Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 минут назад, volks сказал:

Безвіз отримали, асоціацію підписали. Захід хоч не дуже, але допомагає. Ні з ким крім кацапів не пересварилися.

а з венграми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, volks сказал:

Ще цікавлять Смєшко і Безсмертний.

 

Смєшко - це той, СБУ-шник хто Ющенка охороняв під час його отруєння на дачі замглави СБУ ? :blink: Не знаю, який навіть смайл ставити, сміх крізь сьози.

Безмертний - лузер, його навіть свої односельці на глум взяли, коли він кудись там від них висувався.

 

 

P.S. згадав, переможну програму партії якусь там писало воно, і їх приплело :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ху із венгри?

Мадяри. Обідили бідненьких. Не дозволяють їм подвійне громадянство і змушують укр мову вчити.

То треба сюди і пшеків приплести. Їм он упа не подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, volks сказал:

Мадяри. Обідили бідненьких. Не дозволяють їм подвійне громадянство і змушують укр мову вчити.

То треба сюди і пшеків приплести. Їм он упа не подобається.

а з Ізраілем які стосунки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.03.2019 at 11:23, paksivatova сказано:

 

Мадяри нація,котра має територіальні претензії до всіх сусідів ,румунів,словаків,хорватів.

Ми з ними не сварилися,а поставили на місце.

З Ізраїлем стосунки дуже прості.

Чисто бізнес.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Я понимаю, что выдали то, что было под рукой, да и не ехать же ему резервом (пустому) в сторону России. И то, что этот эшелон скорее всего где-то в Сумской области от него отцепят, но факт сам по себе вызывающий.

Є тут залізничники? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bublik007 сказал:

Шикардосно вийшло))))) Нагадав, опис досьє, "Сімнадцять миттєвостей весни"- не вистачило тіко-"Справжній арієць".

нє не так треба було )))

Треба отак :) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 1+1 цікаві розслідування про Поршенка йдуть, якщо то фейк тоді чому Порошенко не подасть в суд, там явно купа всього цікавого "всплило".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, MACCEN сказал:

чому Порошенко не подасть в суд

А в нас взагалі не дієва судова практика за наклеп або... або правду говорять і не зможуть довести, що то наклеп... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їде, їде... знову !!! Порошенко знову їде на Волинь

 zaHARENokian і Ко. - готуйтесь! :) Тільки от далеко шукати - то по лісах, то по околицях... це мабуть щоб Нацкорпус не догнав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, ForZa сказал:

Їде, їде... знову !!! Порошенко знову їде на Волинь

 zaHARENokian і Ко. - готуйтесь! :) Тільки от далеко шукати - то по лісах, то по околицях... це мабуть щоб Нацкорпус не догнав :)

Ти записався вже в нацкорпус? будеш доганяти? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходится констатировать, что мы сейчас наблюдаем массовое безумие. Почти треть избирателей в Украине готовы проголосовать за кого угодно, и дело тут не в Зеленском, то есть лично не в нём. Дело в сознании больших масс людей, физически переставших быть детьми, но психически так и не ставших взрослыми. Не научившихся логически мыслить, брать ответственность на себя. Инфантилизм и патернализм. Микс из сознания советских людей и зрителей детских мультиков. Фактически миллионы людей хотят отдать свой голос за Микки Мауса. За нарисованный кем-то образ, а не за личность и не за суть.

С одной стороны, мне сложно обвинять подобных людей, я нормально отношусь к детским шалостям, позволяю детям при себе хоть на ушах стоять. И к действительно психически проблемным людям я отношусь по-доброму, в семье есть профессиональные психиатры, я знаю, как это печально и тяжело. Но, с другой стороны, сейчас не умеющие отвечать даже за самих себя люди могут предопределить мою, нашу жизнь, судьбу прекрасной страны и всего мира, я не утрирую. Даже не являясь сторонниками Путина, они по факту являются идеальной для него людской массой.

У Путина своих таких 90%, а тут на подмогу спешат инфантилы украинские. Это настоящее счастье фюрера, он потирает руки. Он уверен, что Украина упадёт к нему в руки тёпленькая, сама, без выстрелов. И даже без осознанного желания это сделать. Просто дети прибегут к педофилу, не осознавая, что делают, купившись на обертку конфетки с надписью "Мир". И ещё раз – Зеленский тут не при чем. Он обыкновенный циник, хороший бизнесмен и актёр. Виновата – исключительно сама публика. Которая не отдаёт себе отчета в очевидных для взрослых людей вещах. В том, что Микки Маус из мультика с реальным медведем не сможет справиться. У него на это нет шансов. И одной этой простой мысли взрослому хватит, дальше можно не продолжать.

Не хочу обращаться к инфантилам, безумцам. Их ничем не проймёшь. И к тем, кто хочет их использовать, я не хочу обращаться, просто противно наблюдать, как к мультяшному хайпу на фоне крови и слез присосались те, кто прекрасно всё понимает. Это подло по отношению прежде всего к стране, которая платит за своё право жить человеческими жизнями каждый день. Среди присосавшихся – порой неожиданные люди, которых многие считали серьёзными, а они превратились в г. Но черт с ними. Подлецов, как и инфантилов, не вылечишь. Я хочу обратиться к тем, кому Украина дорога, как мать.

Не дайте массам инфантилов уничтожишь её. Оставьте их дальше смотреть их мультики, у нас тут всё предельно серьёзно. Наша мать перед смертельной угрозой. Не осознающим это по неважно какой причине нельзя её судьбу доверять. Это будет убийство, и какая разница – умышленное или по дури, неосторожности. Результат один. Прошу вас, всех ответственных и вменяемых. И каждого из вас лично. Говорите с друзьями, коллегами, родственниками. Просите взрослых прийти на выборы, чтобы остановить убийство в детском саду. Такой смерти матери на банановой шкурке нам история не простит, да и сами вы себе не простите.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

У Путина своих таких 90%, а тут на подмогу спешат инфантилы украинские


Якраз таки з Зеленським тут не варто порівнювати. Більше з Порошенко. В порошенка є купа інфантильних прихильників, яким пофіг що ніяких реформ немає, що не виконано жодної обіцянки. головне стабільність, головне що ВОждь не здасть Україну іншому такому ж "вождю."..
От сидять такі путіноботи і порохоботи та кричать що альтернативи немає, будь хто інший здасть країну...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є реформи, а є лише розмови про реформи.

Чому Зеленський не ходить на прячі ефіри на ТБ?

Може хтось пояснити?

Не просто поставити мінус ( мінус, це значить, що в людини НЕМА слів, одні емоції), а хоча б щось сказати з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Nokian сказал:

Чому Зеленський не ходить на прячі ефіри на ТБ?

Може хтось пояснити? 

 

От-от

 

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Nokian сказал:

Чому Зеленський не ходить на прячі ефіри на ТБ?

Може хтось пояснити?

можу, тому що Порошенко жодного разу не ходив на теледебати ні перед минулими виборами й походу перед цими теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дебати з народом в нього останнім часом регулярно. То шапку з голови здере, то за ніс схопить  Нєрвішки здають  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Harddriver сказал:

Дебати з народом в нього останнім часом регулярно. То шапку з голови здере, то за ніс схопить  Нєрвішки здають  :)

дебати мались наувазі з іншими кандидатами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

дебати мались наувазі з іншими кандидатами

єєєєєєєєбать

 

як ви бачите дебати Пороложенка і Зеленського?

ви уявляєте різницю в розмірі бізнесів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво що буде коли переможе Зеленський, особисто те що зараз вспливає на 1+1 то там дійсно цікаві речі. І паплюжить чинного президента, чому тоді він не подає до суду і так далі, не доводить що "я не я, й корова не моя".

 

Особисто дивно, хоча більшість бізнесу зав'язно з РФ, явно чи не явно. Але вже якщо ти президент, та кажеш що РФ то є агресор, так чому в тебе там свої інтереси та бізнес? Якщо так рубати всі кінці, він мав вивезти звідти все обладнання та той завод просто розвалити в прямому ефірі, але ж ні просто законцервували будівлю, значить відклали до кращих часів, раз так требує електорат, але міг би й продати бізнесмнеам в РФ, а ці гроші наприклад - нехай це була б показуха, але дієвий пркилад "робіть як я", та спрямувати ці гроші на підтримку армії наприклад.

 

А тут все закінчилось криками про Томос, який більшості взагалі до лампочкм, попи давно показали куда капуста йде. Краще б зробив би щоб всі церкви, як в цивілізованому світі платять податкі, й може маюь якісь льготи але не більше чим інший бізнес. 

 

Без віз, примарна "тєма" можуть спинити, спитати куди їдеш, ціль і так далі, чи є гроші чи квикти. Треба якісь підтвердження - так можуть не запитати, але ж є купа "але". А так візу дали то вже мало вірогідно що тебе завернуть назад. Та й в людей від цього більше грошей не появилось.

 

Далі та офіційна подачка якби пенсіонерам від розмитнення авто, так якщо чесно то держава якби дала кредит всім бляхарам (явно чи не явно) їздити без розмитнення, ок. Зробили якби "добро", тільки краще б зробили так, що вигідніше було б пригнати новіше авто і його розмитнити. Напркилад авто за 2010 рік розмитнення 1000 євро будь яке авто, нічого податки всеодно будуть отримані явно чи не явно. З продажу бензину, з автозапчастин і так далі. Але ж ні, загнали більшість в те, що нема грошей розмитнити. Може хтось таксував хоть якісь гроші заробляв, а тут на тобі - фігу.

 

Але якби не було виборів, думаю пенсіонери отрмали б величезне там де рукав пришивається.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

дебати мались наувазі з іншими кандидатами

 

Там не бабки з натовпу будуть, його ж порвуть, oczywiście.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Zevs_Isver said:

єєєєєєєєбать

 

як ви бачите дебати Пороложенка і Зеленського?

ви уявляєте різницю в розмірі бізнесів?

 

 

В Пороложенка вже давно немає ніякого бізнесу, увесь продав або передав в довірче управління. Єдиний його "бізнес" - підвищення рівня добробуту громадян України. 

А от Зєля - реальний барига, сміхуйочками торгує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

дебати мались наувазі з іншими кандидатами

Ну він же написав: "Кандидатів багато а Президент один". Он путлєр теж на дебати ніколи не ходив - не царське це діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...