, не дали пенсії, не почали ремонт дороги, будівництво школи, не дали соцдопомоги малозабезпеченим і т.д. В масштакбах держави в нас така криза ще й курси валют підніме.

Присягу я давав НАРОДУ України, а не конкретному президенту (та й працював не при одному), уряду чи ще комусь, і так, я НЕ начальник відділу.

ЗМІ Пащенка... Ну, не на Волинь 24 ж надрукували той фейк, правда?

На "хайп" ВН заробляють за рахунок власної тупості, а точніше - використання старого, як проституція, прийому (за що має бути соромно) - взяти фото, вирізати з нього маленький, відсотків 20, шматочок (і то не самі вирізали, а скопіпастили), і підписати "сенсаційним" заголовком, а потім ще й нашвидкуруч "нафотожабити" нижче.

А взяли вони фотку (і то вже з коментаря і фотошоплену) з ФБ оцього персонажа, як і власне, заголовок там же в коментарі.

Персонаж:

Олекса́ндр Рома́нович Они́щенко (ім'я при народженні — Олександр Раджа́бович Кади́ров) (нар. 31 березня 1969, Матвіїв Курган, Ростовська область, РРФСР, СРСР) — український олігарх-мільярдер, нафтогазовий трейдер; колишній український політик-нардеп ВР України VII і VIII скликань від Партії регіонів. Колишній боксер, спортсмен-кіннотник, організатор численних кіннотних змагань та конкурсів жіночої краси «Міс Україна».

В Україні звинувачується у державній зраді, організації злочинного угрупування і корупції. Втік від українських правоохоронних органів в Європу, мешкав у Бельгії, Іспанії, спробував отримати політичний притулок у Британії, останнього часу мешкає в Німеччині, де придбав нерухомість і запросив німецьке громадянство (2017).

P.S. Хто там за свободу слова переживає? При "папірєдніках" того "видання" вже не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

 

І думаю,така людина зможе вдихнути нове життя в країну

О да. Така вдихне. Аби потім сил видихнути те все залишилось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Alex S said:

не дивлюся отакого плану відео - і це вимкнула на перших секундах

Маладєц!Кулє на них дивитися-салдафони безмозглі -хай сидять там в тому болоті і не бубнять, што ані могут ваабщєзнать.

Насправді цей воїн в своїй промові нічим не відрізняється від актора Зеленського, який та кому не подобається)). Маю на увазі те, що він сам називає на камеру мільйони українців бидлом (виборців Зеленського і Тимошенко). Хоча зарплату цей контрактник (якщо на відео справжній військовослужбовець, а не "ряженний") отримує якраз таки з податків цього бидла. 

 

Та й нічого "нового" він від себе і не додав, просто переповів рошенівську методичку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський назвав Томос термосом.

Це він як віднісся до міліонів українців,?

Звісно старше покоління не його виборці,можна піаритись.

Його виборці хіхікаюча молодь та ,,тобі личить моє кохання,,.

Як можна обирати президентом України людину,для котрої НЕ є рідною ні українська мова,ні українська віра 

Людину,котра з цього всього лише кепкує.?

Його прихильники малороси ,їм би пожрать та  поржать.Чуть що,ховаються за сарказмом.

А ,ще є хитро зроблені,котрі вловили можливість зайти в парламент занедорого.

Хай би в Ізраїлі своєму назвав Тору термосом і спробував кудись обратися.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

не дивлюся отакого плану відео - і це вимкнула на перших секундах

Маладєц!Кулє на них дивитися-салдафони безмозглі -хай сидять там в тому болоті і не бубнять, што ані могут ваабщєзнать.

а якщо солдат-то його слово більше варте,ніж домогосподарки?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Просто по англіцки промовчу.

а для мене однакове слово солдата,депутата чи домогосподарки

бо всі однакові люди

 

"не сотвори собі кумира"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nokian сказал:

Зеленський назвав Томос термосом.

Це він як віднісся до міліонів українців,?

Звісно старше покоління не його виборці,можна піаритись.

Його виборці хіхікаюча молодь та ,,тобі личить моє кохання,,.

Як можна обирати президентом України людину,для котрої НЕ є рідною ні українська мова,ні українська віра 

Людину,котра з цього всього лише кепкує.?

Його прихильники малороси ,їм би пожрать та  поржать.Чуть що,ховаються за сарказмом.

А ,ще є хитро зроблені,котрі вловили можливість зайти в парламент занедорого.

Хай би в Ізраїлі своєму назвав Тору термосом і спробував кудись обратися.

 

 

 

я сама не розумію,чого з тим томосом так носяться

питала у багатьох,от що зміниться для людини,що прийшла в церкву молитися?

нічого!

молитви кращими не стали,Бог добрішим

поділилися сфери впливу і напрямки грошей

іііі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, AgentSmith13 сказал:

і допускають у своїй роботі помилки

"золоті" слова! :) Красти, дерибанити, брехати... - помилками зараз називаються :) Ну слів просто немає про такого "коментатора" :)

P.S. Вітаємо AgentSmith13 - полку порохоботів прибуло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, AgentSmith13 сказал:

Але бувають ще відпустки, лікарняні, відрядження, непередбачувані аврали "світло пропало і щось згоріло" і т.д.

А роботу не пробував змінити якщо ти такий крутий IT-ішник і сидиш на держслужбі? Там-же зарплати мізерні, чи у конверті маєш? :) Ну тоді не жалійся, бо вже стільки часу "плачеш", що така-сяка робота, а нормальні ITішники собі завжди нормальну і добре оплачувану роботу знайдуть :) Чи так держслужба приваблює, про "достойну" пенсію печешся? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 минут назад, ForZa сказал:

"золоті" слова! :) Красти, дерибанити, брехати... - помилками зараз називаються :) Ну слів просто немає про такого "коментатора" :)

P.S. Вітаємо AgentSmith13 - полку порохоботів прибуло :)

Ну, якщо вказати на фейк - то "порохоботство", то я фігію, дорога редакція... А вирвати шматочок речення з контексту, то можна дописати до того, що завгодно.

1 минуту назад, ForZa сказал:

А роботу не пробував змінити якщо ти такий крутий IT-ішник і сидиш на держслужбі? Там-же зарплати мізерні, чи у конверті маєш? :) Ну тоді не жалійся, бо вже стільки часу "плачеш", що така-сяка робота, а нормальні ITішники собі завжди нормальну і добре оплачувану роботу знайдуть :) Чи так держслужба приваблює, про "достойну" пенсію печешся? :)

1) Не тобі і не ще комусь вирішувати, міняти мені роботу чи ні, ОК?

2) "В конверті" на держслужбі не отримують + декларування і т.д. Зарплати мізерні там якраз були за прем'єрства ЮВТ (яка знизила на радість лохторату зарплати як надвисокі депутатам, міністрам, так і, не подумавши, підміля тією ж мітлою рядовим спеціалістам - от тільки в високопосадовця залишилася вона великою, а на місцях стала смішною) і президентства Яника, коли і закону про держслужбу не було (відкладали раз за разом), а оклади - менші мінімалки. І де ото я писав, що я виключно за гроші працюю? Мені моя робота ПОДОБАЄТЬСЯ (в першу чергу саме адміністрування мереж, налаштування серверів, підтримка "заліза", а не "держслужба", як така). Якщо комусь в кайф працювати з одним вихідним по 12 годин - його проблема... Мене моя робота, з врахуванням того, що я ще й риболовним спортом займаюся трошки, влаштовує (2 гарантовані вихідні і гарантована відпустка, куди йдеш по графіку згідно Закону, а не як "дядя" скаже, чи заборонить), повір, в "приватному секторі" попрацювати встиг, і мене там ТАК кинули разок, що ледь виліз (кредит, 5 міс. "власного рахунку", банк до виконавчої дійшов, але на щастя суд я виграв). І "без вихідних, бо НАДА" (безкоштовно) було, і невиплата ЗП, і неможливість начальнику щось зробити за явне порушення закону типу 1 години в табелі "втіхаря" з посиланням на "кризу", бо "зв'язки"...

3) Я десь написав, що в мене "така-сяка" робота? Ні! То певні персонажі тут пишуть, що "всі держслужбовці - нероби" і тупо отримують бюджетні гроші величезними пачками, для них навів приблизний ОБСЯГ роботи, щоб подумали (і я не кажу, що ДЕСЬ на держслужбі немає чи не було ніколи реальних нероб, які сиділи, папірці перекладали). Так деякі обдаровані картинки з шахтарями постити почали... (Як там він писав? М - маніпуляція. :))

4) ПЕНСІЯ держслужбовцям нараховується давним-давно на ЗАГАЛЬНИХ підставах - НІЯКИХ спецпенсій вже немає (а як був більший коефіцієнт, то і в пенсійний ми платили не 3,2, а 6,4 %...), до пенсії мені далеко, я того "спеціального" нарахування застав аж 3 роки, та і вона мені якось по барабану. від слова "зовсім". Не слоупочим, читаєм законодавство :).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, paksivatova сказал:

я сама не розумію,чого з тим томосом так носяться

питала у багатьох,от що зміниться для людини,що прийшла в церкву молитися?

нічого!

молитви кращими не стали,Бог добрішим

поділилися сфери впливу і напрямки грошей

іііі?

Не напружуйтесь, важливість цього розуміють тільки українці,які знають свою історію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, zaHARE сказал:

Не напружуйтесь, важливість цього розуміють тільки українці,які знають свою історію.

А якшо я атеїст і мені той томос по барабану, то я не українець?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, WebTraveller сказал:

А якшо я атеїст і мені той томос по барабану, то я не українець?))

А "той Томос" - то не стільки питання суто віри, скільки питання зменшення впливу, в т.ч. психологічного, на населення з боку країни-агресора. В Росії РПЦ - даавно вже не віра, а повна політика і прямо підтримується владою, аж до тюремних строків за її критику.

Скільки в Росії українських церков?

Плюс ще одне - ніколи ніхто не задавався питанням, а чому такі українські пам'ятки, як Києво-Печерська, Почаївська Лаври і багато інших, використовуються для заробітку грошей організацією, ворожою до української держави? І гроші ті йдуть потім в Москву... Та ще й руйнують вони їх, роблячи "реставрацію", не як вчені сказали, а "по своєму" (і ще й настоятель музейникам "прокляттям" погрожує, і хизується навіть, що хтось вмер, ну істинний священник, який несе добро прямо...).

Ну і отаке ще є - взагалі корупцію плодять, загарбуючи земельні ділянки:

https://galinfo.com.ua/news/kerivnytstvo_pochaivskoi_lavry_namagalosya_pidkupyty_mistsevogo_deputata_video_peredadut_v_sbu_301060.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, WebTraveller сказал:

А якшо я атеїст і мені той томос по барабану, то я не українець?))

Я теж не християнин,але історію своєї країни знаю. Вже писали в темі про томос,що релігія в даному випадку не на першому місці. Коли били дзвони Михайлівського собору,то на Майдан сходились не тільки віруючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадковість чи закономірність під вибори з'їзди проводити і під візити перших осіб? Так - швидше за все в порядку речей, щоб типу масовка була? :) Як же це все огидно виглядає... :( Декомунізація кажете? Пам'ятник завалити або вулиці назву змінити - це не у голові поміняти!!! Ось у чому ми живемо... :(

 

f1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А якшо я атеїст і мені той томос по барабану, то я не українець?))

 

Не дивуйтесь, це наслідок Радянської епохи, в головах ще сидить - Кто не с нами, тот против нас.

Спойлер

Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і риту альні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
 

Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа ѕ від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
 

Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов'язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов 'язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.

На рахунок віри, як процитував мій старший брат, "и Бесы веруют и трепещут."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А якшо я атеїст і мені той томос по барабану, то я не українець?))

Я теж атеїст,швидше агностик.

Але коли чую в церкві ,,Христом Воскрес Е,,.

Коли чую СЬОГОДНІ молитву за Кіріла- в мене все просто перевертається всередині.

Ну і просто зайдіть на сайт Зосіми ,на сайт Святогорськ ох лаври.

Такої антиукраїнської ненависті вистачить відразу для прозріння.

Томос це не просто питання релігії 

Томос це питання державник ти,чи малорос.

Чи є в тебе у середині ще щось,

крім пожрать  і поржать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...