Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, jack74 сказал:

я щось виклав, і після того щось написав, так? Значить те, що я написав, стосується того, що перед коментарем виклав. Не всього, що існує на світі і пов'язане з почутими (прочитаними) тобою словами, а лише того, що я виклав. 

Але в тебе, бачу, проблеми з адекватним сприйняттям того, що ти бачиш і читаєш, тому якщо ти і це "розжовування" не зрозумієш, то сенсу щось тобі далі пояснювати, не бачу.

"...деколи краще жувати..."© - подумай над цим

Спокійно ,не нервуйся .... глибокий вдоооох ,повільний видих.Думай про щось гарне (ти з зеленскім на мальдівах):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, Poison сказано:

Спокійно ,не нервуйся .... глибокий вдоооох ,повільний видих.Думай про щось гарне (ти з зеленскім на мальдівах):D

Про "краще жувати", я так бачу, ти так і не зрозумів...

Я завжди спокійний, можеш за мене не переживати. Принаймні школота то вже точно мене вивести з себе не зможе своїм "типуОстроумієм" ;) 

Да, і свої фантазії за чужі не видавай ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коэффициенты букмекерской компании bwin по состоянию на 18 февраля. (В скобках указаны коэффициенты на победу кандидата по состоянию на 6 февраля)

Петр Порошенко - 1,95 (2,1)
Владимир Зеленский - 3,00 (4,25)
Юлия Тимошенко - 3,75 (2,6)
Анатолий Гриценко - 21,00 (21,00)
Андрей Садовый - 51,00 (41,00)
Олег Ляшко - 51,00 (51,00)
Юрий Бойко - 51,00 (51,00)

 

Чим меньший коефіцієнт тим вище оцінюється ймовірність перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Poison сказал:

Коэффициенты букмекерской компании bwin по состоянию на 18 февраля. (В скобках указаны коэффициенты на победу кандидата по состоянию на 6 февраля)

Петр Порошенко - 1,95 (2,1)
Владимир Зеленский - 3,00 (4,25)
Юлия Тимошенко - 3,75 (2,6)
Анатолий Гриценко - 21,00 (21,00)
Андрей Садовый - 51,00 (41,00)
Олег Ляшко - 51,00 (51,00)
Юрий Бойко - 51,00 (51,00)

 

Чим меньший коефіцієнт тим вище оцінюється ймовірність перемоги.

Після вчорашнього двіжу СБУ вже букмекери оновили ставки
Dz83tibWsAAJuUj.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему Зеленский – катастрофа для Украины

https://nv.ua/opinion/pochemu-zelenskiy-katastrofa-dlya-ukrainy-50007169.html

 

Победа Зеленского практически незамедлительно приведет к следующим пагубным выводам для Украины.

Во-первых, отношения Украины с Западом атрофируются, поскольку Зеленский только пытается понять, какие западные институты и органы являются наиболее важными для его страны. Переговоры с МВФ, Всемирным банком и Европейским банком реконструкции и развития замедлятся. Между тем американские и европейские лидеры в своих отношениях с Украиной займут выжидательную позицию. То же самое сделают инвесторы, которые поступили бы глупо, вложив свои капиталы в страну, которой руководит комик.

 

Во-вторых, украинские олигархи, которые частично отошли в тень в течение последних пяти лет, воспользуются неопытностью Зеленского и его неспособностью управлять сложными правительственными структурами, чтобы организовать свое возвращение. Так же, как и коррупционеры на всех уровнях общества и государства. Украинский ВВП пойдет на спад, теневая экономика вырастет, безработица возрастет, торговля с Европой сократится, а отток мозгов – особенно тех молодых людей, которые выбрали Зеленского – усилится.

В-третьих, реформы вдруг остановятся. Для начала, Зеленский понятия не имеет, как сейчас меняется общество, экономика и политика, и у него уйдет год или два на то, чтобы все это узнать. Бюрократический и административный хаос, который поднимется после того, как Зеленский придет к власти, сосредоточит все внимание нового президента на том, чтобы поддерживать или заново устанавливать порядок в социальной, политической и экономической системе, которые начнут разрушаться.

В-четвертых, Путин и его миньоны в отколотых регионах на юго-востоке Украины будут довольны прогрессом разложения Украины под руководством Зеленского. Кто мог бы справиться со страной, которую они считают шуткой, лучше, чем клоун? Кто мог бы потерпеть больший крах с возможными провокациями на оккупированных территориях, на Азовском море или материковой Украине? Путин почувствует большой соблазн начать вооруженное наступление на, скажем, Мариуполь, сразу же после инаугурации Зеленского. Возможно, еще более опасным будет наступление пропаганды, которая будет пытаться склонить наивного Зеленского к ряду обязательств, равносильных отказу Украины от своего суверенитета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачепила ще одна фраза, яку прочитав в мережі:

 

Я вижу только один призыв: "Кто угодно, только не Порох". По какому-то удивительному стечению обстоятельств он совпадает с призвывом х&%ла.
И я начинаю думать: а кто эти люди, которые повторяют за х&%лом? Они в самом деле граждане Украины? Они отдают себе отчет в том, что они делают?
Твой внешний враг хочет твоими руками тебя же уничтожить - вместо того чтобы сопротивляться, ты начинаешь агитировать всех вокруг, что так и надо сделать, надо помочь внешнему врагу. И это при том, что внешний враг уже оттяпал Крым, кусок Донбасса, заблокировал украинские порты в Азовском море и накапливает силы на границе.
Но они как зомби продолжают повторять: "главный враг - это Порох".
Это повторение истории 100-летней давности. С некоторыми нюансами, но пугающе похожее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу порохоботи і на борді мешкають)))

justice777 ти за кого голосувати будеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, justice777 сказано:

Это повторение истории 100-летней давности. С некоторыми нюансами, но пугающе похожее.

Нагадай но якої саме, бо щось ці глибокі недосказані думки я не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, S30 сказал:

Нагадай но якої саме, бо щось ці глибокі недосказані думки я не розумію.

Тоді після революції також всяке гівно до влади дорвалося. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим, хто щиро та не дуже стурбовані моєю зустріччю із Володимиром Зеленським, хочу сказати – не треба переживати за мою душу. Вона не продається.

Моя політична позиція однозначна: я проти стагнації та регресу, що неминучі при збереженні контролю над країною старою корумпованою елітою. Вони в черговий раз пропонують українцям жити по-новому та йти новим шляхом, наголошуючи на своїй унікальності і безальтернативності, а Україна так і залишається в минулому.

На жаль, нові політики не можуть реально претендувати на перемогу, через те що медіа контролюється олігархами та владою. Тому реальні шанси мають тільки ті, хто вже мають високу публічну впізнаваність.

Я вже доклав чимало зусиль, щоб реалізувати реформи в системах та при лідерах неналаштованих на зміни, які боялися в їх результаті втратити владу та гроші. Це виснажливо і демотивуюче.

Я бачу трьох кандидатів налаштованих на руйнування старої системи: Анатолія Гриценко, Андрія Садового та Володимира Зеленського.

Стосовно Володимира Зеленського, не варто зверхньо ставитися до 28% українців, переважно молодих, які готові віддати за нього свої голоси на президентських виборах. Вони вимагають нових облич, нової політики та кращого життя. Важливо, щоб ці надії не були втрачені.

Відсутність досвіду у Володимира має як мінуси, так і плюси. Те, що він не мислить категоріями бюрократичної системи, є плюсом: менше обмежень і комплексів, відсутність корупційних зв`язків.

Я готовий підтримати антисистемного кандидата, який: 
- Буде націлений на перемогу 
- Відмовиться від непублічних «договорняків» щодо розподілу влади та посад
- Візьметься за впровадження реальних ліберальних реформ, без фантазій та істерій, аби Україна вирвалася нарешті з пастки корупції, бідності і безправ’я 
- Сформує відповідальну та професійну команду
- Буде незалежним від олігархів

Я переконаний у тому, що від цього залежить успіх передвиборчої кампанії і, що важливіше, реалізація довгоочікуваних змін в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, woodwork said:

Бачу порохоботи і на борді мешкають)))

justice777 ти за кого голосувати будеш?

Теж помітив не природнє засилля порохоботів на борді.

У мене це іноді викликає подив бо на борді мешкають люди думаючі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Fireboss сказал:

Теж помітив не природнє засилля порохоботів на борді.

Якби ж то були саме боти. Але ж лучани, які не один рік на борді і яких бордівчани знають особисто. Але читаєш їх пости і це якийсь сюр. Тупо на чорне кажуть біле. 

Я не сперечаюсь, що Порох зробив багато позитивного, хоч і через опу. Але і промахів було багато.

Але ж не можна так відкрито висвітлювати лише перемоги. А на суперників виливати тонни бруду( причому не завжди справедливо і адекватно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Fireboss сказано:

Теж помітив не природнє засилля порохоботів на борді.

У мене це іноді викликає подив бо на борді мешкають люди думаючі...

Ще одного порохобота знайшов (бот під ніком Poison) пролиставши всього кілька сторінок назад. От цікаво, чому в них пердаки тільки від Зеленського підгорають? Читаю ті приколи, фейки, дивлюсь на ті картинки... ппц, невже хтось в це вірить?.. немає чим зайнятись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, justice777 сказал:

Зачепила ще одна фраза, яку прочитав в мережі:

 

Я вижу только один призыв: "Кто угодно, только не Порох". По какому-то удивительному стечению обстоятельств он совпадает с призвывом х&%ла.
И я начинаю думать: а кто эти люди, которые повторяют за х&%лом? Они в самом деле граждане Украины? Они отдают себе отчет в том, что они делают?
Твой внешний враг хочет твоими руками тебя же уничтожить - вместо того чтобы сопротивляться, ты начинаешь агитировать всех вокруг, что так и надо сделать, надо помочь внешнему врагу. И это при том, что внешний враг уже оттяпал Крым, кусок Донбасса, заблокировал украинские порты в Азовском море и накапливает силы на границе.
Но они как зомби продолжают повторять: "главный враг - это Порох".
Это повторение истории 100-летней давности. С некоторыми нюансами, но пугающе похожее.

так з іншої сторони точно такаж ситуація * якщо не путін Порошенко, то хто* *більш нема достойних кандидатів* *росія Україна встає з колін, ВВП росте* й так далі, тому співвідношення сторін збережено :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу видно, що хлопаки рідко на Борду заходять. Тут вже багатьох бомбить, починаючи з 23,55 31,12,2018 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Nokian сказано:

Ну так хтось,відповість на пряме питання-що потрібно для змін?

1 - не голосувати за Порошенка. 5 років без змін в боротьбі з корупцією, проголосуєте за Порошенка ще раз, буде 10 років, можливо масташби корупції ще більше зростуть. А від корупції у нас все інше похідне, такі суди, такі мови ведення бізнесу і тп

Зміна на будь-якого президента, це хоч якась зміна (навіть якщо буде негативний результат, всеодно треба міняти хоч щось), а так буде 10 років без змін. Вчіть тоді  анлійську/німецьку/французьку і вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, charlie сказал:

1 - не голосувати за Порошенка. 5 років без змін в боротьбі з корупцією, проголосуєте за Порошенка ще раз, буде 10 років, можливо масташби корупції ще більше зростуть.

Зміна на будь-якого президента, це хоч якась зміна (навіть якщо буде негативний результат, всеодно треба міняти хоч щось), а так буде 10 років без змін. Вчіть анлійську/німецьку/французьку і вперед

А тепер запитай в нього, що йому треба для змін/не змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

А тепер запитай в нього, що йому треба для змін/не змін.

йому вже нічого не допоможе, він мислить як бізнесмен, а тут потрібна політична воля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООО, нарешті.

Отже для змін ,про які так багато марять та мандять тут ,потрібна в першу чергу ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ.

Причому,що вкрай важливо,бо в нас парламентсько президентська республіка- то потрібна політична воля мінімум 226 депутатів.

Отже треба купити,вмовити,шантажувати,,заставити,налякати,просто переконати 226 наших коханих обранців.

Тобто хотіти мало, треба ще й МОГТИ.

І хто ж сьогодні може нагнути  226 депутатів і ТАКИ ВТІЛИТИ оті наші сподівання в найбільшій мірі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

ООО, нарешті.

Отже для змін ,про які так багато марять та мандять тут ,потрібна в першу чергу ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ.

Причому,що вкрай важливо,бо в нас парламентсько президентська республіка- то потрібна політична воля мінімум 226 депутатів.

Отже треба купити,вмовити,шантажувати,,заставити,налякати,просто переконати 226 наших коханих обранців.

Тобто хотіти мало, треба ще й МОГТИ.

І хто ж сьогодні може нагнути  226 депутатів і ТАКИ ВТІЛИТИ оті наші сподівання в найбільшій мірі?

Я вам пояснюю, політична воля, це коли зганяють отих 226, змінюють законодавство і ставлять свого кума прокурором. І це все робиться за декілька годин, голосування, підписи голови вр і президента і оприлюднення в газеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Реальні справи, а не брехливі обіцянки сказано:

Тест

 

файний у вас nickname

 

https://www.youtube.com/watch?v=tJe73MHPbMg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Реальні справи, а не брехливі обіцянки yu2007, це тебе так штормить, що кидануло в протилежність, чи це ти так тролиш?

ікона "гройсмана" себе не виправдала, чи що? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...