Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 hour ago, jack74 said:

якщо й так - чим Коломойський гірше Пороха??? Чи навпаки, чим Порох краще Коломойського?

 

Хороший принцип вибирати кандидата.

 

51 minutes ago, jack74 said:

 І якщо його оберуть, якщо він не скурвиться.

З такими "якщо" можна багатьох обирати на виборах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halgrath сказано:

чим Коломойський гірше Пороха???

 

Є сенс пояснити очевидні речі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Nokian сказано:

Цікаво, єврейська мама вже пояснила Вовочці,що не по Зеньці  шапка?

шонєбудь? Чи може ТИ можеш міряти, кому яка шапка? Сантиметр не порвеш?

 

3 хвилин тому, halgrath сказано:

Хороший принцип вибирати кандидата.

:blink: де ти тут побачив цей принцип?

 

4 хвилин тому, halgrath сказано:

З такими "якщо" можна багатьох обирати на виборах.

ну це ж не єдиний критерій :) Чи ми такі примітивні? ;) 

 

2 хвилин тому, justice777 сказано:

Є сенс пояснити очевидні речі?

очевидні? :_31: ну зроби тоді милість, поясни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, jack74 said:

:blink: де ти тут побачив цей принцип?

 

ну це ж не єдиний критерій :) Чи ми такі примітивні? ;)

Так розясни, будь ласка, свою позицію. Я десь неправильно зрозумів у фразі "Зеленський - не маска Коломойського. А навіть якщо й так - то чим Коломойський гірший за Порошенка"

І цікаво звичайно почути думку по іншим критеріям вибору кандидата, бажано окрім

3 hours ago, jack74 said:

  Бюджет не розкрадав, в махінаціях не був помічений, в політику не мокнутий...

бо офшори - то ж не махінація, хто їх тут тільки не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, justice777 сказал:

не вірю я в Зеленського як в сильного та незалежного політика.

Незалежних політиків ніде немає!!! За якимось політиком стоять бізнесові клани або впливові Західні кукловоди! От тільки ті бізнесмени сами у політику не лізуть, а роблять бізнес і тими грошима впливають на політиків, а в нас олігарх у політику поліз і це ну дуже людей дратує! Там у США такий самий, ну то там хоч до бізнесу не так відносяться, а в нас як червона ганчірка на бика ну і сам у пушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Цікаво, єврейська мама вже пояснила Вовочці,що не по Зеньці  шапка?

А ти спитай у жидовських мамок гройсмана і вальцмана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна  пять років тому рівно  мала на казначейських рахунках 108 тисяч грн.https://tsn.ua/interview/u-lyutomu-2014-roku-u-shovischah-ukrayini-bulo-108-tisyach-griven-707431.html

Зараз вісім з половиною міліардів грн.

Так от,  те що ми вистояли  проти Росії,що збереглися як держава, що впенено стоїмо сьогодні на ногах- це все результат  міжнародної підтримки.

В тому ,а може навіть в першу чергу фінансової підтримуи.

Ці міліарди доларів дають під гарантії певної людини, особистості.Конкретно Порошенка. І це логічно.

А хтось вірить,що такі самі міліарди Захід дасть клоуну?

Точніше і не збирається вірити,бо насправді у нього зовсім інша роль  в цих виборах. Про яку його наївні прихидьники  скоро взнають.

Після першого туру.

Тому він на відміну від інших претендентів і не їздить закордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, halgrath сказано:

Я десь неправильно зрозумів у фразі "Зеленський - не маска Коломойського. А навіть якщо й так - то чим Коломойський гірший за Порошенка"

ти десь вириваєш з контексту :) бо думка на цьому не закінчується, і далі йде уточнення і пояснення

2 годин тому, jack74 сказано:

Чи навпаки, чим Порох краще Коломойського? Шо той бізнесмен, котрий до будь-якої влади пристосовувався, шо той.

 

 

20 хвилин тому, halgrath сказано:

І цікаво звичайно почути думку по іншим критеріям вибору кандидата, бажано окрім

3 годин тому, jack74 сказано:

  Бюджет не розкрадав, в махінаціях не був помічений, в політику не мокнутий...

бо офшори - то ж не махінація, хто їх тут тільки не має.

ти знаєш, на рахунок "офшорів" є зрозуміле пояснення від самого Зеленського, візьми й послухай.

І я тут не за кого не агітую, і не збираюсь нікого вчити чи переконувати. Оберете того, на кого заслуговуєте. Просто дивує оте дивне "ополчєніє" проти Зеленського... Ну він же нікого не чіпає, нікого не обсирає, тай взагалі він "клоун" - шо ж ви його так боїтеся?! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З чого ти взяв,що його хтось боїться?

З  феків, що за ним стежать,чи підсиавних його звстрічів з атошниками?

Я й так знаю, що станеться після першого туру.

Тому просто  смішно дивитись на потуги  деяких юзерів.

Причому дехто з них таки теж знає.

Але роль треба діграти до кінця 

Шоу маст гоу он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Nokian сказал:

Україна  пять років тому рівно  мала на казначейських рахунках 108 тисяч грн.https://tsn.ua/interview/u-lyutomu-2014-roku-u-shovischah-ukrayini-bulo-108-tisyach-griven-707431.html

Зараз вісім з половиною міліардів грн.

Так от,  те що ми вистояли  проти Росії,що збереглися як держава, що впенено стоїмо сьогодні на ногах- це все результат  міжнародної підтримки.

В тому ,а може навіть в першу чергу фінансової підтримуи.

Ці міліарди доларів дають під гарантії певної людини, особистості.Конкретно Порошенка. І це логічно.

А хтось вірить,що такі самі міліарди Захід дасть клоуну?

Точніше і не збирається вірити,бо насправді у нього зовсім інша роль  в цих виборах. Про яку його наївні прихидьники  скоро взнають.

Після першого туру.

Тому він на відміну від інших претендентів і не їздить закордон.

Де би був Порох, Україна і ти, якби Коломойський не зупинив сєпарів в Дніпрі і Одесі? І в знак вдячності кондитер у нього Приват забрав. Зато Ахметов, на чиїй вотчині і почалася та вся срань, тепер в рошенківському шоколаді. Яка ж в тебе пам'ять коротка.

108 тисяч після кого залишилося вже забув? То я нагадаю - після Ахметовських данєцкіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Україна  пять років тому рівно  мала на казначейських рахунках 108 тисяч грн.https://tsn.ua/interview/u-lyutomu-2014-roku-u-shovischah-ukrayini-bulo-108-tisyach-griven-707431.html  Зараз вісім з половиною міліардів грн. - ой зав'язуй вже з цими мантрами, які ніхто перевірити не може. Хто собі які хоче, такі цифірки "оприлюднює". А для мене в 2014 бакс був по 8, а після приходу "щастя" став по 26 і не падає. Це ж так просто наповнити бюджет - киданути гривню в три рази, і весь фокус.

Так от,  те що ми вистояли  проти Росії,що збереглися як держава, що впенено стоїмо сьогодні на ногах- це все результат  міжнародної підтримки.  - ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ПАТРІОТИЗМУ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ І ВОЛОНТЕРІВ, КОТРІ ВТРИМАЛИ УКРАЇНУ! А міжнародна підтримка була згодом, коли побачили, що цей народ варто підтримувати.

В тому ,а може навіть в першу чергу фінансової підтримуи.

Ці міліарди доларів дають під гарантії певної людини, особистості.Конкретно Порошенка. І це логічно. - Ющенко теж мав карт-бланш підтримки міжнародної спільноти, і що? І з Яником захід теж розмовляв, бо це просто бізнес.

А хтось вірить,що такі самі міліарди Захід дасть клоуну? - клоуну? Це вже буде президент, обраний народом (ти ж сам це припускаєш :)) Так от Захід буде розмовляти з будь-яким обранцем. Бо це політика і бізнес.

Точніше і не збирається вірити, - Ооо! Це тобі сам Захід сказав?! :) .бо насправді у нього зовсім інша роль  в цих виборах. Про яку його наївні прихидьники  скоро взнають.

Після першого туру.

Тому він на відміну від інших претендентів і не їздить закордон. - А чому йому зара туди їздити? А якби їздив, то ти б і в цьому "зраду" знайшов би, і почав кричати, що їздить до кураторів :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, jack74 said:

ти десь вириваєш з контексту :) бо думка на цьому не закінчується, і далі йде уточнення і пояснення

Добре, без виривання :) Якщо таки припустити, що Зеленський і Коломойський добре пов'язані - то на твою думку, це сильна біда чи так собі?

 

18 minutes ago, jack74 said:

знаєш, на рахунок "офшорів" є зрозуміле пояснення від самого Зеленського, візьми й послухай. Просто дивує оте дивне "ополчєніє" проти Зеленського... Ну він же нікого не чіпає, нікого не обсирає, тай взагалі він "клоун" - шо ж ви його так боїтеся?! 

Якщо пригадати хронологію, то спочатку було заперечення офшорів, а потім (напевно, після "консультацій з нормальними людьми") - офшори таки визнали.

Якщо в уяві хтось когось боїться, "ополчився" - розчарую. Говорю особисто лише тому, що тему підняли раніше і дещо підміняють факти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казначейські рахунки - це така фігня, що там і при кондитері бувають нулі. Нокіан, як підприємець, мав розуміти що таке касовий розрив, але, ймовірно, не вистачає фінансової грамотності. Якраз жалівся на це на днях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, halgrath сказано:

то на твою думку, це сильна біда чи так собі?

а тобі так важлива моя думка? :) То що ж ти її не бачиш? :) Я ж написав чітко 

2 годин тому, jack74 сказано:

Шо той бізнесмен, котрий до будь-якої влади пристосовувався, шо той.

 

12 хвилин тому, halgrath сказано:

Якщо пригадати хронологію, то спочатку було заперечення офшорів, а потім (напевно, після "консультацій з нормальними людьми") - офшори таки визнали.

не знаю, про яку ти "хрєнологію" тут фантазуєш, бо спочатку були закиди про існуючий і діючий в Росії бізнес Зеленського, а потім вже доліплювання існування офшорної фірми як начеб-то доказу першого (що для людини думаючої є абсолютно різними речами, але для "адептів" потягне за доказ), а потім були офіційні запити від команди Зеленського до тих журналістів і якесь блєяння тих "розслідувачів" у відповідь. А потім ще й Зеленський роз'яснив ситуацію, пообіцяв вийти з "офшору", що і зробив. Ось така "хронологія". Викинь методичку і послухай "пряму мову" людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тобі може і не вистачає відрізняти суми 108 000 та 8 500 000 000.

А ось тут статки Зеленськогоза 2017 рік. https://glavcom.ua/news/e-deklaraciya-zelenskogo-groshi-u-latviyskomu-privatbanku-shveycarski-godinniki-orenda-kvartiri-u-britaniji-vartistyu-42-mln-grn-564039.html

Квртирка в Лондоні , нерухомість в Криму.Все як має бути.

 Походу  з 2014  року вони лише зросли.І досить нехіло.

Ще в когось виникаютьсумніви, чи він не скурвиться??

Ха ха ха.....

Лідер студії «95 квартал» задекларував 26 торгових марок, три корисні моделі і три винаходи. 

Найуспішніший його винахід- розвести міліон лохів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ну тобі може і не вистачає відрізняти суми 108 000 та 8 500 000 000.

А ось тут статки Зеленськогоза 2017 рік. https://glavcom.ua/news/e-deklaraciya-zelenskogo-groshi-u-latviyskomu-privatbanku-shveycarski-godinniki-orenda-kvartiri-u-britaniji-vartistyu-42-mln-grn-564039.html

Квртирка в Лондоні , нерухомість в Криму.Все як має бути.

 Походу  з 2014  року вони лише зросли.І досить нехіло.

Ще в когось виникаютьсумніви, чи він не скурвиться??

Ха ха ха.....

Поки ти лише вангуєш скурвлення Зеленського, то Порох прийшов на пост вже скурвленим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Поки ти лише вангуєш скурвлення Зеленського, то Порох прийшов на пост вже скурвленим.

І за це його обрали в першому ж турі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, jack74 said:

а тобі так важлива моя думка? :) То що ж ти її не бачиш? :) Я ж написав чітко 

Я ж не менш чітко перепитав, для чого викручуватися...

10 minutes ago, jack74 said:

не знаю, про яку ти "хрєнологію" тут фантазуєш, бо спочатку були закиди про існуючий і діючий в Росії бізнес Зеленського, а потім вже доліплювання існування офшорної фірми як начеб-то доказу першого (що для людини думаючої є абсолютно різними речами, але для "адептів" потягне за доказ), а потім були офіційні запити від команди Зеленського до тих журналістів і якесь блєяння тих "розслідувачів" у відповідь. А потім ще й Зеленський роз'яснив ситуацію, пообіцяв вийти з "офшору", що і зробив. Ось така "хронологія". Викинь методичку і послухай "пряму мову" людей

Тут постарайся не нервуватись, перекручування українських слів не додає честі.

І взагалі доволі цікаве бачення розвитку подій під видом "прямої мови людей". По своїй активності на  форумі чомусь думав, що значно пізніше вирішиш приліпити адептів, методички і т.п. Але помилився, аргументи закінчились раніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

І за це його обрали в першому ж турі.

Як обрали, так і переоберуть. А чо вам тільки від Зеленського підгорає? А-а-а, зрозумів - свіжі рейтинги вже побачили. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Бо клоун  найменш підходить на роль президента.

Я коли тебе читаю, то розумію, що найкращий твій президент - Янукович. Чи в кондитера дупа солодша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно тому я двічі ( в 2004 та 2014) виходив з вимогами ,,Зека геть,,

Зараз актуально ,,Зеку геть,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Напевно тому я двічі ( в 2004 та 2014) виходив з вимогами ,,Зека геть,,

Зараз актуально ,,Зеку геть,,

не для того ти виходив. Ти виходив (якщо виходив), для того, щоб регулярно бити себе пьяткою в груди й бахвалитись цим направо й наліво, що ти з успіхом весь час і робиш. Бо остальні, хто виходив, чомусь постійно про це не триндять скрізь, на відміну від тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...