Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

"Перемога Зеленського не лякає. Лякає президентство", - заявив Майкл Щур.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
41 хвилин тому, nickel сказано:

Може й знаю, в нього стільки ніків вже було, що можливо з якимось і зустрічався.

То ти своє фото коли засвітиш?

Зустрічався з одним із ніків однієї й тої самої людини?

В тебе в голові зараз багато різних ніків,голосів?

Пророка Зе чітко чуєш?

Дуже промовисто ти сказав,, Зустрічався з якимось  з ніків,,

Так оце ж Слуга народу і є всього навсього одним із ніків,одним із образів акторишка Зеленського.

А скільки людей повелося.

Хто їм лікар?

Онде Джек запитує,чому його статки не ростуть.

Походу він доживе до віку Електронщика,,і так і не зрозуміє, що такі питання задають в першу чергу Самому Собі.

І ніяке Зе,чи Ге  тут не допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Зустрічався з одним із ніків однієї й тої самої людини?

В тебе в голові зараз багато різних ніків,голосів?

Пророка Зе чітко чуєш?

Фото Нокіана буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ти впевнений?,спеціально для тебе можу.

Мені пох. Я не можу зрозуміти, чому ти вимагаєш від когось, коли своє фото не виклав. Хочеш бачити чужі, то спочатку виклади своє. І то тобі ніхто не буде зобов'язаний викладати своє у відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Мені пох. Я не можу зрозуміти, чому ти вимагаєш від когось, коли своє фото не виклав. Хочеш бачити чужі, то спочатку виклади своє. І то тобі ніхто не буде зобов'язаний викладати своє у відповідь.

Якщо не можеш зрозуміти,звертайся ввічливо.

Вживай чарівне слово,і тоді маєш шанс,що пояснять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Якщо не можеш зрозуміти,звертайся ввічливо.

Вживай чарівне слово,і тоді маєш шанс,що пояснять.

Мені нічого пояснювати не треба, не задротствуй, придираючись до слів. Я тебе макаю носом в твою непослідовність, а він просить ввічливості. Похмелись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забагато честі тобі щось пояснювати, не кажучи про просьби.

Щось мелеш про непослідовність,а не ти кілька постів вище просив моє фото?

Я його спеціально для тебе вже зробив,але з міркувань пристойності можу відправити тобі в приват.

Ще хочеш,чи вже ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Забагато честі тобі щось пояснювати, не кажучи про просьби.

Щось мелеш про непослідовність,а не ти кілька постів вище просив моє фото?

Я його спеціально для тебе вже зробив,але з міркувань пристойності можу відправити тобі в приват.

Ще хочеш,чи вже ні?

Бачу ти вже і так похмелився. Тепер ляж, проспись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ти не наводив тінь на плетінь.

Коли я говорив про публічність дописувачів ,малось на увазі не фото,адреса,чи розмір трусів.

Малась на увазі звичайна публічність,коли в людини є справжнє ім'я ,коли відомо,чим вона заробляє на життя- тоді її слова критики та претензій чогось варті,а не просто створюють  інфошум  з метою спотворення дійсності.

Раз так  взявся оцінювати мене,то скажу і я,що думаю про тебе.

Для тебе в дописах  найголовніше  навіть не доказати своє, а ,,макнути,, опонента.

Типу,а ти ,що не такий,як всі,

А чого це ти кращий?

А ну не висовуйся,зараз гівном ВИМАЖЕМО.

Звідси твоя звичка говорити МИ,замість Я.

Хоча з такими замашками в тебе тут лише один друг( той що тебе, а ти його постійно плюсуєте).

Словом класичний комплекс неповноцінності.

Якщо ж в тебе є хоч крапля самоповаги- просто не звертайся до мене, не заходь в мої теми,насолоджуйтеся тим,що маєш.

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nokian сказал:

Щоб ти не наводив тінь на плетінь.

Коли я говорив про публічність дописувачів ,малось на увазі не фото,адреса,чи розмір трусів.

Малась на увазі звичайна публічність,коли в людини є справжнє ім'я ,коли відомо,чим вона заробляє на життя- тоді її слова критики та претензій чогось варті,а не просто створюють  інфошум  з метою спотворення дійсності.

Те що ти не знаєш когось з користувачів - не робить їх непублічними, ботами чи ще кимось. Це більше говорить про тебе чим про них.

15 минут назад, Nokian сказал:

Раз так  взявся оцінювати мене,то скажу і я,що думаю про тебе.

Для тебе в дописах  найголовніше  навіть не доказати своє, а ,,макнути,, опонента.

Типу,а ти ,що не такий,як всі,

А чого це ти кращий?

А ну не висовуйся,зараз гівном ВИМАЖЕМО.

Звідси твоя звичка говорити МИ,замість Я.

Хоча з такими замашками в тебе тут лише один друг( той що тебе, а ти його постійно плюсуєте).

Словом класичний комплекс неповноцінності.

Вітя, ти самий лажовий аналітик, яких я зустрічав, тому твоя думка про мене, про будь-кого чи про будь-що не береться до уваги. 

15 минут назад, Nokian сказал:

Якщо ж в тебе є хоч крапля самоповаги- просто не звертайся до мене, не заходь в мої теми,насолоджуйтеся тим,що маєш.

Не тобі вирішувати, до кого мені звертатися і як. І до моєї самоповаги це немає жодного стосунку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel @Nokian  - а чи не були б ви, панове, такі ласкаві, та не перенесли свої розбірки "хто кому що, де, як і скільки" в приват?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 годин тому, Nokian сказано:

Онде Джек запитує,чому його статки не ростуть.

Походу він доживе до віку Електронщика,,і так і не зрозуміє, що такі питання задають в першу чергу Самому Собі.

От ти вродь як і букви знаєш, і схоже читати вмієш, а от з розумінням смислу речень в тебе проблема... Головного не бачиш...

Спробуй ще раз:

On 13.02.2019 at 10:47, jack74 сказано:

На моїх очах Польща піднімалась і я бачив, як там було. В ПЕРШУ чергу держава зробила покращення ДЛЯ ЛЮДЕЙ! Добробут людей піднявся і вони підняли державу! А в нас держава піднімає свої приватні підприємства, а малому і середньому бізнесу, підприємцю - ну нічого легше не зробила!

Так, в нас війна, і це могло б пояснити, чому мої статки не ростуть, а падають, АЛЕ ЧОМУ, БЛЯТЬ, В ПОРОХА І КО ВОНИ РОСТУТЬ?!!!

 Для танкістів навіть спеціально тоді КАПСОМ виділив, а ти побачив не головне запитання, а підводку до нього... Вирвав з контексту другорядне і умнічаєш про шось, що теми не стосується... м-да...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

По перше ,ти його статки рахував,звідки знаєш,що вони ростуть?

Без образ, але згідно Закону "Про запобігання корупції" Президент України щорічно подає декларацію про доходи. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивна.

Так а чого на інше вже злинюєш? Вирвав з контексту? - вирвав. 

А про те запитання - запитуй там, звідки виривав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рошен є однією з найбільших кондитерських компаній у світі, продає свою продукцію за кордоном, а враховуючи зростання курсу долара той самий прибуток в доларах в декларації в гривнях росте в рази. Лінь шукати цифри, знову рахувати і розписувати. Чи за останній рік статки дуже сильно виросли, так щоб суттєво більше ніж в попередній? Давайте говорити предметно, може і я щось нове дізнаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Ромко сказал:

Рошен є однією з найбільших кондитерських компаній у світі, продає свою продукцію за кордоном, а враховуючи зростання курсу долара той самий прибуток в доларах в декларації в гривнях росте в рази. Лінь шукати цифри, знову рахувати і розписувати. Чи за останній рік статки дуже сильно виросли, так щоб суттєво більше ніж в попередній? Давайте говорити предметно, може і я щось нове дізнаюсь.

Що ж у вас така пам'ять коротка?

"Я вже говорив, що якщо стану президентом, продам свій бізнес, не буду мати до нього ніякого відношення, продам все, крім 5 каналу", – заявив він в ході зустрічі з жителями Володимира-Волинського в неділю, 13 квітня 2014 року

Доходи Порошенка у 2018 році зросли у 8 разів. (в порівнянні з 2017)

Мабуть 5 канал на підйомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Ромко сказано:

 Чи за останній рік статки дуже сильно виросли, так щоб суттєво більше ніж в попередній? 

ну згідно тільки декларацій, то доходи за рік зросли у 80 раз (остаточна цифра тільки після 31 березня). Як ви думаєте 80 раз це суттєво чи ні, коли цифри вимірюються в мільйонах ? :0024:

https://bzns.media/news_online/stalo_izvestno_skolko_pribyli_poluchil_poroshenko_za_dve_nedeli-616509/

 

мені в принципі байдуже скільки він там заробляє, це його справа, але цього п-са більше терпіти не хочеться при владі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, charlie сказал:

ну згідно тільки декларацій, то доходи за рік зросли у 80 раз. Як ви думаєте 80 раз це суттєво чи ні ? :0024:

https://bzns.media/news_online/stalo_izvestno_skolko_pribyli_poluchil_poroshenko_za_dve_nedeli-616509/

О-о-о, то в мене застаріла інформація. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 Истинными признаками про­летария являются не бедность и не низкое происхождение, а постоянное чувство неудовлетворенности, вызываемое тем, что у него нет твердого места в обществе, что он никому не нужен и никто не собирается о нем заботиться.

Арнольд Тойнби

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, charlie сказал:

ну згідно тільки декларацій, то доходи за рік зросли у 80 раз. Як ви думаєте 80 раз це суттєво чи ні ? :0024:

https://bzns.media/news_online/stalo_izvestno_skolko_pribyli_poluchil_poroshenko_za_dve_nedeli-616509/

Ну то ти теж продай якусь кузню  і нарости свої доходи))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...