Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Може остальним не тринадять весь час,що Янукович їх президент?

Добре знаючи,що і до чого.

В мене є кадри 14 го і 4 го років.

Просто я їх робив не для того,щоб бахвалитсь найкраз,і різним дурням показувати не збираюсь.

Бо робив я це в першу чергу для себе.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Nokian сказал:

Просто я їх робив не для того,щоб бахвалитсь

В мене для тебе погані новини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Бо клоун  найменш підходить на роль президента.

 

а хто підходить?

той, хто біля кормушки з 1991 року і окрім власного збагачення, їх до цього часу нічого не цікавить.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Де би був Порох, Україна і ти, якби Коломойський не зупинив сєпарів в Дніпрі і Одесі? І в знак вдячності кондитер у нього Приват забрав. Зато Ахметов, на чиїй вотчині і почалася та вся срань, тепер в рошенківському шоколаді. Яка ж в тебе пам'ять коротка.

108 тисяч після кого залишилося вже забув? То я нагадаю - після Ахметовських данєцкіх.

Порохоботи (а зараз уже актуальніше порохолизи) про таке ніколи не згадають, ібо в методичках немає. Навіть після того, як наявно показали гниль у оборонці і те, як "гарант" веде себе на мітингах, їм все рівно Божа роса в очі! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Напевно тому я двічі ( в 2004 та 2014) виходив з вимогами ,,Зека геть,,

Зараз актуально ,,Зеку геть,,

Про зечку забув, яка двічі сиділа!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Я й так знаю, що станеться після першого туру.

Шоу маст гоу он.

Вам порохолизам уже роздали нові методички, де прописані можливі сценарії? А є сценарій під назвою "сйобу...мся куди тільки можливо"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Бо клоун  найменш підходить на роль президента.

 

 

Не може такого бути))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ЗЕ!2019 сказал:

 

Не може такого бути))

 

Стендап — сольний гумористичний виступ перед живою аудиторією, один з жанрів розважальних програм. Часто для таких виступів організовуються спеціальні комедійні клуби (англ. Comedy club). Подібного роду передачі відрізняються тим, що на сцені виступає конферансьє, який спілкується з глядачами, що сидять у залі, на актуальні теми, гостро жартує і навіть задирає присутніх на шоу.

У репертуар стендап-коміків, як правило, входять авторські монологи (routines), короткі жарти (one-liners) та імпровізація з залом. У надії викликати сміх аудиторії коміки включають в свої виступи також музичні, театралізовані фрагменти, черевомовлення, фокуси, етюди, всілякі хитрощі коміка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побєдивший будєт прав.

Проигравший просто жив.

Ето просто лишь игра.

Под названьєм Се ля ви.

Лягайте спати,все вже вирішено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Лягайте спати,все вже вирішено.

То ти на дільницю не підеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ходив і піду.

Я ж громадянин.

А смисл? Все ж вирішено і без тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ти все по собі судиш, то хто мій президент,то що без мене вирішено.

Коли нарешті дійде,що я це роблю для Себе в першу чергу.

Для своєї совісті 

А ти роби,як тобі Твої смисли підказують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Що ж ти все по собі судиш, то хто мій президент,то що без мене вирішено.

Коли нарешті дійде,що я це роблю для Себе в першу чергу.

Для своєї совісті 

А ти роби,як тобі Твої смисли підказують.

Ясно: купиш білет і назло кондуктору підеш пішки. 

Логіка - твій коньок :0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський президент -> Бєня відсуджує Приват назад -> націоналізація Привату - вимога МВФ, вгадайте, що після того зробить МВФ? З Юльою по ходу те саме.

А за Пороха тоже шось не хочеться :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Що ж ти все по собі судиш, то хто мій президент,то що без мене вирішено.

Коли нарешті дійде,що я це роблю для Себе в першу чергу.

Для своєї совісті 

А ти роби,як тобі Твої смисли підказують.

Нагадай, що ти там про царські замашки писав? 

Давно почав "Себе" з великої букви писати? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Vadimm сказал:

Зеленський президент -> Бєня відсуджує Приват назад -> націоналізація Привату - вимога МВФ, вгадайте, що після того зробить МВФ? З Юльою по ходу те саме.

А за Пороха тоже шось не хочеться :sm142:

А чого ти переживаєш, націоналізувати Приват вимагали в обмін на кредит. Кредит нам дали. тепер можна і банк Бенні віддати. А МВФ буде чекати своєї черги на повернення боргу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Vadimm сказано:

Зеленський президент -> Бєня відсуджує Приват назад -> націоналізація Привату - вимога МВФ, вгадайте, що після того зробить МВФ? З Юльою по ходу те саме.

А за Пороха тоже шось не хочеться :sm142:

гриценко наш кандидат))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лишній раз доводить,що Ти є в першу чергу спорщик,якому ну дуже кортить ,аби його було зверху.

 

При цьому відриваєшся від об'єктивності та крутиш фактами Лише у вигідному тобі руслі.

Замовчують та перекручуючи інші факти..

Це для тебе вже як манія, тому і друг в тебе відповідно.

Ти добре помітив,там де я себе написав з великої букви, там же і тебе так само з великої.

І ти добре знаєш для чого я так зробив.

Але половина читачів просто неуважна, і ти хочеш на цьому зіграти,як гають твої улюблені політики популісти.

Ну хаває ж  піпл солодкі обіцянки Ю. Зе та Л.

Наводь і ти тінь на плетінь далі.

По крайній мірі один юзер тобі вірить та підтримує.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Ну хаває ж  піпл солодкі обіцянки Ю. Зе та Л.

Покажи-но, де і коли Зеленський щось наобіцяв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Dima4s сказано:

гриценко наш кандидат))

Свій пост я писав Його Величності Нікелю.

Гриценко по перше є ствлеником Пінчука Кучми,а по друге і саме основне- він просто непрохідний 

Зеленський наобіцяв мир та легке і просте вирішення  війни.

Ну і ця його ідея з народним обранням міністрів.

Дуже хитро.

Наприклад призначити Комаровського міністром охорони здоров'я,а через рік невдоволеному народу сказати- а я вам нічого нє должен,самі за него голосовалі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, nickel сказано:

Де би був Порох, Україна і ти, якби Коломойський не зупинив сєпарів в Дніпрі і Одесі? І

 

Жодні позитивні дії не дають імунітету від злочинів в майбутньому!

 

Невже ти такий наївний, що віриш в патріотизм Коломойського?!

В 2014 р. Беня порахував, що втримати власність в Україні значно краще, ніж повторити долю Абрамовича на росії.

 

Перетином всіх червоних ліній вважаю поява армії Коломойського в будівлі "Укрнафти" у 2015 р. (https://espreso.tv/news/2015/03/22/pid_budivleyu_quotukrnaftyquot_zibralysya_20_ozbroyenykh_lyudey,) -  це став виклик олігарха державі.

Щодо "Укрнафти", нагадаю, не вкладаючи нічого, Беня контролював весь менеджмент, фінансові потоки, блокував виплату дивідендів державі.

 

Тому, послухай ще раз дзвінок Бєні до Коболєва, де Коломойський сказав, що нічого платити по своїм боргам не буде, а якщо будуть активні дії - то перекине своїх добровольців або посприяє проходу рашистів.

І чи варто після цього його ідеалізувати або надіятись на самостійну політику його кандидата?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, justice777 сказал:

Жодні позитивні дії не дають імунітету від злочинів в майбутньому!

 

Невже ти такий наївний, що віриш в патріотизм Коломойського?!

В 2014 р. Беня порахував, що втримати власність в Україні значно краще, ніж повторити долю Абрамовича на росії.

 

Перетином всіх червоних ліній вважаю поява армії Коломойського в будівлі "Укрнафти" у 2015 р. (https://espreso.tv/news/2015/03/22/pid_budivleyu_quotukrnaftyquot_zibralysya_20_ozbroyenykh_lyudey,) -  це став виклик олігарха державі.

Щодо "Укрнафти", нагадаю, не вкладаючи нічого, Беня контролював весь менеджмент, фінансові потоки, блокував виплату дивідендів державі.

 

Тому, послухай ще раз дзвінок Бєні до Коболєва, де Коломойський сказав, що нічого платити по своїм боргам не буде, а якщо будуть активні дії - то перекине своїх добровольців або посприяє проходу рашистів.

І чи варто після цього його ідеалізувати або надіятись на самостійну політику його кандидата?!!

Невже ти такий наївний, що віриш в патріотизм Порошенка?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його не ідеалізую.

Обираю з менших зол та оцінює зроблене.

 

Для мене, як українця, важливо збереження та розвиток мови, відірваність від росії, в т.ч. і в релігійному питанні.

Йому це вдалося.

 

А ще, це перший український Президент, який з гідністю виступав перед лідерами країн світу, і в мене не виникало бажання, що на нього дивляться, як на якогось недорозвиненого аборигена чи бандита в костюмі.

Президент, як втримав державу в нереальних умов зовнішнього тиску та внутрішнього спротиву та протирічь.

 

Можна продовжити, та чи є сенс?!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...