Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, ForZa сказал:

Ну то взнай хто він, якій по іншому і писати не може, а потім перепощуй :) Хоча твоє право але то "письменник" ще той :)

Письменник - так, заступник голови ОДА... Але, як вже написали вище - посилання таки на результати голосування офіційні, від ВР. І якщо ті, хто голосно заявляв "Порошенко буде сидіти" на телеефірі 1+1, так проголосували - то це і значить, що їм НЕ треба РОЗСЛІДУВАННЯ, їм треба КІПІШ, ну, і гарні картинки про "поганого Президента". Як там "Армія, Друзі, Бабки", здається? І при тому наш суперрозслідувач Бігус, Сноуден прямо місцевого розливу, бляха-муха, на всі питання ХТО його джерела інформації, і ДЕ документальні докази - мило усміхається і лепече "не скажу" (а ті "переписки" і "тіпадокументи", на секунду показані на відео - роБЛЯТЬся за пару годин чи й хвилин, я от за годинку намалюю легко хоч постанову КМУ, хоч розпорядження голови ОДА "Про закупівлю рюззьких запчастин", з підписом і печаткою таке, круте, щоправда, на офсайті відсутнє і неіснуюче). Класно, правда. Тупа провокація перед виборами, спрямована на сіру темну масу, щоб вона почула з телевізору голосний посил: "ЗРАДАААА!!!!! КАРАУЛ!!!! КОРУПЦІЯ!!!", і підхопила.

Сьогодні там в центрі захід ЮВТ, так ото стоїть пару чоловік, що ДУЖЕ показово. І автобус з її "світлим ликом" на півбоку СТОЇТЬ З ПОРУШЕННЯМ ПДР менш, як за 10 метрів від пішохідного переходу, що теж показово - ще не на посаді, а закон уже порушує. А мо краще не автобусики розмальовувати (а він там ой не за 5 копійок стоїть), а оплатити операцію військовому, профінансувати ремонт дороги чи яке обладнання в лікарню закупити, приціли/тепловізори/техніку якусь на фронт?

Тут вже писали впевнені залізобетонно, що Насірова таки реально поновили на посаді, і ледь не сам Порошенко то наказав, ну і де тепер Насіров? На посаді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Коломойський повертатиме борг.

Ха ха ха ,яке смішне ,неймовірне словосполучення.

Як Коломойський повертає борги спитайте у гравців Волині, чи у німців,котрі збудували стадіон у Дніпрі.

Чи в Ахметова з Пінчука, з якими Коломойський судиться в Лондоні.

Бєня ніколи нікому нічого не повертає.

Бо люди цього народу ,,вам нічого нє должен,, только своим родителям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Entis77 сказал:

Не на посаді, зате в кандидатах в президенти!:0016:  Деякі порохоботи  уже перепльовують путінську вату по рівню дебілізма.

Ото насмішив, так насмішив... І шо, його таки оберуть, а? Ще й може в першому турі? Я там десь писав, які в тої гнидяки погляди, і з якими "клюєвозаврами" воно в партії. Та і серед кандидатів є такееее цого разу, що він там не "найепатажніший", певно.

Хай собі візьме участь, він же заніс в бюджет 2,5 млн. грн? Заніс! А тут 2-х зайців вбиваємо одночасно - і бюджет поповнили, і той Насіров після програшу виборів з результатом 0,0% стає ПОВНИМ політичним трупом і втрачає можливісь будь-коли вже у владу влізти, тим більше, з такою "програмою партії".

Посадити його потім - ніхто і ніщо не заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Nokian сказал:

Коломойський повертатиме борг.

Ха ха ха ,яке смішне ,неймовірне словосполучення.

Як Коломойський повертає борги спитайте у гравців Волині, чи у німців,котрі збудували стадіон у Дніпрі.

Чи в Ахметова з Пінчука, з якими Коломойський судиться в Лондоні.

Бєня ніколи нікому нічого не повертає.

Бо люди цього народу ,,вам нічого нє должен,, только своим родителям.

Віть, ти тільки порівняй рівень розмови нікель-Вадім і нікель-Нокіан. В обох випадках нікель - величина незмінна, міняється лише його співрозмовник. Коли нікель розмовляє з Нокіаном, то вся розмова зводиться до клоун-кондитер-Беня-жополиз-порохобот, і коли нікель розмовляє з Вадімом, ми перебираємо різні варіанти, прораховуємо ходи наперед, намагаємося передбачити втрати, ніби граємо в шахи. З Вадімом це шахи, а з тобою гра шахами в "Чапаєва", бо ти бачиш шахматну доску, а різниці між іграми не розумієш, твій розвиток зупинився на грі "Чапаєв". Я, ніби, розумію твоє прагнення тягнутися до більш розумних співрозмовників, я сам також так роблю, щоб розуму набратися, але у випадку з тобою, ти не розумнішаєш, а я, від спілкування з тобою, тупію. Бо я в середовищі розумніших намагаюся більше слухати, а ти в такому ж середовищі намагаєшся всіх переговорити.

Я терпіти не можу зверхності, стібуся з тих хто таке собі дозволяє на Борді. Але ти мене просто вимушуєш казати це тобі. Ти просто ходяча демонстрація ефекту профана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Посадити його потім - ніхто і ніщо не заважає.

Ага. посадять

Багатьох вже посадили за 5 років з верхівки влади?

Чи всі ті статки в деклараціях нажиті чесною працею, депутатською зарплатою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, justice777 сказано:

Жодна сторінка його біографії, яку ми всі спостерігаємо на телебаченні, не казала про те, що він хоче бути громадським діячем, лідером думок,

у нас таких вистачає.  Хватить вже. Діяч на діячеві і діячем поганяє.

Як і лідерів, вагон з причепом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

Ага. посадять

Багатьох вже посадили за 5 років з верхівки влади?

Чи всі ті статки в деклараціях нажиті чесною працею, депутатською зарплатою?

В нас відтепер немає нечесно нажитих статків. Реформований Петьою  конституційний суд скасував такий ганебний заробіток. Віднині всі заробітки чесні. Ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

В нас відтепер немає нечесно нажитих статків. Реформований Петьою  конституційний суд скасував такий ганебний заробіток. Віднині всі заробітки чесні. Ура!

Тільки коригував своє повідомлення, з приводу цього закону))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель припиняй, в мене плюси кончились )) вже як дві сторінки :) А ще ж і Нокіану тра вділяти )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

Нікель припиняй, в мене плюси кончились )) вже як дві сторінки :) А ще ж і Нокіану тра вділяти )))

Будеш должен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AgentSmith13 сказано:

 ХТО його джерела інформації, і ДЕ документальні докази - мило усміхається і лепече "не скажу"

Він попереджав, що на попа в США є кілька тон компромату в паперовому еквіваленті.Пацан сказав - пацан здєлав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімкін про російські кібератаки:

Чергова відмазочка якщо раптом щось піде "не так" на виборах, щоб можна було щось відмінити або самим підстроїти і є на кого звернути:) Вже ж наче і своя віра і своя мова і своя армія і своя ... але ж всерівно все не так... Перед виборами треба було про "свою" кібербезпеку турбуватись і туди гроші виділяти, а не по карманах розпихати, а людям потім локшину вішати!!!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, igorgame сказал:

Клімкін про російські кібератаки:

Чергова відмазочка якщо раптом щось піде "не так" на виборах, щоб можна було щось відмінити або самим підстроїти і є на кого звернути:) Вже ж наче і своя віра і своя мова і своя армія і своя ... але ж всерівно все не так... Перед виборами треба було про "свою" кібербезпеку турбуватись і туди гроші виділяти, а не по карманах розпихати, а людям потім локшину вішати!!!

Я без Клімкіна, трошки в іншому контексті (що НЕ можна всі енергоносії тримати в руках одного-двох далеко не патріотичних олігархів, бо можуть і без кібератак таке зробити Фірташі з Ахметовими різні) тут про те ж писав.

Якщо РЕАЛЬНО вирубити к бісу електроенергію по всій країні на пару днів - можна не тільки на результат виборів вплинути, можна і цікавіших речей наробити встигнути - від початку захоплення територій до організації революції.

І так, а Клімкін десь там написав, що "всепропало"? Кібератаки на органи влади останнім часом  - нормальне явище, і "шифрувальники" шлють, і ДДОСити сайти пробують, і багато ще чого, правда я щось не бачу зламаних масово сайтів, нових епідемій "Петь" і т.д. Атаки зараз частіше просто інформаційні - фейкові листи на електронку, розповсюдження "сенсацій" по соцмережах і т.д. Повір, про кібербезпеку не "перед виборами", а постійно турбуються - якби того не робили, вже не було б нічого - ні сайтів, ні електронних послуг, ні банальної пошти. Знаю, так би мовити, трошки зсередини. Якщо звертати увагу "перед виборами" (якоюсь датою на зразок Дня Незалежності і т.д., коли в рашестані "підгорає" від самого факту незалежності України), а в решту часу "болт покласти" - розгрібання наслідків вийде дорожчим, ніж самі вибори.

І головне питання - я який СЕНС владі обвалювати свій же рейтинг і руйнувати свою ж репутацію в народу (а коли "блекаут" повний - телевізора і радіо, яке б розповіло людям про "російську загрозу" - теж не буде) перед виборами шляхом відключення електрики через "тіпа кібератаку"? Чергова варіація на тему "аяяй, воєнний стан, вибори відмінять"? Так проходили вже це...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен день бачу той кіоск з хлібом,який ти так любиш постити.

І зовсім не бачу там тих черг.

Скільки гівна та бруду від тебе на Пороха, і жодного кривого слова про Коломойського.

Ти просто намагаєшся навести тінь на плетінь.

Ще й видаючи себе за дуже розумного.

Виглядаєш зарозумілим.

Я,коли не хочу спілкуватись з Карамбою,просто не звертаю уваги на нього,не відповідаю йому,не цитую його.

А тобі,що заважає так поступати зі мною?

Веди свої ,,високоінтелектуальні дискусії,, з Вадимом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.01.2019 at 00:37, Electronshik сказано:

Під час холодної війни до влади у США прийшов бувший голівудський актор Рейган. Далі розказувати?

ось що розказують американці

Порівняння Зеленського з Рейганом недоречне – екс-чиновник адміністрації 40-го президента США

Цитувати

Хоча і президент США Рональд Рейган і кандидат у президенти України Володимир Зеленський вийшли із шоу-бізнесу, між ними існує величезна різниця.

Про це заявив колишній посол США в Україні Джон Гербст, передає "Голос Америки".

"Рейган був залучений до політики навіть у шоу-бізнесі. Він був активний у профспілковій політиці із Гільдією акторів під час періоду Маккарті. Це було для нього важливим досвідом. До того ж він був губернатором Каліфорнії. Він був досвідченим політиком, добре розбирався у проблемах, хоча його критики тоді говорили, що він некомпетентний. Їх не можна порівнювати – Рейгана і Зеленського", - сказав Гербст, який загалом прослужив на дипломатичній службі 31 рік.

Коли Рейган був президентом США, Гербст працював у Державному департаменті.

Інша учасниця дискусії, редакторка блогу UkraineAlert Атлантичної ради Мелинда Геринг додає, що великий вплив на становлення Рейгана як політика зробив його досвід роботи на General Electric. У 1954-му році Рейган почав вести телевізійну програму "Театр General Electric", а також подорожувати країною, виступаючи із мотиваційними промовами перед працівниками компанії.

"Він знав проблеми. Він говорив з людьми. І він це робив роками. Отже перед тим, як він розпочав виборчу кампанію, він готувався до цього кілька років", - говорить Геринг.

Раніше письменник-документаліст, мистецтвознавець, політолог Богдан Горинь на прес-конференції представників громадської ініціативи "Слуга олігарха як загроза Україні" заявляв, що порівняння кандидата у президенти Володимира Зеленського з видатним президентом США Рональдом Рейганом є великою образою для останнього.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

32 минуты назад, Nokian сказал:

Кожен день бачу той кіоск з хлібом,який ти так любиш постити.

І зовсім не бачу там тих черг.

В тебе проблеми з зором. Аверс для репортажу пенсіонерів силою зганяв?

Цитата

Скільки гівна та бруду від тебе на Пороха, і жодного кривого слова про Коломойського.

Для цього є нокіани, а в мене місія важливіша за якогось сраного олігарха - поливати гівном самого Президента України.

Цитата

Ти просто намагаєшся навести тінь на плетінь.

Ти зловживаєш цим словосполученням. Малий словарний запас? Треба більше читати книг (акцент на книгах)

Цитата

Ще й видаючи себе за дуже розумного.

Виглядаєш зарозумілим.

То ти ще з одним бордівцем не спілкувався. Я дурак дураком поруч з ним. 

Цитата

Я,коли не хочу спілкуватись з Карамбою,просто не звертаю уваги на нього,не відповідаю йому,не цитую його.

То чого ти нив два тижні тому?

В 18.02.2019 в 14:41, Nokian сказал:

Якщо ж в тебе є хоч крапля самоповаги- просто не звертайся до мене, не заходь в мої теми,насолоджуйтеся тим,що маєш.

 

Цитата

А тобі,що заважає так поступати зі мною?

Так ти сам і заважаєш. Стою собі спілкуюся з Вадімом, хоч і в публічному місці, але нікого не чіпаємо, не гукаємо і тут бац - Вітя:

5 часов назад, Nokian сказал:

Коломойський повертатиме борг.

Ха ха ха ,яке смішне ,неймовірне словосполучення.

Як Коломойський повертає борги спитайте у гравців Волині, чи у німців,котрі збудували стадіон у Дніпрі.

Чи в Ахметова з Пінчука, з якими Коломойський судиться в Лондоні.

Бєня ніколи нікому нічого не повертає.

Бо люди цього народу ,,вам нічого нє должен,, только своим родителям.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Nokian сказано:

Скільки гівна та бруду від тебе на Пороха, і жодного кривого слова про Коломойського.

Так було б достатньо криво?

Бєня.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криво достатньо, але ще не вистачає відповіднього слова про нього .

Яке  не насмілювався  вимовити  ТС цієї теми, і аж бідака чухнув на Пейсбук ( походу там більше платять), 

ну і його заступник Нікель теж ніяк не насмілиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом сьогодні в США засідання суду по Лазаренку.  Основна інтрига- чи піде він на співпрацю з слідством і чи зільє своїх?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Entis77 сказал:

після майдану почав перевдягатися під нову владу, був блогером на службі у владі, потім його підібрав Івахів і купив

Цікаво, а куди поділись і що "бачать" активісти Самооборони, Майдану, куди люстрація ділась...? :) Всіх купили, рота закрили і ніхто не бачить кого призначають в ОДА...  Одиниці щось можуть сказати і то у соцмережах, а яйця бити об голову, як Гунчику, вже ніхто не наважиться :) Все повернулось туди, де й починалось і ніхто і нічого не змінить... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана Забужко: Кукла Зе – віртуальний персонаж з важливою функцією: обнулити нашу колективну «революцію гідности»

Письменниця Оксана Забужко вважає, що українці, «котрі щиро збираються голосувати за куклу з комічного шоу від московських кураторів», готуються до «колективного самогубства».

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. Передає Leopolis.news

«Як затролити цілий народ» – це не Путін із Сурковим, і не КГБ перші придумали, політика під назвою «дразніть х@хла» походить ще з імператорського театру 19-го ст. На пам’яті мого покоління, за Щербицького, «что-нибудь укрАинское» (с) в інформпросторі вже з’являлось (було можливе) майже виключно як предмет обри-ГА-ГА-нія, – і так, будь-яка персональна «революція гідности» (коли з вас ржуть у вічі, а ви у відповідь не підгигикуєте з дурнуватим осміхом, щоб продемонструвати свою «незакомплексованість», а ставите ржуна на місце, щоб сам заткавсь і десятому заказав) тоді реально загрожувала звинуваченням в «укр. бурж. націоналізмі», – зазначає письменниця.

За її словами, внаслідок цього нині українці масово страждають на «класичний, у 4-му поколінні, «синдром вивченої безпорадности»: коли з нас глумляться в живі очі «з особливим цинізмом» («тролять»), ми використовуємо свій психологічний ресурс не на те, щоб захистити свою гідність, а на те, щоб переконати себе, ніби це «нічого страшного», і «а що тут такого», і – для вже повної психологічної безпеки – «давайтє посмєйомся вмєстє»…

«95-й квартал» – технологія «обриГА-ГАй х@хла» в 4-му поколінні, що паразитує акурат на цій нашій ВИТІСНЕНІЙ ТРАВМІ. А Кукла Зе – віртуальний персонаж із дуже важливою функцією: обнулити нашу колективну, тільки-но розпочату в 2014-му «революцію гідности» – назад до рівня 2010-го р.: коли в Кремлі за боки брались од реготу, «виписавши» в президенти «дурним х@хлам» на вибір двох своїх аґентів, варіанти М і Ж, – і хай чубляться, оборжака ж!» – пише Оксана Забужко.

За її словами, уже чимало писано про сценарій, за яким «віртуальна Кукла Зе має, як пилососом, «ввібрати» весь протестний електорат і потім «передати», яким-небудь гебешним наперсточницьким трюком (зміною політ.устрою), «всю власть советам», (напр., Газпромівській «канцлерині», а та вже, по старшинству, своєму московському куратору)». На думку письменниці, цей сценарій розраховано на «експлуатацію якраз нашої «вивченої безпорадности».

«Тож не варто кричати людям, що вспадкували цей синдром, які вони дурні, – саме це кричали їхнім дідам і прадідам, від яких вони зараз, підсвідомо, намагаються дистанціюватись. За один місяць такі травми не лікуються, і «відбита» чутливість до образи національної гідности – не відновлюється. Апелювати тут можна вже тільки до логіки – до здорового глузду. На який, власне, й надія», – підсумовує Оксана Забужко.

http://leopolis.news/oksana-zabuzhko-kukla-ze-virtualnyj-personazh-z-vazhlyvoyu-funktsiyeyu-obnulyty-nashu-kolektyvnu-revolyutsiyu-gidnosty/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

А тим часом сьогодні в США засідання суду по Лазаренку.  Основна інтрига- чи піде він на співпрацю з слідством і чи зільє своїх?

Кстаті що там з ним взагалі? Ще ж, здається, при янику нам збирались повернути 150 млн. баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

А тим часом сьогодні в США засідання суду по Лазаренку.  Основна інтрига- чи піде він на співпрацю з слідством і чи зільє своїх?

 

    Йдуть торги між прокурорами і адвокатами стосовно Лазаренка і наших крадених 200млн. Переговори будуть відбуватись в суді. Закінчення переговорів визначено судом на листопад. Дата наступного раунду невідома. 
  ЗІ: як бачимо в демократичних країнах правосуддя дуууууже повільне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

    Йдуть торги між прокурорами і адвокатами стосовно Лазаренка і наших крадених 200млн. Переговори будуть відбуватись в суді. Закінчення переговорів визначено судом на листопад. Дата наступного раунду невідома. 
  ЗІ: як бачимо в демократичних країнах правосуддя дуууууже повільне.

Зате невідворотне. В нас також повільне та ще й взагалі уникнути можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...