Перейти до змісту

Fireboss

Учасники
 • Кількість зміста

  828
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

96 Байдужий

6 Підписників

Про Fireboss

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 25.03.1986

Контакты

Останні відвідувачі профілю

11 546 перелядів профілю
 1. Підкажіть адресу клубу де в цю гру можна пограти?
 2. О май гад! Ну ви жорстокі бізнесмени, комплект із паперу і пластику за 100грн впарювати за 4900! Ви випадково не виходець із "Укрбізнесу?"
 3. 12зл чистими на руки? що конкретно треба робити?
 4. Може хтось порекомендувати?
 5. Шановні форумчами порадьте перевізника з бусом до 8чол. для періодичних міжміських перевезень(Львів, Київ). Вимоги охайний, чистий інтер'єр і зовнішній вигляд, зручні сидіння, відповідальний водій. Авто бажано не старше 10р.
 6. Шановні форумчами порадьте перевізника з бусом до 8чол. для періодичних міжміських перевезень(Львів, Київ). Вимоги охайний, чистий інтер'єр і зовнішній вигляд, зручні сидіння, відповідальний водій. Авто бажано не старше 10р.
 7. Fireboss

  Потрібен уладальник-пакувальник

  А, тоді ок, нехай роблять.
 8. Fireboss

  Потрібен уладальник-пакувальник

  А ви не задумувлись перейти на 2х змінний графік по 12год, напр. 2роб/2вихідні?? Бо трьохзмінний в такому форматі це жесть, особливо 3тя зміна! Тільки із-за такого графіку ніхто там на довго не затримуватиметься.
 9. Дякую, скористався послугами цього майстра. Поки що польот нормальний, зробив оперативно і ціна демократина так як мені треба було.
 10. телефончик майстра можете дати?
 11. Власне терміново шукаю вищевказаного майстра! Буду вдячний за відповіді!
 12. Власне сабж. Ноут давно не включався, не відомо чи в робочому стані. Хто може позичити(щоб потестити) або продати? Буду вдяний за відповіді.
×